Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Restricted area

Hozzászólások

(#1) hBR


hBR
tag

Na. Ennek a játéknak még nincsen Topic-ja. Gondoltam nyitok egyet. És kapásból egy probléma merült fel a játékkal kapcsolatban. Valamiért nincs hangja. A lövéseknek, menünek van hangja, de zene, lépéshang... meg ilyen egyéb zajok azok nincsenek (gondolom kellene lennie, mert alap :) ). Szóval esetleg ha valaki tudna ebben segíteni.

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#2) liquidmoon válasza hBR (#1) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Hi! Nálam van hangja mindennek, de a kép néha szarakodik. Te tudod állítani a képfelbontást?:F

(#3) hBR


hBR
tag

nem... de nem vágom miért nincs hang... játszanék vele szívesen.... de elég ratyi ilyen hibákkal.. :(

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#4) Tipe


Tipe
tag

Sziasztok!

Nálam single player-ben semmi gond a játékkal, egész jó kis cucc, egészen a direct ip-s multi-ig. Ott sikerül összekapcsolódni, belépni, de küldetést kapni azt nem. Tehátaz alap kiinduló városban lehet csak kóvályogni, ami azért nem túl izgi. :O

Valakinek sikerült már multiban egy normálisat játszania?

I will become what I deserve.

(#5) deedee


deedee
őstag

fps a gém?nem ismerem....

(#6) hBR


hBR
tag

nem fps.... RPG .... ilyen fallout meg diablo keverék...
most már nekem is minden működik... a hangkártya volt a hibás, de már jó.
el lehet vele lenni, de nem egy nagy durranás

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#7) deedee válasza hBR (#6) üzenetére


deedee
őstag

aha,értem.... thx....akkor tárgytalan a dolog.....Pillanatnyilag csak őrült fps-es hentelésre van egy kevés időm,komolyabb gémek nem jöhetnek szóba....

(#8) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Tudom elég régi topik de nem tudtok valami hasonló játékot mint ami ez volt? :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Restricted area
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.