Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kagylo


Kagylo
tag

Hi!

Tudom, hogy a moderátor lezárta tegnap egy hasonlót, de úgy gondolom, hogy az azóta szerzett infokat megosztom veletek, milyen vicces dolgok is vannak kis hazánkban.

1. Tényleg haverom vette, tényleg boltban (3990 Huf).
Kibontotta otthon a csomagolást, benne szépen a 3 CD, leírás,meg mindenféle.

2. Elkezdi telepíteni, és akkor persze kére a serial számot. Keresi, bujja a lemezt, a leírást, mindent, nem találja. Valahol talált egy telefonszámot, ha probléma van, hívja fel. Elkezd telefonálgatni, a szám nem kapcsolhato. Utána hív 197, szám bedigtál, kap egy másikat.
Hívja a ''másikat'', ott tovább xy mellékre. Ott végre végre fel is veszik, majd adnak egy másik számot, hogy hívja azt.

3. Felhívja a 3-t, csávóka felveszi, elkezdi mondani: ''Shogan total...'' ''Igen-igen tudom, a serial számot keresi'' mondja a csóka ''Hát az sajnos a magyar nyelvű leírás mellől kimaradt nálunk, kérem külgyön egy levelet (hagyományos, postai) úton Angliába, számlával, meg nemtom mivel, és majd onnan valamikor visszaküldik''. vagy valami hasonló

4. Na ekkor keresett meg, hogy szedjek neki netről,ami végül is sikerült is...

Érdekes

(#2) Kiskokó válasza Kagylo (#1) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már bocs igaz hogy ujonc vagy de már ittvagy 171 napja de akkor is !!
a mai napon ha nem minden témában találtam olyat értelmetlen topicot amit te nyitottál akkor egyet se láttam és kész ! De szerintem már kicsit uncsi hogy itt baxod a levegőt meg a moderátorok idejét fecséreled hogy óránként zárják a topicjaidat !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3) Dilikutya válasza Kagylo (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van annak a játéknak magyarországi forgalmazója. Oda kell levelet küldeni. Ha így sincs megoldás, akkor az illetékes hatóság (talán a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség) részére is lehet írni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Kagylo válasza Kiskokó (#2) üzenetére


Kagylo
tag

nekem csipogsz kicsi rigó? :Y
Erről a dologról volt tegnap egy kissebb vita, és csak a ''megoldást'' osztottam meg, pl Dilikutya tegnap is, mai reagált, már bocsánat, de rád nem vagyok így kiváncsi, legközelebb kerülj el.

Egyáltalán, hogy jössz te ahoz, hogy kioktass? Ki vagy te? És szerinted érdekelt engem valaha, hogy ki hány napja van reggelve, vagy mennyi a hozzászólása? Ha te ez alapján ítélsz, akkor szerintem gond van a fejedben

(#5) ollie válasza Kagylo (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem anno az Empire Earth-el (első kiadás) volt ilyen problémám, hogy nem jó cd kulcs volt a dobozban (asszem a kieghez). Felhívtam a magyar forgalmazót, erre rögtön bediktáltak egy jót a telefonba. :DDD
Persze 5x rákérdeztem, hogy ugye ugyanezt a kódot nem kapja meg más is, mire mondták, hogy nem, mert kihúzták a listáról. :DDD
Csak azt nem tudom, hogy miből sejtették, hogy én tényleg megvettem a játékot, nem pedig havertól hallottam, hogy így lehet ingyen cd kulcsot szerezni... :D

***

(#6) Kagylo válasza ollie (#5) üzenetére


Kagylo
tag

végül is ez is egy megoldás:DD

(#7) Kiskokó válasza Kagylo (#4) üzenetére


Kiskokó
veterán

haggyuk aki menthetetlen az menthetetlen !
Igen mivel már ittvagy elég rég csak rájöhettél volna hogy van kereső is meg hogy mit tiltanak a fórumon ! és ennek azért van köze a napoknak hogy lehet hogy egy 2 napja regelt is elolvassa de hogy aki ittvan 170 napja és netudja .... mind1
Idézet:'' aki hülye haljon meg '' (nem kifejezetten rád vonatkozik ez csak ilyen meghatározás)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#8) MoneyM


MoneyM
senior tag

szerintem értelmetlen ez a topik!
nem érti miről van szó!
szerintem a topikot zárhatjuk, nem látom értelmét!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#9) Grafiqs válasza Kagylo (#4) üzenetére


Grafiqs
őstag

Fodg vissza magad. Légy tisztelettudóbb a forumozó társaiddal szemben.
Ez az első figyelmeztetés. :(((

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#10) Kiskokó válasza Grafiqs (#9) üzenetére


Kiskokó
veterán

köszönöm hogy valaki engem véd ! (ritka dolog az ilyen hogy pont engem védgyen moderátor):DDD

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11) Grafiqs válasza Kiskokó (#10) üzenetére


Grafiqs
őstag

Mindenkivel szemben eljárok aki nem tartja be a fórumozás alapvető szabályait.

Ez Rád is vonatkozik. ;]

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#12) Archer válasza Kagylo (#1) üzenetére


Archer
őstag

Tényleg nem bántás képpen mondom, de ha arra vársz, hogy valaki megadja a saját serialját, arra várhatsz. Menj reklamálni a forgalmazóhoz! Ha pedig minden kötél szakad keress egyet a neten az 1millió oldal egyikén.;)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.