Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) nissancoupe válasza spurika (#400) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

köszi előre is

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#402) hdtomi válasza birok (#399) üzenetére


hdtomi
senior tag

Köszi a választ. Akkor nem vesztettem egyelőre sokat.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#403) Dhampir


Dhampir
félisten

Bedobom ide a hírt. Bellére elérhető a a Nokia Social 1.5. [link]

(#404) spurika válasza Dhampir (#403) üzenetére


spurika
senior tag

Köszönjük uram. :R

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#405) thom79 válasza spurika (#404) üzenetére


thom79
tag

x7 belle, olyat nem lehet h ha belépek a galériába akkor a mappa nézetet lássam egyböl ne pedig az ömlesztett részt??
más, ha a naplóba lépek és a jobb felsö fülre tapizok ott miért nem mutatja az adat forgalmas kapcsolatokat ill a wifis kapcsolodásokat? pedig szürni lehetne rá de nem mutatja... s60v3-v5-nél szerettem ezt a funkciót..
thx...

(#406) spurika válasza thom79 (#405) üzenetére


spurika
senior tag

Telepítsd fel a Nokia Panoramát az Ovi Store ból.Most ingyenes.Én azt használom képeim és pdf dokumentumok jobb átláthatóságára.Össze is lehet sinkronizálni a gyári pdf olvasóval.

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#407) thom79 válasza spurika (#406) üzenetére


thom79
tag

de az nem panoráma fotós progi ???

(#408) spurika válasza thom79 (#407) üzenetére


spurika
senior tag

De igen az,és tanítható.Igaz rengeteg melóval. :K

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#409) thom79 válasza spurika (#408) üzenetére


thom79
tag

phuuu mindig a melo :)
amugy másik kérdésemre vmi ötleted ??

(#410) spurika válasza thom79 (#409) üzenetére


spurika
senior tag

Nem sajnos nincs kérlek szépen,most néztem az enyémet is.Ez sem mutatja.Most hogy mondod valóban volt ilyen funkció,de hová tették?

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#411) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv! Micsoda topik! :Y Tőlem nagyobb Symbian fan nem nagyon van! :D Bemutatkozzak? :DDD

Pixel 8 Hazel

(#412) spurika válasza TaylorPro (#411) üzenetére


spurika
senior tag

Nekem nem kell hogy be mutatkozz,én már ismerlek :DDD
De hogy a többiek is ismerjenek szivesen fogadnánk ha be linkelnéd a web oldalad :DDD
Remélem nem gúnyolódni akartál? ;) :D

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#413) Dhampir válasza TaylorPro (#411) üzenetére


Dhampir
félisten

Végre még egy Valaki, aki nem a Symbian fikázásában, hanem a használatában leli az örömét! :)

(#414) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Szándékosan nem reklámoztam! :)

Na jó. www.symbianpro.hu volt a kezdet, és most itt tartok: www.smartphonepro.hu

Én nagy Symbian rajongónak tartom magam. A domain váltás is megviselte a lelki világomat, de a jövőt szemelőt tartva váltottam egy rendszer független honlap névre. A történelem le van írva a honlapomon a névjegy alatt. 6600-óta vagyok megmérgezve és rengeteg Symbian rendszerű telóm volt. Nálam átlag egy év egy telefon. A jelenlegi N8 utódját még nem látom, várom a Nokia hétfői bejelentését. Mindig kiálltam a Symbian mellett és ki is fogok. Tömören ennyi. A Nokia marketingje nagyon sok mindenért felelős.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#415) spurika válasza TaylorPro (#414) üzenetére


spurika
senior tag

Köszönjük,természetesen egy jó ideje regelve vagyok nálad már :C

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#416) attisx válasza TaylorPro (#414) üzenetére


attisx
addikt

Isten hozott Kolléga! :)

"A Nokia marketingje nagyon sok mindenért felelős."

Ennyi... Régen pedig milyen erősek voltak ebben is. 2-3 éve a Google ezerrel azt sulykolja, hogy Andorid = Smartphone. Közben a Nokia meg béna kacsaként bámul a világba, ahelyett hogy indítottak volna egy ellen kampányt: "Ácsi! Itt van ám a Symbian is, évek-óta piacvezető okos OS, stb..."

BTW, mit olvasok egy másik topikban:

"Az ICS egyik fontos újdonsága lesz a hívás elutasításkor automatikusan küldhető SMS..."

LOL, valakik ismét feltalálták a spanyolviaszt! :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#417) hdtomi válasza attisx (#416) üzenetére


hdtomi
senior tag

Sajnos ez így van :((

"Az ICS egyik fontos újdonsága lesz a hívás elutasításkor automatikusan küldhető SMS..."

Az android 2.3as HTC-m tudott hasonlót, vagyis mikor rosszul oldottam fel mikor hívtak mert nem akartam fogadni... akkor vettem észre hogy üzenetet küld (feljött valami kis ablak), ja és le se lehetett tiltani, csak az üzenet szövegét módosítani. De gondolom itt arról van szó, hogy ha kinyomják a hívást akkor küldi nem ha bénáznak.
Aztán sajnos ilyenekkel hülyítik a népet, meg ICS így meg úgy aztán semmi olyan igazán hasznos dolgot nem hallottam aminek lenne értelme (igaz nem is néztem utána), de nem megyek bele, hátha megint jön valaki aztán osztja az észt...

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#418) hdtomi


hdtomi
senior tag

Hétfő reggel aki tudja nézze:

A live webcast from the Nokia Press Conference at Mobile World Congress starts at 8:30 AM (CET), February 27, 2012 on [www.nokia.com/mwc]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#419) Ricardo válasza attisx (#416) üzenetére


Ricardo
félisten

"BTW, mit olvasok egy másik topikban:
"Az ICS egyik fontos újdonsága lesz a hívás elutasításkor automatikusan küldhető SMS..."
LOL, valakik ismét feltalálták a spanyolviaszt! "

Konkrétan baromság.

(#420) spurika válasza Ricardo (#419) üzenetére


spurika
senior tag

Igen ki veséztük valamelyik topicban.Lehet a következő ujdonságuk a rezgő hívás jelzés lesz. :DDD
Esetleg az sms képes készülék. :D

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#421) Ricardo válasza spurika (#420) üzenetére


Ricardo
félisten

Most írtam hogy baromság. Tudja az sgs-em is amin nem ICS van. :U

(#422) spurika válasza Ricardo (#421) üzenetére


spurika
senior tag

Ja csak át futottam az íráson röptibe. :DDD

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#423) attisx válasza Ricardo (#421) üzenetére


attisx
addikt

Ezt akkor beszoptam... :B :R

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#424) attisx


attisx
addikt

Megérkezett az N8 utód

Hááát... Mit is mondjak... Tetszik is meg nem is... :U :Y

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#425) spurika válasza attisx (#424) üzenetére


spurika
senior tag

Hát mit is mondjak nem vitték túlzásba nagyon a formavilágot.Nagyon 700 közeli fielinget ad vissza.A kamera tuti ütős lesz de a oldalról kicsit rusnya szegényke.Nem látom sehol ez is az 1.4 procit kapta vajon?

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#426) attisx válasza spurika (#425) üzenetére


attisx
addikt

Az engadget-en az írják, hogy 1.3-as single-core...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#427) spurika válasza attisx (#426) üzenetére


spurika
senior tag

Igen látom,mondjuk ezt sem értem de mindegy.Ha már adott az 1.4 es akkor minek variálnak.Ugyanúgy 1 magos az is.Mindegy,tudásra nem rossz ki teló,de a külalak nálam akkor is csak közepes. :K

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#428) attisx válasza spurika (#427) üzenetére


attisx
addikt

Csak ez még mindig a jóöreg ARM 11-es proc. még feljebb húzva... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#429) thom79


thom79
tag

jól látom hogy huuuh.. :Y mekkora kamerát tuszkoltak bele az n8 utodjába....????

(#430) gretzky77


gretzky77
veterán

Kövezzetek meg de annyira nem csúnya szerintem bár az N8 szebb sokkal valamint ha jól olvastam műanyag?Kár illetve szerintem ez a 41 MPX nagyon elrontja,felesleges parasztvakitás szinte már azt érzem,hogy valaki ránéz tetszik majd meglátja 41 mpx és egyből arra gondol,na ez valami kínai gagyi!Mi szükség erre a horror mpx számra?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#431) thom79 válasza gretzky77 (#430) üzenetére


thom79
tag

ööö kb nekem is ez a véleményem, csak jobb volt igy hogy te mondtad ki elöbb :DD
viszont tetszik h vannak fizikai hivásfogadó/elutasitó gombok..!

[ Szerkesztve ]

(#432) hdtomi


hdtomi
senior tag

Érdemes elolvasni a cikket/cikkeket a telefonról. Hogy miért is tettek bele olyen kamerát.

Amúgy első hallásra tényleg durva, ja meg van a hozzászólások között ott 1 link 3 mintaképpel.

Amúgy a telefon azért nem rossz, lehetne szebb is, meg hát fém, de így is 169 gramm ha jól emlékszem.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#433) attisx válasza hdtomi (#432) üzenetére


attisx
addikt

Bizony-bizony. Bevallom a kezdeti "sokk" után most már nekem is egyre inkább kezd tetszeni a teló. Full feketében még kinézetre is egész vállalható. Talán meg is van a N86-om utóda... :B

Egyébként a kamerával kapcsolatban ajánlott elolvasni ezt:

Nokia PureView – optikai zoom helyett 41 megapixel

Illetve a kommenteknél (An)Dante hozzászólásai is segítenek megérteni PureView rendszer működését.

Ja meg itt van ez a video is: [link] :Y

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#434) spurika válasza attisx (#433) üzenetére


spurika
senior tag

A video közbeni zoom nagyon komoly.Ahogy nézem gyors is rajta a Belle nagyon.Kijelző mérete még meg is felelne.csak nem tudok szemet hunyni a hátsó oldal ki "tülemkedése" felett.Viszont 1 dolog biztos nem fog ki csúszni kezünkből a készülék. :)

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#435) attisx válasza spurika (#434) üzenetére


attisx
addikt

Ja, van hol kitámasztani mutatóujjal... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#436) thom79 válasza spurika (#434) üzenetére


thom79
tag

meg egy picit lehetne már nagyobb a kijelző felbontása is, elvok én még ezzel a kijelzövel pl e7, most meg az x7 de lassan tehetnének bele vmi komolyabbat is... szvsz...

(#437) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Mi lehet a probléma, hogy nem tudom felrakni a gyári szoftvert?

Egy hackelt van rajta, holnap adom el és nem tudom felrakni a gyári szofvert :O
Ugyanígy csináltam az előző E52-mel is és arra simán felment a gyári szoft.

Help pls :(((

Ezt írja ki:

(#438) attisx válasza thom79 (#436) üzenetére


attisx
addikt

Na igen, 4"-en ha nem is 720p (ez túlzás lenne), de egy 540x960 jól mutatna. És a kisebb felbontásra optimalizált appokkal se lenne feltétlenül probléma, ahogy az alma megoldotta a pixel duplázást, úgy szerintem itt is megoldható lenne 1,5-ös szorzóval. A QML-ben írt appok meg elméletben már nem kellene, hogy felbontás érzékenyek legyenek... :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#439) spurika válasza DeathAdder (#437) üzenetére


spurika
senior tag

Soha semmilyen formában nem rakunk gyári szoftvert hackelt telóra :Y
Csinálj egy hard resetet ha van biztonsági mentésed és kezd újra. :K

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#440) DeathAdder válasza spurika (#439) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogyan csináljak hard resetet?

Azóta felraktam mégegyszer a hackelt szoftot, mert a gyárinál a Nokia felirattól tovább nem ment a készülék :Y

(#441) attisx válasza DeathAdder (#437) üzenetére


attisx
addikt

Ha úgyis szervizbe készülsz adni, akkor kínáld meg egy resettel, az törli a hack-et (és egyben gyári állapotba állítja a rendszert): tárcsázóba írd be a *#7370# kódot, vagy kikapcsolt állapotban [zöld]+[3]+[csillag] gombok egyszere nyomva tartása mellett bekapcsolod a telefont.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#442) thom79


thom79
tag

van egy e6 is a birtokomba, és folyamatosan mutatja felül a toolbarnál h edge-n csatlakozás van, ott a két kis nyil is.. de nem fut semmi progi ami használná... söt azt a funkciot sem találom h a föképernyöt offline-ba rakjam, erre vmi ötlet vkinek? belle fut a gépen...

(#443) DeathAdder válasza attisx (#441) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemtom, de nekem hard reset után is olyan hacked edition marad mint a huzat :(((
csillag+3+zöld+bekapcs.
Resetelődik is, mert kéri hogy írjam be a régiót, dátumot stb...

(#444) spurika válasza thom79 (#442) üzenetére


spurika
senior tag

Kapcsolat beállításokban keresd.Aktiv kapcsolatok között,adatkapcsolat:ki,valamint a használati engedélyt saját régiba rakd.

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#445) attisx válasza spurika (#444) üzenetére


attisx
addikt

Adatkapcsolat: "Csak ha szükséges" thom79 kollégánál most tippem szerint "Ha elérhető"-re van állítva.

(#443) DeathAdder jaaa, hogy módosított firmware-ről beszélünk. Akkor amivel a CFW-t ráraktad (Phoenix, JAF, nem tudom E52-t mivel szokás buherálni) próbáld meg az eredeti FW-t visszavarázsolni...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#446) thom79


thom79
tag

meg is van, köszi srácok..! :R

(#447) DeathAdder válasza attisx (#445) üzenetére


DeathAdder
veterán

:R
Megvan :C

Át van írva a partíciós tábla az volt a baj, bár akkor nem értem a múlkor hogy ment fel simán NSU-val :U

(#448) DeathAdder válasza attisx (#424) üzenetére


DeathAdder
veterán

41 mpixel? :Y :Y :Y

(#449) kiskeke94


kiskeke94
tag

Sziasztok,

Valaki tudna segíteni PÜ-ben hogy hogyan kell szignozni egy telefont?Van egy Sony Vivaz-om és semmilyen játékot nem enged telepiteni mert tanusitvány hibát ír ki!!Esetleg más ötletet is meghallgatok a szignozáson kivűl! :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#450) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ma megérkezett az E75 , kapott egy új szoftvert, de mindjárt körbehugyozom magam, mert ez sem akar szinkronizálni :O

Mostmár annyira elegem van az egészből, hogy nemigaz.
Miajóistenért nem szinkronizál nekem?

Ha rámegyek 15 perc tétlenség után a GMailre , akkor kerzdi el keresni a maileket, mert disconnectált :W :W

Nem létezik, hogy nem kell valamit beállítani amit nem csinátam még meg...

Huhh azta, de ideges lettem megint :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.