Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Selejtes msi deszkák? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Digital


Digital
addikt

Én úgy tudtam hogy az MSI lapjai a jobbak közé tartoznak,de most:[L]http://www.sg.hu/cikk.php?cid=32529&PHPSESSID=209416b6f85105b4729cccf60b9f9f43[/L]
nem is tudom:F:F:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2) Wildmage válasza Digital (#1) üzenetére


Wildmage
senior tag

Én épp most adtam el a cca 3-4 éve nálam raboskodó msi k7t turbomat, ami atomstabilan ment ezidő alatt. Én nem hiszem, hogy egy ekkora cég direkt sittes alaplapokat gyártson pláne úgy, hogy bevallottan piacvezető akar(t) lenni az eladott mennyiségeket illetően.

(#3) AND1 válasza Digital (#1) üzenetére


AND1
őstag

Fölösleges ezért flame-et generálni. Hibás szállítmány, feltételezések ésmég nem is hivatalos. Ugyan ez volt Abit-al is, ott meg durrogtak a kondik...ettől még ugyan annyit MSI-t adnak majd el. Nekem is MSI deszkám van 2 éve és még mindig itt vagyok :)

Egy régi PH-s.

(#4) Torry válasza Wildmage (#2) üzenetére


Torry
addikt

Nem lenne biznisz, ugyanis csak ő vállal a lapjaira 3 év garit.
Szerinted megérné nekik, hogy új lapot kelljen adni?

(#5) Wildmage válasza Torry (#4) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nem hát!

(#6) Lala6 válasza Wildmage (#5) üzenetére


Lala6
őstag

Amerikában mindenből pert csinálnak. Jók az MSI cuccok.

(#7) Digital válasza AND1 (#3) üzenetére


Digital
addikt

Ki flémel apafej? Csak egy haverom bepisil az MSI alaplapjától,és már kezdtem azt hinni tényleg milyen jó!
Amúgy lehet hogy csak kamu az egész,egy rosszindulatú pletyka!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) zöldeszű válasza Digital (#7) üzenetére


zöldeszű
tag

Ma dobtam el a zöldeszem, mert a harmadik k7n2 delta-l biosa szállt el egyetlen hét leforgása alatt, különböző bartonok állítgatása közben. Az msi + bekaphattya a biosomat tövig!:)

(#9) TJ_JohnnY


TJ_JohnnY
csendes tag

Az egéssz témához, csak annyit fűznék, hogy a hetekben rendeltem SULINET-ben egy MSI K7N2-Delta alaplapot, haverom mondta, hogy milyen jó.:)
Örültem is neki, szép piros...:))
Beszereltem, izzítjuka gépet. Belépek a BIOSba... nézelődök. Amikor is megfagy a billenytűzet. Mit tegyek ... Megreszelem. :O
Újraidulás után felvillanak a billentyűledek, aztán semmi, azaz hiába nyomkodom a billentyűket nem reagál. :FMásik billentyűt szerzek.. hasonló reakció. Harmadik billentyűzet szintén.
Arra a megállapodásra jutok, hogy PS/2 port meghalt.:Y Na jó garanciális, meg 3-napon belül vagyok. Másnap visszaviszem. Nagyot néznek a boltban....:F
''MSI-vel még nem volt gond, de ilyet még ők sem láttak''
''.....kicseréljük!!'' (persze nincs raktáron)
1,5 hét múlva meg is kaptam az újat. Most is megy szerintem jó, meg szép meg 3-év gari. De mostanság majdnem minden nevesebb alaplapra jár a 3 (2) év gari.

No ennyi

Amikor meglátod barna és fekszik,de ha izgatod feláll.De én félnék a barnamedvétöl!

(#10) anulu


anulu
félisten

régebben úgy pattogtak a kondik az Abit deszkákon (KG7, KR7 pl), hogy ''öröm volt nézni''. mondjuk utána Abiték rendbeszedték magukat.
lehet, hogy itt is egy hibás szállítmányról van összesen szó, sajnos előfordul.

raboskodott nálam - több ideig, mint szerettem volna - egy ASUS A7V333. na akkor fogadtam meg, hogy ASUS alaplapot soha többet!


amúgy a mostani Gigabyte lapomra (7NNXP) 3 év gari van...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Selejtes msi deszkák? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.