Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Serious Sam 3 rendszerhiba/ VPN probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Roemedic


Roemedic
csendes tag

Megvettem hardverapron a SAM3mat VPNes. Megkaptam a leírást de az első lépésnél probléma akadt. Egy bizonyos 'USAIP.pbk' fájlt nem tölt be 711-es hiba. Késöbb támadt egy ötletem.Át mentem laptopra ugyan ezt csináltam ott sikeresen aktiváltam töltöttem is lefele. Át mentem most a PCmre. Belogoltam rámentem a játékra instal. Ekkor egy hiba megint: 'Nem abban a fölrdrajzi régióban vagy ahol a termékkulcsot aktiválták'
Valahol olvastam hogy a 711es hiba orvoslása a vezérlőpult-felügyeleti eszközök-szolgáltatásokban a :
Plug and Play
Távelérés - automatikus kapcsolódás kezelője
Távelérési csatlakozáskezelő
Telefonos szolgáltatások
elindítása. Oké ebből a 2. és a 3. nem tudom elindítani mert 1068as hibát ír ki. Illetve ezek a Secure Socket Tunelling Protocol(SSPT) szolgáltatást függvényében vannak. Ez sem volt elindítva elindítom.1079es hiba..

Mit tehetek?:(

(#2) Barthezz2 válasza Roemedic (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az azonnali (játékos) kérdések órája topikban előbb fogsz választ kapni, ha valaki tud rá válaszolni. Az, hogy nem írnak, nem jeleneti azt, hogy nem akarnak segíteni, csak esetleg nem tudnak. Akkor viszont itt sem fognak.

Így erre a topikra nincs szükség. Zárom.

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Serious Sam 3 rendszerhiba/ VPN probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.