Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szesa válasza Angie™ (#49) üzenetére


szesa
senior tag

A hangokat a beallitasok/profilok/profil szerkesztese menuben lehet kiiktatni - legalabbis ezt talaltam-, aztan a modositas utan menti a profilt.

De itt is csak a ''csengohangokra'' vonatkozik minden.

Vagy be lehet allitani Csendes uzemmodot, de mint elobb irtam, csak a telefon-modra vonatkozik, minden masnak ugyan ugy van hangja :(

-

(#52) szesa válasza Angie™ (#49) üzenetére


szesa
senior tag

;] ;] ;]

most jottem ra hogy kell kikapcsolni a kamera hangjat!

Cseles es es csaloka :)

Profilokban szerkesztes: Csengőhangero = 0.

Ennyi :DDD

Eddig ugyanis mindig csak 1-esre allitottam, de utana bekapcsoltam a Csendes uzemmodot is aminek hatasara nem volt hallhato csengetes.

Viszont ez a modszer sem hatasos a video lejatszasnal, illetve java programnal mert azok ugyan ugy bombolnek :(

-

(#53) Angie™ válasza szesa (#52) üzenetére


Angie™
addikt

nem baj, ezt is jó tudni..;)


játék felinstalálási problémával nem találkoztál ?? :DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#54) szesa válasza Angie™ (#53) üzenetére


szesa
senior tag

Meg nem probaltam jatekokat csak ami rajta van.

Olvastam egy masik forumon, hogyha a live-menut sikerul eltuntetni az mp3-ak csengohangkent is hasznalhatoak lesznek.

Mar csak az a kerdes hogyan :)

-

(#55) Angie™ válasza szesa (#54) üzenetére


Angie™
addikt

igen ezen én is gondolkoztam.. mi van ha szoftvert frissítünk a telón.. szerintem akkor eltünik a voda menü.

apropó.. mi van akkor ha elfelejtettem a régi telefonom biztonsági kódját, és ezért más kártyával nem lehet azt használni.. ezt hogy lehet megcsinálni, nem tudja valaki ?? :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#56) Coyot


Coyot
őstag

Megtaláltam a telefont kártyafüggetlenül 65ezer bruttó, de a K700i meg 70e bruttó szóval meggondolandó a 5 ezres különbség...

[Szerkesztve]

Má' nem

(#57) Angie™ válasza Coyot (#56) üzenetére


Angie™
addikt

hát 35 és 65 között van különbség, nem tudom megér e annyit a független, vodareklám mentes tipus..:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#58) Loretto


Loretto
veterán

jön az ellenfél k500i személyében.

Soirée...

(#59) szesa


szesa
senior tag

A naptar bejegyzések jelzohangjat hol lehet megvaltozatni?

-

(#60) szesa válasza Loretto (#58) üzenetére


szesa
senior tag

Ahogy nezem a pgsm djuice oldalon a fotot ez tok ugyan az mint az f500i. cask mas szinben.

ja meg +5kHuf

-

(#61) a_tesz válasza szesa (#60) üzenetére


a_tesz
Korrektor

...meg -vodalive menü, és talán a mp3 csengőhangok is rendeltetésszerűen működnek...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#62) Loretto válasza szesa (#60) üzenetére


Loretto
veterán

Bővebben: link
én semmi lényegeset nem vettem észre.

Soirée...

(#63) szesa válasza Loretto (#62) üzenetére


szesa
senior tag

2 gomb mashogy nez ki meg mas a menu :) ami ugye valami modon biztos, hogy modosithato.

ezexerint ez sem bluetoothos
az meg +20kHuf lenne

[Szerkesztve]

-

(#64) Loretto válasza szesa (#63) üzenetére


Loretto
veterán

hát nem nekem annyira nem is kell.

Soirée...

(#65) Loretto válasza Angie™ (#42) üzenetére


Loretto
veterán

ha jl vttem ki akkor ez wap.esato.com
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Soirée...

(#66) szesa


szesa
senior tag

A keszulek hatlapjan a kamera mellet ez van feltuntetve: 4x digital zoom.
Fenykepezo modba semmilyen videonal 2x zoomot talaltam.
Ne is keressem a tobbit?

-

(#67) Loretto válasza szesa (#66) üzenetére


Loretto
veterán

nekem is csak 2 van.vagy legalábbis eddig ezt ajánlotta.
jó hírem is van 6 napig ment a kicsike reggel fél héttől este 10-ig kb. :)

Soirée...

(#68) Angie™ válasza szesa (#66) üzenetére


Angie™
addikt

felbontásfüggő hogy hányszoros zoom-ot tud a kamera..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#69) szesa


szesa
senior tag

Az iment probaltam ki egy k700it.
Az aksi ugyan az ami az f500iben van.

Attoltottem egy menu temat is, bar kicsit el van csuszva de muxik.
Mar csak az mp3 korlatozas feloldasat kene megtalalni, az a nevetos mp3 ami a k700iben van nagyon allat :)

-

(#70) Loretto


Loretto
veterán

hogyan tudnám azt elérni hogy olyan erős legyen a rezgés mint mondjuk egy 6600-án?

Soirée...

(#71) szesa válasza Loretto (#70) üzenetére


szesa
senior tag

kicsereled a vibramotort erosebbre: rgo sehogy.

-

(#72) Loretto válasza szesa (#71) üzenetére


Loretto
veterán

csak ez a kis szutyi van? :F :(

Soirée...

(#73) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

haver nemrég vett iet, szerintem jó kis telcsi.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#74) Angie™


Angie™
addikt

most határoztam el magam.. szakítani szeretnék az f500i szoftverrel.. fel kellene rakni a k500 szoftverét.. viszont egyenlőre nem nagyon tudom hogy kezdjek hozzá.. :( gondolom egy kábel nem ártana.. és utána?? milyen programot javasoltok ?

esetleg veleki aki személyesen is segítene ?? :)) ;) ;) ;)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#75) szesa válasza Angie™ (#74) üzenetére


szesa
senior tag

Egy adatkabel biztos kell, meg valami progi amivel lehet flashelni + a k500i firmwareja.
Esetleg aproneneten nezelodj. Ahol tudnak frissiteni, ott talan a masik telo firmwarejat is ra tudjak tolteni.

-

(#76) Angie™ válasza szesa (#75) üzenetére


Angie™
addikt

Infrával nem lehet vajon megcsinálni nem tudod?? :D mert infrám van, kábelt nem nagyoon szeretnék csak emiatt venni.. és milliókat sem szeretnék kifizetni egy 2 perces munkáért.. :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#77) Loretto


Loretto
veterán

nektek nem szokot fagyizni a gép? nekem mostanában 2-3x is. kétszer amikor mozgóképet nézek, ill. amikor az oldalsó gombbal meg akarom nézni menni szabad memo van. ekkor jön egy fehér képernyő villódzás ujra hálozat keresés majd minden ok. csere?

Soirée...

(#78) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

Adjatok már tanácsot, max 30.000-ig szeretnék kártyás telót venni. Lehet használt is, csak ne nagyon legyen vodás.
Amit tudjon:
-mp3 lejátszás (+tudjon fogadni bővítőkártyát)
-színes kijelző (65k)
-jó aksi
-számítógépes összekötés

kamera, rádió nem fontos

Köszi!

(#79) Angie™ válasza Loretto (#77) üzenetére


Angie™
addikt

ilyet nekem még nem csinált :((

más:

bementem egy mobilbotba az Astorián, ls megkérdeztem hogy lehet k500i szoftver rárakni és mennyiért..

Azt mondták hogy valami speciális, ujfajta kóddal lehet megcsinálni, és 7e ft..
kiröhögtem őket és kijöttem..:))

Egy telefonguru elmesélhetné most már hogy hogyan is folyik ez a szoftvercsere pontosan ..:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#80) szesa válasza emitter (#78) üzenetére


szesa
senior tag

ha bovitokartya + mp3 a lenyeg akkor motorola e398 bar az arat most nemtom...apronet.

-

(#81) szesa


szesa
senior tag

nem reklamozni akarok de ez ze durva:

Bővebben: link

k500i - 20k


[Szerkesztve]

-

(#82) szesa válasza szesa (#81) üzenetére


szesa
senior tag

mit PGSM elfoizetes...
anelkul meg 50k...

-

(#83) _redavid_


_redavid_
csendes tag

Hi
Holnap jön meg az F500i-m Vodkafonos
Elméletileg az F500 és a K500 között csak egy jottányi külömbség van ami a szoftver... az 1ik vodás a másik nem ( az SE most elöször csinált ilyet hogy azonos telónak külön nevet adott)
na az lenne az 1ik kérdésem hogy tud e valki olyan megoldást amivel át tudom variálni a szoftvert k500-ra?
A másik meg az lenne hogy az F500 nak cserélhetö e az elölapja?

(bocs a floodert :D )



[Szerkesztve]

Se Rula!

(#84) joergie válasza szesa (#81) üzenetére


joergie
őstag

siemens s65v 50k-ért vodánál, az a durva!:C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#85) Loretto


Loretto
veterán

Egy kérdés: nektek is eszi at akksit ha infráztok? Én a minap egy órát szórakoztam és simán lement egy csik.

Soirée...

(#86) Angie™ válasza Loretto (#85) üzenetére


Angie™
addikt

Igen nagyon hamar lemerült nekem is ha infráztam.. de bármit csináltam az F500i vel, mindeg 1-2 naponta kellett töltenem..

most van egy két éves T65-öm, 2 éves aksival és 5-6 napig simán elég az akksija :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#87) Loretto válasza Angie™ (#86) üzenetére


Loretto
veterán

Hát érdekes. 1-2 nap? van amikor nem használod? Nekem 5-7 napig bírja. Kellet vagy 5-6 töltés, mire bemelegedett.

Soirée...

(#88) pyrannha válasza Loretto (#87) üzenetére


pyrannha
senior tag

Nekem is max 2 napot bír az akksija. Igaz Nekem K500i van, de az ugyanaz.

PSN ID: VDFPO

(#89) Hosaka


Hosaka
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete vettem meg az F500i telefonomat és már másodszor tapasztaltam, hogy valamiért kikapcsol a telefon... Pedig nem csináltam semmi különöset, az akkumulátor sincs lemerülve. (Első alkalommal egyszerűen csak le akartam zárni a billentyűzetet, másodszor meg fényképezés után.)

Volt valakinek hasonló tapasztalata?:F

Hosaka

4 8 15 16 23 42

(#90) Lacce


Lacce
csendes tag

Sziasztok,

Tegnapelőtt vettem meg, nagyon frankó. A vodajelleget simán el lehet tüntetni a netről letöltött sok kép, hang, játék, téma, program segítségével. A kábelem gagyi utángyártott 2000 ft sem volt (szintén netes rendelés), tökéletesen és gyorsan kommunikál minden eddigi programmal (filecserélő, játékok, témavarázsló, stb.).
Eddig még nem fagyott, és csak egyszer töltöttem fel vásárlás után, pedig nyomatom rendesen.
A kialakítása szerintem szép, a gombok és a joy elég kicsi, de meg lehet szokni.
A képernyő szép. Fényképek és videók elég szépek készíthetőek, persze telefonhoz mérten, Csak okosan kell kiválasztani a minőséget, méretet, stb. A videókat a szgép nagyon jól játsza le, próbáltam siemens cxt65-t is, hát az f500i simán győz, bár magán a telón jobbnak látszik a cxt. (a lencse védő tokot ne felejtsétek el kinyitni, én is gondolkodtam vagy 2 percig, hogy miért nincs kép,:DD
Telefontartó tokot bármelyik piacon kapni műbőrt (de bőr design), 550 Ft-t vettem még régebben, szép is, pont passzol is hozzá, még a füles vezetékének is van hely rajta, ráadásul övcsipeszes. Fél éves, más telóval használtam, de vadiúj, meg se látszik rajta, hogy gagyi. Ne vegyetek márkaboltos átlátszó műanyag szrt ezrekért.
Ja, a fülesből érdemes sztereo-t venni, így ki lehet váltani a walkmant. Ez is megvan kb. 4-5000-ből. Ha kicsit lebutítjátok a zenéket, de úgy, hogy azért még jó legyen, akkor ráfér akár 30 perc is.
Vitatott tényekre válaszaim:
Infra, mp3, videorögzítés van;)
kékfog, rádió viszont nincs

Kérdéseim:

A kamera hangját akkor lenne az igazi kikapcsolni, ha a hangfilet kitörölnénk, akkor nem lenne mit lejátszania. Csakhogy ehhez láthatóvá kellene tenni a rejtett meghatókat, ahol ezek vannak. Van-e ilyen program, mint a siemensnél a open disk?
Háttérnek be lehet-e rakni képet úgy, hogy az alsó és felső sávban is legyen ne csak középen? Nem arra gondolok, hogy veszek egy 160*128 képet és szétvágom 128*128+128*14+128*18 méretekre, és külön beteszem a helyükre, hanem egyben, vagdosás nélkül?
Vodatalanításra valaki adhatna konkrét adatokat kisssjanos@freemail.hu

Hát ennyi, nekem nagyon bejön a kis teló!
rádió, kékfog nincs:((:C

Lacce

(#91) Lacce


Lacce
csendes tag

sziasztok!

Még valami fontos:C

MP3-t be lehet tenni bármelyiket csengőhangnak a következő módon

Töltsd le a DRMpackager progit vagy a SE honlapról, vagy filecserélőről. Elindítás után az Options/configurationban állítsátok Forward-lockra, nekem így működött. Utána az Add gomb, és válaszd ki az mp3-t, azt beteszi alatta a sorba.
Ezután a Create DRM content gomb, gondolkodik egy kicsit, majd kiírja, hogy succesful, már kész is.
Most jön a fontos!!!:Y
Amikor kiírja, hogy succesful, akkor az mp3-t tartalmazó mappában létrehoz egy DRM mappát, amiben lesz egy file, aminek neve az mp3 neve, kiterjesztése viszont dm. Ezt kell a telóba másolni, nem pedig az mp3 filet. Ha ezt bemásolod, a teló mp3-ként ismeri fel, és BÁRMIT betehetsz csengőnek, üzenetjelzőnek, stb. Jó néhány mp3-al kipróbáltam, nekem tökéletesen működött.
Hát ennyi, remélem tudtam segíteni! :DD

Lacce

(#92) szesa válasza pyrannha (#88) üzenetére


szesa
senior tag

idovel tobbet fog birni az aksija nekem mar ugy 5 nap korul van, eleite meg alig birt 1-2-t.

-

(#93) szesa válasza Lacce (#91) üzenetére


szesa
senior tag

Kiraly! ;]

-

(#94) Loretto


Loretto
veterán

Valaki frissített már sw-t rajta?

Soirée...

(#95) BosX


BosX
aktív tag

ez a telefon egy hulladék.
a hátlapját iszonyat nehezen lehet levenni, a simkártya is nehezen jár ki-be, az irányítása meg kész. használhatatlanul szar a pöcökkel és a minigombjaival együtt. designra,tudásra meg teljesen átlagos, sokkal jobban kezelhető telefonok kaphatóak ilyen tudással,szvsz nem éri meg megvenni.

mentality, tradition, history. these things never change.

(#96) Viktor0610 válasza BosX (#95) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hátlaplevét és a SIM-kártya csere szerintem a felhasználók 99%-át nem érdekli, mert nem csereberélik a kártyáikat...
A ''pöcök'' meg a gombok megszokhatóak -a T290 gombjai igen, azok kicsik!!!
Ár érték arányban pedig igenis jó telcsi!!!

Samsung Galaxy A54

(#97) BosX válasza Viktor0610 (#96) üzenetére


BosX
aktív tag

hja az lemaradt, hogy félnapon keresztül kellett velük dolgoznom (mms beállítás), amihez elengedhetlenenek a fenti műveletek, és műszak végére bevérzett két körmöm is, azé a heves hangnem:)
de ha tényleg nem is gyakori műveletek ezek a felhasználó részéről, akkor is elvárható egy olyan cégtől, mint a sonyericsson, hogy normálisan meg legyenek oldva ezek is, lévén nem ma kezdték a mobilgyártást...
A kezelhetősége meg tényleg 0, 12óra után is volt olyan, hogy elrontottam a kezelést, és ezzel nem voltam egyedül, kollégáim is hasonló véleményen voltak.
Ráadásul a szinte minden telefonban alap számokkal lépdesel a menüben sincsen, csak a pöcök marad. ( volt egy két gyári hibás is, aminél nem működött a lefelé, hát azokat kedvem lett volna megrugdosni)
Szerencse, hogy az akku kiesik magától, ha ügyesen odavágod a telót az asztalhoz, így már ahhoz nem kellett a körömhadművelet:)
Az ár/érték aránya meg lehet akármilyen jó, ha egyszerűen igénytelenül van összegányolva, akkor én nem venném meg.

mentality, tradition, history. these things never change.

(#98) Viktor0610 válasza BosX (#97) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hátlap/akku levét.
Én kifejezetten hülye megoldásnak tartottam a T610-ben, h. a hátlap tartja az akkut -akkor inkább legyen azzal egybeépítve. A picit rövidebb köröm talán nem vérzett volna be, nem?
Kezelhetőség.
Murphy óta tudjuk, mindig vannak hibás kütyük. Főleg, ha az a telcsihez előtted hozzányúlók is hasonlóképp' bántak a készülékkel, mint te -''az akku kiesik magától, ha ügyesen odavágod a telót az asztalhoz''...
Ár/érték.
A PGSM-nél ilyen telcsikkel van/volt ~ egy árban:
Motorola V220, Samsung X640, Nokia 3220, stb... Pl. V220-szal ellentétben semmi recsegés-ropogás... Ezek között igenis jó ár érték arányú!!!

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#99) BosX válasza Viktor0610 (#98) üzenetére


BosX
aktív tag

Hogy milyen a hátlap a T610ben, nem tudom. De pl. az én ősrégi 3210esemben is külön volt a hátlap és az akkuk, és mégis könnyen le lehet venni.

A körmöm pontosan azért vérzett be, mert túl rövid volt.

(A hibás készülékekről zárójelben írtam csak, pár darab volt csak.)
Viszont teljesen kezelhetetlenek voltak ettől függetlenül a jók is.
10ből 2 ha volt aminél nem léptem félre a menüben, pedig sokáig csináltam, és nem ez az első telefon amivel dolgoznom kellett, és ilyen probléma nem volt még egyikkel sem (samsung,lg,siemens,sonyericsson több modell)
A gyári csomagolást bontjuk ki, előtte nem nagyon hiszem hogy bárki is mostohán bánt volna velük, egyébként nem lesz tőle semmi baja, nem kell vlami extrém dologra gondolni, több modellnél is remekül alkalmazható. (pl T230. azokkat még dobálni is lehet, persze csak dobozában:D )

én a samsungot vettem volna.
(én voda liveos telókat csináltam)

mentality, tradition, history. these things never change.

(#100) RVN


RVN
tag

Miért nem tud connectelni a telefon az infrához, amikor felismeri, és kiírja a nevét a tálcán?

(#101) Loretto válasza RVN (#100) üzenetére


Loretto
veterán

Nekem semmi gond nincs vele. Infra jó? Fel sem ismeri?

Soirée...

(#102) Chabee válasza Lacce (#91) üzenetére


Chabee
tag

Szasztok!

Figyu Lacce!

Két kérdés:
A DRMpackager progit honnan tudom letölteni?
Az USB-s adatkábel honna rendelted?
(ha gondolod küld L emilben, nekem az is jó)

Amúgy nemrég óta van nekem is ilyen telóm, de nekem nagyon teccik. Az aksim töltésről töltésre többet bír, szerintem nem lesz gond vele.

Köszi a segítséget.:R

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#103) ZakRob


ZakRob
senior tag

Megéri ez a teló a 29900 Ft-ot a vodánál?

(#104) Viktor0610 válasza ZakRob (#103) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen...

Samsung Galaxy A54

(#105) Graffi


Graffi
csendes tag

Csáó, szevasztok!!!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mit kell csinálni a telefonnal hogy lehessen mp3 számokat csengőhangnak berakni, mert ugye a vodás menü lekorlátozta...!!!!

Előre is kösz mindenkinek...!!!

(#106) ZakRob válasza Graffi (#105) üzenetére


ZakRob
senior tag

Vagy felrakatod rá a k500i szoftverét, vagy letöltöd ezt a programot Bővebben: link, és átalakítod *.dm-re az mp3-at, (a teló így is mp3-nak fogja látni) majd felmásolod.

(#107) moderboy


moderboy
csendes tag

Hello! SE F500i-t ki lehet függetleníteni? Régi telóm, de elfelejtettem a telefonzár kódját is :((( :((( Azzal lehet vmit kezdeni? Vodás volt....

(#108) Viktor0610 válasza moderboy (#107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első kérdésre nincs válasz (legalábbis ezen a fórumon - Alapelvek).

Samsung Galaxy A54

(#109) joe-ker válasza ZakRob (#106) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ma vettem egy ilyen telót de sehogyse tudom beállítani az MP3-at csengőhangnak.
Voda menü és *.dm-re átnevezve vagyis átkonvertálva. Tudnátok ebben segíteni?
Köszi!

[Szerkesztve]

(#110) joe-ker


joe-ker
senior tag

Hátha valaki!

(#111) Viktor0610 válasza joe-ker (#110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A DRM packager nevű progival progival próbáltad?

Samsung Galaxy A54

(#112) joe-ker válasza Viktor0610 (#111) üzenetére


joe-ker
senior tag

Igen! De sajna nem tudom berakni,lejátszani lejátsza!

(#113) Viktor0610 válasza joe-ker (#112) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy [link], ezt próbáld ki -jobbat nem tudok... :(

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#114) joe-ker válasza Viktor0610 (#113) üzenetére


joe-ker
senior tag

Igen ez így történt,de semmi! :O
Esetleg nem lehet,hogy régebbi avagy újabb a soft és azért nem lehet?

(#115) joe-ker


joe-ker
senior tag

Még mindíg várok segítséget!

(#116) joe-ker


joe-ker
senior tag

Probléma megoldódott! :C Most már K500i SW van rajta. Ratya egy Voda az egyszer biztos!
[kép]

(#117) joe-ker


joe-ker
senior tag

Mi van az órával? Ezt 2005.11.18 17.50-kor írtam!

[Szerkesztve]

(#118) Spokeman


Spokeman
csendes tag

Sziasztok, nekem is hasonló a problémám! Windows reinstall után újra akarom felrakni az adatkábelhez a cuccokat, erre akkor veszem észre, hogy az adatkábelhez adott cd-m szőrén szálán eltünt!

Egy olcsóbb adatkábelem van (kq-u8a) k500-hoz. Namost az a baj, hogy sehol sem talizok drivert PONT EHHEZ A KÁBELHEZ! Dcu drivere nem jó neki, és amit taliztam már nemtom hol, azzal eszközkezelőben azt írja ki, hogy ''Prolific USB-to-Serial Comm Port''. Ez egy 2002-es driver, amikor még k500 még csak hírből se volt (talán ez a baj).

Próbálkoztam már SE FileManagger-rel (Legújjabbal) és be is állítottam vezérlőpultban a kapcsolatokat enabled-re, és próbálta reversedként is, meg simán is, de se így se úgy nem ismeri fel a telóm semmi!

Dateimanagger kapcsolódásközben hibát ír ki (unable to open com port) és a float mobile agent sem müxik, nem kapcsolódik!

Lécci segítsetek, nagy szükségem lenne rá!

U.i.: Tudom, már más topicba is beírtam ugyanezt, de biztosra akarok menni! Minnél többen látják annál nagyobb az esély a sikerre!

http://www.csajozasitanacsok.hu/?pid=7123

(#119) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egyik havernak van olyan kívnja, hogy akkus üzemidő meglehetősen csekélyke, mondhatni DTR-notesz. Vagyis ha sikerül is felkapnia a telefont, 5 perc beszélgetés után lemerülés miatt kikapcsol a fullra töltött akksival. A készülék még pár hónapot garanciás, szóval bő másfél éves. Akiket kérdezgettünk eleddig, senki nem merte csípőből rámondani, hogy akku ment gallyra. Amúgy elvben van rajta infra, hogyan kell az adatokat, telszám, sms, stb-t átmenteni róla?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#120) Viktor0610 válasza macilaci78 (#119) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Három eset lehetséges.
Akku gond (legvalószínűbb), belső zárlat (kevésbé valószínű) v. szoftvergond (legkevésbé valószínű).

Samsung Galaxy A54

(#121) macilaci78 válasza Viktor0610 (#120) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, mi is ezen álláspontra jutottunk. Sikerült szerezni egy kölcsönakkut, hétfőn kezdődik a tesztmenet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122) Pinya007 válasza macilaci78 (#119) üzenetére


Pinya007
tag

Hi!

Én File Manager-el szoktam adatokat gépre másolni.
[link]
Most hirtelen nem találtam máshol meg, ha jól emlékszem SonyEricsson hivatalos oldalán is elérhetők progik.

Eladó SonyEricsson F500i típusú telefonom!
[link]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.