Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Robocraft

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Műfaj: Free-to-play MMO, taktika akciójáték
Fejlesztő: Freejam
Kiadó: Freejam
Megjelenés: 2014. július 8.
Platform: PC

A Robocraft a Spore, a Minecraft és a World of Tanks legjobb tulajdonságait ötvözi, felhőtlen szórakozást nyújtva hosszú órákon át. Saját járműveink építése és folyamatos fejlesztése után egy Mars bolygóra hajazó környezetben vívjuk küzdelmünket többedmagunkkal a másik csapat tagjai ellen. A lehetőségek tárháza közel végtelen, csak a saját kreativitásunk szabhat robotjaink számára határt. :)

Hivatalos oldal

Steam elérhetőség

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) pachito


pachito
őstag

Nem valami népszerű a totyik... :))

(#3) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Nem akartam első lenni, de ez a pár mondat, mint ismertető a játékról elég kevéske. Ettől azért sokkal összetettebb a játék. Az aki a WoT-ban utálja azt amikor az arty 50 másodpercenként lövi az ki se próbálja ezt, mert itt bizony akár 5 másodpercenként is jöhet az égi áldás.
A sporehoz meg nem tudom mi köze lehetne...

[ Szerkesztve ]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#4) Bad Pritt válasza Snoxhill (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az építgetős rész hasonló a Spore építgetős részéhez.
Bár szerintem a Minecraft jobb példa.
Más topikok Ennyit sem kapnak, de kérhetsz modit, hogy bővítse valamivel.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) pachito válasza Snoxhill (#3) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem korrekt leírás, ha nem ismerném ez alapján biztosan felkeltené az érdeklődésem.

De hogy hozzá is járuljak a topichoz: kinek mi a tapasztalata a különböző kerekekkel/szánokkal/hoverekkel ésatöbbi? Melyik vonal a legéletképesebb? Még csak tier3on vagyok de úgy érzem most már nem halogathatom sokáig h melyik irányba induljak el.

(#6) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Olyanokra gondolok, hogy CPU flop szint / tier átfedés (ezek az építéshez), RP, XP, fegyvertípusok... Illetve itt nincs olyan, hogy ha győz a csapat akkor a halálod ellenére te is győztél.

Én kerekekkel jutottam el TX1-ig (de ki van pipálva minden a tech treeben). A nemrégen behozott helikopter rotort próbáltam de mindig kiszedték elsőre és fetrengés lett belőle. A lábakat t5 környékén próbálgattam de nálam az sem vált be, repülő szerkezetet meg még nem építettem pedig lefelé lövöldözni könyebb, mint felfelé.

[ Szerkesztve ]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#7) vtomi2


vtomi2
őstag

Sziasztok! Egy ilyen játék aktívabb topikot érdemelne, de hogy valami érdemeset is írjak, aki kreativitáshiányban szenved, az innen/ vehet robot ötleteket :)

(#8) vaakuum


vaakuum
addikt

A robocraftgame.com olalon regisztráltam, és be is tudok lépni oda azzal a névvel és jelszóval.
A játékot viszont nem engedi elindítani, Login failure ablakot dob fel, és azt mondja, hogy unknown user. :O
Hogyan lehet működésre bírni? :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9) vtomi2 válasza vaakuum (#8) üzenetére


vtomi2
őstag

Esetleg ha van steam-ed akkor azon keresztül is be tudsz jelentkezni, én is úgy csinálom.

(#10) vaakuum válasza vtomi2 (#9) üzenetére


vaakuum
addikt

Egész addig rendben megy steam nélkül is, amíg a logint nem kéri be.
De steammel is kipróbáltam, hozzáadtam a fiókhoz, és el is indította, de [most is csak eddig jutok]
A honlapra [be tudok lépni] ezzel a loginnal és jelszóval.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11) vtomi2 válasza vaakuum (#10) üzenetére


vtomi2
őstag

Akkor passz, esetleg emailed meg van erősítve?

(#12) vaakuum válasza vtomi2 (#11) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt gondolom, hogy igen. Küldtek benne képet, hogy hová kell beírnom a loginomat meg a jelszavamat. De az nem működik :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#13) vtomi2 válasza vaakuum (#12) üzenetére


vtomi2
őstag

És ha a játékon belül próbálsz csinálni egy fiókot ugyanazzal a névvel?

(#14) vaakuum válasza vtomi2 (#13) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt mondja, az a mailcím már foglalt. Minden ki van töltve rendesen, egyedül a promóciós kód hiányzik, de az meg elvileg nem kell :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15) vtomi2 válasza vaakuum (#14) üzenetére


vtomi2
őstag

Akkor marad a support, más ötletem nincs :/

(#16) vaakuum válasza vtomi2 (#15) üzenetére


vaakuum
addikt

Írtam egy [ilyen] topikot, remélem, hogy elég lesz. Vagy valami máshogyan kellene jelezni a problémámat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#17) vtomi2 válasza vaakuum (#16) üzenetére


vtomi2
őstag

Nekem szerencsére még nem akadt vele olyan problémám, amit ne tudtam volna megoldani / zavart volna. DE már kaptál egy választ, úgyhogy sztem ott is lefuthatod majd ezeket a köröket, de ott többet fognak tudni segíteni.

(#18) vaakuum válasza vtomi2 (#17) üzenetére


vaakuum
addikt

Regeltem egy másik névvel és másik címmel, azzal már beengedett. Az este játszottunk is vele egy pár meccset, ma reggel meg a gyerek elkezdett saját járművet tervezni :DDD
Egyébként ez mennyire jellemző, hogy 10-12 perc, mire berak egy meccsbe? Vagy fix időnként indulnak a mérkőzések?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#19) vtomi2 válasza vaakuum (#18) üzenetére


vtomi2
őstag

Elég random, de azért max 2-3 perc után be szokott dobálni, ha nem akkor meg újraindítom, de amúgy kiírja, hogy hányadik vagy a sorban.

Jaj és a challange mód nem működik az új játékmód óta, úgyhogy arra felesleges várni.

(#20) vaakuum válasza vtomi2 (#19) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt jól érzékeltem, hogy keverni nem lehet a fegyvereket? Tehát egyszerre csak egyfajta :R típusból lehet használni, és abból is csak az azonos rögzítésűeket? Vagy valami más ok miatt nem engedte felrakni az állványos ágyút a frontlapra szerelhetővel együtt?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) vtomi2 válasza vaakuum (#20) üzenetére


vtomi2
őstag

Nem tudsz keverni különböző fegyvertípusokat (tier-eket tudsz 1 fajtánál), különböző rögzítéseket viszont használhatsz, biztos vmi útban volt, és azért nem tudtad letenni. Plazmát csak vízszintesen tudsz letenni fejjel lefelé is. Maximum 6 fegyver sebez, tehát nem éri meg többet rátenni, mert nem sebzel többet. Én 8 at szoktam, hogy meglegyen a tartalék, és ha mondjuk 2 ellönnek még mindig max sebzésem legyen.

(#22) vaakuum


vaakuum
addikt

Az mitől függ, hogy ranked vagy normál csatába rak-e be a gép?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#23) vtomi2 válasza vaakuum (#22) üzenetére


vtomi2
őstag

15 percenként van egy ranked, amin pontokat is kapsz, ha vannak hozzáadva barátaid, akkor 2. tiertől láthatod az ő pontjaikat.

(#24) vaakuum válasza vtomi2 (#23) üzenetére


vaakuum
addikt

Mármint akkor csak a ranked meccseken adja a tech pontokat?

Az egyébként mitől lehet, hogy összeraktam T2-es elemekből egy 4 kormányzott és 4 hajtott kerékkel rendelkező, 6 ágyúval felszerelt járgányt, (normál, teljesen szimmetrikus forma, lépcsőzetesen rajta az ágyúk) ami max. 150 egységből áll, és nem bír megmozdulni a pályán, csak a kerekei pörögnek, de gyakorlatilag a síkon sem halad. Vagy ha elindul is nagy lassan, azonnal elkezd valamerre elfordulni az orra...de ilyen millimétereket halad félpercenként, viszont az orrát nagyon gyorsan eltekeri, ha nem állnak le a kerekek. Pedig a végére már felraktam 4 db T1-es tolóhajtóművet is, meg két kormányozottat. :F
Nem jól van a T2-es kerekeknek valami paramétere programozva?
Hatalmas küzdelmek után most a zöld, T2-es kockákból összerakott járgányom úgy képes csak mozogni, hogy a belsejében van 4 db (!!!) lebegtető, és van rajta 4 hajtott és 4 irányítható kerék, + az összes T1-es toló és kormányhajtómű. Mi az, ami miatt T2-n ennyire más a mozgás feltételrendszere?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25) vtomi2 válasza vaakuum (#24) üzenetére


vtomi2
őstag

Szerintem valahol leér egy blokk a földhöz, és az állít le. én a kerekeket úgy szoktam elhelyezni, hogy az első/utolsó blokktól 3-4-re, és közéjük még 1-2 oldalanként. Ne legyen a kereked csatlakozási pontjánál lejjebb blokk arra figyelj. A blokkok súlyát is figyelembe kell venni, de ez kerekeknél/ lánctalpaknál nem számít annyira,k inkább lebegő járműveknél.

Tech pontokat ölés, foglalás és győzelem után kapsz. Pénzt sebzés után. Ranked meccseken meg a tabellára kapsz pontokat, meg x%-al többet fizetnek.

(#26) vaakuum válasza vtomi2 (#25) üzenetére


vaakuum
addikt

Akkor azt hiszem, még egyszer körbenézem a járgányt... végül is logikus lenne egy ilyen jelenség, ha tényleg leér egy blokk... Köszönöm az ötletet. Mondjuk arra már rájöttem, hogy bármit építek, középvonalon 3-3kocka magasságról indítom, hogy alulról is hozzáférjek. És lehet ebből van a hiba is, nem szedtem le valahonnan mindegyik tartóegységet rendesen. :O

Egyébként a lebegős cuccoknál mivel szoktak olyan mocskos magasra menni? Én kipróbáltam, hogy egy keretre 5 pár lebegő, + a pilóta a közepére, de az sem volt valami hűha magasság....ráadásul egy idő után fel is borult, mert a pilóta ugye fölül volt, és miatta magasan volt a rendszer súlypontja.

Azt egyébként jól érzékelem, hogy a lebgtetők és a sugárhajtómű is ugyan úgy működik akkor is, ha kockákat rakok eléjük, ezáltal a valós lég/gázáramlást gyakorlatilag elzárom? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#27) vtomi2 válasza vaakuum (#26) üzenetére


vtomi2
őstag

Elején én is úgy csináltam, de a nyíl gombokkal tudod mozgatni horizontálisan a robotot, és a jobb alt felettivel meg fel/le irányba. x-el szimmetrikusan rakod a blokkokat.

A lebegtető csak egy bizonyos magasságig emel, tovább nem, ha magasra akarsz menni ahhoz csak hajtómű, + szárny / propeller kell.
Ha pl kerékhez teszel hajtóművet, akkor gyorsabban fog gyorsulni, és nagyobb lesz a végsebessége.
Légáramlás nincs benne, viszont súlypont az van, úgyhogy arra kell vigyázni.

Én az elején ezekhez hasonló robotokat építettem, szerintem próbáld őket megépíteni te is.

(#28) vaakuum válasza vtomi2 (#27) üzenetére


vaakuum
addikt

Alacsony szinten ha már megvan egy adott tierből minden techpont, akkor ott ugye nincs értelme tovább farmolni, hanem a következőt célszerű tolni?

Illetve mi a szabály, hogy egy adott tieres cuccokból mikor lesz hirtelen tier+1-es szintű jármű?
az első szinten egyértelmű volt, hogy ha kereket vagy ágyút sokat raktam, akkor T2 meccsekbe rakott, de van erre valami egyszerű szabály, amivel építés során is látszik, hogy minek minősül a járgány? Mert most mindig a garázs menüpontot használom, ha meg akarom nézni, hol tartok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29) vtomi2 válasza vaakuum (#28) üzenetére


vtomi2
őstag

Szerintem amint tudsz lépj a következő tierre, mert több pénzt kapsz.

A robotod aktuális szintjét lent látod, és minden blokk növeli, a blokkinformációknál a robot ranking mutassa, hogy mennyivel, viszont most alakítottak a pontrendszeren, és csak a régit találom, úgyhogy azt nem tudom linkelni.

(#30) vaakuum válasza vtomi2 (#29) üzenetére


vaakuum
addikt

T3-nál járok. A garázsnál a belépésnél az X2 mit jelent? Abban a garázsban lévő járgánnyal duplázza a lóvét? Akkor célszerű szétkapni a robotot, és a másikban is összerakni, és menni úgy is egy kört?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#31) vtomi2 válasza vaakuum (#30) üzenetére


vtomi2
őstag

Mindegyik garázsban 24 óránként az 1. győzelem 2x ad mindenből.

(#32) vaakuum


vaakuum
addikt

valamit patchel, 290 mega...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#33) vtomi2 válasza vaakuum (#32) üzenetére


vtomi2
őstag

Elég gyakran jönnek rá frissítések, 29.-én fog jönni egy nagyobb szabású, most mindenki azt várja.

(#34) vtomi2


vtomi2
őstag

Nagyon elcsesztek vmit ezel a frissítéssel, mert kegyetlenül laggolok, meg ezek az új szintek...

(#35) vaakuum válasza vtomi2 (#34) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem nem laggolt, vagy nem tűnt fel. Milyen új szintekről van szó?
Mi akkorát játszottunk, hogy kölkök alig akartak menni aludni...aztán meg én is éjfél előtt :O
Volt egy-két olyan helyzet, hogy nem értettem, mitől rak T3 meccsbe olyanokkal, akiknek szétlőhetetlen járgányuk van. Meg olyan elektropajzsok, amik nemhogy T3 szinten nincsenek, de még T4-en sem nagyon...
A T4 szinttel barátkozok, de kellene a lóvé nagyon az anyagra. Kíváncsi vagyok a railgunra, de még csak 2-t sikerült venni...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36) vtomi2 válasza vaakuum (#35) üzenetére


vtomi2
őstag

A tierekre gondoltam, mert mostmár cpu limit is van, és így nem lehet óriásokat építeni csak t10, vagy tx1-ben. 1-2 tierrel feljebről lehet használni dolgokat, ha már ki vannak fejlesztve, csak azok sok robot ranking-ot foglalnak, úgyhogy vigyázni kell, hogy nehogy feldobjon a következő tierbe. Pl leteszek 1 t10-es blokkot, az csak t5-be dob, viszont ha még1-et akkor már t6-ba tesz.

Az elején én is rá voltam kattanva haverommal, de így 150+ óra után már elég unalmas, meg régebben nekem jobban tetszett, ezek az új frissítések nem jönnek be nekem.

Railgunnal még sose mentem , valahogy nem csipázon a snipereket :D , szerintem túl erősek. Viszont most a helikopter + plazma bombázóm bírom a legjobban, namek összeraktam egy nehéztankot 20000000-ból, az eléggé arat t10-en, de unalmas vele játszani.

(#37) vaakuum válasza vtomi2 (#36) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a héliumos tartály konkrétan mit csinál, mire jó? Láttam, hogy csináltak vele bombert, de ez akkor most mint léghajó funkcionál, amit a gázturbinákkal lehet mozgatni előre-hátra???

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#38) vtomi2 válasza vaakuum (#37) üzenetére


vtomi2
őstag

Aha, én a lebegő járműveimnél szoktam használni súlycsökkentés miatt.

(#39) vaakuum válasza vtomi2 (#38) üzenetére


vaakuum
addikt

De akkor ezzel tetszőleges magasságba lehet emelkedni, vagy csak olyan, mint a kisrotorok, hogy éppen arra elég, hogy terep fölött lebegjen, de legalább nehezebb legyen irányítani, mert azonnal elpörög búgócsigaként arra, amerre kanyarodni akarok vele?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#40) vtomi2 válasza vaakuum (#39) üzenetére


vtomi2
őstag

még sose próbáltam, de ha eleget felpakolsz akkor elméletileg emel a pálya tetejéig.

(#41) vaakuum


vaakuum
addikt

Az elképzelhető, hogy a szállodai gyenge wifi miatt fagy ki úgy a játék, hogy a szerverrel megszakad az összeköttetés, és mindenki más mozdulatlanul megáll a pályán? Van valami lehetőség ilyenkor újracsatlakozni, mert rendesen fut egyébként a net, máshol nem érzékelni akadást...ha viszont kilépek, akkor adja a büntető késleltetést, mintha szándékosan léptem volna ki. Viszont másik taszkon hiába próbálok belépni, hogy hátha visszaadná az irányítást és a kapcsolatot a szerverrel, az a megoldás nem működik. :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42) vaakuum válasza vaakuum (#41) üzenetére


vaakuum
addikt

3 játékból kettőben megszakad a kapcsolat a szerverrel...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43) vtomi2 válasza vaakuum (#42) üzenetére


vtomi2
őstag

Nem tudom, nekem még csak 1x szakadt meg a kapcsolat, de akkor pár órát nem is volt net, úgyhogy nem tudtam visszamenni

(#44) vaakuum


vaakuum
addikt

Azzal mit lehet kezdeni, amikor a szimmetria bekapcsolása után az egyik oldalra enged felrakni pajzsot, a másik oldalon meg kipirosozza, hogy hozzáér a lánctalphoz?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#45) vtomi2 válasza vaakuum (#44) üzenetére


vtomi2
őstag

Ha végig szimmetrikusan építetted, akkor próbálj meg átváltani másik garázsba, és utána vissza, ha akkor sem engedi, akkor meg külön külön letenni. Egyébként vannak olyan elemek, amik nem szimmetrikusak, és ezért nem tudod őket rendesen letenni.

(#46) vaakuum válasza vtomi2 (#45) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez egy sima left-right opciós pajzselem volt, assztem T5-ös... a tükörképét nem engedte felrakni a másik oldali lánctalpra....szerintem bug, mert hiába töltögettem be a többi a garázst, meg akartam szimmetria nélkül egyedül odarakni, úgy sem engedte, mert a jobb lánctalpat pirosozta :O
szerk: És most gyártom is a T7-es rovaromat :C

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#47) vtomi2 válasza vaakuum (#46) üzenetére


vtomi2
őstag

Vannak benne hibák, elvégre még csak béta a játék, de azért elég frusztráló tud lenni egy ilyen :)

Én T7-től csak tankokat építettem, nekem azok jöttek be a legjobban, meg T9-en egy bombázó helit, de akkor már eléggé untam a játékot, és kellett vmi új :)
Lehet kéne egyet játszanom, már elég rég játszottam vele, csak TX-1 már nem vonz annyira.

(#48) vaakuum válasza vtomi2 (#47) üzenetére


vaakuum
addikt

A sugárhajtóműveknél barna színű csillagos jelölésűek azok micsodák? Amiknek van egy kis szárnyuk?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#49) vtomi2 válasza vaakuum (#48) üzenetére


vtomi2
őstag

Passz, szerintem csak dizájn.

(#50) vaakuum válasza vtomi2 (#49) üzenetére


vaakuum
addikt

Első körben azt hittem, azok olyanok, amik irányíthatóak is a tengelyük mentén. De ha egy kockasorra felültetem a gépparasztot, és mögé rakok egy ilyen jelölésű turbinát, ugyan úgy nem lehet irányítani....
Ami fura, hogy gyakorlatilag ha jól emlékszem, minden második tierben ilyen van.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Robocraft
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.