Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) emvy


emvy
nagyúr

[módosítva: a kérdőív kész, köszi mindenkinek!]

while (!sleep) sheep++;

(#2) Cathfaern válasza emvy (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egy valamit nem értek: amikor az adott cucc általam leggyakrabban használt nevét kell megadni, akkor az A résznél abból a kettőből válasszak amit oda van írva (azaz melyiket használom gyakrabban), vagy oda azt írjam, amit ténylegesen a leggyakrabban használok rá?

(#3) emvy válasza Cathfaern (#2) üzenetére


emvy
nagyúr

Azt írd oda, amelyiket leggyakrabban használod, a felső csak címszó, amiről írnod kell.

while (!sleep) sheep++;

(#4) jeges válasza emvy (#3) üzenetére


jeges
senior tag

kicsit nekem is zavaróan hatott, hogy #1-ben direkt a ''szleng''-et emelted ki, miközben azt írtátok, a B nem annyira fontos
én meg azt gondoltam volna, az A a ''hivatalosabb'', a B a szleng
mindegy, remélem, segítettem:)

(#5) Kidus válasza emvy (#1) üzenetére


Kidus
őstag

megtörtént :)

Assuming Control

(#6) Charlie Gordon válasza emvy (#1) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

up

(#7) Protoss


Protoss
senior tag

Elküldeve.

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#8) klepto


klepto
addikt

Kitöltöttem ;]
Mi a jutalmam? :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) detri


detri
aktív tag

megvolt, sok sikert!

(#10) iwu


iwu
addikt

ám legyen:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#11) Egon


Egon
nagyúr

kitöltve

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) biga


biga
senior tag

up

A következtetések levonása után lesz vmilyen visszajelzés?:)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13) Edem


Edem
senior tag

Köszönjük, hogy segítettél!
Chuby&Emvy


Ez bizonyíték, nem ígéret. ;)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#14) xuldar


xuldar
őstag

Én is kitöltöttem :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15) Rox


Rox
tag

Az eredmény engem is érdekelne.

(#16) [amne]


[amne]
senior tag

Kész!

Nincs mit. ;)

(#17) PeliScan


PeliScan
addikt

Az 'egyéb módon'nál azt írjam oda, hogy 'egyéb módon' vagy azt is, hogy MI az az egyéb mód?

(#18) PeliScan válasza PeliScan (#17) üzenetére


PeliScan
addikt

mostmán' mind1. :)

(#19) Nimrod


Nimrod
addikt

Kitőtve. ;)

(#20) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Megvolt.

(#21) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

szívesen!

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#22) Zsiba


Zsiba
senior tag

Kitöltve

''One Ring to rule them all...''

(#23) Joz76


Joz76
tag

Kitöltve, topik felhozva.

Joz

Joz

(#24) gabranek


gabranek
aktív tag

elkuldve, de ez a mocsok gep nem adott erte sert :)

田中れいな

(#26) Ye_Nő válasza Kalandor (#25) üzenetére


Ye_Nő
tag

http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=17994 #1 :))

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#28) supercow


supercow
őstag

kitöltve, topic fel :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#29) Ye_Nő válasza Kalandor (#27) üzenetére


Ye_Nő
tag

Kis kíváncsi :)!

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#30) lesaux


lesaux
veterán

Kitöltöttem!

(#31) tildy


tildy
nagyúr

Hol lesz eredményhirdetés?:))))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) Szeni


Szeni
aktív tag

Megvóna!

(#34) Geli


Geli
senior tag

kitöltve:)..topic emelve:))

(#35) Agyasima


Agyasima
senior tag

ÉN is.

u.p.

gyorsan össze fog jönni a kellő mennyiség, csak győzzétek kiértékelni!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#36) Ye_Nő válasza Kalandor (#32) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF

Ó, én már jó ideje tudom, kedves Kolléga (nem akarlak megsérteni!!), hogy ki vagy!

//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#37) Geli


Geli
senior tag

ha igy haladunk pár óra alatt meglesz a 100:C

(#38) emvy


emvy
nagyúr

Na még a gép elé tudtam kerülni, köszi mindenkinek, ügyik vagytok :).
Szvsz olyan 2 óra múlva abba lehet hagyni :) már van 40 :)

tényleg thx!

while (!sleep) sheep++;

(#40) Ye_Nő válasza Kalandor (#39) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF
Bárcsak én lehetnék P. Éva...! De sajnos nem :(

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#41) @aMoRF


@aMoRF
tag

dÖm dÖ döMmm....! :)

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#43) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

up

(#44) Ye_Nő válasza Kalandor (#42) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF
Még csak nem is _házon_ belül. :DDD
Mail megy:)
//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#46) ogabo válasza emvy (#38) üzenetére


ogabo
csendes tag

hi emvy!

kitőtvel. az eredményekről tudni akarok ám... :)

1ébként tetszik, csinálhatnád (ha van kedved ;] ) tovább is, így pontosabb képet kaphatnál. de ha nem, hát nem. csak ennyit tennék hozzá.

üdv, sok sikert!
ogabo

(#47) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Na, én is kitöltöttem. Mennyi jött össze eddig?
P.S.: az eredmény engem is érdekelne.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#48) anulu


anulu
félisten

Kitöltve, elküldve :) A 40 egy kicsit alacsony szám volt, nem? Főleg reggel, amikor mindenki úgyis PH!-t néz :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#49) Ye_Nő válasza ogabo (#46) üzenetére


Ye_Nő
tag

Neeeem, még előzőleg a 441-****, meg pár utalás az egyik fizetés-topicban:).

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#50) Ye_Nő válasza Ye_Nő (#49) üzenetére


Ye_Nő
tag

Bocs, Kalandornak címezve!!!:o

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.