Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) markknight


markknight
veterán

Azért gondolom itt is befigyel az, hogy mekkora története van ennek a szériának. Full elfogult a sajtó ezekkel a japán játékokkal.. Mondjuk mindig is az volt :D

(#3) Wellin9 válasza markknight (#2) üzenetére


Wellin9
tag

Jaja, egyetértek. Annyira elfogultak az SF-el, hogy az 5, kemény 75 ponton áll. Nem értem, ha valaki nem ért hozzá és nem is érdekli a téma, akkor miért kommentel sületlenségeket

(#4) Sefneni


Sefneni
őstag

Wow, micsoda pontszámok. :Y

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5) markknight válasza Wellin9 (#3) üzenetére


markknight
veterán

Nem lehet, hogy a komment írója mostanra gondolt? És nem Krisztus előtti időszakokra?

Egyébként ha már értetlenkedsz és sületlenségnek nevezed a másik írását, megkérdezném, hogy mi az, hogy kemény 75 ponton áll? Az mit takar? Hol? Meg mi köze van az első értékeléseknek ahhoz, hogy 7 év után miként áll 75 ponton a SFV?

De kedves voltam, utánanéztem neked és kiderült, hogy te a metacriticre gondoltál.. Kukáztam egy 2016 februári adatot, hogy akkor hogyan állt a játék: [link]

Még Gamepod is 85 pontot adott rá régebben. A viszonyítás miatt a mostani listából megnéztem oldalt, de ezek vagy nem léteztek akkor vagy nem tesztelték a Street Fighter V-t.

A godiasgeek mondjuk kemény 9 pontot adott a 10-ből, de ha rápillantok a waybackes linkre akkor jól látható, hogy 40 értékelésből durván 5 oldal volt kik 75 pont alatt adtak a játékra, majd jött négy értékelés ami 75 vagy feletti pontot. 12 site adott 9-essel kezdődő értéket majd 18 volt aki 80 vagy felette.

Én kérdezem tőled, hogy ha érdekel a téma de ennek ellenére sem értesz hozzá, akkor miért kommentelsz sületlenséget?

[ Szerkesztve ]

(#6) Döglött Róka válasza markknight (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én kérdezem tőled, ha béna vagy az SF-hez (teszt alatti kommented), nem tetszik a franchise, akkor miért vekengsz azon hogy hány pontot kap?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) markknight válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


markknight
veterán

Azért, hogy felhívjam a figyelmed és kommentelésre késztesselek, ergo kalóriát égess el, ami amúgy is jól jön vacsora után. Megérte? Igen.

(#8) Döglött Róka válasza markknight (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem ezért. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.