Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Régi hdd-k win xp alatt nem működnek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pilot


Pilot
tag

Van egy 8,3 Quantum vinyóm, és XP alatt az ABIT BE-7 Raid lappal nem működik. Biosban látja a vinyót, de az XP már nem. Megoldható vajon ez a gond vinyócsre nélkül? Előre is köszi!

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#2) Szőrös  válasza Pilot (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nekem is 8.3as Quantumom van 2. vinyónak Xp alatt , lap Abit KX7 s minden ok lássa jól !

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) Sanya válasza Pilot (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

formázd le, vagy getdataback-al nézd át, vagy ha egyáltalán nem látja, akkorbioszban állítsd be(habár biosz nélkül is látnia kellene, vagy nézd meg, hogy jó helyre van-e dugva a kábel(slave/master csere volt-e?) Ha semmi sem megy, akkor rakd rá a raid-re, azon tutkó, hogy látni fogja...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) dobi


dobi
aktív tag

fdiskkeldmeg, éspróbáljmásikidevezérlőtmegilyesmi...

(#5) ödönke válasza Pilot (#1) üzenetére


ödönke
aktív tag

nekem a megoldás ez volt--> (láma voltam hozzá :)

(#6) Pilot


Pilot
tag

A windosba egyáltalán nem látható a vinyó. A Bios gond nélkül felismeri, úgyhogy ott nincs mit beállítani. Az egyetlen lehetőség, ha a Raidre teszem. Ezt kipróbálom aztán majd megírom, hogy mi lett.

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#7) bcs válasza Pilot (#6) üzenetére


bcs
aktív tag

Ha masterre van állítva akkor tedd át cabel selectre.

(#8) ocso


ocso
tag

Csak az XP nem látja vagy nem próbáltad még máson?

(#9) beeboy


beeboy
addikt

nézd meg
-más gépen
-más oprendszerrel
-partition magic-kel

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#10) ReFleXx


ReFleXx
addikt

En pont az ellenkezo esettel talakoztam meg csak. :))
Bios nem latja ---> XP meg latja. :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#11) benzol


benzol
aktív tag

hi!
most rakatam rendbe egy 80-as winyót hasonló problémával....
előtte egy partició egyesítést hajtottam végre a rendszer partició és egy előtte lévő partícióval.......
hát persze nem indult el a művelet után a kis dög...... :))) erre nyomom a biztonsági mentéseim..... úgyhogy szerintem még a 40MB-os winyót is kezeli az XP!!!
pedig az én 270-esem már leesett közel fél méterről a földre(keményre) és láss csodád semmi baja.... :DD

úgyhogy egy particionálás mindenféle képpen kell.... próbáld valami win-es progival csinálni ha az FDISK nem viszi....

hi

///\oo/\\\

(#12) Pilot


Pilot
tag

Köszi mindenkinek a segítséget! Raidre kötöttem és simán működik!

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Régi hdd-k win xp alatt nem működnek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.