Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Mai napon leírhatatlan örömben volt részem...megtudtam,hogy hazánkba is megrendezik a világhíres Sensation White party-t. Azoknak akik csak egy kicsit is jártasak a trance világában nem kell részletezni,hogy miről is van szó.
Nem túlzás amit a Partyphoto oldalán is írnak:"A világ legnagyobb party-ja végre Magyarországon!"
A nevezetes nap:2008. május 3.
Helyszín: Papp László Budapest Aréna
Jegyár:15.000.- (Deluxe:25.000.-)

Line-up:

-Sebastian Ingrosso
-Fedde Le Grand
-Megamix
-Paul Oakenfold
-Sander Kleinenberg
-Mauro Picotto
-Hamvai PG&Bárány Attila

Hivatalos honlap

Üdv, Balázs

(#2) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Ha valakinek már volt része eme örömben Amszterdamban és megosztaná élményeit vagy esetleg aki most szeretne ott lenni,ne fogja vissza magát! :DD Én ott leszek az tuti...igaz a jegyárnál kicsit legörbült a mosolyom,de ha azt vesszük,hogy egyes koncertekre dupla ennyit kérnek nem is olyan vészes...vagy ha pl Hollandiába kéne kimenni.

Üdv, Balázs

(#3) gyenge47 válasza Antibazsi (#2) üzenetére


gyenge47
tag

Hollandiában ugyanennyi kb a jegy, csak kiutazni meg az ottlétet kifizetni necces, vonatjegy legalabb 50 ezer, ami kb azt jelenti, h 100 alatt nem lehet megúszni :-/ . Én mondjuk megígértem vkinek, h vmelyik szülinapján majd kimegyek vele, de majd meglássuk ;)
Már csak Sensation black kéne ;) de ne legyünk telhetetlenek ^^

(#4) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Sziasztok! :)

ENNEK KÖZE NEM LESZ A HOLLAND SENSATION-HÖZ!!!!!

Nagyon kevesek vagyunk mi ide...meg ez a Line up is! hát LOL!

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi kerül ezen a rendezvényen 15 e Ft-ba? :F
Komolyan érdekel... :U

Mármint ennyiért nem mennék el, csak az, h. miért ennyi...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

Szánalmas. :(
Már a kinti sem az igazi, de ez meg aztán tényleg vicc.A line up meg... :U
És ezért 15 ezret kérnek el.A sok divatmajom csápolhat.
Inkább elmegyek PVD-re 5-ért mint erre szarra.

Antibazsi: Kicsit le vagy maradva. :P

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mer ez a szenzésön vájt hamvaji pídzsíveee!

És utána lehet arcoskodni a haveroknak, ennyi :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) Antibazsi válasza gyenge47 (#3) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Fapados repcsivel meg lehet úszni 20-25 rugóból az oda-vissza utat ha szerencséd van és pont akkor akciozik a wizz.De ha már kimennék hollandiába akkor vszinű inkább mocival vagy ha többen akkor kocsival.Fejenként az sem lenne több 25-nél.
Hát igen a black...majd egyszer talán az is lesz.:)

Üdv, Balázs

(#9) Vandit. válasza Motion_Blur (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

Pontosan. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) Viktor77 válasza Cosmic Gate (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Mondod ezt a te nickeddel. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Antibazsi válasza Cosmic Gate (#4) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

NE mondj ilyet! Biztos nem lesznek 40ezren és tuti nem lesz olyan színvonalas,de a line-upal semmi gond!Paul Oakenfold,Sander Kleinenberg és Mauro Picotto is volt már sensation-on.Mellettük még max Armin lenne ász.
Tény,h hamvai egy nagy vicc,de azt magasról lefosom...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#12) jasszer válasza Motion_Blur (#7) üzenetére


jasszer
senior tag

Meg fel lehet kerülni az egyik kedvenc oldalamra:
partyretard.com ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#13) Vandit. válasza Antibazsi (#11) üzenetére


Vandit.
addikt

Miylen trance party lesz ez?
Mauro Picotto,Hamvai stb. :F
Oakenfold még elmegy, igaz a trance-hez sok köze nincs már.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Döjj, azthittem valami fogkrém, vagy mosópor reklám :D Erre egy trance(?) party rofl :D Meg 15 ezer forint? Majdnem annyiból néztem meg annó bécsben eredeti felállásban a Black Sabbath -ot két másik bandával, s azthiszem azért egy élőzenés koncert többet nyújt, többet ér :U ( Főleg, hogy lehet akkor tolta utoljára a Sabbath eredeti felállásban :DDD )

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#15) Viktor77 válasza Thulcandra (#14) üzenetére


Viktor77
titán

"s azthiszem azért egy élőzenés koncert többet nyújt, többet ér"

Tedd hozzá, hogy neked. Vannak akik másfajta zenét szeretnek. Fikázni nem itt kell (sőt, igazából sehol). Ha nem tetszik, nem írsz ide. Ilyen egyszerű.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Bár én kizárt hogy elmegyek, de szerintem az Oktatási Minisztérium engedélyezte a partyt... Az érettségi Május 5-ikén kezdődik, és ha van is olyan kritérium hogy 18 éven aluliak nem mehetnek be, akkor is mondhatjuk, hogy a vizsgázók fele 18 felett van(mint ahogy én is). Ez a taktika nagyon jól kiszórhatja azokat akik, elmennek ilyen bulikra. ;]

Üdv. H

(#17) Integra válasza Antibazsi (#2) üzenetére


Integra
titán

az ég villágon semmi köze amszterdamhoz.
ha egy tanácsot elfogadsz, nem mész és nem dobsz ki ennyi pénzt erre a parasztvakításra

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Thulcandra válasza Viktor77 (#15) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hahhahha, elgurult a gyógyszer? Komolyan mint ha egy falusi diszkóba léptem volna be :C

"Fikázni nem itt kell (sőt, igazából sehol). Ha nem tetszik, nem írsz ide. Ilyen egyszerű."

Nem tudom mivel gázoltam bele ennyire törékeny lelkivilágodba, nem akartalak megbántani tényleg :U Egyszerűen a véleményemet mondtam el, ami igazából nem lehet egyoldalú, mivel a zenei stílusom sem az, régen sokat jártam hasonló partykra, igaz nem ilyen nagyokra, elég volt a kisebbekre is befizetni a beugrót, meg azért ennek az irányzatnak inkább a durvább verziót szeretem, pl. amiket a Thunderdome / Terrordrome válogatáson fellehető DJk nyújtanak.
Gyorsan megkérdeztem pár vérdiszkós havert és haver csajt akik szinte minden hétvégén valami house/trance/goa partyn mókáznak, hogy szerintük jobb-e egy élő koncert mint egy ilyen party. Mindenki azt válaszolta különböző bandákkal (Kispál, Tankcsapda, Republic, Edda stb.), hogy az intenzívebb élmény.

De ez csak az ő véleményünk, én ezt elfogadom, s ha valaki másképp gondolja, annak sem esek neki, hogy na ellehet húzni kishaver...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#19) Antibazsi válasza Vandit. (#13) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Hamvait és Bárányt el lehet felejteni,nem tudom mi a f@st gondoltak velük,na de mindegy ez engem nm érdekel.Inkább a régi Trance sensation csapatból hivtak volna vkit...De Mauro Picottoval mi a gond?Hallottad mostanában?Ne a Komodo jusson róla eszedbe. Nagyon jó zenét csinál...szerintem! És nagyon is köze van a tranchez! Meg nem véletlenül van benne most is a top10-ben.Oakenfold-hoz és Kleinenberg-hez is közel áll/állt a trance és biztos vagyok benne,h most sem szart fognak az asztalra rakni.Nekem pl PVD vagy Tiesto zenéje nem jön be túlzottan.Kinek mi...nekem semmi bajom a line-upal,sőt számomra jobb nem is nagyon lehetne.

Thulcandra: Ez kicsit más! Én pl Black Sabbath-ra nem adnék ennyit.Nekem az nem "nyújt" semmit még ingyen sem.

Üdv, Balázs

(#20) Integra válasza Antibazsi (#19) üzenetére


Integra
titán

azért nézz meg pár felvételt, fórumot, videót neten a holland verzióról
meg lineup-ot is nézd meg.
érdemes.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) Antibazsi válasza Integra (#17) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Hát igen ez a parasztvakítás nagyon múködik nálunk sajnos,ezt be is szoptam már egyszer Tiestoval 2 éve szintén Papp L arénában.Még az volt a szerencse,h akkor nem voltam akkora hülye és nem vettem vip jegyet(amiből valahogy ezerdb-al több kelt el mint lehetett volna:)) )Azután megfogadtam,h soha többet ilyen nagyszabású rendezvényre itthon,de erre most mégis nagyon beindultam.Csak azért reménykedem,h nem lépek kétszer ugyanabba a kakiba mert most tudtommal nem magyarok a rendezők.

Egyébként gyűjtöm a sensation videókat 2002-től majdnem megvan az összes white és black is,szóval képben vagyok.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#22) Integra válasza Antibazsi (#21) üzenetére


Integra
titán

én ezt neked 2 évvel ezelőtt is megmondtam volna:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Most viszont gondolkodóba esetem mivel orangeways-el 20 rongy az út Amsterdamba oda-vissza.És azért az mégis csak Hollandia!Ráadásul addig még van +2 hónap gyűjteni. :B

Üdv, Balázs

(#24) Integra válasza Antibazsi (#23) üzenetére


Integra
titán

arra menj nyugodtan, másvilág
na szereted ezt az eurotrance dolgot, akkor ott a helyed és nem a bs-ben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Én bízom benne h jó lesz :B Hamvaiékkal nincs bajom de sztem ez egy nagyobb party lesz mint az Ő nevük. Szerintem... :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26) Integra válasza m0h0senator (#25) üzenetére


Integra
titán

megkérdezhetem hány éves vagy?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) m0h0senator válasza Integra (#26) üzenetére


m0h0senator
őstag

Meg persze...19 és bízom benne :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#28) Integra válasza m0h0senator (#27) üzenetére


Integra
titán

ok, így már érthető miért:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem igazán értem, hogy mi értelme van az ilyen hülye fehér ruhás marhaságnak. Egyálltalán, mi jó abba ha fehér ruhát vesz föl az ember? Vagy ez csak az idióta divatmajmok bulija, hogy vagizhatnak a haveroknak, hogy mekkora partyba voltak

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) trassher


trassher
addikt

nem lenne szerintem ezzel semmi baj de MO-n nem lesz akkora buli mint kint hollandiában. 40K ppl a BS-ben? lol. a lineup 3/4 részének meg köze sincs a trance zenéhez, hanem modern tánczenét nyomnak. amúgy jó kis buli lehetne de nem sensation white néven mert ahhoz köze nincs és nem is lesz

Redmi Note 7

(#31) m0h0senator válasza Jégkokó (#29) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nézd, Valakinek ez tetszik. Kicsit "hasonló" ahoz h valaki a feket ruhát szereti és rockot hallgat, valakinek "világfájdalma" van...Ennyi erővel idiótaság pogozni...1 rock koncerten, hogy abba mi jó van sose tudtam meg..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#32) Integra válasza m0h0senator (#31) üzenetére


Integra
titán

ezek azok a dolgok, amiknek most nincsen értelme neked elmagyarázni.
fiatal vagy még és nem látod a lényeget.
de erre meg azt mondom, hogy ne is érdekeljen.
menj el és érezd jól magad és ez a lényeg!!!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) m0h0senator válasza Integra (#32) üzenetére


m0h0senator
őstag

Tuti igazad van, én csak reagáltam 1 hsz-re. :B :U

És elfogok menni már csak azért is h úgy tudjak véleményt alkotni az egészről h részese voltam, és nem megnéztem videon a jútúbon. Mert azért sztem van különbség.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#34) Lexo


Lexo
csendes tag

Csáá!!!

Én ma rendeltem deluxos jegyet magamnak, sajna egyedül megyek, mert a táraságom vagy sokalja a jegy árat vagy nem hallgat ilyen zenét. :(( De háát remélem jól érzem magam, a dj szerintem faszásak lesznek csak a armin-t kellet volna meghívni a két magyar balfasz helyet!!! További jó napot! ;)

(#35) Antibazsi válasza Lexo (#34) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Én már nem vagyok olyan lelkes.Még vacilálok rajta annak ellenére is,hogy elvileg féláras jegyet is tudnék szerzni magamnak.Jelenleg már úgy vagyok,hogy egyedül Mauro Picotto miatt mennék el. Ő az aki biztos nekem való hardtrances technos muzsikát nyomatna.Tekintettel arra,hogy hazánkban az igazi trancnek nincs nagy hagyománya így rájöttem,hogy a többiek is inkább progit fognak nyomni mithogy trancet,persze azt sem önszántukból.Valaki megsúgja nekik,mert szerinte ez kell a magyar népnek.(bár ne nekem legyen igazam)Ezért a rizikóért meg azért,hogy legyen egy boldog órám Mauroval még lehet félárat sem fogok kifizteni.A másik meg az,hogy a holland bulit 4x ekkora bevételből finanszírozzák így el lehet képzelni,h az itthoni szinvonal is csak legjobb esetben a negyede lehet! :O
A Chilei buliról van egy csomo videó youtube-on.A hangulat mondjuk jó de a szinvonal meg sem közelíti a holland buliét.A szokásos dj-k előtti felveztők, egy csomó fény meg egy kis pirotechnika játszik,de az a már-már karneváli feeling ami a holland bulik videóiról lejön közel sincs meg.

Üdv, Balázs

(#36) norbalia87


norbalia87
tag

Itt a 2009-es sensation party talan majus 16. A forumozok kozul elkepzelheto, hogy valaki elmegy a partyra? En meg vacilalok, de eleg valoszinu, hogy ott leszek.

(#37) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ide csak "fehérben" lehet belépni :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) norbalia87 válasza BITBOYS (#37) üzenetére


norbalia87
tag

Igen igen. Csak ugy engednek be. Esetleg ha valami nagyon vilagos farmer az meg belefer, de feher cucc, vagy nem is engednek be.

(#39) Jadro válasza norbalia87 (#38) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt mondjuk nehezen hiszem el. Mégiscsak a pénz beszél és ezért lemondanának egy jegyárról mert nem vagyok talpig fehérben? Mindjárt lecsekkolok pár videót és keresek nem fehér ruhás embereket. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#40) Jadro válasza Jadro (#39) üzenetére


Jadro
veterán

Mondjuk nem nagyon találtam. Láttam piros hátizsákot, fekete huzentrógert de ruhát csak fehéret. :)

Ez a trailer viszont istencsászár ezzel a zenével. A hideg rohangászott a hátamon már sokadszorra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#41) BITBOYS válasza norbalia87 (#38) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ennyi ember csak fehérben, ijesztő lehet :Y ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#42) Integra válasza BITBOYS (#41) üzenetére


Integra
titán

főleg akkora pupillákkal:)
jó messzire elkerülöm az ilyen "partikat"

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) norbalia87 válasza BITBOYS (#41) üzenetére


norbalia87
tag

Hat nekem tetszik, hogy mindenki feher. Igan en a feher nadragot ferfiakon egy kicsit homisnak tartom :) De az az osszetartas, hogy mindenki azert van ott, hogy jot bulizzon, mindenki jol erzi magat. Csak az a gond, hogy Magyarorszagon nincs mar olyan buli, ahova valaki ne bulizni hanem kotekedni mennyen :(

(#44) norbalia87 válasza Jadro (#39) üzenetére


norbalia87
tag

En megmondtam :) Ha nem feher ruhaba mesz nem engednek be. Nem szorakoznam a kopasz kigyurt bacsik a bejaratnal :) Meg a dj-k is mind feher cuccban nyomjak. Juuuj de a nenik nagyon brutal ahogy egyesek kineznek :) Nezegettem nehany party kepet nagyon tuti :)
Kivancsi vagyok meddig kaphatoak meg jegyek :( Egyedul nincs kedvem elmenni, a barataim pedig meg nem tudjak, hogy jonnek-e :( Esetleg a forumrol valaki? :D

[ Szerkesztve ]

(#47) pohár válasza norbalia87 (#44) üzenetére


pohár
félisten

Én meg haver nagyon úgy néz ki hogy megyünk, meg pesti csaj ismim meg az ő ismerősei :D

Amúgy aki nem tudja hogy miért kell fehérbe menni a buliba, megsúgom: ha emlékeim nem csalnak, ez egy tisztelgés, mert meghalt egy emberke (szervező, DJ, nem emlékszem már rá :F ), és kitalálták hogy az ő emlékére rendeznek egy full fehér ruhás party-t, és ebből szokás lett :)

Ha bármi hülyeséget írtam javítsatok ki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48) Vekiboy válasza pohár (#47) üzenetére


Vekiboy
tag

Ha valakinek olcsóbban kellene két darab deluxe jegy az keressen meg privátban. Ha kell 200km-en belül személyesen elviszem.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#49) Sipi16 válasza pohár (#47) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én úgy hallottam, hogy csak ajánlották az emberkenek, hogy menjenek fehérbe. És az első buli után lett kötelező.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#50) Vandit.


Vandit.
addikt

Nagyon gyér a line up, úgyhogy felejtős lesz. :( Nem is értem, hogy van pofájuk ehhez ennyi pénzért. Az igazi white party, úgy kezdődne, hogy Armin, PVD, Ferry stb. dj-k nem ilyen... :U Ez Magyarország.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.