Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

[L]http://www.qwerty.hu/fajta.php?id=30202&cat=14&st=0&pg=1[/L]

a kérdés adott. ezzel lehet játszani? stbstb.

gyiháááá

(#2) divot válasza HarryPlotter (#1) üzenetére


divot
veterán

Uh vazze, most inkább nem szólok semmit, de szerintem zárasd be a topicot. :U

(#3) Szőrös 


Szőrös 
veterán

He ? ez most komoly kérdés volt vagy mifene ???

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) tomcsi23 válasza divot (#2) üzenetére


tomcsi23
veterán

Érdemes megvenni, de játszani már nem lehet vele, de el tudom intézni, hogy elcserélhesd egy olyanra, ami nagyon-nagyon frankó játékra. :))

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5) erdoke válasza HarryPlotter (#1) üzenetére


erdoke
titán

Mondjuk én inkább egy 3000+-t vennék, és az árkülönbözetből egy normális házat és CL2 RAM-ot.:P

A legjobb aláírás a héten

(#6) zsoltee10 válasza HarryPlotter (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

több problémám is van ezzel a topic-kal. egyrészt a hw piacban van, pedig van téma a komplett pc-knek. másrészt van olyan topic ahova a kérdést írhattad volna.

(#7) robekri válasza HarryPlotter (#1) üzenetére


robekri
addikt

2007-ig biztos tudsz játtszani!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) erdoke válasza zsoltee10 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Melyik témára gondolsz? A ''Gyenge gépek fóruma'' címűre?:))

A legjobb aláírás a héten

(#9) Torry


Torry
addikt

Nagyon nem lehetsz otthon a témában, ugyanis ez egy nagyom fasza kis konfig.
De tápot szerintem egy 400-as Chieftec vagy Coolink vagy Enermax-ra cseréld!

[Szerkesztve]

(#10) divot válasza Torry (#9) üzenetére


divot
veterán

Srácok, a topicnyitó nem gondolta komolyan a kérdést, és már meg is bánta szvsz. :U

(#11) zsoltee10 válasza erdoke (#8) üzenetére


zsoltee10
addikt

volt egy olyan téma, hogy ''milyen gépet 200e-ből'' de nem találom, úgyhogy ezt csak áthelyeztem, nem zárom be.


hogy on is legyek:
ilyen gépet én nem vennék meg:
1. ház. :(
2. maxtor vinyó :D
3. 3200+ barton. minek? :F akkor már inkább P4 azzal jobban jár.
4. 2*256 ram kevés. inkább 2*512

(#12) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

a kérdés komolyan gondolt volt, természetesen egy kicsit értek is a témához(mivel teszteket írogatok a hardwareoc oldalaira is...). Nem azért voltam kíváncsi mert nem tudom hanem egy általános felmérést akartam csinálni, mivel az én tanácsomra ilyen a konfig amilyen...

[Szerkesztve]

gyiháááá

(#13) zsoltee10 válasza HarryPlotter (#12) üzenetére


zsoltee10
addikt

játékgépbe kevés az 512 ram. maxtor vinyók nem túl megbízhatók, inkább seagate. ennyi pénzből egy izmosabb p4 sokkal jobb vétel.
az a ház milyen? milyen táp van benne?

(#14) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

a lényeg az volt hogy 199900-ból legyen egy aránylag jó konfig megbízható cuccokból. A ramok árai az egekig szöktek, és sajnos az ügyvezető ragaszkodig a kingstonhoz. A ház DEER Macron táppal.

gyiháááá

(#15) erdoke válasza HarryPlotter (#14) üzenetére


erdoke
titán

Kingston Value-ból is van CL2,5.
Ha lecseréled a procit 3000+-ra, akkor már meg is van az árkülönbség a jobb és több RAM-ra. Ha nem lockos a 3000+, akkor akár átadhatod 11*200-on is, úgyis viszi.:D

A legjobb aláírás a héten

(#16) zsoltee10 válasza erdoke (#15) üzenetére


zsoltee10
addikt

akkor már szvsz egy 2.8C és egy IC7.

amúgy a ramok teljesen jók, nekem 2*512 cl3 Kingston value ballag 450-n 2,5-3-3-6-n. :P

Az a Macron táp LOL. Akkor már valami azona ház 400-as táppal.

(#17) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

ha megnézed a nagykerárakat akkor láthatod hogy a 3000 és 3200-as bartonok között 1000!!!!! Ft árkülönbség van mától(expert computer)

gyiháááá

(#18) erdoke válasza HarryPlotter (#17) üzenetére


erdoke
titán

Múlt héten még közel 30e volt.:F

A legjobb aláírás a héten

(#19) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

akkor már szvsz egy 2.8C és egy IC7.



Igen ez eddig oké is viszont ha ismered a vásárlók ''hozzáértését'' akkor tudhatod hogy van egy lélektan ami szerint 2800Mhz kevesebb mint 3200+...

gyiháááá

(#20) erdoke válasza HarryPlotter (#19) üzenetére


erdoke
titán

Játékra tényleg kevesebb is. 3,0C~3200+

A legjobb aláírás a héten

(#21) Gambit válasza HarryPlotter (#19) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem nagyon állat gép ez, és a vevőknek meg szerintem próbáld meg elmagyarázni a HT fogalmát, hátha akkor nem csak a MHz-re fognak gondolni. :P

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#22) Illissius válasza Gambit (#21) üzenetére


Illissius
tag

Vagy csak említse meg, hogy a 3200+ valóban 2,2GHz.

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#23) Gambit válasza Illissius (#22) üzenetére


Gambit
őstag

OFF
Na ja... Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy nyers erőben, tehát számítási kapacitásban könnyen lehetséges, hogy valóban az AMD az erősebb. Az Intel azonban talán több kisegítő alkalmazást épít a prociba. (pl. HT) Én azt szoktam mondani, ha le akarok zárni egy ilyen vitát, hogy teljesen mindegy, ebben a kategóriában, hogy ki gyártotta a procit, mert szinte kizárt, hogy a rendszerében az ilyen gyors proci lenne a szűk keresztmetszet. Sőt, szvsz alig egy-két alkalmazás képes igazán meghajtani egy ilyen procit. Szóval mindenki vegye azt, amit szeretne, meg amire futja, és használja egészséggel. :P

ON
Kb. nekem is hasonló a konfigom, szóval jó kis gép, és ha a tulaj beledob még ennyi memóriát, jó ideig nem lesz gondja szerintem, utána meg már talán csak 64 bitben fogunk gondolkodni. Ki tudja?!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#24) sKv*sLyder


sKv*sLyder
csendes tag

sztem frankó a gép! (talán a táp picit gány) itt az én confom:

amd 2500+@3200+ (barton)
abit nf7-s
2*512MB 400Mhz samsung
zalman táp 400W
Cooller master aero7 pro full réz
seagate 120Gb 8mb chache 7200rpm

:D

(#25) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

szeretem az ilyen kérdéseket, mint amit a topicnyitó is feltett...
válaszolok is rá:

igen. természetesen lehet ezzel a konfiggal játszani. rengeteg, nagyon jó játékot.

persze nem minden játék fog rajta elindulni, de ezért tartok én is otthon elfekvőben egy cel366-ot tnt2-vel a winME-nek, hogy az nfs porsche-t használhassam még, mert az xp nem szereti...

meg van egy csomó dos-os logikai játékom, azok is folyton fagynak a kompatibilitási mód ellenére...

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26) Jinghis33 válasza HarryPlotter (#1) üzenetére


Jinghis33
csendes tag

Nem minden szar,ami fénylik.

(#27) DopeBob válasza parandroid (#25) üzenetére


DopeBob
addikt

kicsitt OFF, de az NFS Proshe főkönyvtárában van egy két megás .dll és ha azt kitörlöd akkor állítólag megy XP alatt... ezt úgy olvastam, nem próbáltam, úgyhogy nem esküszöm, rá... de attól még egy próbát mégér :)

MZ/X

(#28) DopeBob válasza parandroid (#25) üzenetére


DopeBob
addikt

kicsitt OFF, de az NFS Proshe főkönyvtárában van egy két megás .dll és ha azt kitörlöd akkor állítólag megy XP alatt... ezt úgy olvastam, nem próbáltam, úgyhogy nem esküszöm, rá... de attól még egy próbát mégér :)

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.