Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  -- Shark's life ---

Hozzászólások

(#1) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

"Előszó":
Nos, mivel sokszor rámtör az érzés, hogy ki akarom írni magamból a dolgokat, amik körülöttem történnek, ezért gondoltam indítok egy ilyen blogot... Későbbiekben úgyis jó lesz visszaolvasni. Valamelyik nap is azon kaptam magamat, hogy végigolvastam 3 hónapnyi naplózott beszélgetést egyik ismerősömmel (régi szerelem). Jó dolog ez az egész. Akik esetleg majd olvasgatják a blogomat és valamihez hozzászólnának, azok ne tartsák magukba, nyugodtan bombázzanak priváttal, szívesen olvasom a kritikát és mindenféle hozzászólást :))

Pár szóban magamról:
Rendes, becses nevem Zsáli József, Zalaegerszegen élek, 89-es születésű vagyok (függetlenség napján születtem :DDD).
Egy "átlagos" 19 éves fiatal srác vagyok. Azért tettem idézőjelbe, mert ez a fogalom mára már elég homályos, de ezt későbbiekben bővebben kifejtem. Élek-halok az autókért és a motorokért. Van egy saját, különbejáratú Fiat Puntom, 1.2-es 8 szelepes 60 olasz pónilóval megoldott kis csodám, amit nagyon megkedveltem anno, amolyan igazi szerelem első látásra. Sok gondom volt vele, de azért mégis csak az enyém.

kicsi kék vadállat

Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok egy milliomos, elkényeztett, anyuci szeme fénye, annak az oka, hogy saját autóm van 19 éves fejjel sajnos van negatív oldala is + tettem is érte, de ebbe nem szeretnék belemenni, majd később talán ez is kiderül. Jelenleg főiskolás éveimet töltöm a BME zalaegerszegi gépészmérnöki karán, amik eddig jól mennek.
Röviden és tömören ennyit rólam.

ez lennék én

Akkor kezdődjön a blog:
A mai/tegnapi estém egész kellemesre sikeredett, bár a nap nem indult valami fényesen... Délelőtt úgy 11 körül ébredezhettem, aztán még fetrengtem az ágyban egy kicsit, a tegnapi úszás eléggé lefárasztott, de ezek után mindig jót tudok aludni, ami mostanában elég ritka. Délután Anyuka bealudt a nappaliban, úgyhogy magamra zártam a szobám ajtaját és olvasgattam neten, kcsit játszottam, nyúztam a Momo kormányomat, aztán nekiálltam átalakítani a Desktopomat...
Közben egyik ismerősöm megtalált MSN-en, hogy nem-e megyünk el éjszakai fürdőzésre az egyik közeli helyre, de sok kedvem nem volt hozzá, viszont egy kávét szívesen megittam volna valahol. Gyorsan megborotválkoztam (közbe csodálkoztam, hogy milyen furcsa is vagyok még mindig szakáll nélkül, mert 4 napja vágtam le és vagy 4 éve megvolt már...), aztán előszedtem a kis kékségemet a garázsból és elindultam a leányzóért. Elbeszélgettünk, elhülyültünk, kiröhögtünk pár vicces egyént, aztán hazafelé próbáltam megtanítani vezetni, ami nem is ment rosszul. Miután kiraktam, hívott egyik régi barátom akivel régen találkoztam, hogy nem ülünk-e be valahova. Összefutottunk a plázánál aztán bezuttyantunka egy pub-ba ahol betoltunk egy pizzát meg pár pohár cola-t aztán jókat nevetgéltünk. Kellemes volt az este, úgyhogy egy kellemes napot zárhattam, meg most itthon is jól eldumálgatok haverokkal carstyling-on meg a volt osztályom topikjában, bár már kezdek kicsit elálmosodni.

johy meg én

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#2) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Nos, a mai nap eddig viszonylag nyugiban telt... Délelőtt fél 11 felé ébredtem fel, aztán rá egy fél órára kimásztam az ágyból. Összeütöttem magamnak egy rántottát, valamiért azt kívántam meg ebédre :C.
Táplálkozás után úgy döntöttem neki esek a matek ZH-ra való felkészülésnek, ami viszonylag jól sikerült, de a Horner rácsot még valakinek elkell magyaráznia, mert haverom jegyzetei vannak csak meg róla (mert órára nem volt kedvem bemenni) és ő meg nem a szépírás versenyek első helyezettje... :U
Na de mindegy, a nap hátralevő részében kicsit még pihengetek, pár óra múlva még egyszer ránézek a matekra, aztán egy kis mikk-makkot is tanulok (mikro-makró ökonómia... magyarul közgazdaságtan, csak ha így hívnák akkor senki nem nézne olyan okosnak :DDD)
Tanulásban nagy segítségemre volt a 30 seconds to mars nevű együttes Beautiful life című albuma is

ez lenne a borító

[Now playin': 30 seconds to mars - The Kill]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#3) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Nha érdekes egy nap végére értem...
Délután jött egy kis veszekedés drága egyszem Édesanyámmal, az autóm téli (acél)felnieivel kapcsolatban... nem tetszett neki, hogy egy kicsit rozsdásak, szóval hozott rá festéket a boltból, hogy fújjuk le és akkor nem cseszeget... idegbajosan lementem, lefújtuk, erre az okosa metálfényűt hozott a matt helyett... ergo marha ronda lett, olyan mintha egy zsiguli lenne, de mindegy... majd valamit kitalálok rá.
Közbe meg összefutottam egyik volt barátnőmmel is, vagyis pontosabban meglátott "meló" közbe, furcsa volt újra beszélgetni, de valahol jól esett és most nem zaklatott fel annyira mint legutóbb.
Este felé hívtak legalább hárman, hogy mennyünk esti fürdőzésre megint, de semmi kedvem hozzá, mert nekem abba semmi jó nincs hogy ücsörgök a 10 évnél fiatalabbak meg az 50 év felettiekkel egy vízbe és semmit se csinálunk... Jakuzzi jó dolog, de az csak pár emberrel az igazi, a szauna szintén. Akkor már inkább az úszás. Hamár itt tartunk, az elmúlt 1-1,5 hónapba járok úszni, heti egyszer és ez eléggé meglátszik az alakomon. Fogytam 4 kilót és már többen is mondták, hogy "bazzeg te fogytál?", és ez tök jó érzés, a sok basztatás után, hogy felszedtem pár kilót. Na de mindegy. Esti fürdőzés kimaradt, de később egy régi barát rámcsörgött, hogy merre vagyok, mondtam neki itthon, de jöjjön fel nyugodtan. Eldumálgattunk, pont nála volt az Xbox360-a pár játékkal aztán azzal is eljátszogattunk egyet. Hát a Midnight Club LA odab*sz. Miután lelépett egy házibuliba, gondoltam elmegyek gurulgatni a városba, aztán összefutottam haverommal. Elmentünk tescohoz ittunk egy forró csokit, közben telefonálgattunk, mert unatkoztunk. Összeszedtünk még egy havert, aztán lejött ő is dumálgatni, közbe még érkezett egy régi cimbora, akivel tegnap is találkoztam aztán így már voltunk páran. A hangulat is kezdett feldobódni, jó is lett az este. Viszont jól elfáradtam, szóval szerintem ki is fogok dőlni lassan, mert az jót fog tenni, meg az is lehet, hogy megint megfáztam, de azzal most nem kell törődni még :DDD
A végére, miközben zuhanyoztam viszont már megint elgondolkoztam olyan dolgokon amiken nem kellett volna, de próbálom elterelni a gondolokat más irányba, több kevesebb sikerrel...

egy régebbi tescos este

[Now playin': Jason Mraz - I'm Yours]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

szavak nélkül...

[Now playin': Theory of a Deadman - Hello Lonely]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#5) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

"Ez is csak egy nap nem a világ vége..."
Valami ilyesmi feelingem van ma "reggel".
11 óra körül ébredtem fel, utána még fetrengtem egy jót az ágyba, közbe néztem a Star Trek Voyager ismétléseit a TV6-on, aztán miután nagy nehezen kimásztam, megebedéltem és bezuttyantam a gép elé. Tegnap haverral szó esett a Race Driver Grid nevű játékról, amivel anno sokat játszottam, legfőképp driftelgettem. Úgy döntöttem felrakom megint, a jó "öreg" Momoval csak nagyobb élmény lesz, de tévedtem. Valami borzalmasan irányíthatatlan kormánnyal szerintem. Köze sincs a valósághoz. Arról nem is beszélve, hogy Vista alatt alapvetően nem támogatta a Force Feedback-et, de szerencsére ezt egy patch orvosolta, de ez akkor is hatalmas baki, amiről eddig nem is tudtam. Épp most hagytam abba a szenvedést vele, miután nemhogy egy kört nem tudtam összefűzni egyetlen drifté, két kanyart se... borzalmas volt, szóval szerintem mindjárt megy is az uninstall.
Kéne egy keveset tanulni is a ZH-kra, de még nincs hozzá lelki erőm, majd később talán. Addig egy kicsit még játszogatok, csapatom egyet LFS-be, vagy valamit kitalálok, mert tegnap is rámtört a versenyezhetnék a városba, miután hazavittem haveromat és hazaindultam, de a város nem erre való, meg a 60 lovas kék csoda se.

[Now playin': Anonim MC - Altató]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#6) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ismételten hazaértem. Épen egészségesen, de iszonyat fáradtan megint. Délután csak poshadtam itthon meg versenyeztem haverokkal pár órácskát LFS-be, több kevesebb sikerrel. Ők a játékban az utcaiból átalakított versenyautókat szeretik jobban én meg a formula autókat, legalábbis pályaversenyre. Egyszer ők voltak a jobbak egyszer én, de néha-néha azért jó kis versenyek alakultak ki, főleg időmérők szempontjából. Egy-egy kört azért összetudtam rakni néha, amik egész jók lettek. Este felé szokásos szombati esti tesco volt, de most rohadt sok szombathelyi Puntos jött le hozzánk. Voltak szép gépek, de a társaság más beállítottságúnak tűnt mint én, nem is nagyon voltam velük egy nevezőn, de azért jó arcoknak tűntek. Majdnem hajnali 1ig voltunk ott, utána még elmentem gurultam párat a városba, 5. alapjáraton, miközbe szólt Jason Mraz-tól az I'm Yours című szám. Felhívtam Johyt, hogy hol van mit csinál, mondta, hogy atlába bulizik, mennyek fel. Sok kedvem nem volt hozzá, arról nem is beszélve, hogy alig volt nálam KP. Most minden vagyonom kártyán van, addig kihúzom így, amíg megyek melózni, majd ott úgyis KP-ba lesz fizu szerintem, már alig várom, jó lesz egy kis plusz. :U
Mivel nem jött ki hozzám a hülyelány, ezért autózgattam tovább, párszor még összefutottam Robi barátommal a városba aztán gurulgattunk, hol ő ment elől, hol én. Olyan igazi lightos esti cruise volt, nagyon tetszett. Utána elváltak útjaink, nagy nehezen végre hazakeveredtem, most valahogy úgy néz ki a dolog, hogy még mindig ugyan az a szám szól mint az autóban, a gondolatok messze járnak innen, "mind időben, mind térben", ami persze valahol jó érzés is, de azért mégis csak elveszi a kedvemet. Mindegy, lassan úgy is nyugovóra térek, talán majd az álmok másfelé kalandoznak el.

[Now playin': Jason Mraz - I'm Yours]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#7) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Délután ébredtem, tök jót aludtam, most meg jól felhúztam magamat egy mókuson, aki elcseszte életem eddigi leggyorsabb körét blackwoodon, LFS-be. El is vette a kedvem LFS-től most alaposan. :(((

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Azért még beiktattunk pár versenyt haverokkal mégis az este felé, jó is volt. :DDD
9 óra és már hulla vagyok. Leakadtam pár emberen, elég sok olyan van körülöttem akiről tudtam, hogy elég zokni agyilag, de vannak akik kiverték ma a biztosítékot, de mindegy. Ő bajuk, szerencsére sok köze nincs hozzám a hülyeségeiknek, így nem mozgat. Gondolkoztam, hogy megint nekiállok wow-ozni, de rájöttem, hogy annak megint nem lenne jó vége, szóval hagytam az egészet. TV-be semmi jó nincsen, szóval erőteljesen unatkozok, MSN-en is már lassan hetek óta rejtve vagyok csak fent, mert marhára nincs kedvem ahoz, hogy fellépek és egyből 10-20 ember rámugrik. Mindegy, szerintem ma hamar kidőlök. Legszívesebben csak elmennék úgy autózgatni, de most nem akarok kölcsönkérni anyámtól benzinre, mert így is sok hülyeségre ment el a pénz. Megdöglött a mosógép, festettünk egy csomót és még sorolhatnám. Mindegy, még pár nap és meló, aztán akkor már nem lesz ilyen probléma. :U

on the road

[Now playin': Anonim MC - Sátántangó]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#9) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Megint az emlékek... mocskosul kínoznak és én hülye meg még teszek is rá egy lapáttal azzal, hogy nekiálltam naplózott beszélgetéseket olvasni (megint). Egy nyomorult szám képes elindítani bennem események hosszú sorozatát, ami napokra képes elvinni a hangulatomat olyan irányba, aminek általában csak suliból való hiányzás az egyetlen eredménye.

(When this began)
I had nothing to say
And I get lost in the nothingness inside of me
(I was confused)
And I let it all out to find
That I’m not the only person with these things in mind
(Inside of me)
But all the vacancy the words revealed
Is the only real thing that I’ve got left to feel
(Nothing to lose)
Just stuck/ hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own

[Chorus]
I wanna heal, I wanna feel what I thought was never real
I wanna let go of the pain I’ve held so long
(Erase all the pain till it’s gone)
I wanna heal, I wanna feel like I’m close to something real
I wanna find something I’ve wanted all along
Somewhere I belong

And I’ve got nothing to say
I can’t believe I didn’t fall right down on my face
(I was confused)
Looking everywhere only to find
That it’s not the way I had imagined it all in my mind
(So what am I)
What do I have but negativity
’Cause I can’t justify the way, everyone is looking at me
(Nothing to lose)
Nothing to gain/ hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own

[Repeat Chorus]

I will never know myself until I do this on my own
And I will never feel anything else, until my wounds are healed
I will never be anything till I break away from me
I will break away, I'll find myself today

[Repeat Chorus]

I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
Somewhere I belong

[Now playin': Linkin Park - Somewhere I Belong]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#10) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Matek... egyenletek... határértékek... parciális törtek... kifutok a világból... :W :U
Holnap ZH-zom, marhára nem fog menni, valamiért előre érzem, pedig viszonylag ez megy, de állandóan elcsúszok valami apró sz*ron. Mindegy, majd lesz ahogy lesz. Reggel 8-tól 4-ig suliba voltam, mert a drágalátos tanár elfelejtette közölni, hogy ma még se tart labort, szóval inkább végignyomja a napot előadásokba. Amikor meg közölte akkor meg már utána nem tartott szünetet. Ha ezt előre tudom, akkor biztos, hogy nem megyek be. Valahogy túléltem, igaz, egy kicsit később mentem vissza egy két órájára. Valahogy túléltem a napot az a lényeg, de ez a matek is kikészített. Most meg már 7 órakor agyilag halott vagyok, lehet elég hamar kidőlök, bár tegnap is ezt mondtam, aztán éjfél után aludtam csak el. Anyám azt mondta, hogy beszéltem álmomba, meg "szépen" használtam a szókincsem. Nem tudom mit álmodtam, de ha Ő mondja, akkor biztos úgy is van. :DDD
Rámtört egy kis versenyezhetnék, haverral úgy is hazafelé megpirítottuk a gépeket. Záróvonalos-előzős-szabálytalanos... odabaszott, de muszáj volt, nem hagyhattam, hogy egy Peugeot kombi megzabáljon :DDD
Na mindegy, megyek nyomulok pár kört LFS-be, aztán szerintem lerohadok TV elé. Holnap meg szorítsatok értem. :R

[Now playin': Deego - Csak egy levél...]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#11) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Háromszor ébredtem fel az este folyamán azért, mert azt álmodtam, hogy elkéstem matek ZH-ról. :DDD
Szóval viccesen indult a reggel, de egyre csak rosszabb lett a nap idáig. Kicsit korábban be akartam érni egyetemre, hogy haverokkal még átnézzük gyorsan ezt a témakört, ami nagyjából sikerült is, de mivel felturták az egyik legforgalmasabb utcát, ezért a bejutás nem volt a legegyszerűbb. Aztán megérkezett a tanár, egy gyors ülésrend módosítás, na akkor kezdjük. Hoppá, otthon felejtette a ZH-kat. Neeemgáz, közel lakik, gyorsan hazamegy értük. Na mondom ez ám a jó kezdet. Mindenki sík idegesen ült egy helybe, vártuk a tanárt, nagynehez megérkezett, aztán elkezdhettük. Első feladat, ó ez könnyű, nekiállok. Csinálom-csinálom, mikor tanár írja fel a második feladatot felnézek, pislogtam kettőt, hogy mi a *******. Haverral egymásra néztünk, elképedtük, aztán folytattuk a már elkezdett feladatunkat. Amikor láttam a 3. és a 4. feladatot is ott végleg lepetéztem. Olyanokat írt fel, hogy még csak neki se tudtam állni, nem hogy megoldani. Kicsit elment a kedvem az egésztől, de remélem pár pontot kapok azért az első feladatra legalább, vagy egy pót ZH lesz vagy valami. :U
Hazafelé megint forgalmi dugó volt, de most legalább egy kilóméteres autósor állt, ami azért, hogy őszinte legyek nekem nem tetszett, így próbáltam mindenfelé kerülgetni, több kevesebb sikerrel. Mikor megérkeztem haza, láttam, hogy a ház parkolójánál megint tök idegen autók vannak, és van egy éppen akkora hely mint az én autóm. Hát vicces volt bekommandózni, a visszapillantómat is be kellett hajtanom, hogy beférjek, mert rendesen ráfordulni nem lehetett, ugyanis valami f*szp*r*szt úgy állt meg, hogy aki nagyobb autóval van az még el se férjen ott. Mikor eljutottam végre a lakásig, azon belül is a szobámba láttam, hogy "megérkezett" a Fallout 3. Kipróbáltam, elsőre nem is tűnik rossznak. Most viszont lassan indulok vissza, még lesz ma mikk-makkom meg "programtervezésem" is, ami egy vicc. Programtervezés cimszó alatt nem tudom megérteni, hogy miért veszünk wordbe olyat, hogy körlevél, vagy alsó-felső indexek. Excelbe is az eddig legkeményebb függvény amit használni kellett az egy átlag függvény volt asszem'.
Na mindegy, hosszú lesz még a mai nap, szóval indulok is.

[Now playin' Feeder - Buck Rogers]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#12) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ennyire elcseszett napom se volt már rég... ma valahogy tényleg semmi nem jött össze, lehet jobb lett volna maradnom ágyban reggel. Programtervezésen szinte semmit nem csináltam meg, valahol teljesen máshol jártak a gondolataim. Hazafelé megint a feltúrt város fogadott, marhára elegem lett belőle, de nincs kedvem keringőzni mindenfelé, csak azért, hogy kikerüljem ezt az egészet. Mióta itthon vagyok (kb 6-fél7), semmi értelmeset nem csináltam, csak játszottam meg regisztráltam Puntoclub.hu -ra, mert mondta haverom, hogy hozzunk már össze itt is valami puntoclub szerűséget. Annyira nem mozgat, mert tudom, hogy megint nem lesz ebből semmi, de tök mindegy. Ha ő szeretné, nem rajtam fog múlni. TV-ben sincs semmi normálisan, ami engem érdekelne, szóval nem tudom mit fogok ma este csinálni. Holnap csak egy matekom lesz, de utána meg tanulhatok arra a nyomorult statikára, plusz a házit is megcsinálhatom, amiről fingom nincs, hogy hogyan kellene. Hát ha holnap is úgy kelek mint ma, akkor inkább visszafekszem... :W

[Now playin': Fankadeli - Mindig volt]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#13) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Váá hatalmas jót játszottam, olyan szoros küzdelmek voltak, hogy csak na. Utolsó kör utolsó előtti kanyart volt, hogy elhibáztam és 0.18 másodpercel kikaptam, de hát ez hatalmas jó kis meccs volt. ;]
Kis kárpótlás a mai napért...

[link]

[Now playin': Westprém City Allstarz - Westprém]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#14) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

See, I dont know why I liked you so much...
I gave you all of my trust..
I told you, I loved you, now thats all down the drain...
Ya put me through pain
I wanna let u know how I feel...

Tovább nem írom, mert elég sokat csillagozhatnék, de szerintem mindenki ismeri a számot. Akinek elsőre nem ugrik be annak elárulom. Eamon - Fuck It
Egész nap olyan voltam, mint egy zombi, valamiért iszonyatos fáradtság uralkodott ma rajtam, pedig többet aludtam egy órával mint szoktam. Matek előadáson is majdnem elaludtam, még jó hogy csak az az egy előadás volt a mai napon. Miután nagynehezen hazakeveredtem lepihentem egy kicsit, aztán nekiálltam tanulni, de valamiért semmi nem ragadt meg a fejemben. Kicsit ki is akadtam délutánra, olyannyira, hogy elgondolkoztam azon, hogy otthagyom a fenébe az egész egyetemet, mert egyszerűen nem tudom, hogy várhatja el valaki, hogy 0 tanítással olyan anyagot bárki is értsen, amit nem tanult előtte (és teszem hozzá ezt nem csak én látom így). Mindegy, valahogy túltettem magamat rajta, elmentem úszni, kicsit lehiggadtam, most itthon ülök magányomba és a már említett számot hallgatom már vagy fél órája, miközbe a Nagy Ő-vel beszélgetek MSN-en. Furcsa, mintha megint olyan lenne a beszélgetések nagy része, mint tavaly. Lehet mégis Vele megyek le Keszthelyre holnap után. Úgy volt, hogy ma este elmegyek bulizni, de ha elmennék holnapi statika ZH-ra semmit nem tudnék készülni, így meg legalább holnap haverom elmagyarázza másfél órába, hogy mi az isten is az amiből írunk. Még jó, hogy ennek nem kell meglennie a 2-esnek ;]

p.s.: I still love you

[Now playin': Eamon - Fuck It]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#15) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Olvastam The DJ fórumozó társunk cikkét, ami nagyon megindítóra sikeredett. Már-már filmekbe illő. Ez a mai nap végére nem tudom, hogy kellett-e, de az biztos, hogy jó volt olvasni, és látni, hogy még vannak rajtam kívűl hasonló emberek. Mivel kezdődik az egyik sorozat, amit mindig nézni szoktam, ezért megyek és kidőlök. Holnap remélem valamivel jobb napom lesz, mint mostanában. Szép jó estét mindenkinek.

[Now playin': 3 Doors Down - Let me go]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#16) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Sikeresen felfogtam a matekot ma, a statikát is elmagyarázták, házit is sikerült megírni és minden eredménye jó lett. Nagyon faja kis hangulatom végre, pedig reggel megint bal lábbal keltem :))
Most épp az ebédemet készítem, rántott hús rizzsel és paradicsom salátával. Az illata nagyon jó, szóval megyek is megemészteni. ZH délután 4kor lesz, szorítsatok. :C



[Now playin': 30 seconds to mars - Attack]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#17) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Nos, újra itthon ülök végre, de mondjuk azért még úgy mennék valamerre. Annyira jó a hangulatom, hogy nagyon. ZH-m eléggé nulla lett, de nem tud érdekelni. Anyagismereten annyira elkezdtem unatkozni, hogy The DJ kollegánk tegnapi irományának mintájára elkezdtem írni egy saját sztorit, amit nagyrészt a saját életemből merítettem. Még messze nem fejeztem be, eddig olyan 4 A4-es oldal terjedelmű, de szerintem még bőven van mit írni. Sőt, mostanában pörögnek a dolgok, szóval van ihlet is. Suli után összefutottam két barátommal, elmentünk kiosztottunk pár Zalai Punto Club-os szórólapot, mert szeretnénk itt is összehozni valami kis társaságot, mert megtetszett az, hogy a Szombathelyieknél milyen nagy az élet. Most úgy elvagyok a gép előtt, aztán majd nemsokára kezdődik az Üvegtigris, ami számomra egy örök kedvenc. Muszáj lesz megnézni, még akkor is, ha már vagy ezerszer láttam. Kicsit fáradt vagyok, még mindig nem aludtam ki magamat, de sztem holnap nem is megyek be suliba, sok kedvem nincs az egészhez.
Lehet veszek egy PS2-t 7000Ft-ért, aztán végigtolom rajta a Gran Turismo 3-4et, meg a Burnout részeket is. A régi nyomtatómat is elviszik, lesz egy kis pénzem is. Ha már a nyomtatónál tartunk, marhára megvagyok elégedve az új kis szerzeménnyel (Samsung ML-1640). Iszonyatosan szépen nyomtat, arról nem is beszélve, hogy baromi gyors. Na mindegy, mára azt hiszem ennyi. Ezt a hétvégét végigpihenem, aztán jövő héten két tantárgyból megint ZH, azokat majd valahogy összehozom. :))

[Now playin': Black Eyed Peas - Anxiety]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#18) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Hát elmaradt a keszthelyi kiruccanás sajnos. Pedig nagyon jó lett volna, csak valahogy iszonyat módon elfáradtam... helyette inkább a városba osztogattam Punto Club-os szórólapokat a szebb vasakra, remélem lesz sikere. Alapítótagnak számítok, szóval úgy érzem, hogy egy kicsit kell tenni azért, hogy ennek legyen valami jó oldala is. Egész nap csak autóztam, reggel suli helyett Robi barátomnál voltam bent pár órát, eldumálgattunk, jó is volt. Délután Anyut meg tesóját elvittem egyik temetőbe, amibe csak ritkán megyünk ki, mert viszonylag messzebb van, így holnap már csak a városba kell fuvaroznom őket egy-két helyre. Város még mindig fel van túrva, szóval nem tudom, hogy holnap mekkora forgalmi dugó lesz, nem értem, hogy mért pont most kellett ezt csinálniuk, de mindegy. Az este hátralévő részében nem tudom, hogy mit fogok csinálni, szerintem LFS haverokkal.
Holnap meg kiváncsi leszek, hogy hány Puntos jön le Tescohoz. Remélem sokan, mert akkor megérte elautózni 100-120 kilómétert a városba a szórólapokkal. Egyébként marha sok tervem van most az autó átalakításával kapcsolatban télre. Eddig például nem érdekelt a xenon, de tegnap Robi kocsijával mentünk egyet és rájöttem, hogy hoppá, ennek van értelme, szóval szerintem azt is veszek majd. Az alufelniket is úgy néz ki, hogy elviszik, szóval annak is örülök. Talán most összejön majd pár dolog, már ideje lenne.

Nem rossz!

[Now playin': Fugees - Ready or not]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#19) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Home, sweet home. Végre itthon, bár nagyon jó kis este volt, sőt, talán mondhatni jobb nem is lehetett volna, legalábbis a valós világban biztos, maximum az álmaimban. Délutánig elrendeztem minden "kötelességemet", utána hazajöttem, pihengettem, feljött egy volt osztálytársam, elbeszélgettünk, aztán elmentem a Nagy Ő-ért, aztán utána kiültünk Gébárti tóra. Annyira boldog voltam, hogy az leírhatatlan, csak azt az egyet sajnálom, hogy nem szoríthattam magamhoz, pedig úgy megtettem volna. Mindegy, majd legközelebb, de ezt többször meg fogjuk ismételni, az biztos. Utána mentem Tescohoz a szokásos szombati összejövetelre, és örültem, mert egy nagyon kis eredménye volt a szórólapozásnak, eddig 2 új taggal bővült a csapat. Talán jövő héten még többen leszünk. Igazából annyi mindent tudnék írni, de nincs erőm semmihez, a lábam is annyira fáj, hogy menni alig bírok. Szerintem majd holnap (vagyis ez már ma lesz) jobban kifejtem ezt a napot. Szép estét mindenkinek.

[Now playin': Diana King - Shy Guy]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#20) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Reggelt. Nagy nehezen kimásztam az ágyból, pedig még úgy aludtam volna, de nem tudtam vissza aludni. Mivel semmi jó nincs a TV-be ezért megint a gép előtt "döglök". Kicsit nyúzott vagyok, kicsit nem volt kedvem felkelni ma, de ahogy mondani szoktam "ez is csak egy nap, nem a világ vége". Hát majd elvállik. Ez a reggeli kóma még mindig eléggé zavaró, de már hozzászokhattam volna, lassan 20 évem volt rá, hogy mindennapossá váljon. Youtube-on nézegetem a videókat, zenéket hallgatok, elvagyok mint a befőtt. Odáig még nem jutottam el, hogy megnézzem milyen idő van odakint, az egyedüli amit megcsináltam az elmúlt fél órába, hogy elmentem mosdóba, meg felkapcsoltam a fűtést.
A tegnapi napról a Nagy Ő-vel pár szóban. Jó volt. Nagyon jó. Annyira örültem annak, hogy újra az az érzésem támadt, hogy végre, semmi bajom nincs és csak úgy boldog vagyok, mindenféle nagy dolog nélkül. Semmi más nem kellett, csak Ő, a jó zene és a tópart.
Két dolog volt furcsa, vagy inkább úgy mondom, hogy hiányzott. Az egyik, hogy nem foghattam meg a kezét, miközben autóval haladtunk a ködös éjszakában, a másik pedig az, hogy nem ölelhettem meg. Pedig annyira az kellett már csak az egészhez és minden olyan lett volna, mint régen. Pont egy éve volt tegnap, hogy elromlott minden. Furcsa... A sors fintora. A "régi" szép időkről is beszélgettünk, azért Ő is bevallotta, hogy mennyire hiányzik neki. Tavaly a hétfői reggelek nálunk úgy néztek ki, hogy egyik héten Ő jött be hozzám 8 órára, konyhába leültünk, megcsináltuk a kis kávénkat, kimentünk a teraszra és rágyujtottunk, majd másik héten ugyan ez, csak náluk, aztán irány a suli. Azért szerintem ennél jobban nem lehet kezdeni a hetet. Azt a CD-t is egyből felismerte amit még tavaly kaptam tőle. A címe csak ennyi: "Az első közös nyuszómuszó szídí". 2 óra tömör boldogság volt a tegnapi estémbe, aztán miután hazavittem valami leírhatatlan nyugalommal vezettem vissza a városba, a többi cimborám már úgy is várt. Sokat hülyéskedtünk és jó volt. Valahogy végtelen nyugodtság járt át. Nagyon örültem neki, kár, hogy hamar elálmosodtam, mert hosszú napom volt. Egy szó mint száz, a tegnapi estém az egyik legjobb (,ha nem a legjobb) volt az elmúlt 3-4 hónapban.
Hát "röviden" ennyit a tegnapomról, remélem még lesz pár hasonlóan szép estém. :U

A tópart...

[Now playin - Sungha Jung - Wake me up when september ends]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#21) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Kicsit megzavarodtam. Van egy két állítólagos barát, aki amikor kéne nincs sehol és van egy régi barát, aki megérzés alapján felhívott, hogy nem-e akarok lemenni. Elbeszélgettünk, kávéztunk, cigiztünk... jó volt. A zavar oka igazából az volt, hogy a Nagy Ő oldalát néztem meg egy közösségi portálon és kicsit megzavarodtam, mert eddig szinte semmi nem volt a "leírásában", de a tegnapi este után ma egy ilyet olvastam:

"álmodunk a reményről, változásról, tűzről, szeretetről, halálról, és egyszer csak bekövetkezik. az álom valóra válik, és végül a válasz az élet nagy kérdéseire úgy bukkan fel, mint felkelő nap a hegyek mögül. oly sok küzdelem, hogy az értelmét, a célját megleljük, végül egymásban találjuk meg azt. a közös átélt mesébe illő és evilági élmények. alapvető emberi vágy, hogy megtaláljuk a hozzánk tartozókat, hogy kötődjünk, és hogy érezzük szívünk mélyén, hogy nem vagyunk egyedül."

Nem tudom, hogy hova is tegyem az egészet. Kicsit furcsa, hogy pont tegnapi este után ír egy ilyet, de lehet, hogy megint csak túl sokat képzelek a dologba, mint már oly' sokszor ez előtt...

Love_Coffee...

[Now playin': Torres Dani - Good Night Joe]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#22) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Most néztem csak, hogy már mennyien olvasták a blogomat, ez tetszik.

Épp azon ábrándozok, hogy az autómon mit alakítgassak, meg számolgatom, hogy mire mennyi pénzem lesz mostanság.
Felniket zsírkó újan találtam most újra leárazva, 15"-os darabja 17 ezer magyar pénzmagért. Elég jó ár, ha elviszik az OZ-kat plusz minden összejön, akkor veszek egy garnitúrát lehet, de még az is előfordulhat, hogy várok tavaszig, aztán rendeltetek egy ismerőssel, mert ők jóval a bolti ár alatt tudnak hozni, aztán akkor megvehetem álmaim felnijét, az OZ Superturismo WRC-t. :C
Egyenlőre most a xenonon gondolkoztam el, meg pár apró cuccon, mint ültetőrugók meg hátsó gátlók. Ja, meg egy állítható hangerejű kipufogó. Annyi mindent tudnék csinálni, csak mindig a pééénz, pééénz, péééééénz... de talán a héten kezdhetem a melót aztán akkor beindul a dolog. Meg az is lehet, hogy eladom a momo kormányt, mert most nyerhetek rajta nem kis pénzt. :U
Délután szerencsére csak egy matek előadásom van, arra azért bemegyek, utána meg kiosztok megint pár szórólapot, meg lehet, hogy benézek Robihoz is. Holnapra meg megkell csinálnom még egy infó beadandót, meg mikk-makk ZH-ra is kell tanulnom. Semmi kedvem hozzá, de muszáj sajnos. :U
Remélem holnap már működni fog az extra.hu tárhelye is, mert új weboldalt akarok csinálni. Mi másnak, mint a Zalai Puntosok(k)-nak :DDD

I love my Punto

[Now playin' - Aaron Smith - Dancin']

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#23) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Robi cimborámmal marha jót autóztunk este, nagyon tetszett. Azt hiszem egy újabb emberre mondhatom azt, hogy barát és ez jó!
Holnapi ZH-mra nem tanultam még túl sokat, de mindegy, annyira nem tud érdekelni, hogy az hihetetlen. Letöltöttem valamelyik nap egy filmet, aminek az a címe, hogy Két hét múlva örökké. Elkezdtem nézni, még nem jutottam a végére, mert elkezdődött közben az Showder Klub, amin szétröhögtem az agyamat. Épp reklám van és közbe pötyögöm ezt az egészet. Maga a film viszont nagyon megfogott, tetszik. A Nagy Ő-vel is jót beszélgettem, annyira jó érzés sokszor, hogy van valaki akivel tudjuk egymás gondolatait sokszor. Holnap reggel mehetek be matekra, semmi kedvem... de muszáj lesz. Nem maradhatok le megint, mert akkor elcsúszok. Na de folytatódik a Showder, még utána lehet írok pár sort.

[Now playin': Twista - Hope]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#24) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Vége a showder klubnak, befejeztem a már elkezdett filmet, most pedig hulla fáradtan írom ezeket a sorokat. Gyorsan még elolvastam DJ blogjának legújabb bejegyezését is, ami ismét elgondolkodtató. Sok dolog átértékelődik bennem mostanában, hogy mi a fontos, mi az, ami jó és mi az, ami életem hatalmas hibája. Sajnos mivel beleszólnak az életembe, ezért nem érzem magamat sokszor boldognak, nem érzem magamat önmagam urának és ez elkeserít. Anyámat szeretem, imádom, de mivel nem dolgozik már, mert "passzív munkaállományba" (vagy hogy kell mondani) került, ezért Ő egész nap szinte semmit nem csinál, csak az én életemet próbálgatja terelni. Ez az, ami zavar. Nem akartam tovább tanulni, egyáltalán nem. Dolgozni akartam és akarok is, de nem tehetem olyan könnyedén az egyetem mellett. Lassan 20 éves fejjel látom, hogy körülöttem egyeseknek milyen élete van, ha tovább tanult és milyen, ha nem. Nem akarok senkit se bántani, nem látok a jövőbe, de azt igen, hogy nem egy barátom van, aki 22-23 éves fejjel bármiféle diploma vagy hasonló nélkül is ezerszer jobb életet élnek, mint amit én fogok, az elkövetkezendő 4-5 évbe, mert előbb tuti, hogy nem fogom elvégezni ezt a sz*rt. Ez is azért van, mert közbeszólt a nagy büdös élet. Legalább ilyenkor lenne valaki mellettem, akire mindig támaszkodhatok, "jóban, rosszban". Barátok vannak, nem is kevés, ha úgy vesszük, de már másra vágyok... többre, mint egy szimpla barátra, de ezt újra és újra csak Ő benne találom meg, mert egyszerűen nincs még egy olyan lány/nő a környezetemben, aki legalább csak egy kicsit is olyan, aki el tudja feledtetni a gondjaimat. Ha Ő itt lenne, biztos, hogy nem siránkoznék itt, mert egyszerűen nem ezzel foglalkoznék, hanem Vele. Csak sajnos nincs itt, és úgy, ahogy én szeretném, úgy nem is lesz mostanában. Az élet nem egyszerű számomra, bár soha nem is volt az. DJ írásából kiderült, hogy ő a mának él. Régen, úgy 14-16 éves koromig én is valahogy így álltam hozzá, de mára már ez nem megy. Próbálkozok, de egyszerűen nem sikerül. Vannak az életemnek olyan szakaszai, amik jobbak mint általában. Néha csak percek, néha órák, nagyon ritkán napok, vagy akár hetek. Ez a sok elkeseredettség attól félek, hogy megint a magányos, egyhangú napokat hozza el újra, mint már oly sokszor. Az egyedüli ami "vígasztal", hogy most nincs az a hideg, mint ilyenkor általában, bár ez megint nem egy "egészséges" dolog, csak senki nem fogja fel szinte. Azért az jó volt délután, amikor lehúzott ablak mellett hangos zenével párosítva vonulhattam végig az utcákon. Azt úgy szeretem, az olyan megnyugtató.
Hajnali fél 1 múlt én meg kelhetek fel kábé 6 óra múlva, hogy mennyek matek előadásra. Hurrá, délután meg ZH, és megint semmit nem tudok.
Lehet a gondolataim kicsit zavarosak, sőt biztos, de ez a hosszú mai nap után nem is csoda. Most megyek kialszom magamat, hátha holnap sikerül valami szebb napra ébredni.

Leave me alone...

[Now playin': Laura Izibor - Mmmmm]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#25) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Végre itthon. Iszonyatos fejfájással, de végre hazaértem. Nem fogok visszaszokni a cigire, úgy megfájdult tőle a fejem, hogy annak is örülök hogy még egybe vagyok. ZH nem tudom, hogy sikerült, infó házit beadtam, este meg lent voltam haverokkal sztorizgattunk, dumálgattunk. Jó volt szép volt, de annyira szarul vagyok, mint már régen. Holnap reggel lehet feljön hozzám Johy, szal valami normális rend szerűséget kéne csinálni a szobámba, de ahhoz sincs erőm. Szerintem mindjárt bedőlök egy kád forró vízbe, aztán lehet bealszok a kádba.

Rule the World

[Now playin': Alicia Keys - If I ain't got U]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#26) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Hú de jó sokan írtak ma a blogjukba, úgy látszik csak nekem volt egy unalmas napom...
Valamiért korán felébredtem, olyan 9 körül, aztán hívtam Johyt, ahogy tegnap megbeszéltem vele. Alig telt el a hívás után 10 perc és már itt is volt, egész délelőtt velem volt, filmet néztünk, youtube-on megmutattam neki Jeff Dunham előadásait. Mondanom se kell, hogy alig röhögtük szét az agyunkat. Délután nekiálltam a Punto Clubunk weboldalát csinálni, nagy nehezen találtam egy tárhelyet, ahol működik a Joomla, eddig viszonylag gond nélkül, de aztán rájöttem, hogy már nagyon régen volt, hogy utoljára használtam. Jelenleg albumok szerinti rendezést akarom megcsinálni, de marhára nem akar összejönni, úgy, ahogy én szeretném. Mindegy, majd megoldom.
4 körül felugrott egyik haverom, lehet megveszi a Momo kormányomat, amitől fájó szívvel fogok megválni. Azért adom el, mert egyenlőre másra akarom a pénzt költeni. A felniket holnap nézik meg, remélem el is viszik, jó lenne.
Ha elviszik akkor hamar összefognak állni a dolgok. Először a xenon meg a helyzetjelző lesz cserélve, utána jöhet a kipuff. Ezek ha megvannak akkor már örülni fogok, mint cápa a kajának (höhö, kipihent vagyok;]) és utána járok, hogy honnan tudok minél olcsóbban minél jobb gátlókat szerezni hátulra. Szerintem, ha minden terv szerint alakul egy hónapon belül kezdhetek gondolkozni ezeken, aztán utána már csak a 3ajtós első lökhárító fog kelleni és idén vége a tuningnak.
Node ennyit az ábrándozásról, megyek folytatom a weboldalt, aztán House, utána zuhany és lefekvés előtt meg Eureka.

[Now playin': Damian Marley - For the Barbies]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#27) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ilyen oltári egy elcseszett napot, mint ez a mai. Az a ******* anyagismeret tanár délután 2-től este 7-ig tartott gyakorlatot, szünet nélkül. Még jó, hogy órarend szerint csak 4-ig tartott volna... Elegem volt az egészből. Annyira elfáradtam, hogy nem tudok tanulni mecha alapjai ZH-ra, ezért az osztályommal megbeszéltük, hogy küldünk egy e-mailt a tanárnak, hogy halasszuk el. Remélem beleegyezik.


...

[Now playin': 3 Doors Down - Let Me Go]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#28) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Iszonyatos jó egy napon vagyok túl. Reggel Flextronicsba kezdtünk, gyárlátogatás volt és iszonyatosan tetszett. Utána úgy volt, hogy ZH, de a tanár csak szivatott minket, szerencsére jó fej volt és elengedte, majd legközelebb írunk. Miután hazajöttem ledöltem pihenni és aludtam egy kellemeset, aztán 5kor telefonon kerestek, jönnének a felniért. Hát, el is vitték, szóval itt már rosszul nem végződhetett a napom. Utána elmentem Oázisba enni egy hatalmas Megaburgert, aztán felnéztem haveromhoz, dumáltunk, füstöltünk. Aztán elmentem találkozni egy csajjal, elvoltunk, vicces volt, de annyira nem volt nagy szám. A nap végére már csak a tescozás maradt haverokkal, akikkel iszonyatosan hülyék voltunk ma. Annyit röhögtünk, hogy ez már egészségtelen. Remélem, hogy elviszik a nyomtatót is, holnap jönnek a Momo-ért, szóval most indulhat az autótuning. Szép lesz, már alig várom.
Jó kis napot zárhatok, 10-ig aludhatok, szóval most örülök mindennek. :C

[Now playin': Nickelback - Gotta Be Somebody]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#29) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ismét egy kellemes délutánon vagyok túl. Megtudtam, hogy milyen lesz a fizum melóba, ami nem is rossz, elmentünk kanizsai autós talira is, bár az egy kalap kaka volt, de a baráti társasággal a hangulat egész jó volt. Odafelé majdnem 100km/h-s átlagtempót nyomattunk, jó volt, így az út jóval kevesebb volt mint fél óra. Most még egyenlőre nincs vége a napnak, majd megyek le tescohoz, viszik el a Momot, a nyomtatóért meg még nem jelentkeztek, ami kicsit zavar is. Még valami program kéne estig, mert most nem tudom, hogy mi legyen 9-ig. Szerintem mindjárt felhívok valakit, hogy üljünk be valahova egy kávéra.
Hajnalba, mikor haza jövök és még lesz erőm akkor majd lehet még írok.

[link]

[Now playin': Uncle Kracker - Follow Me]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#30) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Hát a tegnapi este befejezése... az jobb nem lehetett volna. November elsejét leszámítva, ilyen hétvégéhez régen volt szerencsém. Miután elmentem itthonról vissza Tescohoz, a szokásos szombat estire, teljesen jól folytatódott, ami abbamaradt. Páran ismét összegyűltünk, hülyéskedtünk, forró csokiztunk és élveztük ismételten a társaságot. Aztán megérkezett Laki barátom a Punto GT-vel (továbbiakban GT vagy PGT) és ismét elszabadult a pokol. Elugrottunk Kriszért, mert ő még otthon volt, természetesen a GT-vel. Adrenalin ilyenkor az egekben, hiszen, mint kiderült a kis GT 180 lóerő körül lehet. 1.4-es turbos vadállat. A turbo 1,6 bar környékén boostol ami valami iszonyú hangal tölt. Az autó gyárilag 7 másodperc alatt van 100-on, most, így ahogy ez van, max 6 másodperc alatt éri el ugyan ezt, egy jó sofőrrel. Valjuk be, ez nem egyszerű azért. Visszatérve az estéhez, ez még nem volt elég, Laki felajánlotta, valami ismeretlen indittatásnak köszönhetően, hogy mehetek egyet GT-vel. Ennyit tett hozzá, "had haljam, hogy kivűlről milyen morcos". Nem hittem a fülemnek. Beröffentettem a gépet, finoman elindultam, kifordultam a kereszteződésből, gyengéden a bevettem a körforgalmat, rá a felüljáróra, visszakapcsoltam kettőbe aztán padló. A szívem életemben nem vert még olyan gyorsan, mint abban a pillanatban amikor a turbonyomás hirtelen megjött. Az autó elszabadult, a gumi elpörgött a kicsit nedves aszfalton, majd hirtelen megtapadt és belepréselődtem az ülésbe, jött a 3. fokozat, egy picit pisszent a lefújószelep a váltás alatt, a mutató örömmel akadt fent az 1.6bar felirat mellett és már végig is értem a felüljárón. Lassítok, gázról leszállok, majd elordítottam magamat, amit szerintem még 100 méterre is hallottak: "B***ZDMEG". Befordultam a lámpáknál, rendőrség felé, épp 2-esbe volt még az autó, körülbelül 20-al mehettem, aztán padló. Ránéztem a fordulatszám-mérőre, alig volt 1000 körül a mutató, nézem, nézem... eléri a 2500-at... az autó ismét eldarál a vizes aszfalton és ismét kilő. Jött a kanyar, rávágtam egy harmadikat, de ez még kotort tovább. Semmi más nem járt a fejemben, mint az, hogy ilyen nem létezik, ez csak egy álom, ilyet egy forma 1-es autónak kéne tudnia esetleg. Oké, ez tudom eltúlzottan hangzik, de 3szor erősebb autóba ültem, mint amit minden nap vezetek, szóval ez az érzés számomra valami hihetetlen volt, főleg, hogy nekem a benzines turbos autók a gyengéim. Miután a kanyarból kiértem egy kisebb egyenes, amit vígan végig kotort az autó, ha egy picit játszottam vele. Visszafordultam, megálltam, majd ránéztem Kriszre, aki ott ült az anyós ülésen határtalan mosolyal és ennyit mondtam: "ne haragudj, de ezt nem tudom kihagyni". Száraz volt az aszfalt, mert azon a részen elég sokan jártak, úgy hogy a tapadás egy kicsit jobb volt. Lazán bepöccintettem egyesbe, fordulatszám 2500-on, kuplung kilő, majd nagy gáz (nem padló). Az autó megindult mint a hülyegyerek, elkotort természetesen, húztam a másodikat, lefújó ismét csodálatosan pisszent egy rövidet, másodikban ismét nagy gáz, kicsit elrúg, majd megtapad, jön a harmadik, aztán negyedik, alig telt el 10 másodperc talán, de már 140-150-el megyünk, aztán nagy fék, kanyart ismét bevesz. Szivem kalimpált, meg nem tudom mondani, hogy melyik "pörgött" többet, a motor, vagy a szívem. Ismét rá a felüljáróra, elengedtem egy autót, adtam neki vagy 200 métert előnyt, aztán irány utána. Olyan könnyedén értem utol, hogy azt öröm volt nézni. Mikor visszaértem, és kiszálltam azokból a kényelmes gyári bőr ülésekből remegtem. A kezeim úgy remegtek, hogy nem tudtam megfogni egy cigit. Ilyen érzésem akkor volt utoljára, amikor először mentem el DRZ-vel egyedül terepre, de ez még azt is felülmúlta. Hatalmas tiszteletem az olaszoknak, hogy egy ilyen autót összeraktak, mégha ez a példány kivételesen svájcban is készült, és hatalmas respect Lakinak, aki úgy törődik az autójával, amit nagyon sokan példának vehetnének. Saját maga hozta rendbe az autót, ő hozta vissza nem egyszer a lelket a méregzsákba.
Ezúton is szeretném megköszönni Lakinak, hogy ezt átélhettem.

Köszönöm Barátom.

A technika!!!!

[Now playin': AFI - This Celluloid Dream]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#31) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ismét kellemes nap, ez tetszik. Mostanában kezd jó irányba haladni az életem?! Nem tudom... de tetszik.
"Reggel" nehezen ébredtem, úgy rugdostak ki az ágyból délben. Olyan nyomott idő volt, még tudtam volna aludni legalább 3-4 röpke órát, de nem lehetett, nem hagytak. Összeszedtem a fejemet, megebédeltem, aztán "elvileg" irány a suli, de út közbe valahogy meggondoltam magamat, aztán inkább bementem Robi cimborámhoz, boldogítottam is egy jó órát legalább, de beszélgetést este folytattuk tesconál is. Jó sokat konzultáltunk arról, hogy mit is kéne kezdeni az autómmal, mert annyi mindent megcsinálnék rajta szívesen, de hát nem lehet, mert a pénz nagy úr sajnos és így egyszerre csak egy két apróságot lehetne megcsinálni. Futómű, xenon, hifi továbbfejlesztés, első lökős, kipufogó és még sok más, amit megcsinálnék, de nem tudom eldönteni, hogy mivel kezdjem. Talán az ültetés kéne először, de nem tudom eldönteni. Nehezebb mint gondoltam. Azon is filóztam, hogy mi lenne akkor, ha nem vennék semmit, még gyüjtögetnék és egyszerre mindent, de az meg nem mostanában lenne. :U
Túl sok a lehetőség, de mindegy, majd lesz ahogy lesz. Egyenlőre várok még vele, meglátom, hogy hétvégén mennyit keresek, meg utánajárok, hogy mit tudunk berakni "házilag".
A másik, amin agyaltam egy keveset, az az, hogy tegnap szakított a Nagy Ő a barátjával. Tudom szemét vagyok, de valami kis apró remény újra lehet hogy van?! Sőt, mint megtudtam még nem volt szerelmes a srácba szóval ez is egy pozitívum lehet számomra. Mindegy, semmit nem akarok elszólni, de akkor is jó volt eljátszani a gondolattal. Viszont egyenlőre az autóm a "fontosabb". "Ő" itt van velem mindig, nem csal meg, max néha szívózik velem egy kicsit, de a törődést meghálálja. Bár azt nem állítom, hogy olcsóbb mint egy nő. ;]

want something like this...

[Now playin': Diggieman - Fény]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#32) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Állati nehezen keltem fel reggel megint. Annyira lehangoló arra kelni, hogy ha kinézek az ablakon nem látok el a szomszéd házig, mert olyan sűrű a köd. Nem szeretek erre kelni, de ez van, ez ellen nem lehet tenni. Bementem egy matek előadásra, elég unalmas volt, de legalább értek mindent. Miután hazajöttem felhívtam a Fiat bontós faszit, akitől haverok is szoktak egy két alkatrészt szerezni, lebeszéltem vele, hogy mi kell, azt mondta, hogy jövő hétre utána néz nekem. Addig kutatgattam neten egy pár apróság után. Viszont a mai napomba volt már egy nagyon meglepő dolog. Felhívott Ő, csak úgy, mindenféle indíttatás nélkül. Nem tudtam, hogy hova tegyem a dolgot, de nagyon örültem neki. Még a végén tényleg lesz valami ebből. :U
Ma lesz a gólyabál is, de sok kedvem nincs hozzá... mindegy, azért megjelenek, max hamar lelépek és elmegyek autózni. A benzin is egyre olcsóbb, ennek is nagyon örülök.
Most nagyon rákattantam Diggieman - Lángtenger című albumára, nagyon tudom ajánlani mindenkinek, állati jó kis számok vannak rajta!

[Now playin': Diggieman - Mit akarsz?!]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#33) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Áttértem az Opera böngészőre, két év után lemondtam az IE csodálatos sivárságáról. Valamitől meghülyült és össze-vissza jelenítette meg a betűket és nem tudtam visszaállítani. Elég vicces, hogy pár napos rendszerrel ilyet csinált, ilyenre még nem volt példa nálam az előtt. Viszont Operában tetszik, hogy vannak skinek, egész pofásakat lehet találni, meg ez a gyorshívó funkció is tetszik. Kicsit még nekiállok alakítgatni az asztalt, meg lehet eljátszogatok ezzel a Foobar-al is, bár eddig annyira nem fogott meg.
Ma is ellógtam a mikk-makk előadás nagy részét, aztán elmentem kávézni Johyval, de ma valahogy megvolt zakkanva, lehet ezt jobb lett volna ma mellékelni. Nem sokára mehetek gólyabálra is, amihez még mindig nincs semmi hangulatom.
Még mindig Diggieman-t hallgatok, nagyon rákattantam.
No mindegy, szórakozok tovább az asztalom alakítgatásával, majd lesz belőle valami új.

home


[Now playin': Diggieman - S.Z.Í.V.]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#34) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Na, eddig jutottam:



Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#35) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

0:16

Ekkor értem haza a gólyabálomról. Én nem tudom mi van velem. Egyszerűen nem tudtam nézni, hogy mindenki vagy ittas, vagy épp más "kedély javító" hatása alatt áll. Egyszerűen nem tudom ebbe mi a jó. Már nem vagyok az a parti-arc aki voltam. Régen nagyon sokat jártunk szórakozni, élveztük is alaposan, fűztük a csajokat, de mára már ez megváltozott. Ez a gólyabál is mindenkinek tetszett, csak én nem bírtam. Az első perctől fogva nem érdekelt. El se akartam menni, de azért gondoltam hátha ez is úgy végződik, mint a szombati kanizsai nap, de milyen meglepő, tévedtem. Fel akartam hívni valakit, hogy jöjjön ki, de kedd este fél 12-kor kit merjek felhívni. Felébreszteni senkit nem akartam. Inkább elmentem autózni, de már megint elautózom minden pénzemet és ez így nem állapot. Többiek biztosan ott vannak még a buliba, élvezik az egészet, de valahogy nem hat meg.
Szerintem inkább lassan besüppedek az ágyamba, holnap meg az autómat fogom csinosítgatni egész nap, megérdemli. Ő nem csal meg, nem ver át, néha szivózik, de legalább meghálálja a törődést. Azt hiszem ennek az egynek örülhetek, hogy van autóm.

(L)

[Now playin': Saját mixem]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#36) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Hát érdekes napon vagyok túl. Valahogy megtelt a tököm a világgal megint. Anyám bunkózik velem a mikro-makro ZH-m miatt, de neki semmi fogalma nincs arról, hogy az egyetem más, mint a középiskola. Mindegy. Majd megérti. Az autó mosás sem úgy alakult, mint ahogy akartam, mivel a már említettem család tagom elaludt a nappaliba, én meg nem akartam zörögni a porszívó kikommandózásával, de egy idő után muszáj volt. Aztán lementem garázshoz, vittem pár vödör vizet és nekiestem. Szépen csillog villog a kis drága most a garázsban, de majdnem rácsesztem, mert miután végeztem és becsuktam a garázsajtót elkezdett szemerkélni. Utána feljöttem, kajáltam, aztán hívott Robi, hogy megjöttek a matricák. Fel is raktuk őket, bár k*rvára nem tetszik nekem, de nem akartam azt mondani neki, hogy ne, mert ő nagyon lelkes, már-már túlságosan is. Délután amíg vártam arra, hogy Anyu felébredjen mixeltem egy jót. A végeredmény annyira tetszett, hogy még én is meglepődtem. Elküldtem egy-két emberkének és ők is hasonló véleménnyel voltak a dologról.
Jelenleg azon vagyok kiakadva, hogy 2 fő kereskedelmi csatornán is a nyomorult sztárjaikat viszik el más-más országokba és mutogatják, hogy milyen sz*r nekik. Hát no comment. Ennél még az "anyátok közt" is jobb...
Holnap csinálhatom meg a statika házit, amiről már megint fingom sincs, pénteken meg meló, amihez meg valahogy semmi kedvem. Azt hiszem ma is hamar ki fogok feküdni, pedig örülnék, ha végig tudnám nézni most is a kedvenc sorozataim egyikét (Euréka), de fél12-ig tuti, hogy bealszok.

[Now playin': Saját Latin Mixem]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#37) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Most nézem, hogy lassan eléri az ezer klattyot a blogom, tök durva. Mondjuk ebből 100 tuti, hogy én voltam, de akkor is... ;]
Reggel megint nehezen másztam ki az ágyból, de valahogy sikerült. Lehangoló az idő, annak viszont örülök, hogy nem esik semmi, mert akkor kicsit idegbajos lennék. Még pár napig maradjon ilyen szép tiszta az autó. Anyagismeretet előbbre hozták, kurvára nem lesz időm megcsinálni a házimat, lehet be se megyek. Annyira fáradt vagyok, hogy ez már nem állapot. Most meg RiseFM-et hallgatok, valamiért rákattantam az ilyen zenékre egy picit, lehet azért mert mostanában megjött a kedvem a mixelgetéshez.

[Now playin: RiseFM]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#38) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Három óta itthon ülök, azóta filmeket néztem, most meg bevagyok kómálva. Statika házit nem kell megírnom, helyette van anyagismeret, amihez semmi kedvem... Megint kicsit elkenődött hangulatom van. Nem tudom, hogy mit kezdjek magammal. Mindegy... holnap lesz időm melóba gondolkozni az "élet nagy dolgain".
Álmos vagyok... lehet megint kádba fekvés lesz, mivel TV-ben semmi értelmes egyenlőre. Laki bejelentette, hogy holnap viszik el a GT-t. Tudom, hogy nem az én autóm, de hiányozni fog. Csak abban reménykedek, hogy még látni fogom valaha egyben azt az autót.
Ma is elábrándoztam a Nagy Őn, lehet nem kellett volna. Ez mindig el tudja rontani a hangulatomat, de hát ez van. Nem tudok vele sok mindent kezdeni, emberből vagyok.

Things you have loved will destroy U

[Now playin': Diggieman - Fény]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#39) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Nem rég másztam ki a kádból, de még most is nyúzott vagyok. Lehet, hogy holnap nem megyek be a suliba és inkább elmegyek Lakihoz autót szerelgetni, úgy sincs már sokat itthon. Egyszerűen semmit sem tudok, ezer felé vagyok csúszva... Megint rám tört az elegem van mindenből és mindenkiből hangulat és ez nem jó, de nem tudok mit kezdeni vele...

[Now playin': Aerosmith - I Don't wanna miss a thing]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#40) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Na most felb*sztákaz agyamat, de alaposan. Bejelentették, hogy nem kell dolgoznom, mert aki eddig volt, az még is tudja folytatni. Hát b*ssza szájba magát az a nyomorék, már elnézést... mekkora mázli, hogy nem rendeltem meg előre a xenont, meg a futóművet is. Csak eltankoltam 10ezer forintot egy hét alatt, mert úgy gondoltam, hogy hétvégén úgy is megkeresem... hát cseszhetem. :W :W :W :((( :(( :W

[Now playin': AFI - The Boy Who Destroyed The World]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#41) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ezt az elmebeteg estét, ennyit röhögni már megint. Kábé ugyan az volt, mint a múlt hét péntek, annyit visítoztunk, hogy már fájt a hasam a röhögéstől. A könnyeim is kicsordultak. Remélem, hogy még lesz pár ilyen, mondjuk a holnapi is esélyes. Most viszont tuti, hogy megfáztam, de nem érdekel. :C

[Now playin': RiseFM]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#42) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Tegnap valamiért nem került be semmi a blogba, mondjuk lehet azért, mert megint sokat aludtam és nem csináltam semmit estig, aztán utána már csak hajnalban értem haza ismét.
Vicces este volt megint, de marhára fáradtan értem haza.
Este olyan hülyeséget álmodtam, hogy ilyen nagyon régen volt, de mindegy. Néha ilyen is kell.
Most meg megasztárt nézem youtube-on. Néha annyira jókat énekelnek.

[Now playin': Bencsik Tamara és Tóth Vera - Say a little pray for you]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#43) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Egész nap Vele beszélgetek, már délután 1 óta. Alig várom, hogy hazajöjjön Pestről és találkozzunk.

Ő

[Now playin': RTL Klub - Hazárd Megye Lordjai :DDD]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#44) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Mostanában nem nagyon pötyögtem ide, bár nem is nagyon volt miről. Nagy erőkkel unatkozok, suliba nem sokat járok be, de lassan megint ZH-k, meg beadandók lesznek. Utálom az egészet, legszívesebben hagynám a f*szba. Hétfő óta az új NFS-el meg a Red Alert 3-al játszogatok, azzal próbálom elb*szni az időt, több kevesebb sikerrel. Ma, azaz már tegnap, voltam Laki barátomnál, jó volt, megint elbalfaszkodtunk, mint mindig. Rájöttem, hogy az 1.2-es kis kékséget már kinőttem, vagyis inkább a 60 pónilovat. Legalább 100-120 kéne ahoz, hogy úgy faszányosan élvezni tudjam a drágámat.
Mindegy, majd lesz egyszer nekem is sok pízem, és akkor építgethetem a saját autóimat. (Most kéne felébrednem, mert már megint csak álmodozok.)



[Now playin': RTL Klub - PartyPoker]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#45) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

kétszer küldte el ez a mókus

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#46) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Jó rég óta nem írtam. Mostanában semmi érdekes nem volt, de a mai tescos este ismét jó volt, találkoztam újra a Nagy Ő-vel is, annyira jó volt újra látni, még ha csak rövid időre is. Pénteken szülinapi bulin voltam, annyira nem volt nagy szám, de azért elhülyültünk. Lakiék is lejöttek hozzánk, egész jó lett a " festményük". Nekem legalábbis tetszett. Mostanában nincs semmi extra, de amint lesz úgyis kiírom magamból...

[Now playin': Cool TV - South Park]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#47) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Érdekes egy nap volt ez a mai, ha úgy vesszük korán keltem (reggel 11kor), aztán utána csak feküdtem a gép előtt és zenét hallgattam. Rám tört a mehetnék valamerre, úgyhogy elmentem Anyuval vásárolgatni, aztán elmentem autót lemosni gyorsan. Viszonylag tiszta lett, de a tetején megfagyott a víz, mire letörölhettem volna, úgyhogy az biztos koszos maradt. Vettem bele fagyálló szélvédőmosót, gyorsan beletöltöttem azt is. Holnap ZH-zok, de nagyrészt olyanból, mint amiből érettségiztem. Még reggel felkelek és átnézem egyszer azért ezt a hülyeséget. Tegnap egész nap C2C-t hallgattam, ma meg Story of the yeart. Nagyon jó kis zenék, bár aláírom teljesen más stílusúak, de hát ez van, nem vagyok egyszerű eset zenei téren. Miután hazajöttem az autómosásból megnéztem az egyik kedvenc sorozatomat, aminek már természetesen fent volt neten a legújabb része (Stargate Atlantis). Mivel tegnap korán elhúztam itthonról, ezért nem láttam a Megasztárt, úgyhogy azt is megnéztem, de nagyon felhúztam magamat azon, hogy a Tamara esett ki, amikor szinte csak miatta néztem ezt a hülyeséget. Nem tudom, hogy miért pont ő esett ki. Na mindegy, nem az én dolgom, csak szúrta a szemem.
Lehet, hogy sikerül rendelnem eredeti Abarth dolgokat is, annak örültem. Majd még eldől minden, de most annyi minden zavaros, egyenlőre legtöbbet Ő rajta gondolkozok, aztán utána természetesen az autó a "második helyezett". A két nagy szerelmem.

[Now playin:' Story of the Year - Sidewalks]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#48) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Leesett az első hó itthon is. Állatira idegesít, mert így feleslegesen mostam autót tegnap. Na mindegy, ez van...
Azért szép látvány az tény. 2 hét múlva jön haza akire már annyira várok. Az biztos, hogy abban a pillanatban, ahogy hazaért indulok érte, és megyünk ki a tópartra. Jó lesz! Már nagyon várom...

[link]

[link]

[Now playin': C2C Essential Mix]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#49) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Elegem van az egész büdös rohadt életből. Úgy elment a kedve mindentől, hogy azt elmondani nem lehet.
Egész délután iPhone után futkorásztam, mondom lehet veszek egyet. Letettem róla, mert túl hülye díjcsomagokkal kaphatnék. Utána úgy határoztam, hogy karácsonyra meglepem magamat egy kisebb HDTV-vel, úgy is most lesz a Media Markt nyitás itt, szóval 40 körül már talán kaphattam volna valami egyszerűbbet. Erre mi történik? Elmentem úszni és mikor jövök visszafelé elkezdett b*szakodni az autóm kuplungja, ergó cserés az egész szerkezet úgy néz ki :O :O :O :O :O
De ha ez még nem lenne elég most ahogy nézelődtem neten alkatrész iránt, találtam bontott komplett bőr belsőt :O :O :O :O
Ezt nem tudom elhinni, hogy a mindig velem b*szik ki az élet :O

[Now playin': Theory of a Deadman - Say I'm sorry]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#50) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Lehet megúszom a kuplung cserét, úgy néz ki, hogy az autómban hidraulikus kuplung van, ami annyit tesz, hogy elég lelégteleníteni, mivel a tárcsa még fog, csak valamiért (szerintem) nem engedi mindig rá teljesen a helyére... de ez napokon belül letisztázódik.
Most épp mp3 lemezt készülök írni az autóba, mert van egy csomó új, jó albumom, amit pendrive-ra nem rakok, mert azon csak válogatva vannak a számok, albumokat mindig cd-kre írom ki. Szerintem amint megírtam megyek NFS-ezni, kihajtom a belét a járgányoknak. :DDD

Story of the Year ruuuuuuuuuulZ :C

[Now playin': Story of the Year - Tell Me]

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  -- Shark's life ---
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.