Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  System fájl másolása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MaTT


MaTT
aktív tag

sziasztok!
xp prof oprendszer
windows/system32/config/system fájl megsérült és valószínűleg a következő indításnál be fog halni a rendszer. tudom mert volt már ilyen. vszínű bad sector miatt :(
szóval úgy helyre tudnám hozni a dolgot ha lenne egy ilyen fájlom és bemásolnám a helyére. de ugye most nem tudom átmásolni sehova mert megy a windows és használja. azt szeretném kérni hogy akinek xp prof magyar verziója van és a felhasználói fiókja nincs jelszóval védve az küldje el ezt a system nevű fájlt (nincs kiterjesztése!) pls a vjozsef1@enternet.hura!
fontos hogy ne legyen jelszó mert akkor nemér semmit.

vagy esetleg akinek más 5lete van hogyan tudnám megmenteni a rendszert az szóljon!
köszi!
MaTT

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Keep the rubber side down!!

(#2) Gregorius válasza MaTT (#1) üzenetére


Gregorius
őstag

Van egy rossz hírem. Az a fájl a registry egy részét tárolja, méghozzá azt a részét, ami a rendszerinfókat (hardver, szolgáltatások, driverek, stb...) tartalmazza. Szóval nem tudod csak úgy kölcsönkérni valakitől.
Próbálj cédéről bebútolni és repair, az a rossz registry-t is általában helyre tudja rakni.

[Szerkesztve]

(#3) MaTT válasza Gregorius (#2) üzenetére


MaTT
aktív tag

jah :(
közben rájöttem hogy Ti se tudnátok csak úgy elküldeni mert nem olvasható mert win használja. repair nem segít. annak idején már próbáltam. (mert hogy nem az első :( ) talán egy restore.. bár nem hiszem. elmentek másik partícióra aztán max. reinstall....
na mind1.
azért thx!

Keep the rubber side down!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  System fájl másolása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.