Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) attisx


attisx
addikt

Téma ajánló rovat: SteelBlack Ultimate

[+]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#702) hdtomi


hdtomi
senior tag

"A szebb napokat is látott finn gyártó értesítést küldött a szoftverfejlesztők számára, hogy a jövő év első napjától kezdve már nem nyújt támogatást Symbian és MeeGo fronton. Mindez konkrétan annyit jelent, hogy a fejlesztők 2014. január elsejétől kezdődően már nem tölthetnek fel több új tartalmat az említett platformok alkalmazásboltjaiba."

A TELJES CIKK

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#703) kaldika


kaldika
tag

üdv. nem biztos hogy jó helyen érdeklődök asha 210-es van ez ugye s40-es van rajta. Hogy lehet törölni a facebook és twiteer meg whatsapp alkalmazásokat. probáltam de azt irja "nem érhető el rendszerfájlhoz" esetleg tud valaki valami megoldás

(#704) hdtomi válasza kaldika (#703) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én nem értek annyira hozzá, de lehet azért nem tudod törölni mert alapban rajta vannak a telefonon. De ha te raktad fel ezeket akkor sajna nem tudom.

Lehet a szoftvert újra kellene tenni aztán ha akkor is rajt lesznek, szerintem maradnak is :(

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#705) kaldika válasza hdtomi (#704) üzenetére


kaldika
tag

igen ez a bajom hogy alapban rajta van és ezt szeretném törölni

(#706) hdtomi válasza kaldika (#705) üzenetére


hdtomi
senior tag

Remélem valaki tud segíteni. Lehet, hogy akkor azért nem tudod :(

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#707) kaldika


kaldika
tag

Hello valakinek van ötlete, hogy lehetne eltüntetni a térerőjelző ikononak. asha 210-es van

(#708) hdtomi


hdtomi
senior tag

A Nokia online alkalmazásboltja mostantól nem fogad sem új alkalmazásokat sem frissítéseket az előző generációs okostelefon platformjaihoz.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#709) eurolac


eurolac
senior tag

Üdv! megszüntették a térkép frissítéseket is? meghagytam egy Nokia 5800-s mobilt navigációnak ( 3-4 éve remekül kiszolgált mint telefon és navi is). Az elmúlt hónapokban azt vettem észre, hogy hiába csatlakoztatom a Nokia Suite-hoz, már nem jelzi, hogy vannak friss térképek. Lehet már csak a Lumiákhoz adják.....

Eurolac

(#710) hdtomi válasza eurolac (#709) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nekem sem jelzett egy ideje frissítést, remélem nem szűntek meg, nem hallottam erről.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#711) eurolac válasza hdtomi (#710) üzenetére


eurolac
senior tag

Ok, köszi a választ. Mondjuk nekem egy kicsit gyanús a dolog, ennyi idő eltelte alatt régebben volt frissítés.... :))

Eurolac

(#712) hdtomi


hdtomi
senior tag

Nokia World Hungary:

"Egy nem éppen kellemes hírrel szolgálhatunk a Symbian-es Nokia, Asha és Nokia X felhasználóknak!

A mai napon a Nokia Developers bejelentette, hogy a fejlesztők 2015 március 31-ig bezárólag rakhatnak fel új alkalmazásokat Nokia X-re és Asha készülékekre.
Továbbá 2015 vége után nem lesz elérhető a Nokia Áruház, így nem lesz lehetőségünk elérni az Áruházat ( http://store.nokia.com/ ), valamint nem tudunk majd alkalmazásokat, témákat stb. letölteni."

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#713) hdtomi


hdtomi
senior tag

Nokia World Hungary:

" Új alkalmazás bolt jelent meg Symbian^3 és annál frissebb rendszerekre.

A Symbian Store a Symbian Developers gondozásában jelent meg, amelynek most nyílvános béta alkalmazásboltja tesztelhető.
Észrevételeket szívesen fogadnak.

Letöltés: http://symbian-developers.net/wp-content/uploads/SymbianDevelopers_signed_BETA4_16-08-14.sis

További alkalmazásbolt kliensek és információk a Symbian/MeeGo jövőjéről itt:
http://nokiaworldhun.wordpress.com/2014/03/13/symbian-es-meego-2014-ben-avagy-mit-fontos-tudni/ "

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#714) hdtomi


hdtomi
senior tag

Akinek van kedve nosztalgiázni ajánlom ezt a hírt és a videót amit ma tett fel a Mobilarena csapata!

Bye Bye Nokia :O

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.