Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Soltek 75frn2-l (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) FRaGeR


FRaGeR
csendes tag

CSÁÁÁÁ mindenkinek!Erröl a deszkáról kéne egy kis info!Tuningolhatóság,tesztek,érdekelnének elsősorban--tulajokól egyéb véleményezés!
(mem. kezelés pölö)
Sokan leirják ezt a céget a multja miatt pedig úgy néz ki, hogy feltörekvőben van és azt csiripelik boost-os lapokat ácsolnak----na mindegy

(#2) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=193[/L]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Mista Boller válasza FRaGeR (#1) üzenetére


Mista Boller
tag

Epp ilyen lapom van, eddig csak jot tudok rola elmondani. Tuningolhatosag nalam is szempont volt, egy 1700+ megy benne 2400-en. Szerintem ez jo... Memkezeles? Mit mondjak? Azt hogy jo? :) Jo. talan annyi hibaja van, hogy nemely FSB erteket(200 folott) egyszeruen kihagy. Ha van is pl 225 a BIOS-ban, akkor is 224-et ad neki. Nem vagyok biztos benne, hogy pont ezek az ertekek, csak szemlelteteskent irtam. Ha konkret kerdesed van valaszolok szivesen...

Tout le monde est une nonne

(#4) Niquis válasza FRaGeR (#1) üzenetére


Niquis
aktív tag

Érdekes színvilág, sztem elég megbízható és gyors is. Nemrég mikor kerestem az NF7 és ez maradt versenyben. (Nagyon árérzékeny volt a dolog ezért abit lett)
Ez a verzió, ami nem sl75-frnl hanem frn2l, már pont annyit tud (tuning)beállításban mint az abit, és nforce2 ultra400-ra alapul. Szerintem jó választás. (Persze mint mindenből, ebből is biztos ki lehet fogni hibás darabot. Ezt nem elrettentésként írtam).

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5) Mista Boller válasza Niquis (#4) üzenetére


Mista Boller
tag

Nalam ez a ket lap johetett szamitasba :) Itt epp a Soltek volt joval olcsobb, mint az NF7 es en is arerzekeny hangulatomban voltam:) Szinvilaghoz annyit, hogy kepeken sokkal remisztobb, mint amikor ott van az ember orra elott. Eddig utaltam a sarga alaplapokat:)

Tout le monde est une nonne

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Soltek 75frn2-l (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.