Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3556) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Az egyik küldetésben egy tranzisztort kell megtalálni, már 2 órája keresem, valaki mondja már meg hol találom?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3557) sagajr78 válasza ericdrawen74 (#3556) üzenetére


sagajr78
tag

Ennél azért lehetnél konkrétabb, hogy mégis melyik feladatban, hol/kitől vetted fel és így tovább, csak mert 2 helyen is lehet tranzisztoros feladatot kapni.

Az egyik hely a Construction Yard ahol a Stalker boltostól kapsz feladatot. Ő pontosan megmondja hol keresd a kért két cuccost (tranzisztor és szerelő csomag). Egyiket a banditák tanyáján, másikat a szivattyúállomáson a tartózkodási helyével szemközt.

A másik hely ahol ilyen jellegű feladat kapható az meg Countryside után van. A kérdéses cucc pedig, a másik két alkatrésszel egyetemben, egyazon helyen van, szétverhető ládákban a beomlott bejáratnál ahol nem tudsz lemenni a brain scorcher-hez.

(#4488) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Sziasztok azt szeretnem megkerdezni, h nem tudnatok pontossan leirni, h hol talalom a szemetelepen levo szivattyuallomason a tranzisztor alkatreszeket. Tuvetettem mindent erte de nem talalaltam meg sehol sem! Koszi elore is. :)

(#6305) mvik


mvik
csendes tag

üdv. olyan kérdésem lenne h ellátogattam az építési területre és ott a kereskedő stalkertől olyan küldit kaptam h hozzak neki szerszámokat meg tranzisztort h meg tudja javítani a rádióját, mondott olyat h a szivattyútelepen találhatok ilyeneket, de nem tudom hol a szivattyútelep (mert nem jelzi), meg h a banditáknál is lehet ott, találtam egy tranzisztort, de szerszámot még nem pedig az épületes részeket már bejártam de nem találom. légyszi valaki segítsen. köszönöm.

(#7671) -szabi- válasza dezowave (#7670) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Rostock-i bárnál egy két túlélő van, aki eddig javított azt már nem találom.
Construction Site-on megszereztem a tranzisztort és a szerszámokat illetve a kulcsot, de olyannal aki javított volna nem találkoztam.
Az erőműig még nem jutottam el.
A DC patch nincs fenn, próbáltam de eldobta az addigi mentéseim, illetve az addig folyamatosan futó grafikai beállításaimból képnézegető lett.
Végül jobb híján visszasétáltam a Cordon-ig javíttatni. :)

üdv

(#8020) feherfal


feherfal
újonc

Sziasztok!

Az a problémám, hogy az erdő területen a kereskedő kér szerszámokat ÉS tranzisztorokat. A szerszámok megvannak, de egy rohadt tranzisztort sem találok!!!! Segítsen valaki, kérem!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.