Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

tud nékem ebben valaki segiteni?
az alaplapi cucc feliratai még véletlenül se egyeznek a házéval, USB FireWire még sikerült :)

Coca Cola, sometimes war

(#2) almásrétes


almásrétes
tag

Hello!

Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de a tapasztalataid a házzal érdekelnének.
Pl. hogy oldottad meg, hogy a CD, DVD, rack, egyéb előlapjai is feketék legyenek? Mert ugye a fehér nem nagyon passzol.
Van kivehető alaplaptálcája? Milyen a tápegysége (főleg az érdekel, hogy mennyire hangos, mert tudom, hogy egyébként jó minőségű)?

(#3) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

én táp nélkül vettem, mivel 300watt semmire nem elég, nekem meg ott a 400Wos enermax, de eléggé jó minőségü táp volt hozzá, csak kivetettem :)
a tálcát nem szedtem ki, mert igy is akkor a hely benne, mint egy hajó :)
nem oldottam meg az előlapot, kipattintottam a fémlapot az elején, én is azt hittem , hogy ortipéd lesz, de abszolut nem zavaró, pláne ha hozzávesszük, hogy a power gomb kék lámpáját a vastag átlátszó plexi végigvezeti a házon :), nem lehet tőle aludni :) kéken világitó ház, amugy rohadt kulturált és massziv házikó, a led, és mindenféle bekötés szalagkábelekkel van megoldva, előre le van rakva 7 alaplapi tartócsavar és még + 2 8cm-es venti is van benne :)
nekem nagyon bejön :)

Coca Cola, sometimes war

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.