Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung vinyoval van gondom!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) muki1001


muki1001
csendes tag

Sziasztok!! Az lenne a gondom, hogy két napja újraraktam a rendszr mert a régi xp-m konzisztenciát vizsgálgatot a merevlemezemen. És itt kezdödik a buli!!! A vinyó amiről szó van az egy 120 Gb-os ATA Samsung vinyó. A rendszer újrarakása otta nem ismeri fel a vimyót a gép, vagyis a Bios az felismeri pontosan de mikor a total commanderben megakarom nézni a rajtalevő cuccokat ako ugy tünteti fel a vinyót mindha nem lenne megformázva!! Egyébként két vinyom van. Még a 120-as mellett van egy Sata 160-as ugyancsak Samsung vinyo. Az a rendszervinyom. Segítségeteket kérem!! És ellnézést a helyesírási hibákért nem voltam soha egy jó helyesíró!! :)

Hát jó.... ha tudok segítek!!

(#2) Hequila válasza muki1001 (#1) üzenetére


Hequila
őstag

Emlékeim szerint a FAT tábla összeomlása is eredményezhet ilyen jelenséget. Érdemes lenne megnézni valamiféle adatvisszahozó programmal, hogy az látja-e rajta a cuccokat (pl. Get Data Back).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3) muki1001


muki1001
csendes tag

Oké köszi kiprobálom!! Ha nem tudnám használni segítesz???

Hát jó.... ha tudok segítek!!

(#4) pschio válasza muki1001 (#1) üzenetére


pschio
őstag

ahogy a kollega is mondja: tobb mint valoszinu hogy a particiostabla serult meg, omlott ossze. probalkozz valami programmal ''get data back'' pl. ha nem tudja visszaallitani. formazd meg. aztan egy vinyoellenorzo programmal vizslasd meg hogy nincs e baja. tudom javasolni az ebbe epitet vinyoellenorzo gyujtemenyt:

[link]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) muki1001


muki1001
csendes tag

Az az igazság, hogy formázni nem akarom mert telivan cuccal!! Csak akor lesz formázva ha minden kötél szakad!! És köszi a segítséget. Ha sikerül helyreállítani a vinyot ako mentem lefelé róla a cumot és formázom ez tuti!!

Hát jó.... ha tudok segítek!!

(#6) muki1001


muki1001
csendes tag

Köszi srácok királyok vagytok!!! Sikerült elkezdeni átmenteni az adatot!! Nagyon nagy köszönet!!! :C :C

Hát jó.... ha tudok segítek!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung vinyoval van gondom!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.