Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#195) q13579


q13579
senior tag

Ugy néz ki megszivtam egy pöppet. Megvettem a cuccokat a gépbe, e4300-as c2d, mem 7900 -es vga, meg egy GB 945p-s3-as alaplap. Jol ment is minden, csak éppen kiderült hogy frissiteni kell BIOS-t a lapokon, hogy felismerje a c2d-t méghozzá alaprol f3-ra, mert nem tudom normálisan tuningolni. Felrakom az ajánlott flashelöt és f1-f2-re flashelek, minden rendben müködik, semmi probléma. Ezután akarom f2-röl f3-ra (ami csak abban különbözik hogy bövitették a proc ID listát), feltelepül, azt irja hogy minden ok, aztán reboot, és azota egy nyikkanás se... Se kép se hang, semmi.
Mindent probáltam már, elem ki-be cmos erase, mindent levettem csak a proci meg a lap ment, de még egy igénytelen püttyögést sem hajlando kiadni. Hogy ez hogy történhet meg arrol foggalmam sincs, mert egymás után szedtem le a BIOS frissitést ugyanonnan és még direkt sorban is akartam telepiteni azokat.
Félek tőle hogy ez a BIOS verzi nem igazán az e4300-ra lett kitalálva (holott azt irja a gb oldala hogy f3-as bios-szal müxik nomrálisan) .
Teljesen tanácstalan vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.