Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gaben71 válasza F.Murder (#149) üzenetére


gaben71
senior tag

szende, szundi, morgó, tudor ,vidor, kuka, hapci, álmos, előd, ond, kund, tas, huba, töhötöm, okoska, törpilla, törppapa, hokuszpók, stb.......... ;] :DDD

Gaben

(#152) Allien


Allien
veterán

MINDENKINEK BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!
:R :))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#153) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

:DDD B.U.É.K. :DDD

(#154) Darken


Darken
aktív tag

szép és boldog új esztendőt kivánok én is! :)

http://darken.hu

(#155) gaben71


gaben71
senior tag

BUjÉK :DDD

Gaben

(#156) Templ@r


Templ@r
tag

Mindenkinek BUEK!

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#157) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Wing Commander Saga: Demó !!!! :D

[link]

(#158) gaben71 válasza FRIZ 22 (#157) üzenetére


gaben71
senior tag

és mit lehet ezzel, betakarítani? :DDD

Gaben

(#159) FRIZ 22 válasza gaben71 (#158) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

10 tonna karalábét

Na nagy űrszim rajongóknak írtam (Dwyn, stb) de ők nem szoktak itt aratni, úgy néz ki.

(#160) RobRocket82 válasza F.Murder (#145) üzenetére


RobRocket82
csendes tag

Sokat kellfizetni a netért és nem használtam anyit mint régen, és nem is lesz netem.A gépemet ép ma vittem el egy pc boltba hogy az alkatrészenként el lehet adni. :(
Igy a bf2 is feleslegessé vált és eladom, vagy odaadom valakinek a cd kulcsot, akár ingyen is mert nagy szívem van. :F :DD
A bf 1942 van meg, de a 2142 nincs meeg, leegalább lehetet volna 2453 az új game neve. ;]
Murdi, te is az újal tolod? Pipáld le a többieket. ;)
Ja és B.U.É.K :))

(#161) F.Murder válasza RobRocket82 (#160) üzenetére


F.Murder
csendes tag

Jaja Rob az új bf-el tolom és már csekkoltam őket ;) Jah és mennyiért adod a bf2-őt el? :DDD

(#162) RobRocket82 válasza F.Murder (#161) üzenetére


RobRocket82
csendes tag

Mondj egy árat murdi, a sf is kéne? :))
De ha meglágyulok teljesen még elkűldöm a cd kulcsot tők ingyen, és nem kerűl egy gubádba sem. :D Vagy ha van neked olyanod ami nekem kéne talán az is megoldható( Egy Pagani Zonda-ra elcserélném szívesen, más taliga nekem nem kőőőő :DDD )
Murdi kistesód is nyomja a2142-őt? Én bírtam mikór ő is nyomta néha velünk. ;)

(#163) Allien


Allien
veterán

Beszúrok egy linket, jó lesz a bf2142-höz gyakorolni a rakétalövést, mert az így megy, kb.
[link]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#164) FRIZ 22 válasza RobRocket82 (#162) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Rob!
sz SF-et megvenné egy kollégám
Most indult be nála a bf2 élet, éjjel nappal azt nyomja, vett egy bf2 kódot, de az SF-t is szívesen kipróbálná

(#165) RobRocket82 válasza FRIZ 22 (#164) üzenetére


RobRocket82
csendes tag

Friz oké, 2000ft megfelelő lenne?? :)

(#166) RobRocket82


RobRocket82
csendes tag

Mi van veletek? Ez a topik is nagyon veegetál sajna úgy látom. :(

(#167) q13579


q13579
senior tag

Miért nem jártok fel a vény ts-ére?? Külön szobában is tudunk dumálni és játszani.

(#168) RobRocket82 válasza q13579 (#167) üzenetére


RobRocket82
csendes tag

Hát én netkávézoból nyomom már egy ideje, innen nem lehet sajna. :( :((( :((

(#169) FRIZ 22 válasza RobRocket82 (#165) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

ok szólok neki

(#170) ÁDI válasza RobRocket82 (#165) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Szia!
FRIZ az én nevemben írt neked.... :R
Tehát nekem kellene a cuccos, és ezen az áron jó is lesz!!! :C
Hogy rendezzük le a dolgot?
Kösssssssssssssssz,
ÁDI

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#171) Allien


Allien
veterán

Srácok, milyen a Vény-ben? Van ott BF2142 részleg?:B Már olyan, aki szinte CSAK azzal nyomul?

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#172) q13579


q13579
senior tag

Nem értem mi van veletek! Ha szeretnétek játszani publicolni egyet, akkor minek tennétek egyedül?? Nyugodtan gyertek a veny ts-ébe és függetlenül is nyomhatjuk. Semmiféle kötelezettséget nem von maga után ha ott dumálunk, csak mégis egyben lesz a banda.
Jópáran feljárkálunk, szoval katt a jóöreg ts gombra!!!!!

(#173) Templ@r


Templ@r
tag

Igy van!
Jojjon fel szepen mindenki a Veny-es TS-re. Ezen a TS-en amugy is vannak kulsosok (nem VeNY tagok). Ha ritkan jarsz fel akkor semmi kotelezettseg sincs, ha gyakrabban akkor meg 3 havonta kell egy 1000-est utalni, beszallva a fenttartasi koltsegekbe. Hivatalos 2142-es reszleg nincs, de paran azert szoktak tolni. Ha valaki nem tudna a szerver elereset az szoljon.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#174) Allien


Allien
veterán

Jó, ok, de én fullra átáltam a sötét oldalra (sorry). Tehát, bf2-t kb 2006 10. hónapjában nyomtam utoljára! AZóta csak, és kizárólag bf2142!!! Magyar listán már a 13. vok.:B Persze, ez nem azt jelenti, hogy tudok is játszani, ezt tisztázzuk le!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#175) Templ@r


Templ@r
tag

Hi Rob!

Ha olvasod mostanában a fórumot, akkor:
Happy Birthday to You! :)

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#176) gaben71 válasza Templ@r (#175) üzenetére


gaben71
senior tag

csatlakozom hapi hapi. :DDD :C

Gaben

(#177) Templ@r válasza Allien (#174) üzenetére


Templ@r
tag

Látod Allien, ezért fogsz elbukni, + a 2142 is, mivel a sötét oldal a végén mindig elbukik :))

Ja és aki nem kiserné figyelemmel:
A VéNY a CB 32 Conquest Ladder-ében 'nehéz küzdelmek árán' feljutott az ELSŐ helyre. :C

[Szerkesztve]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#178) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!

Sajnos meghalt az alaplapom ezért rákényszerülök hogy lecseréljem az asztalim valami szutyok dualra, hogy megint lehessen bele a pénzt ölni...
Nehéz szivvel de megválnék ezért a szeretett és sok warban hűségesen szolgált Asus 6800-gt 256mb os vga-mtól :( . Nagyon nagyon jo kari, nagyon jo huzható tulajdonságokkal (csak tesztek ereéig emeltem rajta), akár az ultra szintjéig.
Ezzel együtt muszály a két 512-es kingmaxemtöl is megválni, mert ugye már ez sem jo az ujnak... (ezekkel sincs semmi probléma).
A vga-t 40ezerért, a memóriákat pedig 17 ezerért szeretném eladni.
Ha valakit érdekelne, vagy tud olyat aki vevő lenne rá pls szóljon a közeljövőben. (Annyira nem sürgős, mert még nem tudom mit veszek helyette).

A másik hogy az új géppel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, és ha tudna valaki nagykeres árakat biztisítani annak nagyon örülnék :) .
Az alaplap max 20 körül legyen, a vga se legyen drágább 35nél sokkal, a proci viszont verjen oda.
Mindenképpen vagy x2-es amd-t vagy dual 2 core-t szeretnék venni. (a lényeg még mindig a bf2 szaggatás nélküli futása, más marhaság nem nagyon érdekel, esetleg még annyi hogy azért 3 évig upgratelni tudjam)

A segítségeket előre is nagyon kösz!!!
ÜDV

(#179) RobRocket82 válasza Templ@r (#175) üzenetére


RobRocket82
csendes tag

Köszi Templar és Geben. :)) :DD

(#180) q13579


q13579
senior tag

sory roby :B :B :) , vissza sem olvastam, de igy utolag én is hapy szül napot kivánok!!!



Lehetöségem lenne 20ért venni egy opteron 165-öt? Megvennétek, vagy inkább adjak ki 20szal többet egy Intel dual 2 core-ért??

(#181) Darken válasza Templ@r (#177) üzenetére


Darken
aktív tag

Az igen, gratulálok!

http://darken.hu

(#182) gaben71 válasza q13579 (#178) üzenetére


gaben71
senior tag

THEEEEMEEEEE!
Éngöm érdekel a memóriád pc 3200 400 mhz ugyi?
de mondjuk nekem nem ér rá sokáig, mondjuk jövő héten kellene mer ha nem akkor vöszök bótba.

hívjá telón lécci hogy megbeszéljük

70/253-40-70



más.............................................................................

rob! a vak köröszt anyád a geben [kép] :DDD



más...............................................................................


Templ@r!!!!!!!

ISTEN KIRÁLYOK VAGYTOK! :C :R
GRATULÁLOK AZ ÖSSZES RÉSZTVEVŐNEK.

[Szerkesztve]

Gaben

(#183) exsmart


exsmart
csendes tag

Gratulálok én is!! Szép teljesítmény!

Jól látom a VÉNY-ben szinte SOG hatalomátvétel van? leader is, meg csapattagok is jó nagy részben SOG-osok. :)

Amúgy sorry hogy nem jelentkeztem jó ideig, de olvasni szoktam mit irogattok.
Játszani se nagyon volt kedvem. De most megint eljött az idő.

Most néztem, a SOG-os TS is működik még. Ott is lehet összejönni akinek nincs kedve VÉNY TS-re menni. De egyszerűbb lenne ott talán.

Lehet megint clánba kellene tolni, sokszor pulicon hülyét kap az ember a sok majomtól. Ritka ha ad fedezetet a mögötted jövő játékos, meg könyörögni kell lőszerért. Vicces.


:)) Infantryn szoktátok nyomni? Darkennel múltkor összefutottam, meg egy VÉNY-es sráccal. Jó kis derbi volt.




(#184) q13579 válasza exsmart (#183) üzenetére


q13579
senior tag

Megveszem az uj cuccost és jopár hétig intenziv teszt lesz a részemröl, és mimással lehetne ezt megtenni mint a bf2-vel :DDD .

(#185) q13579 válasza Templ@r (#177) üzenetére


q13579
senior tag

Jaja. Millió grat! Nem kis dolog, meg is lepődtem rajta, ahogy megláttam. De azon szintugy mennyire elfogyott a mezöny ebben a kategóriában. :F Úgy emléxem hogy régebben háromszor is lapozni kellett mire a csapatok végére értünk.
Érdekes...

(#186) Darken válasza exsmart (#183) üzenetére


Darken
aktív tag

Tényleg jó kis csata volt, kár hogy nem tudtunk egy oldalon lenni.

http://darken.hu

(#187) q13579


q13579
senior tag

Templar majd pls nézd meg a mail-jeidet mert küldtem

(#188) Snail133


Snail133
csendes tag

Na!!!!!!!!!!!!!!!!
Az elveszett ember! :o)
Hogy vagytok fijúk???
Egy két embert még megismerek!! :C
Én is lassan visszatérek, ha tudtok TS-belépéseket, osszátok meg vélem, mert vinyót cseréltem, oszt nem tok semmit.Mostanság nem idegeskedem esténként. :))
kéne váltooztatni rajta. Ki jáccik 2142-őt?? milyen?? stb.
Csákósztok :R

(#189) Templ@r válasza Snail133 (#188) üzenetére


Templ@r
tag

Na irtam neked privit is meg kuldtem levelet is :)

Akinek meg kell az eleres az nyugodtan jelezze.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#190) q13579 válasza Templ@r (#189) üzenetére


q13579
senior tag

Milyen eleres?

Hétfön tudnék menni Templar?

(#191) Templ@r válasza q13579 (#190) üzenetére


Templ@r
tag

A Veny-es TS-rol volt szo. A hetfo nekem elorelathatolag ok.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#192) gaben71


gaben71
senior tag

DARKEN! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
szétlötted seggem vagy néccer :DDD

Gaben

(#193) Templ@r válasza gaben71 (#192) üzenetére


Templ@r
tag

Én is szétlövöm a segged mert nem jöttél fel TS-re vazze. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHH :))

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#194) Darken válasza gaben71 (#192) üzenetére


Darken
aktív tag

Megtaláltak gm-en, gondoltam megteszem :D

Na a viccet félre téve, sajnos autobalance-os volt a szerver, így nem tudtam átállni...

http://darken.hu

(#195) q13579


q13579
senior tag

Ugy néz ki megszivtam egy pöppet. Megvettem a cuccokat a gépbe, e4300-as c2d, mem 7900 -es vga, meg egy GB 945p-s3-as alaplap. Jol ment is minden, csak éppen kiderült hogy frissiteni kell BIOS-t a lapokon, hogy felismerje a c2d-t méghozzá alaprol f3-ra, mert nem tudom normálisan tuningolni. Felrakom az ajánlott flashelöt és f1-f2-re flashelek, minden rendben müködik, semmi probléma. Ezután akarom f2-röl f3-ra (ami csak abban különbözik hogy bövitették a proc ID listát), feltelepül, azt irja hogy minden ok, aztán reboot, és azota egy nyikkanás se... Se kép se hang, semmi.
Mindent probáltam már, elem ki-be cmos erase, mindent levettem csak a proci meg a lap ment, de még egy igénytelen püttyögést sem hajlando kiadni. Hogy ez hogy történhet meg arrol foggalmam sincs, mert egymás után szedtem le a BIOS frissitést ugyanonnan és még direkt sorban is akartam telepiteni azokat.
Félek tőle hogy ez a BIOS verzi nem igazán az e4300-ra lett kitalálva (holott azt irja a gb oldala hogy f3-as bios-szal müxik nomrálisan) .
Teljesen tanácstalan vagyok...

(#196) q13579


q13579
senior tag

3 napos visszavásárlási garral ki kell cserélniük? Mert inkább ráfizetnék egy komolyabb lapra.

Mindig odafigyeltem hogy ne ''fapados'' lapot vegyek, most először vásároltam egyszerübb, de tesztek szerint jo lapot, és ezekszerint befürödtem vele...

(#197) Templ@r válasza q13579 (#196) üzenetére


Templ@r
tag

Teemeeee!
Meg lehet probalni gariban kicsereltetni, de veletlenul se emlitsd meg a BIOS Flash-elest. Osszeraktad a gepet, beraktad a procit azt se kep se hang, ennyi es nem tobb. Vidd magaddal a procit, a ramot + a vga-t is szerintem, azt tesztelje le a szervizes.

Ha nem jonne ossze a csere, akkor: kell keresned egy teljesen ugyanolyan alaplapot, ki kell operalni belole a bios-t, berakod a sajat (rossz) alaplapodba, megpedig ugy, hogy egy szalagot (mondjuk ajandekokhoz a csomagolo disszalag) alateszel ugy hogy mind a ket veget meg tudd fogni. A biost nem szabad tul erosen benyomni a foglalatba. Ezek utan boot, majd a biosban beallitod, hogy a bios tartalmat a kovetkezo ujrainditas utan masolja fel a memoriaba. Ha ez megvan akkor reboot, mukodes kozben kiszeded a biost, visszarakod a tiedet es a memoriabol visszairod a jo biosz tartalmat a sajat bioszodba.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#198) q13579 válasza Templ@r (#197) üzenetére


q13579
senior tag

Világos. Már lebeszéltem az Iponosokkal.
Egyébként a telbe mondta a srác hogy nyugodtan frissitsem a bios-t nem lehet elrontani. De mondtam, hogy nem tudtam, mert se kép se hang, így nagyon nem tudok mit kezdeni a lappal. Mondta hogy akkor nyugodtan vigyem be, letesztelik, ha tudják frissitik a procihoz (mert ugye egyedül az e4300-ashoz kell a bios frissités), ha náluk sem ok, akkor kicserélik abit ib9-re. Szoval abszolut rendesek.


(egyébként nem értem hogy mi lehetne elrontani egy bios frissitésen, ugy hogy utána megadja magát a lap)

(#199) Templ@r válasza q13579 (#198) üzenetére


Templ@r
tag

Ha nem megfelelo a bios. A Flashelo progi chechkeli, hogy jo-e, elvileg fel se engedi irni, ha nem jo.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#200) q13579 válasza Templ@r (#199) üzenetére


q13579
senior tag

Hát ezaz! és a vicc hogy az f2-övel semmi gond, f3-esetén viszont nem ment már. És gyanus hogy pont ez kell ahhoz, hogy az e4300-as d2c-t kezelni tudja. Szoval olyan szinten leesett állal állok a dolog előtt, hogy elképesztő.
Nem szabad spórolni alaplapon, remélem visszaveszik, ugyanis semmilyen formában nem lehet kicsikarni belőle életjelet, még ha teljesen megcsupaszitom se, pedig valami sziszegésnek püttyőgésnek lennie kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.