Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) q13579 válasza tkesy (#400) üzenetére


q13579
senior tag

Az a baj, hogy az a kikötö idöközben eltünt :S. Nem lehet kikötni. Lehet bevették a japánok...
A másik. Hogy sikerült neked 80 ezer tonnát elsüllyeszteni. Szisztematikusan szinte csak a large shippekre megyek. Hova és hol lőjem meg hogy egy torpedóval elsüllyedjen??? Mert csak ég, de simán uszik tovább. Utána meg mint a hülyegyerek, löhetem fedélzetivel percekig...

(#402) tkesy válasza q13579 (#401) üzenetére


tkesy
őstag

Nme raktad fel menet közben az 1.1-es pachet? Mert az SH3-ban, ha megpatchelted a játékot menet közben, hajlamos szintén ilyen hülyeségekre... ha nme, akkor meg bug, vagy esetleg megsérült a mentés...

80 ezer tonna:
- vagy belebotlok valami nagyobb hajóba (~ 15.-20.000 tonna,: repülögép hordozó, nagyobbik utasszállitó) és ez dobja meg az átlagom,
- vagy a ~8.000 t körüli hajókra megyek, és egy torpedóval kiszedem a sorból, majd felszinre emelkedek, és ágyúval befejezem... Modern tankereket, meg se torpedozom, ha nincs kisérete, mert az ágyúval, (gyújtólövedék) hamarabb el lehet süllyeszteni, mint torpedóval...
Régi fajta tankernek, viszont elég egy Mark 18 v 21...
Célzás:
-merőlegesen: amit felad a gép: hajó közepe,
- hossztengelyében vagyok, akkor a farrészét célzom meg: ha szerencsém van, leáll a hajtás... a v1.0 hibás ebből a tekintetből, mert már nme egyszer fordult elő, hogy eltünt szinte az egész hajó fara, de a kormánylapát, és a hajócsavarok ott maradtak a nagy semmiben, és müködtek tovább...
Ja és Mark 18 ill. 21-eseket használok...
Mark 18: 500 pont/db,
Mark 21: 100 pont/db, de ez is bugos, mert nme vonja le a gép a torpedók értéket... bezzeg a 18-nál igen...


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#403) q13579 válasza tkesy (#402) üzenetére


q13579
senior tag

Hát én bejeztem. Mocskosul elegem van belőle. Larhe hajókba torpedó közepébe vagy farkába, kigyullad, ég mint a győzelmi zászló, de mintha mi sem történt volna utazik tovább.... Most kezdthetem előlről, mert eltünt a kikötöt és máshova nem enged lehorgonyozni.
A másik kedvencem, mikor rálövök a hajora a hátsó torpedoval, megáll az enemy tatja mellett és nem robban...
Betöltögetni mentést meg utálok mert elég sok idöt vesz igénybe.... Szoval nem érte meg a fáradozást

(#404) gaben71


gaben71
senior tag

:DDD
Az USA elnöke kérte tőlünk azt, hogy fogjunk össze a terrorizmus ellen.
Köztudott, hogy a muzulmánok az alkoholfogyaszás ellen vannak,illetve az, hogy a feleségükön kívül más meztelen nőre nézni bűn. Ezért, kérünk minden nőt, hogy holnap, 16:00 órakor, vetkőzzön le, és az munkahelyen szaladgálva a férfiak kövessék őket egy sörrel a kezükben, ezáltal ki tudjuk szúrni a köztünk levő terroristákat!

Az USA hálás lesz nekünk ezért.

Kérünk mindenkit, vegyen részt az akcióban, illetve ezt a felhívást küldje tovább minél több ismerősnek.
:DDD

Gaben

(#405) gaben71


gaben71
senior tag

:Y :D

Tisztelt Technikai Segítség!

Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, melyek pedig kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt. Ezen felül a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et,ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és az Újpest 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer. Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.
Mit tegyek?

Elkeseredett

Kedves Elkeseredett!
Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be következő parancssort: C: Azt hittem, szeretsz [Enter] Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amellyel telepítheti a Bűntudat 3.0-át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat. Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejű' futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, mert ezek által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely Hangos Horkolás. Wav fájlokat hoz létre a merevlemezen. Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette, az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek. A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak és nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3) Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.

A legjobbakat: Technikai Segítség

:))

Gaben

(#406) gaben71


gaben71
senior tag

TechSupport: Halló, miben segíthetek?
Ügyfél: A számítógépemben füstöl a hálózati tápegység.
TS: Akkor sajnos ki kell cserélnie a tápegységet.
Ü: Nem kell! Csak meg kell változtatni az ini állományokat.
TS: De uram egyértelmű, hogy a tápegység hibás. Ki kell cserélni.
Ü: Semmi esetre. Valaki mondta nekem, hogy elég megváltoztatni az ini állományokat és rendben lesz. Én csak azt akarom öntől, hogy mondja meg a helyes parancsot.
Tíz perc intenzív magyarázat után sem értette meg az ügyfél a probléma lényegét. A TS munkatárs már nem állta meg, hogy ne ''feleljen''.
TS: Sajnálom uram. Általában ezt az ügyfeleknek nem áruljuk el, de létezik egy nem publikált DOS parancs, amely megoldja ezt a problémát...
Ü: Tudtam én!
TS: A config.sys végére írja be a következő sort: ''LOAD NOSMOKE.COM'' és minden normálisan fog működni. Utána értesítsen mi a helyzet.
---Kb. tíz perc múlva:
Ü: Nem működik. Még mindig füstöl.
TS: Rendben. Milyen verziószámú DOS-t használ?
Ü: MS-DOS 6.22
TS: Akkor ez a probléma. Ez a Dos verzió nem tartalmazza a NOSMOKE.com-t. Kapcsolatba kell lépnie a Microsoft-tal, és kérni tőlük egy upgrade-et. Majd értesítsen, hogy sikerült.
---Kb. egy óra múlva.
Ü: Ki kell cserélni a tápegységet.
TS: Miért?
Ü: Hát felhívtam a Microsoftot és a technikusnak elmondtam, hogy ön mit mondott. Utána a tápegységről kérdezgetett...
TS: És mit mondott Önnek?
Ü: Azt mondta, hogy a tápegységem nem kompatilibis a Nosmoke.com-mal.

:W :DDD

Gaben

(#407) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Csá Skacok!

Lenne egy kérdésem, nincs-e valakinek meg a teljes StarGate szeria?? Esetleg nem ismer vkit akinek meg van????

Kuvára érdekelne a dolog......... :F :F :F

vót góré!!!

(#408) gaben71 válasza SoG Swatim (#407) üzenetére


gaben71
senior tag

A lizing fiamnak mintha meglenne, maj rákérdezek.

Gaben

(#409) gaben71 válasza gaben71 (#408) üzenetére


gaben71
senior tag

jah meg van neki
nem tom megérsz e nekem ennyi melót? :DDD

Gaben

(#410) SoG Swatim válasza gaben71 (#409) üzenetére


SoG Swatim
csendes tag

Gáben! Isten vagy!!!!!! :R :R :R :R :R :R :R :R

vót góré!!!

(#411) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Vasárnap CoH, Supreme Commander vagy valami???? Nem érdekel vkit???? Sajnos szombaton meló lesz, este meg lanon fogom tolni hajnalig a Counter Strike-ot, így marad a vasárnap....

vót góré!!!

(#412) gaben71 válasza SoG Swatim (#411) üzenetére


gaben71
senior tag

még nem tom.....
délelőtt CoH vagy C&C ....kb 13ig érek rá

Gaben

(#413) gaben71 válasza gaben71 (#412) üzenetére


gaben71
senior tag

hát ez ma nem fog menni sry. :B :O

Gaben

(#414) tkesy


tkesy
őstag

Akinek esetleg elvette a kedvét az SH4 1.0, annak javalom tegye fel az 1.2-es patchet... jópár dolgot helyreraktak a srácok...
Az EMUDVD-s verzióra pedig gond nélkül felmegy a gyári verzió is... :)
Csak egy példa: a kiképzést résznél a cirkálónak (9500 tonna) most már elég 1 db torpedó is, bár nme süllyed el, de mozgásképtelen lesz... +1 találat és 1 percen belül a tengerfenekén van...
(1.0-ban min 3db találat kellett) És most már müködik a mágneses gyújtás is...


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#415) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Csá Gaben!

Hogy állnak a lemezeim??? Készülgetnek.....??? :R

Meyer te is inaktiv lettél a vényben?? hmmmm

vót góré!!!

(#416) gaben71 válasza SoG Swatim (#415) üzenetére


gaben71
senior tag

tesókám remélem türelmes vagy :)
aszonta a zemberem hogy pénteken jön meg lemezek gurigája :D
ugyhogy addig áztasd magad hideg vízbe, mer egyenlőre nem rajtam múlik.
ha péntökön mög lössznek akko jóeséllyel hosszú hétvégin megírom :U

Gaben

(#417) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

Nagy a csend!

Meyer! A vizsgák miatt lettél inaktív, vagy elég volt a BF2-ből?

Swatim! A Coh-hoz alig van szerver a neten. Most ez tényleg így van vagy csak én vagyojk a béna?

(#418) RobRocket82


RobRocket82
csendes tag

Cewa
Tudom nem egészen idevág de valakinek nincs meg az Angolkák cimű angól komédia sorozat?? :B ;)

(#419) gaben71


gaben71
senior tag

SWATIM!!!!!!
6 évad beégetve, a többi valószínűleg ma sül ki :D
jössz valamikor errefelé?

Gaben

(#420) q13579


q13579
senior tag

Ahoj!


Nem ismer véletlen valaki olyat, aki foglalkozna Beagle, Border Collie fajtájú kutyákkal? Venni szeretnék egyet, de nem igazán találok normális áron.
Egy fél gép árát meg csak nem fizetem ki egy kutyára, ha még bf-ezni vagy coh-ozni sem lehet rajta...

(#421) gaben71 válasza q13579 (#420) üzenetére


gaben71
senior tag

Hapsikám !
El kell menni a menhelyre és választani egy kutyát.
Nekem is onnan van. :P [kép][kép]


MÁS

SWATIM!
szolgálati közlemény:
9 évad kisült, finom friss ropogós.

[Szerkesztve]

Gaben

(#422) q13579 válasza gaben71 (#421) üzenetére


q13579
senior tag

Nem nekem lesz.
Nálam van egy befogadott, meg egy magyar vizslám (a neve Rommel :)) :C ).

Barátnőméknek kellene, és eléggé specko igényeik vannak ami a kutyákat illeti. Legyen kicsi, ne diboljon, okos legyen stb...

(#423) gaben71 válasza q13579 (#422) üzenetére


gaben71
senior tag

az mi az?? :DDD ''ne diboljon'' :D

de különben ezek a tulajdonságok rá illenek egy tengeri malacra, vegyenek azt. ;]

őőőőő ha nem neked kell miért érdekel mennyibe kerül. :F

Gaben

(#424) gaben71


gaben71
senior tag

SWATIM!!!!
mi van holdra szálltál? :DDD

Gaben

(#425) SoG Swatim válasza gaben71 (#424) üzenetére


SoG Swatim
csendes tag

Nem Gáben csak vidéken vótam kántrín.... tudod. :

Köszi amúgy, még átgondolom hogyan lenne jó, még a héten eldöntöm. Köszi, majd megbeszéljük mennyivel tartozom.

Jut eszembe, ma este tehát ma COH valaki??? Már kuva régen nyomtam.... :O

vót góré!!!

(#426) gaben71 válasza SoG Swatim (#425) üzenetére


gaben71
senior tag

lehet , csörgess meg. (mámint CoH)

Gaben

(#427) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Mi van gyerekek a sok köcsi elhúzta a belét????? Gabenen meg rajta kívül más már nem is ír.....?????? B+

vót góré!!!

(#428) gaben71 válasza SoG Swatim (#427) üzenetére


gaben71
senior tag

Timi megmonta, sokaköcsög. :DDD :))

Gaben

(#429) Templ@r válasza SoG Swatim (#427) üzenetére


Templ@r
tag

Már hogyne írna ;)

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#430) tkesy válasza EX.SoG-Dwyn (#417) üzenetére


tkesy
őstag

Dwyn!

Mától van vizsgaidőszak... Az eddigi hajtás, csak azért volt, hogy egyáltalán elmehessek vizsgázni... :)

BF2:
- egy kicsit rá untam, hisz a megjelenése óta érdemben más játékkal nme játszottam (talán SH3), és most tavasszal kijött pár olyan game, amivel jól esett nyomni...
- egy kicsit nagyon ráuntam arra, hogy mindig én kerülök a túloldalra, és a klán fele rajtam gyakorolta az éleslővészetet...
- meg nagyon sok időt elvittek a tervezési feladatok, úgy meg leülni és éles meccset vagy publikot játszani, hogy mondjuk 2-3 hete el sem inditottam a BF2-öt, nme sok értelmét láttam...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#431) tkesy válasza SoG Swatim (#427) üzenetére


tkesy
őstag

Swatim, most mond meg öszintén, mihez?
Kutyaügyben nme tudok segiteni, COH kiesik, ahhoz meg hogy kiirták neked az SG1-t, mit szóljak? És evvel kilőttük, kb az uccsó 30 hsz-t...
Max azt tudom mondani, hogy jó tv-ést... :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#432) q13579


q13579
senior tag

Sztem sokakocsog.... :))


Amúgy meg tényleg vizsgaidőszak van. És sajnos rájöttem (stattombol nagyon szépen látszik is), hogy egyszerűen idő és energia hiányában nincs ingerem elkezdeni bf-ezni. Volt egy coh-os ciklus, mikor pár hétig nyomtam, de ennyi. Sajnos nem sajnos zsigerből nincs igényem valamiért a gamekre. Aminek egyrészről örülök, mert legalább nem érzem áldozatnak a tanulással szemben, másrészt viszont ilyesztő, mert régebben élveztem. Na mind1. Evvan. Remélem nem korcsosul el az emberfia igy 20 évesen és lehet még belőle olyan kaliberű örökkölyög mint mondjuk swatimbol, dwyn-böl vagy gaben-ből... :(


Egyébként tényleg sokakocsog!

(#433) gaben71 válasza q13579 (#432) üzenetére


gaben71
senior tag

:C :DDD :D

kell kis szünetet tartani, aztán majd jönnek ujabb gamák ami érdekelni fog.
de most inkább a tanulásra koncentrálj, mer mehecc ilyen locsoló csövesnek vagy drót huzogatónak. :DDD

Gaben

(#434) q13579 válasza gaben71 (#433) üzenetére


q13579
senior tag

Hááááát....


Erről most az jut eszembe, hogy mit kérdez a friss diplomás a Mcdonalds-ban??
.
- Tessék mondani, mivel szolgálhatok?


Azért opok ennyit 4 5 évig, hogy egy teljesen bizonytalan munkakereslettel rendelkező piacon érvényesüljek, úgy, hogy foggalmam sincs (és sajnos nem csak nekem), hogy mire lesz szüksége 5 év múlva. De ebbe nem megyek bele...

A másik, hogy nem azzal van a probléma, hogy nem érdekel, hanem egyszerűen nincs már ingerem játszani. Nem érzem magamban azt az érdeklődést, azt a késztetést, amit régebben, ha kijött játék és kihivásnak tekintettem, hogy teljesítsek benne. Kicsit visszataszítónak tartom, hogy droidokat kell kitermelnie az oktatásnak. (Mert ha nem adod oda magad teljesen, akkor nem is fogsz időnbelül, rendes eredménnyel végezni. Azt meg nem engedhetem meg se magamnak, se a szüleimnek, hogy ellinkeskedjem és majd elvégzem valamikor...).

Meyer egyébként te hova jársz, meg mit tanulsz??

(#435) tkesy


tkesy
őstag

[kép]

Most már nálam is ... :))
Ez és az 1024/192 között azért érezhető némi különbség... :))


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#436) tkesy válasza q13579 (#432) üzenetére


tkesy
őstag

''Sajnos nem sajnos zsigerből nincs igényem valamiért a gamekre.''

Nálam van, csak éppen időm nme jutott rá... az uccsó hét meg már maga volt a pokol, számoltam vissza a zh-kat, már csak hányat kell kibirni, hogy tudjak végre felszabadultan játszani egy jót...



[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#437) gaben71 válasza tkesy (#435) üzenetére


gaben71
senior tag

HÁLÓ!

te pesti csibész vagy?
megköszönném ha megmérnéd távolabbi szerverekre is a PING-et, más engem nem érdekel csak az.
nekem a pesti server -re mérve 45-78 as ping -em van :Y

Gaben

(#438) tkesy válasza gaben71 (#437) üzenetére


tkesy
őstag

Nme, nem vagyok pesti, bár közel lakok kis hazánk fővárosához.. :)

Nálam a pesti szerverre nézve a 15 majdhogynem fixnek mondható.... nagyon ritkán mér mást... (nomeg nekem nem ADSL-em van...)


Münich: 28 ------------ Coppenhagen: 45
Malmo: 46 ------------- Wormerveer: 47
Lomdon: 49 ----------- Maribor: 54
Rome: 69 -------------- Zagreb: 83
Paris: 91 --------------- New York: 126
Los Angeles: 198 -- Yokohama: 300
Toronto: 316 ---------- Sydney: 394
Hong Kong: 699 ----- Singapore: 796
Moscow: 877

[kép]

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#439) gaben71 válasza tkesy (#438) üzenetére


gaben71
senior tag

hát akkor mid van te nem pesti (bár közeli) csibész? :DDD


Münich ---108 :Y
Toronto ---190--210 :Y monyuk ezt nem értem
London ---125 :Y
MockBa ---130-140 (az orosz kapcsolat) :DDD
Hong Kong --- 770 -780

érdekes van ami jobb. :F

Gaben

(#440) tkesy válasza gaben71 (#439) üzenetére


tkesy
őstag

KábelNet Maximum [link]

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#441) q13579


q13579
senior tag

(#442) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

HI!

Na ugye, hogy van mihez hozzá szólni, ha nem irtok semmit azt lehet hinni, hogy lekoptatok. Én sem nyomom már régóta a bf-t. Beleuntam na, meg más terveim vannak. Nem vagyok sokat ts-en, sőt nem igazán. Ez az év idáig a stratégiákról szólt, az meg sokótoknak nem az erőssége. FPS pfff....... ami ígéretes az vagy csúszik (quake), vagy köcsög módon elbaszták a multiját, pedig még meg sem jelent. (Hellgate) Más igéretes csoda pl crysis, nem tudjuk mikor jelenik meg, meg különben is, erőmű kell majd hozzá..... szal lol az egész fps kihozatal. :((



[Szerkesztve]

vót góré!!!

(#443) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

szal 1 szó mint 100..... irjatok azé néha mi a pöcs van veletek.......

Ja és az SG kibaszott jó.... hehehehehe :)) :)) :))

vót góré!!!

(#444) Templ@r


Templ@r
tag

Valaki nem akarja eladni a BF2-jet? Kellene egy ismerosnek.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#445) q13579 válasza Templ@r (#444) üzenetére


q13579
senior tag

HM! :DDD

Na most kiderül ki a nagylegény, ki is tudja igazából letenni a gamet.
Én bevallom férfiasan, nem tudok tőle megválni. Olvasva az üzeneted,megfordultam és hátranéztem, megláttam a polcon és könnybe lábadt a szemem. :)) Csak több mint másfél évig szórakoztatott és még ki tudja mikor szedi elő megint az ember.
Majd jó lesz megmutatni gyereknek 20 év mulva, mikor kijön a bf2012 battle of iran 2.2 peccse.

(#446) Darken válasza Templ@r (#444) üzenetére


Darken
aktív tag

Soha.
Megvan az egész sorozat: 1942, 2, 2142
Nem játszom vele, de akkor sem adom el :)

És amúgy is júniusban jön a Forgotte Hope mod. Remélem jól sikerül(képek alapján zúz, de ugye az még kevés :) ). Szal akkor visszatérek. Vagy nem :D

http://darken.hu

(#447) Darken


Darken
aktív tag

Starcraft 2-höz mit szóltok? Én nagyon szerettem az első részt. Messze a legjobb valaha készített stratégia. Nem véletlen, hogy a mai napig Dél-Koreában 3 tv közvetít napi 24 órában Starcraft versenyeket. :U

[link]

[Szerkesztve]

http://darken.hu

(#448) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

Csáááá Urak!

Teemeee!
Apám te stresszelsz sajna, ami e legtöbb fiatal osztályrésze sajnos. Szívből egyetértek veletek. A mai világban messze nem lehet úgy fiatalnak lenni, hogy felhőtlen optimizmussal menjen el egy buliba vagy játszon egy gamét. DE! Amint emlitetted, a Swatim, Gaben, Dwyn féle örök gyerek dolgot csak tudatosan lehet elsajátítani. Nekem is sok gondom van mostanában, köcsög törvények és a pénzbeli megszorítások odáig juttatták az általam istenített tűzoltó szakmát, hogy sokszáz társam nyomdokaiba lépve én is nyugdíjaztatom magamat, mert ha nem teszem kisnyugdíjasként kell élnem és a megélhetéshez ''veletek'' sokkal okosabb és képzettebb fiatalokkal kellene megvívnom egy-egy munkahelyért ami lássuk be számomra teljesen előnytelen.

November 30.-án leteszem a rádiót, leveszem utoljára a sisakot és keserű szájízzel, de tiszta lelkiismerettel nyugdijba vonulok. Hogy miért mondom ezt? Mert nekem is van bánatom, azt az életutat kell befejeznem amit olyan szinten műveltem, hogy bármit tegyek is ezután, mindíg emelt fővel járok majd az emberek között, mert velem ven mindazoknak az emléke akiket megmentettem. Kurva nehéz lesz új életet kezdeni, de ismerve magamat, nem adok fel semmit.

Nektek is ezt tudom javasolni. Ha van egy cél előttetek, akkor szoritsátok össze a fogatokat és küzdjetek még ha a kurva nehéz is, mert csak annak van igazi értéke amiért megszenvedtetek. Most még tanultok és ez nehéz dolog tudom, de az lebegjen a szemetek előtt, hogy hány ember izgúl értetek, hány ember büszke rátok azért amiért és ahogy küzdötök! Gondoljatok bele, hogy mi akik ''csak'' virtuális barátaitok vagyunk, mennyire tisztelünk titeket érte. Az örök gyerek kategória elérhető, ha mindent abba a fiókba raktok ahová való. Kell lennie egy ''TEEMEEE-nek ez nagyon jó'' fióknak, amit akkor is előhúzhatsz amikor csak félórád van rá, de ezt neked kell megtalálni.

(#449) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

Meyer!

Az új szerelmem!
http://www.ufo-extraterrestrials.com/
Valami isteni jó játék. Aki az Ufo enemy unknow-t szerette az azonnal szerezze be, mert egy az egyben az a játék élmény és szinte ugyanaz a játékmenet, mint a Microprose áltáal készített.
Egyébként nekem is pont ezzel van a bajom a BF2-ben. Publicon céltábla vagyok a csapattársaimnak. Nem ezért vagyok klántag és tel van a tököm ezzel. Nincs igazi gyak, nincs igyzi értelmes publicolás és a szakaszok nemléte miatt szinte a nullával egyenértékű az összeszokottság. Én ha az SOG korszakra visszaemlékszem, mindenkiről tudtam mit várhatok tőle a harctéren, még a köcsi Swatimról is! :)

[Szerkesztve]

(#450) exsmart válasza EX.SoG-Dwyn (#448) üzenetére


exsmart
csendes tag

Dwyn, szívemből szóltál :))

És a leszerelésed sajnálom de én megértelek minden oldalról tekintve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.