Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

eddig tetszik amit látok, hallok...
bár az autók reagálására/irányíthatóságukra nagyon kiv leszek....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) homerhamm


homerhamm
addikt

A múltkori bemutató egy vicc volt. Azért ez már sokkal jobb.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) flexxx2


flexxx2
őstag

ez a grafika nekem B kategória, mind a világ mind a kocsi :(, egy forza 5 alá nem kéne menni 2024-ben, ez pedig gyengébb annál

[ Szerkesztve ]

(#4) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A videó alapján nem lesz túl acélos a fizikája. Viszont mászkálni a városban egész jó lehet.

06-3o/9759I39

(#5) MasTer


MasTer
tag

Engem a bal oldali közlekedés zavar. Valamelyik távol keleti ország ( Hong Kong ) a helyszín?

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#6) wjbhbdux válasza MasTer (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hong Kong a helyszín :K

/s

(#7) Találtgyerek válasza MasTer (#5) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Jó lenne egy olyan funkció, amivel lehet változtatni, hogy jobbra vagy balra kell tartani.

06-3o/9759I39

(#8) flexxx2 válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


flexxx2
őstag

Ezt nem is vettem már észre a sok csalódás mellett, még egy negatívum.

(#9) - = Zk = - válasza flexxx2 (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Annyira nagy baj?! Mièrt is?!....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) flexxx2 válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


flexxx2
őstag

A világ nagyobbik fele jobb oldalt vezet, én is már 30 éve, aki kiment britekhez mind utálta.
Annyira azért ez nem baj, ha kicsi a forgalom, és nem kell az autókat sokat kerülgetni, de azért megint egy dolog amit meg kell szokni. Nem értem miért kellett ezt is variálni.

(#11) TESCO-Zsömle válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyrészt #10, másrészt a TDU közössége pont a közös csapatás köré épült, ahol ez számít, mert gyakran volt KRESZ-ON krúz, ahol zavaró lehet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) wjbhbdux válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Megoldás: nvidia control panelben el kell forgatni a monitor képét 180 fokkal, controlleren meg felcserélni a jobb és bal irányt :P

/s

(#13) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát.. jó..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) flexxx2 válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


flexxx2
őstag

akkor fejjel lefele lesz minden, nem a tükrözésre gondoltál :)

(#15) MasTer válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


MasTer
tag

Azért zavaró, mert a balkormányos autókhoz szoktam hozzá, és a jobb oldalon szoktam vezetni. Nem érzem komfortosnak a jobbkormányos kocsikat, baloldali közlekedéshez meg az dukál.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#16) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én megértem a problémátokat.. :R

de ha már ennyien, akkor reagálok:
6,5+ évet éltem angliában, vezettem jobbra-balra.. nagy kocsikat leginkább... 4éve itthon vagyok....vezetek szintén.. daruskocsit, dobozost stb.... ÉN semmit nem érzek ebből...
nekem nem gond, melyik oldalon kell "krúzolni"... nyélgázosba meg ugye édesmindegy a sáv :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) MasTer válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


MasTer
tag

Ez azért van, mert rákényszerültél a valódi világban a jobb kormányos autókra. Nekem nincs ilyen tapasztalatom, és virtuálisan nem tetszik a dolog. A Ford GT40-et pl. ezért nem szeretem terelgetni, pedig elég király "ótó". Bal oldali közlekedést meg utoljára az NFS kettő ausztrál pályáján tapasztaltam, ami nem most volt, hanem 26 éve kb.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#18) flexxx2 válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


flexxx2
őstag

6.5 év alatt megszoktad, és hosszabb ideig vezettél egy oldalon,
de próbáld ki ezt úgy, hogy váltogatod óránként a jobb és bal oldalas vezetést.

Egyébként emlékszel még mennyi idő volt megszokni?

(#19) - = Zk = - válasza flexxx2 (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azért a 6,5 év alatt haza-haza jöttem.. de ebbe ne menjünk bele. nem vagyunk egyformák, ennyi :U
nekem nem okoz gondot a váltogatás, váltás ....

nem kell megmagyarázni, én elhiszem, felfogtam amit írtok... nem vagyok stupid... ;)

pár nap alatt megszoktam a vezetést... mire a reptérről hazavezettem, mindkét esetben már megszoktam a dolgokat... :K ez alsó hangon egy 35-40p út volt, autópálya, városban stb...
de nézd, bevallom, mikor kint vettem autót, megijedtem a soksávos körforgalmaktól, ezért automatában gondolkodtam, mondom nekem bal oldalon a váltó?! áááh... és sikerült megszokni hamar, de mind a 3 autóm automata volt. egyre nagyobbak... :DDD
imádtam a kinti közlekedést... nekem nagyon bejött. nyugisabb, könnyen tanulható.... más kúltúra.. emlékszem, még a csóri 20éves accordom volt, jöttem a Saintsbury-ből, fordulnék ki, és a főútra, nézzük hány óra múlva kanyarodhatok ki... másodikra kiengedett egy JAGUÁROS bácsi... namondom az igen... más, nagyon más... hiányzik nagyon

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) flexxx2 válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


flexxx2
őstag

lehet az is, hogy neked lesz igazad, és a nem is akkora probléma :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.