Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#619) taxy88 válasza #41133696 (#569) üzenetére


taxy88
aktív tag

Szia!

Nekem is Win8 van és működik a stream-elés, igaz videoformátumokból csak az avi megy így.
Talán ez segít egy kicsit: [link]

Telepítettem ezt a serviio nevezetű programot és így minden formátum megy rendesen(mkv is)
A tv szintén ugyanaz, mint neked csak 46"-os változatban(pontosan kdl46-ex650)

Viszont nekem meg a képernyő tükrözés nem akar sikerülni. Adott egy xperia t mobil,ami szintén wifi direct képes, de sehogy nem akarják egymást megtalálni.

(#719) nismoka


nismoka
addikt

Na, teszteltem a Sony KDL42W805 TV-t, első benyomások jók, sztem korrekt cucc. A wifi-s képernyő tükrözés mobilról nagyon tetszik.:) A képminőség szerintem egy kicsit jobb mint a tavalyi HX750, a fekete szint azért csalóka mert nagyobb fényerőt (háttérvilágítás) tud az új ezért kb amit 10-es szinten tudott a HX750 azt itt kb 5-6 fokozaton már hozza. Oldalról enyhén jobb a feketéje a HX750-nek, de azért nem rossz ez sem.
Szentségtörés de én egy Galaxy S3-al próbáltam a wi-fi-s képernyő tükrözést és tökéletesen megy. :) Viszont az egyérintéses NFC-vel inditott tükrözés mókát nem akarta az SGS3-al, de viszont megy menüből inditva, úgy sem bonyolult. NTFS és mkv müködik, DTS hang is szól és kinyomja optikain 5.1-ben is ha USB-ről megy a warez film. ;) A hozzáadott NFC-s bluetooth távkapcs nagyon tetszik! A fém káva nagyon szép csak alul középen azt a bumszlit a logo-val laposabbra csinálhatták volna, vagy kisebbre, vagy feketére. :)
A menü jóval gyorsabb lett és szebb mint eddig volt.

[ Szerkesztve ]

(#744) nismoka válasza BossBoss (#743) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem tökéletesen megy a Miracast Samsung S3-al (AllShareCast) is és Xperia Z-vel is, utóbbinál inditható a csatlakozás NFC-vel is. A Galaxy S3 NFC-t érzékeli ugyan a TV (KDL42W805 NFC távirányító) de nem indul el a képernyő tükrözés, viszont ha a TV menüből inditom a képernyő tükrözés csatlakozást akkor samuval is megy. :) Router mindegy, próbáltam G és N routerrekkel is, megy minden, na meg van Direct Wi-Fi is..

[ Szerkesztve ]

(#2354) tbesze


tbesze
tag

Sziasztok!

Ma meg lett a W650. Minden nagyon szuper! Egyedül a hálozatba kötés, és a képernyő tükrözés nem akar összejönni. :( A párosítás sikerül, de kommunikáció nincs. Ez igaz a telóra, és a laptop-ra is. Tuti hogy valamit nem jól csinálunk. Most már egész este ezután olvasgatunk, de nem akar összejönni. :O Légyszi ha tudtok valami okosat, osszátok meg velünk!
Előre is köszi. :R

(#2409) tutuhawer válasza nismoka (#2408) üzenetére


tutuhawer
őstag

Ha jól látom, már tudom regisztrálni a sony entertainment networkön egyáltalán nem értékes tartalmak elérése végett. De mi az értelmes a SEN-nek? Vehetek olcsón filmeket, PS-játékokat, akciós kuponokat kapok, vagy mi?
plusz: "Jelenítse meg okostelefonja képernyőjét a tévén

Nincsenek korlátok. A képernyő tükrözése* lehetővé teszi, hogy okostelefonját vagy táblaszámítógépét vezeték nélkül csatlakoztassa a tévéhez, és fényképeit, videóit, alkalmazásait, weboldalait és játékait hatalmas méretben jeleníthesse meg a nagy képernyőn. A tévén megjelenő tartalmat okostelefonja használatával görgetheti, nagyíthatja, mozgathatja és választhatja ki. "
/ \
I
Ezt akarom megoldani NFC-vel, ez menne a Sony telefonomról ,erre kérdeztem rá korábban egy másik topicban. Másik TV-k csak 300 000 fölött tudnak ilyet ha tudnak egyáltalán?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#2702) nismoka válasza labeda (#2701) üzenetére


nismoka
addikt

Persze böngésző is van, ráadásul tud wifi-s képernyő tükrözést (miracast) is a Sony W650 amit a note3-al ki is tudsz használni, egy az egyben kiteszi a képernyőre a note3 felületét nagyban.

[ Szerkesztve ]

(#2827) Caaabi válasza nismoka (#2826) üzenetére


Caaabi
senior tag

Be van kapcsolva a wifi direkt a tv-n, rámegyek hogy home - csatlakoztatott eszközök - képernyő tükrözés, aztán telefonon beállítások screen mirroring de nem talál eszközt :S

(#2828) Caaabi


Caaabi
senior tag

Otthoni hálózatra csatlakoztatva, note 3 ason a tv side view nevű progi, gond nélkül csatlakozik a tv hez wifin keresztül, kezelni is lehet vele szépen, de a képernyő tükrözés az istennek se akar menni... Egyszerűen telorol nem látni a tv t a beállítások - kapcsolatok - screen mirroringban... :F

(#4151) nismoka válasza zsírsámán (#4147) üzenetére


nismoka
addikt

Merevlemez megy, pc-t HDMI-n kösd rá. Képernyő tükrözés van wi-fi-n de az tabletekhez és telefonokhoz való..

(#4516) Lalee válasza DummyBoy (#4514) üzenetére


Lalee
aktív tag

A 3D-t még csak két LG demóval próbáltam ki, nekem tetszett. Van Blu-ray lejátszóm ami tudja a 3D-t, de még kell venni filmet hozzá. Mivel a régi 32"-os tv helyére került a 42"-os ezért mindent át kell majd rendezni. Ma kaptam meg a UPC-től a média kártyát, de még van egy pár sorozat a set-top boxon és míg ki nem másolom addig nem tudom a kártyát kipróbálni. Nagy nehezen sikerült a képernyő tükrözést összehozni egy Motorola Moto X telefonnal, jópofa dolog. Jó ez a tapicskolós távirányító is mert a gyárinál nagyon éles a léptető gombnak a pereme és már fájt az ujjam. :)

(#5025) nismoka válasza B-L-A-C-K (#5024) üzenetére


nismoka
addikt

Igen ez a része a tévéknek engem sem igazán érdekel, jobban érdekel milyen a képük. :K
Ha nincs más még ott lehetőségként a tablet vagy okos telefon, arra mehet a vinyó és képernyő tükrözéssel a tv-re. De ez csak egy extrém példa.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5171) nismoka


nismoka
addikt

Még valami, pld a miracast (képernyő tükrözés) a Sony TV-k melyek alkalmasak erre minden telefonnal (samsung-al is) amit próbáltam működtek, ellenben pld a samu tv csak samsung telefonnal ment... Hibát mindenben lehet találni, ez van kompromisszum mentes cucc nincs! :N

[ Szerkesztve ]

(#5476) nismoka válasza luciferc (#5475) üzenetére


nismoka
addikt

Samura pld ott a samygo cfw, hát nem vágyom rá, 24p lejátszást az sem tudja. Amúgy meg nekem a tv az legyen képmegjelenítő, a pc amúgy is rá van kötve. A smart részéből nagy ritkán a youtube-t és a képernyő tükrözést használom amikkel semmi bajom, a többi "smartolás" nem nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#5492) nismoka válasza luciferc (#5490) üzenetére


nismoka
addikt

Ezt nem tudom hogy számoltad ki. Tény hogy nem egy villám de nem olyan szörnyű, szerencsére nem érdekel a tv böngészője, mert 2014 ben ezer más van amivel jobban lehet"smartolni". A képernyő tükrözés tökéletesen jó, ez nekem elég.

[ Szerkesztve ]

(#6137) enterlaci


enterlaci
senior tag

Sziasztok,

úgy alakult, hogy használnám a képernyő tükrözést androidról, de nem tudom, hogy a tv-m alkalmas-e rá? (HX751)

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6141) enterlaci válasza enterlaci (#6140) üzenetére


enterlaci
senior tag

A Throw simán megy ezt most próbáltam, a képernyő tükrözés nem csak az újabb nfc-s távos tv-kkel megy?

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6143) nismoka válasza enterlaci (#6141) üzenetére


nismoka
addikt

2013-tól van képernyő tükrözés tehát a HX751 nem alkalmas rá.

(#6652) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok!

Vennék egy sony telefont (Z1 compact) is a meglévő sony w805 tévém mellé.
A kérdésem, hogy NFC vel képernyő tükrözésnél a telefon felbontásának megfelelő felbontásban továbbítja továbbítja tovább a képet?
Teszem azt készítek fényképeket telefonnal és azokat a tévén szeretném megnézni. Akkor azt 1920x1080 ban jelenik majd meg? Vagy a Z1 compact képernyő felbontásában 1280x720?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#6987) hrvp válasza beneszilo (#6985) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nálam változó néha szépen megy minden a menüben, máskor kicsit megröccen. 2tb-s vinyót kb. annyira kezeli lassan mint a hálózati megosztást, valamikor azonnal ott van egy gyors nézetben pár mappa, de ha be akarom tallózni várni kell egy 15-30 mp-et.

Tegnap és tegnapelőtt is voltak nálunk vendégek, természetesen mindent megmutogattam, váltogattam mindenféle funkció között: képernyő tükrözés, telóról youtube, kábeltv, vinyóról film, 3d stb. Semmi gond nem volt, simán ment minden.
Nem olyan gyors mint egy új laptop vagy pc, de használható, nekem eszembe nem jutna csak azért más márkát venni, mert kicsit gyorsabb benne a smart.

(#7310) Peddy789


Peddy789
őstag

Probálom megcsinálni a wifi direct-et a képernyő tükrözést, de vmiért nem akar működni. LG nexus 4-el látja a wifi directben a tv-t, rányomok, a tv is kirirja hogy scatlakozás, aztán siekertelen, és a telefonról eltünik a listából :(
Ez akkor csak Sony telóval megy? :/

(#7591) amadeus11 válasza #41133696 (#7590) üzenetére


amadeus11
senior tag

Én nem , én a win beépített "Play to " funkcióját használom . De jó lenne egy ilyen program , ami wifin keresztül átvinné a PC teljes képernyőjét a TV-re (mint a tablet tükrözés , ami jól működik androiddal ) Apropó van egy Lumia 520-asom azzal lehetetlen a képernyőtükrözés , vagy esetleg megoldható valami trükkel ? :F

There is a star

(#7954) nismoka válasza Nova91 (#7952) üzenetére


nismoka
addikt

A netnek ehhez semmi köze mert direct wifi-n kapcsolódik a tv-hez, sajnos ez ilyen játékra alkalmatlan a képernyő tükrözés de másra jó. A playstation remote play is wifin megy mégsem késik szinte semmit, nemtudom a miracast miért ilyen... :(
MHL kábellel viszont nincsen késés.

[ Szerkesztve ]

(#7966) Janaboy válasza Nova91 (#7952) üzenetére


Janaboy
veterán

A képernyő-tükrözés programban az optionssal előhozva a menüt van egy olyan, hogy one-touch mirroring optimalizálása és azt tedd automatikusra! Én úgy érzem, mintha ez javított volna a sebességen!

Janaboy

(#8430) Clemi válasza theballa32 (#8425) üzenetére


Clemi
veterán

Ha már képernyő tükrözés.... nekem nem sikerült semmilyen eszközzel kapcsolódni a TV-hez. Igaz van egy Androidos táblagépem (Wyteq xTAB70i) és WP-s telefonom (Lumia820) de szerintem ezek nem ismerik a "Miracast" szabványt, így esélytelen. Látni látja mindkét eszköz WiFi-n a TV-t, de kapcsolódni nem tudnak hozzá.
Vagy én vagyok a béna?

(#8531) nismoka válasza Peddy789 (#8528) üzenetére


nismoka
addikt

Az egy másik fajta képmegosztás amit mondasz, van rendesen képernyőre küldés is, pld telefonról egy érintés, sony-nál throw, samsung telefonnál share, vagy pc-n sima képernyőre küldés. Van még ezenkívül tükrözés is ha támogatja a telefon. Pikk pakk minden működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#8572) Gyurma_13 válasza B-L-A-C-K (#8567) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szia B-L-A-C-K,

Most vettem egy 50W828b-t, és a bemutatkozásodban látom, hogy neked is ilyen típusú TV-d van és Iphone-t használsz. Milyen Appjaid vannak amiket ajánlanál? Köszi
Másik, hogy próbáltam a TV-n lévő photoshare-t is, a két készülék között, de azon kívül, hogy összekapcsolódtak az Iphone-on csak egy fekete képernyő jelenik meg, ha forgatom a készüléket álló és fekvő mód között pár miliszekundumra felvillan az amit látnom kellene, de visszasötétül a képernyő. A tükrözésnél azt látom, hogy csak Sony készülékkel működik együtt a TV, de a photoshare-nél nem láttam készülék korlátozást.
Te neked működik a telefonon lévő fotók nézése a TV-n? Köszi

ui. (találtam egy alkalmazást, TV side View, működik is, szuper) ha van más is megköszönném...

(#9520) tomp válasza tarajos (#9519) üzenetére


tomp
félisten

Persze!
Képernyőtükrözésnek hívják. Gyakorlatilag az eszköz kijelzőjét kiküldi wifin a tv számára. Sajnos vannak olyan telefonok amelyekkel nem hajlandó kapcsolódni.
Ha esetleg androidos telefonod van, és nem megy a tükrözés akkor ajánlom a BubbleUPnP alkalmazást. Bármit beraksz és kiválasztod a tv renderert a tv azonnal átkapcsol dlna-ra és megjelenik a média. Legyen az kép, videó, zene.

(#9767) littledon válasza zsírsámán (#9761) üzenetére


littledon
tag

Én is erre gondoltam eddig. Most átdugtam máshová, eddig még nem csinált semmit... majd kiderül mi lesz :D

Más:
Szerintetek melyik Media szerver a legjobb? Mivel próbálkozzak először? Mac-ről lenne osztva, csak film. Az lenne a jó ha komplett desktopot (képernyő tükrözés) lehetne osztani de azt csak kábellal lehet tudtommal...

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10158) Balázzs válasza Makaveli86 (#10156) üzenetére


Balázzs
senior tag

Szia!
1. simán játszik fhd anyagot, bár én egyszer próbáltam pendrive-ról, mert htpc-ről megy minden
2. wifi-s net simán viszi youtube-ot, nem szakad, de ott a lehetőség a kábeles kapcsolatra, szerintem az a tuti
3. 3d-t próbáltam, annyira engem nem ragad magával, de pl. vasember 3 szép volt.
4.foci-t próbáltam ilyen ál 3d móddal, távon van 3d gomb, megnyomod és kreál vmit. nem nagy szám, de nincsen más viszonyítási alapom. Külső forrásból is megy, bár én azt is htpc-vel csináltam.

próbálj gyémánt kupont, vagy más akciót vadászni, tuti lesz még, valamint az 5 év teljes körű gari is szimpatikus nagyon, volt akinek ingyen adták.

Más:
ezt a képernyő tükrözést (telefon képe, kamerájának felvétele tv-n történő megjelenítése) elmagyarázhatná nekem valaki, nem boldogulok vele.

[ Szerkesztve ]

(#10160) nismoka válasza Balázzs (#10158) üzenetére


nismoka
addikt

Elindítod a telefonon a képernyő tükrözést, és a tv-n is elindítod a tükrözés funkciót. Nem minden telefon kompatibilis! Rootolt telefonok sem mennek!

[ Szerkesztve ]

(#10172) nismoka válasza Lefty (#10170) üzenetére


nismoka
addikt

Az R480-ban van Wi-Fi és képernyő tükrözés.

(#11847) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

Lenne pár spec kérdésem az Sony W605B / W705B szériákkal kapcsolatban:

1, Hogy működik a Jack fülhallgató kezelése? Megy párhuzamosan a fülesen és TV-n is a hang, vagy ha bedugom a fülest akkor csak azon fog jönni?

2, USB-n filmek mellé tett feliratokat kezeli rendesen? Kódolás, méret, szín, pozíció, háttér?

3, A TV Guide-ja UPC Mediacard-al megy rendesen? Megy alatta az adott csatorna hangja, esetleg képe? A műsorújság magyar ékezetes?

4, Telefonról / tabletről a Miracast szerű képernyő tükrözés, illetve a DLNA funkciók mennek?

5, Lehet rá telepíteni HBO GO alkalmazást és alapvetően vannak rá magyar appok?

Köszönöm.

Honor Magic V2

(#11853) Markyxx válasza Dog 11 (#11852) üzenetére


Markyxx
tag

Szia,

Köszi, ezekre esetleg van tapasztalatod?

A Sony W605B / W705B szériákkal kapcsolatban:

2, USB-n filmek mellé tett feliratokat kezeli rendesen? Kódolás, méret, szín, pozíció, háttér?

3, A TV Guide-ja UPC Mediacard-al megy rendesen? Megy alatta az adott csatorna hangja, esetleg képe? A műsorújság magyar ékezetes?

4, Telefonról / tabletről a Miracast szerű képernyő tükrözés, illetve a DLNA funkciók mennek?

5, Lehet rá telepíteni HBO GO alkalmazást és alapvetően vannak rá magyar appok?

Köszi.

Honor Magic V2

(#13303) nismoka válasza Alien83 (#13261) üzenetére


nismoka
addikt

1. Igen igaz, persze csak ha a természetes színeket szereti valaki. ;)
2. -
3. Filmhez film mód, játékhoz játék mód. ;)
4.
- USB felvétel , saját digitális tuneréről vesz fel, saját spec file rendszer.
- Panoráma, van benne térhatású hang mód de nem biztos hogy erre értik.
- X-Reality Pro, képjavító elektronika.
- Csúcsfelbontás játék üzemmódhoz, na ez megfogott, végülis az X reality azt is tudja fel javítani. ;)
- 24p true cinema Mozi filmek mozi szerű lejátszása, 24p filmek támogatása.
- Cinemotion , ez nem LG? :)
- Egyérintéses szórakozás, külön megvehető one flick távirányítóval (touch pad)
- NFC, szintén az opcionális távirányítóval elérhető, hozzá érinted a telefonhoz és indul a képernyő tükrözés
- Képernyőtükrözés, a fenti táv nélkül is megy cask menüből kell inditani.
- Wifi Direct (ez a sima wifi kapcsolat nem?) Direkt telefonos kapcsolat wifi-vel.
- TV Side Wiev (ezt sem értem mire jó). telefonos app amivel lehet wifin távirányitani a tv-t.
- DLNA, hálózati fájl megosztás média tartalmakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#13884) Imi91


Imi91
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy a telefonom(Xperia T android: 4.3)képét szeretném megjeleníttetni a TV-n(KDL W605), képernyő tükrözés lehetőséggel, de nem sikerül. Próbáltam a TV bemeneti eszközöknél képernyő tükrözést választva a telefonnal is Xperia->képernyő tükrözés lehetőséget, de nem sikerül az Alábbi üzenetet kapom:

Esetleg, ha valakinek van valami ötlete azt szívesen fogadnám :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#13923) Imi91 válasza Bib (#13899) üzenetére


Imi91
aktív tag

Még nem próbáltam a Lumia-val, de majd megnézem mindjárt. A Sony-val erőltettem volna a dolgot, de csak nem akar összejönni úgy is próbáltam, hogy a TV-n bekapcsoltam a wifi-t és arra csatlakoztam rá de úgy se volt jó, aztán a TV-vel felcsatalkoztam a router wifi-re majd a telefonnal is és akkor se. Nem értem miért nem akar összejönni. Lehet azért mert a telómon nem gyári kernel fut?:S
Egyébként Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R
Valami alkalmazás nincs képernyő tükrözésre a play áruházba? :B

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#14067) akela91


akela91
addikt

Beüzemeltem a 42W705b TV-t és lenne pár kérdésem.

1) IPTV-n jön az adás T-home-on keresztül. STB-n beállítottam a lehető legnagyobb felbontást ami 1080i. Nincs 1080p?

2)Mivel HDMI-n keresztül tudtam csak összekötni, ezért a TV-n a TV inputot ugye nem is tudom használni, csak az adott HDMI portra kapcsolva tudok csatornát váltani a telekomos távkapcsal? Erre van valami más megoldás?

3)Próbáltam a képernyő tükrözést Nexus 5 készülékkel, de amint csatlakozna, ledobja. Pedig a TV-nél is be van regisztrálva a készülék és a Telefonon is ott figyel a TV neve, de csatlakozás után eldobja... Wifin és kábelen is.

4)Serviio -val küldöm a filmeket a tv-re, de a felirat mögé elhelyez egy alig átlátható fekete hátteret a tv, más készüléken ezt nem tapasztaltam. Ki lehet kapcsolni ezt valahol?

:R

(#14069) akela91 válasza nismoka (#14068) üzenetére


akela91
addikt

Köszi.

Ha gépre kötöm, és a lehető legkisebb input laggot akarom, akkor azt kell tennem, hogy a Jelenetválasztás menüpontban kiválasztom a Játék-ot? Vagy magát az input (HDMI3) -at kell átnevezni valahogy?

Más: A youtube appal a Nexus tökéletesen átküldi a tartalmat a tévére, nem értem miért nem jó a képernyő tükrözés. (max felbontás ha jól gondolom a tv-n youtubeon belül 1280*720, és csak álmodhatok a full hd 60fps-ről ugye? :DDD )

(#14070) nismoka KÖszi, akkor ami nem képjavító funkció, tehát háttérfény/színek/kontraszt, azt variálhatom azon belül, az nem lesz elvileg az input lag kárára?

[ Szerkesztve ]

(#14160) Freezee


Freezee
senior tag

Jelenelg nekem sem megy a Képernyő tükrözés... Pedig pár hete még használtam.
Illetve olyat meg lehet oldani hogy a TV képernyőjét szeretném a mobilon látni? Ha igen hogyan?

(#14163) wolf033


wolf033
senior tag

Samsung telefonnal tudok képernyő tükrözést?

(#14181) wolf033


wolf033
senior tag

A képernyő tükrözés telefon függő vagy mondjuk az összes tudja amin pl. 4.4 droid van?

(#14418) fanci


fanci
tag

Sziasztok!
Április 20-tól megszűnik a régi típusú youtube alkalmazások támogatása.
Az én tévémben is ilyen van(kdl40-nx720),ebben a tipusban én nem találok képernyő tükrözést.
Esetleg tudtok valami megoldást hogyan youtbe-ozhatnék továbbra is a tévén?

(#15545) Aethel válasza Dave™ (#15538) üzenetére


Aethel
aktív tag

Nem hagy nyugodni, a wifi jelet egy factory reset után már tartja. Igaz, miután a Wifi Directel szórakozok, az istenért sem akar magától újracsatlakozni.

Windows 8.1-s laptop és ez a TV. Rámegyek a TV-n a Wifi Direct beállításokra, itt kézire váltok és a WPS kulccsal szépen felcsatlakozom a laptopról. Látja, csatlakozik, rendben. Igaz, korlátozott kapcsolatnak látja de gondolom a net hiánya miatt. Hozzáadok új eszközt, felismeri a TV-t, TV megkérdezi hogy engedélyezem-e laptopot, ad egy PIN kódot amit szépen be is ütök. Wifi eszköz csatlakoztatva, TV és laptop is rendben.
És most merre tovább? A windows-nál hiába megyek az Eszközök - Második képernyő - Megkettőzésre semmi nem történik.
Próbáltam úgy hogy a TV-n a sikeres kapcsolódás után bemeneti forrásnál a tükrözést választom, akkor megszakad a kapcsolat és a TV nem szórja a wifi jelét és semmilyen eszköz nem látja.
Valamit elbénázok?

(#15583) s3toraph


s3toraph
senior tag

Samsung tabletröl nem megy a képernyő tükrözés egy 50W815-re. Probléma részletezve itt. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, ill. megoldása a problémára? (Itt is megkérdezem, hát ha.)

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#17592) Tuomas válasza medvegy (#17590) üzenetére


Tuomas
addikt

Tv-n: a forrásnál ki kell választani a képernyő tükrözést
Telefonon: Beállítások -> képernyő kivetítése -> ott elvileg megjelenik a Tv rákoppintasz és kész is, bár egy kicsit várni kell míg összekapcsolódik :)

Lumia 630-al csináltam.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#18568) wolf033


wolf033
senior tag

Napot!

Valaki le tudná írni szájbarágósan, hogy egy Huawei telót amin 5.0 droid van , hogy tudom képernyő tükrözésre bírni egy 48W585 tv-n?

Köszi előre is.

(#18571) nismoka válasza wolf033 (#18568) üzenetére


nismoka
addikt

Wifi kapcsolat, Tv-n képernyő tükrözése elindít, aztán a telefonon is, ennyi elég kéne legyen. Ha nem megy akkor nem szeretik egymást.

(#19463) SlágerTibo válasza cosmosjuice (#19444) üzenetére


SlágerTibo
csendes tag

Nekem is 50w805c van egy ideje. Sat tuner van benne, beltérit tehetsz hozzá amíg kábeltévéd nem lesz.
Internet működik, de ne várjál tőle 4G sebességet, egyébként elég fürge, vállalható, de a navigálás a hozzáadott
távirányítóval egy kicsit nehézkes, lehet hozzá venni tapis távirányítót is kb 18..20 e Ft.
Képernyőtükrözés működik nekem lumia 630 telefonnal, azt látod a tvn amit a telefonon , tableten, ezt jelenti
a tükrözés. Csak össze kell párosítani őket, ha telefonon, tableten van ilyen funkció.
Képminőség egész jó lcd-hez képest, de azért nem plazma(sajnos).
Android rendszer működik, de még vannak hiányosságai,nem tud felvenni adást , meg egy két funkció még nem aktív, de elméletileg ezeket később javítják sony honlap szerint. 3D nekem megfelelő, nincs semmi bajom vele, használható, azonban szemüveget nem adnak hozzá, nekem megmaradt pana plazma halála után, azzal is működik. Bármilyen játékkonzolt hozzá tudsz kötni hdmin.
Összességében nem rossz választás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#20452) koxkids válasza Pityke78 (#20448) üzenetére


koxkids
őstag

Működik a képernyő tükrözés wifin, Win10-el tesztelve. ;)
De ne így akarj blueray filmet nézni :D Elfüstöl a routered. :DDD

(#24138) yanna


yanna
őstag

Windows 10, és Sony TV problémám van képernyő tükrözéssel
Talán tud valaki segíteni, mert én nem jövök rá a hibára.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.