Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  STCC the game

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Atari féle Gran turismo klón.Jó fórumozást mindenkinek. :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Dyno válasza mad1 (#1) üzenetére


Dyno
veterán

Körülbelül 2órán keresztül érdekes volt a játék, de ugyan olyan hamar megunható mint a Simbin korábbi játékai.....elég siralmas hogy a Merci nincs licencelve, ja emghogy a bajnokságba direkt beállitom hogy 22 ellenfél legyen és én vagyok a 23. mert úgye 23 emberke van a mezőnybe és akkor kihagy embereket és valakit 2-3-szor beletesz.....elkeserítő....az ember vissza sírja a Toca sorozatot....persze a Race-drive elötti részekre gondolok....amik még a BTCC-ről szóltak igaz nem mai darabok, de a hangulatok eszméletlen jó.Ja meg a gépigény felteszem fullra, a kártyám felse melegszik úgy mint a keményebb játékok alatt szokott és még is néha belassul.Az a baj, hogy GTR 2 óta semmi nem változott a játékba, pedig illett volna, GTR Evolutionnal is ugyan így jártam, igaz az csak 1órára kötött le.Varázsa volt a 25KM-es Nürburgring-i pályának.....de nem sokáig tartott.

(#3) mad1 válasza Dyno (#2) üzenetére


mad1
veterán

Gt5 utan mar 1ik szimulator sem az igazi :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Dyno válasza mad1 (#3) üzenetére


Dyno
veterán

Pedig az, de jó lenne tényleg benne érezni magamat a túrautók bajnokságában...de eddig a Simbin által kiadottak, nálam rövid időn belül kudarcot vallottak. :(

(#5) Farkas23 válasza Dyno (#4) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hello! :)
Hallottak után már le se töltöm a játékot, nem mintha leakartam volna, mer már 1x elmondtad a véleményedet. :)
De azér szánalmas h nem tudnak megcsinálni 1 játékot, és még licencelve sincs 1 pár auto, vagy kitudja hány.
Igazán kiadhatnának már 1 igazi turauto bajnokságot, rendesen! :(((

(#6) redzsi


redzsi
senior tag

Hi!

Szerintem meg marha jó kis játék ez. Billentyűzettel kezdtem, és már majdnem leszedtem, gondoltam kipróbálom kormánnyal. Hát ég és föld a különbség. Nagyon élvezetes. Pazar a hang is. Ugyan még csak a 2007-es túraautó vb-n indultam, de benne van az összes autó, nincs licensz hiányosság. Könnyű volt megtalálni a képességemnek megfelelő szintet is. Az autó beállításának tekintetében csak annyira részletes, amennyire akarod. Én csak ajánlani tudom.
Ja, és napjainkban a SimBim készíti a legjobb versenyszimulátor játékokat. A GTR2 is az ő termésük. Az is nagyon jól sikerült darab.

[ Szerkesztve ]

(#7) Napfénysüti

Én billel nyomom de nem rossz. Igaz így némi segítséget be kell kapcsolnom de azért ki lehet így is csúszni. Nekem határozottan tetszik ez a játék. :K TOCA-t régen rengeteget toltam és kicsit visszahozza azt a fílinget. :R

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  STCC the game
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.