Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Templ@r válasza q13579 (#200) üzenetére


Templ@r
tag

Francba, most veszem eszre, hogy lenyultad a 200-as TÉÉÉK-et :DD :DD :DD

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#202) q13579 válasza Templ@r (#201) üzenetére


q13579
senior tag

AAAAAAAA. Ne har.

(#203) q13579 válasza Templ@r (#201) üzenetére


q13579
senior tag

Esetleg nincs valakinek ismerőse az IPON -nál?

(#204) q13579 válasza Templ@r (#197) üzenetére


q13579
senior tag

Egyébként hogy gondoltad hogy keressek másik alaplapot????
Ugy gondoltad kikérem a bluefishben és amig megfordul a srác én a rugosbocskámmal kikapm és zsebre vágom? :))

Amugy meg nagyon kösz a tippeket és a segitséget :R :R

(#205) Templ@r válasza q13579 (#204) üzenetére


Templ@r
tag

Pl, feldobod a Szamtek boltosok memoarjai topikba a temat, biztos lesz koztuk egy segitokesz :)

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#206) gaben71 válasza Templ@r (#193) üzenetére


gaben71
senior tag

minek úgyis csak infantryz tek :DDD
én meg a földön 3 sec -ig bírom jó esetben.

Gaben

(#207) q13579 válasza gaben71 (#206) üzenetére


q13579
senior tag

Nekem mostanában az alaplapjaim sem bírják tovább Gaben. Hol vannak azok hozzád képest :)) :R

(#208) Templ@r válasza gaben71 (#206) üzenetére


Templ@r
tag

Na ez azert nem teljesen igy van. Ha fel is megyunk valami inf-es szerverre, eleg hamar megunjuk, azt megyunk jarmuvesre.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#209) q13579 válasza Templ@r (#208) üzenetére


q13579
senior tag

Hát azért mondjuk mostanában, ha már felemgyek, nem szívesen szivatom szét az agyamat a bombázók miatt (kivéve ha én ülhetek benne). Ha sokan vagyunk okés a dolog, de lone wolfozni egyedül at-vel GoO-on.... Nagy élmény...

Inkább bemegyek karkandra egy l85a1-el és pörgök, mint dinoszaurusz fasz... a tricikli.

(#210) Templ@r


Templ@r
tag

Ugy latszik a VENY-es TS es az egesz szerver nem megy egy ideje, addig is itt egy masik TS eleres:
216.32.65.186:8767
Password nincs, anonymous-kent kell bejelentkezni, illetve a nicknevet megfeleloen kitolteni.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#211) Hadron


Hadron
csendes tag

...Mer a lamik midíg spórolni akarnak! :W
De kérdem én: Miért pont az alaplapon???
+ olvasgatni kellett volna a PH-s fórumot, vagy egy másikat. :(

(Ez jó, hogy aszongya keress egy ugyanolyan alaplapot... :DD
Asszem nekem van, de ha tévedtem adok símaszkot, meg pajszert :D

[Szerkesztve]

(#212) q13579 válasza Hadron (#211) üzenetére


q13579
senior tag

Hidd el Hadron hogy elolvastam elég sok forumot... Ezért nem MSI-t vagy Abit-ot vettem. Viszont ennél többet nem akartam és nagyon nem is tudtam volna kiadni lapért, és ez tünt minden téren a legjobbnak. Utólag megint okos vagyok és ha tehetem cserélem 965-ös lapra és kiadok érte többet.

Amugy meg min spórólnál ugy őszintén???
Vettem egy E4300-as d2c-t, egyenlőre 1 giga kinkmax tinybga 667-es ramot, és egy 7900 gs vga-t, mindezt kb 115-böl.
Elméletben az utánajárásaim és informácioim alapján ezekhez elég lenne böven ez a lap. Nem hiszem hogy sokkal jobb konfigot lehetne ennyiböl kihozni... SZTEM

[Szerkesztve]

(#213) Hadron


Hadron
csendes tag

Van egy BIOS-om a fiókban, kell? :DD

Viccet félretéve semmin sem spórolnék ;) (hehe)
Mondjuk én nem sietem el a dolgot, követem egy darabig az életútját a cuccnak, ha új...
persze manapság minden megeshet :Y

Próbáltam vicceskedni, nem is értem, hogy miért nem nevetel :F :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#214) tkesy válasza q13579 (#195) üzenetére


tkesy
őstag

És neked melyik verziójú lapod volt?


/Egyébként meg ami még ennél is idegesitőbb, pl.: hogy ha veszel új vga-t, és nme jár hozzá tápkábel... A tápon meg nincs olyan csati, ami kellene.... Külön + nme kapható... :W
Minden müködöképes, és mégse tudod használni a gépet... :((( :W /


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#215) q13579 válasza tkesy (#214) üzenetére


q13579
senior tag

Hát igen... Ez kb olyan, hogy mostmár lespórolják a két ide csatlakozot is, nehogy véletlen rá tudd rakni az ''ősrégi'' 120-as meg 160-as vinyodat... Kicsit vicces.

Gigabyte GA-945p-s3.

Hadron: Ez nem újj cucc, csak a cpu volt viszonylag új a picaon. Elég sokat olvastam utána hidd el, de a végtelenségig lehetne játszanom, ha mindig az új dolgokra és azok tapasztalataira kellene hagyatkoznom vásárláskor.

Eldöntöttem veszek d2c-t és az e4300 tűnt ennyiért a legoptimálisabban, a kingmax tinyBGA-ról nekem is és ismerőseimnek is csak jó vélemény volt, a Gainward 7900 gs szintén nagyon pozítív visszhangot kapott és a gigabyte lapra sem panaszkodtak...
Nem vagyok az aki elkapkodja a döntéseit.
Brutto 115-ért mit vettél volna?

Egyébként most vittem vissza a cuccot és bevették, mondta hogy nem ok a lap, viszont lehet nem tudják cserélni Abit-ra, mert olyanra szokták amilyet beadok :F .
Kérdezem, hogy ez nem minősül új vásárlásnak? Mert akkor simán visszadom bontatlanul hogy nem tetszik.... Akkor meg nem kell visszavenniük?

(#216) tkesy válasza q13579 (#215) üzenetére


tkesy
őstag

Az nme spórolás, hanme az intel törekvése a teljes SATA uralomra... az ICH7-ben egy PATA, a ICH8-ban meg 0 db PATA található... Az hogy van/vagy több van mégis a lapokon, az csak a gyártokón múlik, hogy raknak rá-é még külön IDE vezérlőt pluszba...

A vga kártyánál viszont a tápkábel hiánya tényleg sporólás, viszont a röhej az, hogy a középkategóriás kártyához meg adják.... Lehet úgy vannak, hogy aki ilyan kártyát vesz, annak már új tápja van, amin + már szabvány ez a csati...

A lap tipusát olvastam, én a rev verzió lettem volna kiváncsi... :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#217) tkesy válasza tkesy (#216) üzenetére


tkesy
őstag

Menet közben kifutottam az időből, de arra kérdésedre válaszolva, hogy én mit vettem volna:

Abit KN9
AMD X2 3600+ AM2
1GB Kingmax Mars
MSI 7950 GT
= 115k

ami még megfontolás tárgyát képezte volna:
X2 3800+ +2k
X1950XT +1k


>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#218) q13579 válasza tkesy (#217) üzenetére


q13579
senior tag

Ezt jól jött volna még a 178-as hsz-em után nem sokkal, mikor megkérdeztem mit ajánlanátok :) .

Amiben biztos lettem, hogy dual2core-t veszek. Minden téren jobb mint az amd-ék. És nem csak játékra kell, elég sokat szórakozom filmekkel, fájldarabolással, tömörítéssel, photoshoppal stb. Valamint az sem utolsó hogy 2.8ig probléma mentesen meg lehet emelni az órajelét...

A 7900 gs-t pl emiatt vettem:
[link]
Mellesleg abszolut nem bántam meg, mert iszonyat jól húzható és nagyon nagyon halk.
A másik, hogy 40-nél többet elvből nem adtam volna ki semmilyen vga-ért. Már ez is sokkal több volt mint amennyit rászántam(x1650xt volt eredetileg). (elég volt egyszer venni 100000-ért 6800gt-t és eladni 40-ért...).

A kingmax tinyBGA 15000 volt, ami elég baráti ár a teljesítményét tekintve. (Ez egy hónapon belül bővitve lesz ugyanilyennel)

Az alaplapomat most cserélem (ha minden jól megy) vagy Gigabyte 965p-s3-ra vagy Abit ib9-re.

Összerakom és majd meglátom tesztekben, utána kiderül megbántam-e vagy sem.

(#219) tkesy válasza q13579 (#218) üzenetére


tkesy
őstag

Hát nme mindig vagyok itt.. :B

De ha eldöntötted, hogy Core2-öt veszel, akkor mindegy mit irok AMD-ből.. :)
Nekem is volt 7900-em, ( [link] pont ma váltam meg tőle), de mostanában már kezdett elfogyni belőle a kraft... :( És barom hangos volt, úgyhogy kénytelen voltam venni rá zalmant... Nomeg tuningolni se lehetett, (a gyári tuningon kivűl) igy kicsit csalódtam benne... igaz aug. közepén más alternativa nme volt a vga piacon...

Ja, és az élet Core2 -nél 400 fölött kezdődik... ;) ;]

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#220) q13579 válasza tkesy (#219) üzenetére


q13579
senior tag

Egyébként a kingmax Mars és a tinyBGA ugyanaz nem? Legalábbis most néztem, hogy a dobozára a ramnak Mars van írva. A tinyBGA csak a tokozásra vonatkozhat :F Sztem

(#221) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Hali Gyíkok!!!!

Na a kezdeti szidalmazások, na meg hogy a vényes fórum egy nagy szar, szal eme dolgok miatt gondoltam regelek itt. Ezúton szeretném közzé tenni hogy lófaszt minden olyan volt SoGsnak a seggébe aki nem jön ts-re legalább dumálni!!! A bf2 -őn kivül a társaságban van egy rakat stratégiai buzi is, úgyhogy aki nem megszállott fps fun, az bármikor tud nyomni egy kis rts-t is. (pl: CoH, Supreme Commander, ill. nagy reménység C&C 3!!!.... stb)

Egyébként a vényben és most nem túlzok, hatalmas tiszteletnek őrvend a SoG, nem lehettek volna elsők nélkülünk, a CB 1. helyet legalább fele részben nekünk köszönhetik. No igaz nekem nem annyira mert nem warozok, de ha publicozunk akkor viszont betyár jó a banda. Sajnos több public szerverről bannoltak már minekt kollektive, találjátok ki miért... :))

Amúgy Rob veled meg mi történt, mi a fax volt ez a nagy fordulat, csak azért kérdem mert hiányzik sok embernek a társaságod......

vót góré!!!

(#222) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Teemeeenek meg egy xar ratyi fos gépe van, egy szedett vetett ipari hulladék.......... ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

vót góré!!!

(#223) gaben71 válasza SoG Swatim (#221) üzenetére


gaben71
senior tag

pöcs arc csakhogy ide evett a rosebb, egy szót ne merj szólni vazzeee fél éve imádkozok hogy tojátok ide az arcotokat.
Ezen kivül kb egy hete sehol nem találok SoG-ost, se TS-n se sehol ugyhogy kabbe a bal lábam.
Majd este megkereslek és jó leüvöltlek ha megtalálak, te gyiktestű répatenyésztő.

Ja és az a piros biciklis meg szót se szóljon akinek a főnöke fizeti a gépit.

UFF :P

Gaben

(#224) tkesy


tkesy
őstag

Hát skacok, igaza volt a PH!-s tesztnek, +256 Mb a vga-n, BF2-ben tényleg számít... :C

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#225) tkesy válasza q13579 (#220) üzenetére


tkesy
őstag

A Mars egy típus, a tinyBGA meg egy tokozás, de ezt nme csak a Mars-on használja a Kingmax....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#226) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

Na csáááá Urak!
Mivel nagy volt az érdeklődés hát ime itt vagyok. LOL
Elért a végzetem: a Vényben is leader lettem,egyszer csak közölte a vezetőség.
Azért nem jöttem ide mert minden időmet az új klánomra szántam, lett is eredménye.

Friz:
Mikor adják ki azt a Wing Commandert? A régieket még mindig nem másoltad le nekem te piszok. :B


[Szerkesztve]

(#227) tkesy válasza EX.SoG-Dwyn (#226) üzenetére


tkesy
őstag

Silent Hunter 4 aranylemezen....!!!

Készülj Dwyn, nmesokára alámerülhetünk.... ;] :))

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#228) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

És mikor lesz a boltokban? Mert az biztosan megveszem!
Ha jólemlékszem az másr a csendes óceánon fog menni nem?

(#229) tkesy válasza EX.SoG-Dwyn (#228) üzenetére


tkesy
őstag

Hát március 22.-én fog megjelenni, de megnéztem pár boltot, de még nme elérendelhető... Szemben a C&C 3-al, amit március 23.-án dobnak piacra, ráadásul az már honositva is lesz....

ja csendes óceán, bár kicsit fékek tőle,mit fogunk mi csonálni? mrt konvoly egy darab se lesz... nomeg a távolságok is megnőnek egy csöppet..

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#230) q13579


q13579
senior tag

No végre minden müxik hibátlanul. (amugy tényleg MARS ramot adtak a gyíkok...). Eddig 2.8-ig ment a d2c, tovább nem emeltem, mivel alapon sem szaggatott max grafon a company of heroes. Este jövök én is gamelni valamit ha lesz időm.
Amúgy meg ÜDV Dwynnek és Swatimnak. Csak idetaláltak.

(#231) SoG Swatim


SoG Swatim
csendes tag

Nah végre Teemeee....... :C akkor ma este egy kis CoH??? remélem a vényes TS jó lesz bazzeeee...... Gáben azér nem vótunk mert béxart a TS..... meg minden, oszt azé.... éted má öcsém??? :DDD

Ja szal itt legalább van valami élet, meg aztán itt mindenkit ismerek is.... ha már itt tartunk Templár mondott nekem vmi olyat hogy talizni kellene..... gondolom megszervezné csak ne a jövő hétre, azután nekem hétfő és szerda kivételével bármikor jó. :R

Silent hunti.... hát... kuva sokba fog kerülni sztem...... de üsse kavics ha lesz utánna komolyan érdeklődés akkor megveszem oszt célpontnak jó leszek én is mint fű láma.... de a C&C3-t szinte biztos megveszem mert állat.... így demó alapján első szerelem........ ja Meyer tudtátok hogy a demóban a NoD oldalt is ki lehet próbálni??? És lehet állítani az ai nehézségén is. :Y

Ebben az évben biztos megveszem a CoH-t és a suprem commandert is.... csak legyen kicsit olcsóbb.
Vvvváááááááááááááááááááááááááááááááá........

amúgy mindenki köcsi és kapja be... főleg Hadronjsz...... :P

Dwyn neked grat..... :))





[Szerkesztve]

vót góré!!!

(#232) Templ@r


Templ@r
tag

Na urak!

Mindenki kapott egy privat üzenetet, amiben egy IP van. Ez az uj VENY-es TS IP-je, a jelszavak maradtak a regiek, tehat csak az IP-t kell kicserelni.

Hobbes-t, BPeter-t meg majd ertesiteni kell mas uton.

[Szerkesztve]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#233) q13579 válasza SoG Swatim (#231) üzenetére


q13579
senior tag

Persze, este ha fenn leszek, akkor próbáljhatjuk, ha nincsenek már ilyen netkódós problémái.

(#234) Darken válasza Templ@r (#232) üzenetére


Darken
aktív tag

Üdv Swatim-launcher & Dwyn bá!

(Simon) Templar, akkor már a jelszót is küldhetted volna... :)

Én mostanában:
- COH single kampány(igen még mindig :D )
- War Front: Turning Point - most kezdem
- kb. heti 1 BF2 public - szigorúan Oman repülőtér kempelés!!! :) , de általában 23 után szoktam, amikor ti már alszotok ;)

No ennyi.

[Szerkesztve]

http://darken.hu

(#235) EX.SoG-Dwyn


EX.SoG-Dwyn
csendes tag

Mindegy, hogy mennyibe kerül a Silent Hunter 4 kell oszt kész! :)

A c&c3-at nem hiszem, hogy megveszem, de letöltöm ha tudom. :)

[Szerkesztve]

(#236) SoG Swatim válasza Darken (#234) üzenetére


SoG Swatim
csendes tag

Ebből is látszik mekkora lami vagy.... :D (CoH)

Teemee, a CoH nál kiadták az 1.5-ös pecset...... ma upgradelni kellene, ja és van új hamacsi is..... aztán hátha, ja jó hír hogy Dwynnek megemelték a feltöltési sávszélét ...... most má több gépet is elbír.

vót góré!!!

(#237) Hadron


Hadron
csendes tag

Eddig olyan szép, kihalt volt a fórum... erre jönnek mindenféle jöttment köcsik és teleszemetelik..Hmm. ;] :))

(#238) Snail133 válasza Templ@r (#232) üzenetére


Snail133
csendes tag

nekem is küggyé mán lécci mááán :D

(#239) Darken válasza Snail133 (#238) üzenetére


Darken
aktív tag

Snail asszem te más avatart nem is választhattál volna :)

http://darken.hu

(#240) Templ@r


Templ@r
tag

Darken!
Honnan a fenebol tudjam en a te password-odet??

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#241) Templ@r válasza Snail133 (#238) üzenetére


Templ@r
tag

Snail:
IP: 193.221.95.146
Ha nincs sajat hozzaferesed, akkor Anonymous-kent kell bejelentkezni, a server password-ot ilyenkor meg kell adni, ami: venybf2

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#242) tkesy válasza SoG Swatim (#231) üzenetére


tkesy
őstag

A Suprame Commandert (vagy hogy a ***ba irják) előbb azért inkább próbáld ki virágbolti verzióban, mert nagyon sokan csalódtak benne...

Valami ''N'' gombos megoldást olvastam, de nme nagyon foglalkoztam vele... Inkább egy sima csatában behúztam a a NOD MCV-t, és mindent megépitettem / kifejlesztettem... :)

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#243) Snail133 válasza Templ@r (#241) üzenetére


Snail133
csendes tag

Kösszke :R :R

(#244) Snail133 válasza Darken (#239) üzenetére


Snail133
csendes tag

:U háááát, próbálkozok :P

(#245) Snail133


Snail133
csendes tag

NA lamik ;) !!
Ha van egy 6600 GT-m, ( PCIE ) tudom-e sorba kötni őket ? SLI ? vennék mellé egy másikat.
A programok tudják-e kezelni, vagy kimondottan csak erre írt progijú gamék?
(Na, azt hiszem még én sem értem a kérdést :))

(#246) q13579 válasza Snail133 (#245) üzenetére


q13579
senior tag

Ha van másik vga csatid a lapon, akkor igen. :)) Feltéve ha ugyanannak a gyártónak ugyanaz a vga-ját veszed mellé, ja és persze van megfelelő interfész a karidon. (de miért ne lenne...)

Én nem nagyon hallottam az sli-s tech-re panaszokat, ha jó áron meg tudnék venni egy másikat, megcsinálnám. Egyszerűbb, mint vevőt keresni a régire és venni egy újat.

Itt van egy képekkel és számokkal teletűzdelt oldal, ahol teszt alá vannak vetve a 6600 gt-ék is. Érdemes megnézni és levonni a konklúziót.

[link]


(#247) tkesy válasza Snail133 (#245) üzenetére


tkesy
őstag

1. ha SLI ready a lapod akkor igen,
2. nme kötelező ugyanolyan típusú kártya, persze az nme baj, ha esetleg ugyanolyat sikerül szerezni, :)
3. Változó. Van amelyik jól kezeli (közel 100% +ba), van olyan amely kevésbé ( 25% -60% +ba), és van amelyikben egyáltalán nme müködik (pl: NFS Most Wanted 0% +ba).

BF2 esetében: (max beállitás mellett)

6600GT
1280*1024 : 36 fps
1280*1024 - 4xAA/16xAF: 27 fps

6600GT SLI
1280*1024 : 62 fps
1280*1024 - 4xAA/16xAF: 32 fps

de itten van egy bővebb teszt: [link]


/6600GT = 100%/

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#248) q13579


q13579
senior tag

Milyen patchel játszátok a coh-ot?

Darken: Nem tudnál esetleg valamikor mentett file-okat küldeni a game-ből, mert nincs időm megint végigzongorázni azokon amiket már megcsináltam egyszer.

(vagy ha esetleg más is kampányol, szívesen venném)

(#249) Darken válasza q13579 (#248) üzenetére


Darken
aktív tag

1.2 patch
Este felrakom a http://darken.hu-ra.
Ha elfelejteném, szólj msn-en.

http://darken.hu

(#250) q13579 válasza Darken (#249) üzenetére


q13579
senior tag

Nagyon kösz. Bár unalmamban eljutottam most délelőtt az éjszakai rakétamegsemmisítős küldetésig, de jol fog jönni.

1.2??

Ha jól láttam van már 1.5 is. Van valami oka, hogy nem azzal játszátok, mert akkor én is az 1.2 -öt fogom rárakni sztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.