Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Sony Xperia Felhasználók OFF Topicja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Alastair' válasza Deck (#150) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ráadásul nulla személyre szabhatóság. Bámulhatom ugyan azt a képernyőt minden nap.

Alister from Hell

(#152) air válasza Attici (#149) üzenetére


air
nagyúr

De ő még csak fanatikus.
A senior ranghoz kell még ~400 hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#153) Deck válasza Alastair' (#151) üzenetére


Deck
titán

Erre a WP-sek mindig visszavágják, hogy dehiszen tesreszabható. Csempe színe és a mérete.. ;]

PS5

(#154) TTommi válasza air (#152) üzenetére


TTommi
aktív tag

Hát igen, még van hova fejlődnöm. Most most még (csak) fanatikus vagyok.... mi lesz később:)

SXZ2 és SXZ5c

(#155) Deck válasza Alastair' (#143) üzenetére


Deck
titán

A hozzászólások számába mi tartozik bele?

Nekem:

szakmai 9205
közösségi 1462

PS5

(#156) Aryon87


Aryon87
félisten

Nekem pl tetszik a Z3, de az üveg hátlap ami visszatántorít. Hajlamos vagyok a telefont többször is leejteni, és ha törik, nem javítják. Szegény SP-m is pottyant már párszor, legelső esése az erkélyről le a földre 1 emeletről :D Fél centi híján a betonba csapódott, helyette szépen a földbe fúródott :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#157) TTommi válasza holozis_HUN (#148) üzenetére


TTommi
aktív tag

Azért ne fogadj rá, hogy ha a Balatonba ejted a vizibicikliről, akkor is ennyire lelkes leszel ;]

SXZ2 és SXZ5c

(#158) Alastair' válasza Deck (#153) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Sőt az átlátszó csempék alá még képet is lehet berakni. Vááááá
Amúgy ezen fostam be: 2015-ben wp8.1 Denim frissítés: a főképernyőn a csempék már mappákba rendezhetőek :C :C :Y :Y A droid hány éve tudja ezt? 4-5?

(#155) dekrer: a szakmai számít legjobban, a többi csak töredék

Nekem is vennem kell az M4-re valami vékony tokot, mert a háta már kezd karcolódni. Isten se tudja eldönteni, hogy miből van, a tesztben azt írták üveg, de szerintem fényes műanyag, ami iszonyat szedi az új lenyomatot és a karcot.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#159) Deck válasza Aryon87 (#156) üzenetére


Deck
titán

Z2-nél is csúszik az üveghátlap de 1.000ft-ért vettem hozzá 0.2mm-es átlátszó tokot ami a hátlapját és az oldalát védi, olyan mintha rajta sem lenne és nem csúszik már a telefon mikor kézben van ;)

(#158) Lord Vader Így van ;]
Akkor még pár száz hozzászólás kell :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#160) Aryon87 válasza Deck (#159) üzenetére


Aryon87
félisten

Tokokkal nem vagyok kibékülve. Sosem volt tok egyik telómon sem, az összes közül az SP bírja eddig a legjobban, a többi az már karcos :D
Bár a tablet az fog kapni tokot, mert az ha leesik még fél méterről, nem biztos hogy egybe marad :D
LG G4 lesz az utód, lehet az már kap tokot, de páromnak a G3-ját minap tapiztam meg jobban, és mondtam is neki hogy tok nélkül sokkal jobb a fogása, meg szebb is :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#161) Deck válasza Aryon87 (#160) üzenetére


Deck
titán

Énis utálom őket de ez csak 0.2mm, olyan mintha rajta sem lenne és nem csúszik :) Elején meg üvegfólia van :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#162) Neeko válasza Alastair' (#158) üzenetére


Neeko
tag

Most rendeltem M4 aqua-hoz egy üveglapot és egy ilyen tokot,ezek simán megvédik.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#163) Attici válasza Alastair' (#151) üzenetére


Attici
őstag

Én akkor is kipróbálom a WP-t. Nekem elég volt a Sonykból, Samukból, Cordonból.
Ha az se válik be, akkor marad a Symbian.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#164) Deck válasza Neeko (#162) üzenetére


Deck
titán

Ez a legjobb kombó!

PS5

(#165) Neeko válasza Deck (#164) üzenetére


Neeko
tag

Te is ilyen tokot használsz Z2-höz?

Galaxy Alpha White

(#166) Deck válasza Neeko (#165) üzenetére


Deck
titán

Igen :K

PS5

(#167) Neeko válasza Deck (#166) üzenetére


Neeko
tag

Bánom,hogy anno nem vettem rá egy ilyet... Nem rég ülve kicsúszott a zsebemből és szépen kijelzővel a betonra...A keret sajnos egy picit megsérült néhány helyen. :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#168) Alastair' válasza Neeko (#162) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezek nagyon jók.

Alister from Hell

(#169) Deck válasza Neeko (#167) üzenetére


Deck
titán

Ezért kell ilyen tok meg üvegfólia :D 2k az egész. A designon meg nem ront ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#170) Neeko válasza Deck (#169) üzenetére


Neeko
tag

Üvegfólia az alap :D Tervezem beadni a telót a cordonhoz.Szerinted van rá esély,hogy cserélik a sérült keretet?

Galaxy Alpha White

(#171) holozis_HUN válasza TTommi (#157) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát kibírta azt, hogy 20 mp-ig feküdt a mosdó vizében :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#172) Deck válasza Neeko (#170) üzenetére


Deck
titán

Nem hiszem, de majd kiderül :)

PS5

(#173) Attici


Attici
őstag

Sikerült leadnom a harmadik Z1c-met is a T-Mibile-nál, várom a negyediket, mert persze miért is lenne raktáron. :W
Azt viszont megjegyezném, hogy csupán egy darab Sony árválkodott kint a pulton. Az is egy öreg Xperia E volt a Playstation3-mellett. :DDD Úgy döntöttek T-nl, hogy ez volt az utolsó használható Sony?! :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#174) TTommi válasza Attici (#173) üzenetére


TTommi
aktív tag

Mi baja a Z1c-dnek, ha lehetek diszkrét?

SXZ2 és SXZ5c

(#175) Attici válasza TTommi (#174) üzenetére


Attici
őstag

Az első beázott és megdöglött.
A másodiknak az ajtajai és a hátlapja állt el, melegedett és folyamatosan újraindulgatott. (kétszer volt szervizben a hátlap elállás nem szűnt meg , ekkor kaptam egy újabbat.
A harmadiknak, amit múlt hét csütörtökön kaptam van egy világosabb hosszúkás folt a kijelzőjén, ami fehér háttérnél nagyon látszik és a hátlapja nyöszörög, mert elenged a ragasztása. Először ezt is szervizbe akarták küldeni, de cserét kértem. én nem várok még két hónapot a Cordon szarakodására. Úgysem csinálnak semmit.
A héten remélem megkapom az újat az lesz a negyedik.
Csak azt nem tudom , hogy mennyitől számít rekordnak a Guinness rekordok évkönyvébe. :DDD Remélem bekerülők és a Sonykat is elfelejthetem örökre. Sajnos az Ericsson nélkül már nem tudnak rendes telefont csinálni. :(

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#176) Deck válasza Attici (#175) üzenetére


Deck
titán

1. Persze, hogy megdöglik ha beázik..
2. Mindegyik telefon melegszik attól függően mit csinálsz mennyire nyúzod stb. A folyamatos újraindítgatások 99%ban meg user error.
3. Garanciális hibák.

Nem tudom mit vársz mikor mindenhol vannak hibás darabok, de ha te ezért szidod a Sonyt az csak téged minősít. Remek telefonokat csinálnak de ha nem tetszik vegyél másikat aztán szidd azokat is. Ericsson nélkül is minőségiek a telefonok.

PS5

(#177) pit stop válasza Deck (#176) üzenetére


pit stop
addikt

Nem akarom őt sem védeni, de mindenki saját tapasztalatán érzi meg igazán, ha valami nem jó. Ilyenkor pedig sokan túlpörögnek.
Jóbarátom Lumia 800-at vett, mikor az volt csúcs. Mindennél jobban imádta, pedig előtte nagy Motorolás volt mindenek felett. Mindez tartott 1-1,5 évig. Pár hónapon belül kétszer alaplaphibás lett készülék. Soha nem akar több Lumiát...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#178) Deck válasza pit stop (#177) üzenetére


Deck
titán

Az összes lumia szar a wp miatt :)

PS5

(#179) air válasza Deck (#176) üzenetére


air
nagyúr

+1
#178: +1

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#180) darvinya válasza Attici (#175) üzenetére


darvinya
titán

Te mázlista. ;]

Ne bánkodj, mert te telefonod Z3+c.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#181) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Párhuzamosan fut két Sony OFF topik, így ez bezárásra kerül, kérek mindenkit, hogy ide szíveskedjen átfáradni-> Sony felhasználók OFF topikja :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Sony Xperia Felhasználók OFF Topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.