Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  "Szégyenlistán" a CIB Bank (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11) Ariadne


Ariadne
őstag

Hát egy békéltetős döntés még semmit nem jelent, sajnos az ott dolgozók az alap fogyasztóvédelmi szabályokon túl nem sokhoz értenek, jó részük még csak nem is jogász. Ezt pedig így kívülről, a pontos részletek ismeretében elég necces megítélni, hogy valóban felróható-e nekik. Épp most olvastam hvg-ben is cikket arról, hogy például a Raiffeisentől és több más banktól is rengetegen leléptek, mert nem tájékoztatták a válság idején megfelelően az ügyfeleket a kockázatokról. Szóval ez elég általánosnak tűnik, ezért nem igazán értem, mi ez a nagy felhajtás. Tessék beperelni őket, aztán majd ha van jogerős ítélet, akkor szidhatjuk.

Van náluk lakáshitelem nekem is, és pár szerződéskötés körüli hülyeséget kivéve, amit sajnos az összes többi bank is így csinál, eddig teljesen korrektek voltak, pl. kezelési költség és kamat sem emelkedett tavaly óta, mióta felvettük a kölcsönt, ezt azért nem sok más banknál mondhatja el az egyszeri lakáshiteles. Ja hogy én elolvastam mindent, ami elérhető, és mindenre rákérdeztem? :U Bocs...

Ennyi erővel indíthatnánk "mocsok OTP" topikot is, még a számlám lezárása után is csináltak olyat, ami miatt simán a PSZÁF-nak kellett volna eljárnia... :U

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  "Szégyenlistán" a CIB Bank (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.