Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szaggat a messenger de miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Seagull


Seagull
tag

Szaggat az Windows messengerem, de nem tudom, hogy miért. Csomószor gondolkodik, pl amikor lenyomok egy gombot, vagy szöveget gépelek be akkor nem írja ki folyamatosan, hanem egy-két másodpercre megfagy, és ilyenek. És egy idő után valami eszméletlen idegesítő. És mióta használom, már volt némi konfig váltás, egy csomo Windwos reinstall, meg ilyenek, és mindig fenn állt ez a probléma,és nem tudom mi lehet a gond.
Ja, és nem hiszem, hogy a konfig lehet a gond, jelenleg: Abit Kd7-e, 1700+@2600+(12,5*166), 512DDR 333 Cas2, Gef4Ti4200. Természetesen ki lett probálva mindenféle húzás nélkül a dolog, de semmi nem használ neki. Ha ez szaggat, akkor mi lesz a Doom3-al. :DDD
Ötlet?
Légyszi ha tudtok, segítsetek!
Köszi,
sziasztok,

Seagull

(#2) Sidaries válasza Seagull (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Én is Messengert használok, de ilyet még nem láttam. Mivel volt windows reinstall ezért inkább Biosban gondolkodok. Próbáltad Default Biosbeállításokkal. Egyébkénu ugyanilyen alaplapom van csak 1,2-es Duron van benne.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) VÁMpír válasza Seagull (#1) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Nekem mindig fagyott a Messenger, igaz Win98 alatt. Azóta használom a Trilliant. Egyesíti magában a MSN-t, AOL-t, ICQ-t és még ki tudja mi egyebet.

(#4) authenticDViD válasza VÁMpír (#3) üzenetére


authenticDViD
tag

Azaz minden ''hálózatot'' lát egyszerre?

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szaggat a messenger de miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.