Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40701) hackeeeee válasza bok92 (#40699) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Véleményem szubjektív...

(#40702) korpicschess válasza Iomega (#40698) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem értetted a lényeget. Pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy az ilyen marketing bullshit kategóriába tartozó leírás nem mérvadó, mert több telefonra is rá lehet húzni.
O2X igaz wifi támogatással, de a szobámban látott vagy 8 holdat, és használta is, míg az SGS nem. Ezt inkább az SGS-nek rónám fel, nem az O2X lesz tőle hűdejó, de ez csak nézőponti kérdés.
Korrekt ez a HTC, de a RAM-on és kijelzőn (bár a képminősége gyengébb a HTC-nek) kívül sok dologban elmarad az O2X-től (pl. belső tár, ami egyébként itt gyalázat, de még mindig gyorsabb; kamera; zene; hdmi (+kábel a csomagban); akár mondhatom a gyári fülest, de a proci is jobb kicsit)
Szóval kinek a pap, kinek a papné, nekem nem érne meg 20k-val többet (ha az új árakat nézzük) a HTC.
Használtan meg Evo nincs igazán, tehát az én vásárlásomban ez nem volt alternatíva, tartom magam, hogy használtan még mindig a legjobb vétel az O2X.
szerk:
Azt is meg merem kockáztatni, hogy az O2X támogatottsága (nem hivatalos) jobb, mint a HTC-jé (ennek most nem néztem utána, hogy ott mi van). Azért elég olcsó volt ahhoz az Eldzsí, hogy maradjanak kitartó usereket, így a kb naponta frissülő cm7+kernelek nagyon jól muzsikálnak.
szerk2: azthiszem egyetértünk, hogy a 3D-nek nincs igazán gyakorlati haszna

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40703) kali válasza korpicschess (#40702) üzenetére


kali
legenda

az sgs gyengének számít a kategóriájában gps szempontjából!

(#40704) Iomega válasza korpicschess (#40702) üzenetére


Iomega
őstag

Khhm, "azthiszem egyetértünk, hogy a 3D-nek nincs igazán gyakorlati haszna"

Ez nem szempont nálam, és nem is írtam erről egy szót sem, ebben is egyetérthetünk. :)

Én értem a lényeget, te írsz olyat, ami nem egyértelmű, vagyis inkább egy csöppet elferdíti a valóságos tényt. Lehet ezt körbemagyarázni, akkor se az a kategória, mármint az LG O2X.

Marketing bullshit? :F Még a kamerát sem hoztam fel, mert nekem az sem szempont. Okos telefonban nálam a kamera lehetősége, mint olyan nem is kerül képbe, így azzal ne is gyere.
Nekem van fotóaparátom, így ez kiesett.
Nekem ez egy jó vétel, O2X nem kellene, már csak azért sem, mert sokan negatívan nyilatkoznak róla.
Nem tudsz meggyőzni, mert ez jóval korrektebb telefon az O2X-nél. De ahogy leírod a véleményed, majdnem úgy fest a helyzet a szemszögedből nézve, hogy az O2X is majdnem olyan jó, mint a HTC Evo. Vagy legalábbis minimális az eltérés a két telefon között. Sok is apróságot is ki lehetne emelni, ami a HTC javára billen.
Ahogy NGabi is írta, ezt mindenféle hókusz-pókusz nélkül, a dobozból való kivétel után , már csak használni kell. Ez komoly szempont.
Hogy a HTC Evo 3D jobb mint a HTC Sensation, mint írtam a fémház az nem szempont nálam. De , ha beírnál a szakmai topikjába, hogy az LG milyen klafa, és szinte van olyan jó mint a HTC Sensation, szerintem megdobálnának, pedig még az sem teljesen az Evo kategória, a fémházat leszámítva, ami nálam nem játszik.
Ha a HTC Sensation olyan sikeres, amilyen, akkor az Evo-ról ugyanezt el lehet mondani, mert ez még komolyabb is.
Az Evo, többet tud annyival a Sensation-nél, hogy több a ram, és még tudja a 3D-t is, az egy plusz.
A 3D nélkül lehet élni, nem kötelező használni, de ha már benne van, tőlem elfér.

Hiába győzködsz, Opel Astra kontra Audi A4 esete áll fent. :D

Ja , és még annyi, hogy mindenki addig nyújtózkodjon, amíg a takarója engedi.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40705) korpicschess válasza Iomega (#40704) üzenetére


korpicschess
veterán

Ne marjuk már itt egymást... :D Nem vérre megy. :U
Hát nekem sokkal inkább kéne a Sensation, mint az Evo.
Ezzel van bajom (erre írtam, hogy marketing bullshit):
"Teljesen korszerű, kiváló, nagyon korrekt telefon, nincs versenytársa ebben az árfekvésben."
kb. mint amikor az írják a szifonra applenél, hogy "The fastest phone. Ever."

Semmiben sem kiemelkedő, a RAM-on kívül. Igaz az O2X elég drága most értelmes csomagban, és telenornál sincs így jó vétel lehet az Evo. Viszont kategóriaugrást nem jelent, mert legalább annyival rosszabb, mint jobb. Szóval innen szubjektív az egész, hogy kinek mi fontos.
Azt viszont ne gondold, hogy az Evo-nak nincsenek nyűgjei.

(OFF: haszált telefonoknál meg szerintem egyértelmű bestbuy, de a sok LG-t szidó, meg aki sosem használta, és az általános béna userek (telenor miatt sokakhoz eljutott) miatt negatív kép alakult ki róla.)

szerk:
"Ez nem szempont nálam, és nem is írtam erről egy szót sem, ebben is egyetérthetünk."
Csak felhoztam egy olyan feature-t amiben még többet tudhat esetleg.

:) :R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40706) Iomega válasza korpicschess (#40705) üzenetére


Iomega
őstag

"Csak felhoztam egy olyan feature-t amiben még többet tudhat esetleg."

Csak nem ezen múlik, nálam ez egy olyan plusz, ami nem oszt-szoroz. Az, hogy benne van, elfér, legyen. A fémház miatt nem választanám a Sensation-t, inkább a plusz ram. :)
Amennyivel több, és jobb számomra a HTC Evo 3D, a többlet költséget megéri, hisz nem fél évre vásárolok ilyet, aki meg félévente cseréli, annak meg megint mindegy az a plusz 20 ezer. :P

Téma lezárva. :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40707) nggabi válasza korpicschess (#40705) üzenetére


nggabi
nagyúr

meggyüttem :D hoztam popcornt :DDD

nah szóval, leírtam a negatívumokat is de újra:

-súly
-kamera (határeset)
-műanyag hátlap (dizájnos de levenni nehéz)
-ha asztalra teszed akkor a kamerán "pörög" a teló (kell rá vmi tok vagy fólia a kamerákra)

de pozitív h ennyiért nem veszel most új 2makkos procis okostelót, bár talán a blacket meg tudod venni de az lg nálam a zte kategóriába esik, szal ha kapok egyet megnézem de venni nem fogok...

és mondta iomega is h ajánlj neki jobbat. én már hónapok óta nézem a telókat de egérmozi nem kell, s2-t meg nem kapsz csak használtat gari nélkül 95ért. (oszt beég 3 hét múlva ;] )

egyébként majd razit kifaggassuk h mik a szenzációs telefon típushibái és megpróbáljuk ráhúzni az evo-ra...

iomega: ma az akksim is jobban bírta (2. töltés volt). 3d-s játék 30perc , fényképezés, net 30 perc, telefon 10 perc. most vagyok 40%on reggel 11kor kapcsoltam be a telót. fut minden ahogy kell időjárás, sense, email stb... egyedül a wifit kapcsoltam ki amikor nem kellett... de reméljük ez még javulni fog pár töltés után...

ez a mocskos 3D-s nfs zabálja ám az áramot :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#40708) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kicsit belilult a térde. :D

Véleményem szubjektív...

(#40709) Weeman1 válasza hackeeeee (#40708) üzenetére


Weeman1
veterán

Gondolom miért.... :DDD

Xiaomi 11T Pro

(#40710) bok92 válasza hackeeeee (#40708) üzenetére


bok92
addikt

hűjj de combos kislány... :DDD

(#40711) r4z válasza Weeman1 (#40709) üzenetére


r4z
nagyúr

:DDD

Dzsí: Jellemző Sensation hiba a porosodás, de az a kialakítás miatt van, így az EVO-t nem érinti. Másról nem tudok.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40712) sajtee


sajtee
senior tag

Mi a.... :Y

hackeeee :Y :Y Az a valaha készült legjobb játék :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#40713) tariattila válasza kali (#40703) üzenetére


tariattila
veterán

+1.... és ezen a túlmiszti(általam csak)fikált JVO modem sem segít...

hát éccé telefont kell venni :))

mikor jön ki a htc emó 4G ??

(#40714) Iomega válasza nggabi (#40707) üzenetére


Iomega
őstag

Köszi az infót az akkuról! :R Az teljesen jó olyan használat mellett, ahogy írtad. Szerintem még pár töltés és beáll a normál üzemre. :C

Ha lefrissíted majd az ICS-re, majd a saját felületével fogod használni, akkor még növelni fogod az akku üzemidejét.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40715) hackeeeee válasza sajtee (#40712) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

LOL. :DDD

Wehehe.. Hát ki tudja mitől.. :D

Véleményem szubjektív...

(#40716) r4z válasza tariattila (#40713) üzenetére


r4z
nagyúr

Az emó 4G kb akkor jött ki, amikor a DHD :) Itthon viszont nem tudod használni, mert CDMA + WiMAX + EV-DO only.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40717) hackeeeee válasza r4z (#40716) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha már itt tartunk.. Ez a CDMA dolog hogy van?

Annak idején a Optimus 3D-t, és most az Optimus black-re is azt írták h lehet CDMA módban flash-elni.. Tesómét úgy is flash-eltem.. És működik is.. Tehát, hogyvanez?

Véleményem szubjektív...

(#40718) sajtee válasza hackeeeee (#40715) üzenetére


sajtee
senior tag

De ez azért beteges :D

(#40719) hackeeeee válasza sajtee (#40718) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:D

Véleményem szubjektív...

(#40720) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Challenge Accepted. :D

Véleményem szubjektív...

(#40721) korpicschess válasza Iomega (#40714) üzenetére


korpicschess
veterán

Wehehe. :DDD Még a HD2-őn is újabb Sense van, akkor mire erre ICS + sense lesz hivatalosan, addigra az LG lesz a piacvezető. ;]

dzsí:
Na igen, a súly a másik. Féltégla. :Y
Egyébként nem tudom mi a gondotok, a HTC olyan cég, mint a ZTE, csak már felemelkedett, az LG-nek régebb óta van neve a piacon.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40722) r4z válasza hackeeeee (#40717) üzenetére


r4z
nagyúr

Fogalmam sincs, miről van szó, én a CDMA-t csak hálózatként ismerem, annak meg 0 köze van a root-hoz :D Lehet, hogy csak annyi, hogy a CDMA hálókhoz való készülékekhez készített leírás alapján vagy mittudomén.

korpi: Majd októberben meséld el, milyen lett a gyári ICS a 2X-en ;]

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40723) hackeeeee válasza r4z (#40722) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ki beszélt root-ról? :Y :D

Én csak azt mondom, hogy a 3D-t és az OB-t kdz-ből leírás alapján cdma módban kellett flash-elni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40724) korpicschess válasza r4z (#40722) üzenetére


korpicschess
veterán

Szívesen megnézem, hogy Evora mikor lesz MIUI ICS meg CM9. :P
Mellesleg a Q2 az nem ősszel van. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40725) r4z válasza hackeeeee (#40723) üzenetére


r4z
nagyúr

Root, flash... mókolás, na :D

korpi: Semmi köze a HTC-nek a ZTE-hez. A ZTE a kínai állam által támogatott, a HTC meg egy teljesen önálló cég. Ég és föld a kettő.

Q2? Számítsd bele az LG-féle késést is :)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40726) sajtee válasza hackeeeee (#40720) üzenetére


sajtee
senior tag

Nagyi won.

[ Szerkesztve ]

(#40727) hackeeeee válasza r4z (#40725) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah. :D Nah midnegy végülis.. a lényeg h a cdma módban flash-elt teló működik itteni hálózaton is. :D

Véleményem szubjektív...

(#40728) Iomega válasza korpicschess (#40721) üzenetére


Iomega
őstag

Félreértettél v.mit Korpi fiam.

Ha lefrissül az Evo, ICS-re, akkor lehet annak a felületét is használni, a Holo témát. Nem muszáj Sense felülettel tolni, így kevesebbet is fog fogyasztani.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40729) r4z válasza Iomega (#40728) üzenetére


r4z
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nem kell meghagyni a Holo launchert, csak a forrásfájlokat kell meghagyni a módosítottak mellett egy meghatározott framework fájlban.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40730) korpicschess válasza Iomega (#40728) üzenetére


korpicschess
veterán

Óh. Egyébként a Sense bármikor kikapcsolható. Nem Razikám? Sense nélküli ROM is van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40731) nggabi válasza korpicschess (#40721) üzenetére


nggabi
nagyúr

írtam ezt is h ne úgy képzeld el mint egy féltéglát. van fogása nekije de nem egy tégla... teljesen dizájnos kialakítása van, a vastagsága egyáltalán nem zavaró. kb az sgs külmérete kb 2mmel vastagabban...

a zte-t meg kár volt ebbe belekeverni mert mindjá átjönnek a kocsmából a spanok oszt kikapunk :D

még pár napig élvezem ezt a remek szenzét aztán kap egy láncserprot és csókolom :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#40732) bok92


bok92
addikt

ááá ez b.szarás... :C :Y [link]

(#40733) hackeeeee válasza nggabi (#40731) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

(#40732) bok92: :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40735) Iomega válasza r4z (#40729) üzenetére


Iomega
őstag

Azt biztos, hogy a Kugli kötelezően alkalmazza az Android rendszeren ezt a Holo cuccot, ettől függetlenül továbbra is saját UI-val rukkolhatnak elő a gyártók, csak az ICS-en már átválthatod a Holo-ra is, amennyibe nem akarod a gyári UI-t használni. Egyszerűbb kezelőfelülete lesz.
Annyiból jó lesz, hogy még stabilabb, egyszerű, bárki számára átláthatóbba felületet ad majd.

Korpi: Én nem akarok romolni. ;)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40736) hackeeeee válasza #40993792 (#40734) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Natessék. :D

#1 kínait lehagytad. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#40737) korpicschess válasza r4z (#40725) üzenetére


korpicschess
veterán

Anno a HTC se a saját neve alatt adta ki a telefonokat, ahogyan a ZTE sem. Erre a hasonlóságra próbáltam célozni. Még MDA-k voltak, mikor már LG KS20 volt a menő... Aztán jött a Diamond. :DDD

IO: Ha nem akarsz ROMolni, akkor sok türelmet a HTC frissítéséhez. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40738) nggabi válasza #40993792 (#40734) üzenetére


nggabi
nagyúr

én nem szótam semmit heló :D

am láttalak ám, valakinek egérmozit ajánlottál ma a gördeszka helyett ;] lebuktál öcsém :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#40739) sajtee válasza bok92 (#40732) üzenetére


sajtee
senior tag

Nee :C :DD :DDD ;]

(#40741) hackeeeee válasza #40993792 (#40740) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

;) :)) :D

Már -18 fok.. Jeah..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40742) r4z válasza korpicschess (#40730) üzenetére


r4z
nagyúr

Azért ennél kicsit bonyolultabb a dolog. A Sense-mentes ROM-okból ki van törölve a Rosie, valamint a widgetek. Az egész HTC felületet nem lehet kiirtani a gyári kernellel, mert gyökeresen meg lett változtatva a Sense kernel az AOSP-hez képest.

Kikapcsolni nem lehet, de felülírható egy másik launcherrel (viszont a Rosie futni fog továbbra is).

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40743) rankesz válasza korpicschess (#40737) üzenetére


rankesz
veterán

Felesleges korpi... 2 hónapja még a HD2 volt az etalon király geekfón, ma az LG a bestbuy überzupagút... 1-2 hónap múlva, ha elmúlik a lila köd, és jönnek a szürke hétköznapok és minden flash után beokádik valami ami eddig működött, majd akkor megkérdeznélek újból.
Addig szerintem hagyjuk a témát.

Az EVO3d-nél jobb a 2x... LOOOOOOOL ;]

(#40744) Iomega válasza rankesz (#40743) üzenetére


Iomega
őstag

:R :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#40745) kutkut


kutkut
addikt

Mit vitáztok, hogy O2X vagy EVO 3D??!!! Amíg az ember nem vesz egy csamcsungot, addig az olcsóbb a jó, tehát: Blade O2X. :DDD

Meizu MX3 32GB

(#40747) r4z válasza rankesz (#40743) üzenetére


r4z
nagyúr

Na erre most nyomnék egy ilyet, ugyanekkora méretben:

korpi: Nem besértődni kell, hanem elfogadni, hogy az EVO 3D sokkal inkább out-of-box készülék, ha már hardveresen is összességében jobb. És most nem a benchmarkokról van szó, hanem a hétköznapi használatról.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#40748) hackeeeee válasza rankesz (#40743) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sokszor mindig az a legjobb az embereknek, ami a sajátja.. Szerintem. :)

Jó éjt uraim/hölgyeim. :) :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40749) kutkut válasza korpicschess (#40746) üzenetére


kutkut
addikt

Na, te leszel az új durci? ;] Mellesleg, hol olcsóbb az O2X, mint ez a htc? :F

Meizu MX3 32GB

(#40750) korpicschess válasza r4z (#40747) üzenetére


korpicschess
veterán

k*rvára nem erről volt szó, pláne nem egy ilyen fórumon........

kuc:
Ezt is írtam, hogy újonnan megéri, mert kb. egy árban vannak, mert telenornál már nincs 2x. persze ezeket mindenki csak kihagyja, és csak szövegmorzsákat emel ki.
használt vásárlásra írtam a bestet mindössze.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.