Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Segítség!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) oleewear


oleewear
csendes tag

Hello mindenkinek!
lehet h nem ide kellet volna írni de hátha.
a probléma a következő amihez segítségeteket kérném:
szombaton vmitől belassult a gépem, elindítok egy víruskeresőt NOD-ot legfrisebbet nem talált semmi vírust,aztán mivel már épp ideje volt gondoltam legyalulok mindent a gépről aztán kap új windows-t,mert arra gondoltam h épp elég felesleges cucc volt a gépen. lemez formatálása,aztán felrakom hozzá amit adtak win-t, felteszi, még mindíg iszonyat lassú,megismételve másik windows-sal ugyanez, gondoltam itt h akkor vmi más bibi lehet megnézem eszközkezelőt hátha vmi nem jó és mit látok a processzornál kiírja h 790Mhz ez különösen fura lefutattam tesztprogit cpu-z ez is kiírja ugyanezt, lefuttatok még egyet kiírja az is ezt meg h 4X199 Mhz, ez azért nagyon fura mert a gép egy athlon xp-m 3000 tehát annak 8X200 Mhz körül kellen lennie/legalábbis így emlékszem/, gép ujraindít F2 istenigazából semmit nem lehet állítnani a biosban csak pár apróságot cpu-hoz semmit.
lefutattam még 2 fajta víruskeresőt és egyik sem talált semmit megintcsak,a gépben mechanikai sérülés nem lehet mert akkor h vmi elszállt volna akkor alapból be se indulna.
ehez várom segítségeteket hátha valaki találkozott már ilyennel.
üdv s.oliver

(#2) sanyixXx válasza oleewear (#1) üzenetére


sanyixXx
senior tag

pontos alaplaptípus?
hdd milyen? windows milyen?

ja meg normális topkcímet adhattál volna

ráadásul nem az IT-re, hanem a PH! -ra kellett volna nyitni :(

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) (Bundás) válasza oleewear (#1) üzenetére


(Bundás)
addikt

[link] van itten egy topic, itt lehetne folytatni az értekezést, ha reagálnál sanyi kérdéseire... ;)

(#4) Bash válasza oleewear (#1) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam, fogadd meg a tanácsokat, és a linkelt topic-ban lehet folytatni.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Segítség!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.