Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) OldMike válasza kbyte1024 (#499) üzenetére


OldMike
őstag

Természetesen nekem is átjött minden az előző RN 10 telefonról, nem ez a gondom. Azt a telefont eladom, már gyári állapotban van, arról már nem fog semmi sem átjönni.
Azonban ha az új telefonon kellene valami miatt factory resetet csinálnom, akkor nem lesz meg egyetlen alkalmazásom sem, visszaállítható módon.

42LM660S

(#502) kbyte1024 válasza OldMike (#501) üzenetére


kbyte1024
veterán

És ha mindent beállítás az új telon és utána csinálsz egy biztonsági mentest?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#503) OldMike válasza kbyte1024 (#502) üzenetére


OldMike
őstag

Ez történt: áthoztam mindent az új telóra, az új telón átnéztem a beállításokat, ahol kellett változtattam, és ezután készült a "csonka" biztonsági mentés.
Te készítettél már biztonsági mentést? Neked nem jelzett nem támogatott mentést (piros felkiáltójellel is) néhány, vagy az összes alkalmazásnál?

42LM660S

(#504) kbyte1024 válasza OldMike (#503) üzenetére


kbyte1024
veterán

Soha nem jelzett ilyet.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#505) jFox válasza OldMike (#479) üzenetére


jFox
őstag

De, rosszat másoltam ki...
UNREUXM

Az hogy, mikor az egy más verzió? :Y

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#506) loosht válasza ktomcat (#500) üzenetére


loosht
senior tag

A romolás nálam is szempont, ezért vettem ilyen telót. Kipróbálni még nem tudtam, mert a BL nyitásra várok. :)

(#507) janakbacsi válasza ktomcat (#500) üzenetére


janakbacsi
őstag

én a xiaomi.eu-val kitűnően elvagyok, abból is a legutolsó miui verzió. próbáltam a hyper-t is, de az nem jött be. sokkal "simábbnak" érzem a miui-t.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#508) OldMike válasza jFox (#505) üzenetére


OldMike
őstag

Bevallom a szolgáltatótól vett telefon frissítése számomra teljes rejtély. Régebben ezek a telefonok csak a szolgáltató SIM kártyájával működtek. Nyilván akkor a szolgáltatónak bele kellett nyúlnia az FW-be, ezért azok mindig később frissültek. Jó ideje már a szolgáltatótól vett készülékek is függetlenek, így nem igazán tudom, hogy mibe nyúlnak bele, de valamit csinálnak. A Telekom mindig azt mondja, hogy a frissített verziót a telefon gyártója adja ki (nem ők), ezért csak a gyártó tudja megmondani, mikor jön ki. Olyat még sehol sem olvastam, hogy a Telekom mennyi ideig ügyködik rajta (ha egyáltalán).
Azt sem tudom, hogy majd amikor a tied frissül, akkor bármilyen kódrészlet más lesz-e, mint az EEA Global verzió.
Lehet hogy van itt olyan, aki tudja a választ.
Ui: a Facebookon olvasottak szerint a Vodások sincsenek jobb helyzetben.

42LM660S

(#509) jFox válasza OldMike (#508) üzenetére


jFox
őstag

Annó volt egy Redmi 8T-m, amit a Banggood-rol vettem, és valami angol Vodafone -os rom vokt rajta. :DDD . Legalábbis ezt sikerült kideríteni. Az se nagyon akart frissülni, ezért BL nyitás sima EEA fel és már ment is a frissítés rendesen. :K
Lehet ezzel is az lesz... Igaz akkor bukom a garanciát, de ez van.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#510) thozoo


thozoo
tag

Tapasztaltatok olyat, hogy a 4k videónál mindig van frame drop? Eddig nem sikerült olyan felvételt csinálni vele 4k-ban, ahol ne lenne akadás, legbrutálisabb esetben 1 másodpercre állt meg a kép, de szinte minden videóban látszik, hogy el-eldobálja a képkockákat. Ez csak nálam egyedi probléma?

Thozoo

(#511) Ba cy lus válasza thozoo (#510) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Nálam is van ez.

(#512) thozoo válasza Ba cy lus (#511) üzenetére


thozoo
tag

Bizony mondom, igencsak szomorú.

Thozoo

(#513) Tomasz72 válasza thozoo (#512) üzenetére


Tomasz72
tag

Ne idegeljetek fel!
Ezt a telefont néztem a 4 éves Mi9 lite utódjának... :F
Mondjuk sokat nem négykáztam, de ki próbáltam, fél percet rögzítettem, patent.
Pedig egyből kártyára ment...

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#514) Ba cy lus válasza Tomasz72 (#513) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Ebbe a telefonba nem megy SD-kártya, az a 4G-s verzió.

(#515) Tomasz72 válasza Ba cy lus (#514) üzenetére


Tomasz72
tag

Vágom...
Azért lepődtem meg!
A Mi9 lite-nál mentek egyből SD-re, ami ugye szűkebb keresztmetszetű, mint a belső tároló, mégsincs lagg...

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#516) ktomcat válasza janakbacsi (#507) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszönöm de a miui alapúak nálam nem játszanak :B Láttam van elég gyakran frissített LOS, majd azt próbálom ki (jó esetben jövő héten, ha ma sikerül átvenni a készüléket és nyitást kérni rá) :K

(#517) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, Samsung S10 + ról váltanék, jelenleg 124 ezerért elérhető, hivatalos helyről. Gondolom ennyit simán megér a redmi jelenleg..

(#518) ktomcat válasza Dino69 (#517) üzenetére


ktomcat
senior tag

:K Én voltam olyan "okos" hogy a vodától rendeltem meg 160ért... Pedig 110ért is van megbízható helyről... Mindenesetre már nem kavarok, délután átveszem :B

(#519) Dino69 válasza ktomcat (#518) üzenetére


Dino69
aktív tag

Mondjuk 50 ezerért lehet, hogy visszaküldeném.. :B

(#520) ktomcat válasza Dino69 (#519) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szerződést módosítottam úgy hogy vegyék bele a készüléket, nem vagyok benne biztos hogy van visszaút :B

(#521) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok! Van valakinel esetleg melegedesi problema?
Bog dicserte, hogy alig melegszik a telefon en napont tobbszor is meg izzasztom. Az elozo Note 11 pro m egyaltalan nem melegedett ez naponta tobbszor is. Radasul az akku idovel se vagyok elegedett. En erre az ocska telekomos firmware re gyanakszom.

Van esetleg valami leirasotok , feltennek egy xiaomi eu romot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#522) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#521) üzenetére


janakbacsi
őstag

bootloader nyitás után letöltöd a neked tetsző fastboot-os xiaomi.eu romot, majd futtatod a batch fájlt fastboot módban. egyszerű az egész.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#523) ktomcat válasza ktomcat (#520) üzenetére


ktomcat
senior tag

Tegnap át is vettem végül, még 152 órám van a nyitásig és találni egy romot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#524) ktomcat válasza loosht (#458) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha jól számolom nálad vasárnap járt le a 168 óra, ha nem miui-ra akkor mire váltottál végül? Látom volt crdroid próbálkozás de a fejlesztő otthagyta, a LOS-t gyúrják még de ott is rezeg a léc a userek minősíthetetlen viselkedése miatt.. Talán még az EvoX-ra próbálnék rá annak viszonylag aktív még a fejlesztése

(#525) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#522) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Koszonom utanaolvasok! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#526) Vysard


Vysard
csendes tag

Sziasztok,

tegnap beszereztem a first phonetól egy független note 13 pro 5g-t. Annyi lenne így első körben, hogy letakarítottam első indítás után az előre telepített appokat, viszont miután beállítottam mindent és a playből lefissítettem megjelent egy fitbit nevű valami, másnak is fel ment/fent volt és mi lenne ez.
Illetve eltűnt hirtelen 5 gb tárhely, amit végül a megosztott tárhelynél találtam meg csak nem tudom mi ez a fájl
előre is kösz

(#527) jFox válasza Vysard (#526) üzenetére


jFox
őstag

Ez a neve alapján egy ROM fájl. Valószínűleg letöltötte az utolsó fw frissítést. De, hogy miért a megosztott fájlok közé tette az rejtély. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#528) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#522) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hali ez a leiras honnan van, be tudnad linkelninnekem?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#529) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#528) üzenetére


janakbacsi
őstag

[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#530) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#529) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Koszonom!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#531) ktomcat


ktomcat
senior tag

Aki a miui/hyperOS nélküli létben gondolkozik annak itt van pár rom (hozzászólások alapján elvileg stabilak, nekem még 105 óra a nyitásig :U )
- CherryOS (miui camerával) - tegnap lett official
- Pos (aperture kamerával) - júniusig vizsgaszabin a developer addig nem lesz update, de a fejlesztő azt mondja hosszú távon támogatja a projektet független attól hogy official/unofficial verzió
- Los (aperture kamerával) - április vége óta csend van, de azt mondják nincs gond

Crdroidra rábeszéltem valakit tegnap, de kicsit elakadt a főzésben :DDD

(#532) kreg


kreg
tag

Most jött egy frissítés,372 MB,érdekes hogy csak áprilisi a biztonság patch.

(#533) OldMike válasza kreg (#532) üzenetére


OldMike
őstag

Ez az 1.0.12.0 verzió lett?

42LM660S

(#534) kreg válasza OldMike (#533) üzenetére


kreg
tag

Igen.

(#535) Dino69


Dino69
aktív tag

Megjött ma a telcsi, egész jó cucc, viszont global rommal érkezett, teljes volt a csomagolás, és az mStore ból lett rendelve. Gondolom semmiről nem maradok le, ha ezen a romon maradok :B

(#536) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok!
Most tértem vissza ehhez a tipushoz egy kis Oneplus kitérő után.
Mindjárt lenne is egy kérdésem,tudnátok olyan betűkészletet ajánlani ami vaskosabb meg nagyobb a karaktere is.A 11 pro-n egészen jól működött ami volt de ez még felnagyítva is gyengécske a szememnek.

(#537) loosht válasza ktomcat (#524) üzenetére


loosht
senior tag

Xiaomi.eu-t tettem fel.

(#538) OldMike válasza kreg (#534) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi. Ma este nálam is megjelent. Nem akarnék telhetetlen lenni, de azért a plusz egy hónapi biztonsági frissítéssel nem erőltették meg magukat.

#535Dino69
A Global Rom kicsit megtévesztő, mert a TNREUXM és a TNRMIXM is Global Rom, de nem felcserélhető.
Valószínűleg pár napon belül megkapod a Hyper OS-t is, akkor majd UNR... lesz.
Nekem is az mStore-ból van a teló, a beüzemelés utáni napon már jött a Hyper OS.

42LM660S

(#539) kreg válasza OldMike (#538) üzenetére


kreg
tag

Igen,én is ezen csodálkoztam,ha már május közepén frissitenek akkor miért nem májusi a biztonsági mikor ha jól tévedek azt amúgy is csak 3 havonta frissítik. Egyébként erre az 1.0. Hyper OS-re várható belátható időn belül valami nagyobb javítás/tuningolás (nem mintha szar lenne amúgy)?

(#540) OldMike válasza kreg (#539) üzenetére


OldMike
őstag

Nem tudom mikor jöhet nagyobb frissítés, rendszeresen figyelem a heti jelentéseket, hogy írnak-e valamilyen komolyabb hibáról, ami ezt a telefont is érinti. Viszont más fórumokon az előlapi kamera problémáját emlegetik, igaz inkább más telefonokon az RN 13 sorozatból. Ugyanolyan színes felületről csináltak képet az előlapi és a hátlapi kamerával, és az előlapi kamerás kép sokkal fakóbb a feltöltött képek alapján. Még nem próbáltam, igaz én legfeljebb szökőévente használom a szelfikamerát :D

42LM660S

(#541) kreg válasza OldMike (#540) üzenetére


kreg
tag

Egyébként én sem találtam az eddigi bő másfél hönapos használat alatt olyat amit feltétlen javitani kellene,elégedett vagyok a készülékkel,persze van pár dolog ami samsung telo után furcsa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.