Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic

Hozzászólások

(#451) desolator


desolator
senior tag

Szerintetek lehetséges online játékban, hogy cheat-elnek ellenem? Csak mert egy-két online meccsen néhány embernek nagyon rövid idő alatt nagyon sok egysége lesz. Olyan mintha valami pénz cheat-et használnának egyesek, vagy ezt kiszűrné a rendszer?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#452) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

kijött az 1.04 es patch és az újratöltött team már el is készítette a hozzávalót :R Így végre nem kell várni a patchek keresgetésére a játékba.

Music!!!

(#453) engineeeer válasza desolator (#451) üzenetére


engineeeer
tag

Majdnem minden játékban vannak csalók,pont ez lenne kivétel...?Biztos van valamilyen program ami szűri a cheatereket de általában 10lépéssel járnak az ilyenek előtt.

(#454) mad1


mad1
veterán

Van mar pach a jatekhoz?mert nekem folyton kilepked...
Baromira idegesit mert mar a veget jarom... :(((

Ne szemetelj ! = Steam

(#455) Szuperboci válasza mad1 (#454) üzenetére


Szuperboci
senior tag

2 hsz olvass vissza :U

Music!!!

(#456) mad1 válasza Szuperboci (#455) üzenetére


mad1
veterán

Mar lattam,csak akkor meg nem olvastam.
Nagyon felqurt :B
Azert koszi. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#457) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hamachin senkinek sincs kedve néha játszani?

Amd - Radeon - Ryzen

(#458) nickysantoro válasza Gyuri27 (#457) üzenetére


nickysantoro
csendes tag

Itt va 2 hamachi szobanév és jelszó itt általában vannak fent

Szoba neve: Command and Conquer Red Alert Magyarország
Jelszó : cncra

szoba neve/jelszó:ra3hun

[ Szerkesztve ]

(#459) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Végigtoltam mindhárom hadjáratot, nekem nagyon bejött a Red Alert 3. :C
A japcsik némi friss színt hoztak a játékba, szerintem jó ötlet volt belevenni őket.
Tetszett a sztori, a taktikus játékmenet, az átvezető filmek is rendben vannak, a grafika is pofás, a zenék meg egyszerűen lehengerlőek. Ráadásul még tök jó poénok is vannak benne.
Ja, és a csajok... (nekem a japcsi jött be a legjobban) ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#460) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Red Alert 3 demo

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#461) Red_Bull válasza Dilikutya (#460) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Megjelenés után adják ki a demo-t? Mert előtte nem volt az tuti
Mondjuk most is jó ha valaki meg akarja venni ki tudja próbálni

(#462) #65675776 válasza Red_Bull (#461) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Westwood régen mindig így csinálta. Úgy látszik az EALA is átveszi ezt a megoldást.

(#463) AMD Power


AMD Power
titán

Jó ez a game? Érdemes beszerezni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#464) viizo válasza AMD Power (#463) üzenetére


viizo
tag

rengeteg embert megoszt, valaki imádja, valaki a pokolra kívánja..

amióta kijött, mi napi 2-3 órát nyomjuk a kollégákkal multiban, minden percét élvezzük. :)

nekem a single is tetszett, bár tény hogy ennél kis kreativitással jobbat is ki lehetett volna hozni - a videók viszont ütnek, és a hangulat kiváló :)

(#465) Bluegene


Bluegene
addikt

srácok nekem tetszett a demo, kellemes csalódás!

2 kérdés: elég-e a 2GB ram neki? XP-re vagy Vista64-re tegyem, van-e különbség? :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#466) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Hi All!

Hogyan lehet az, hogy bármennyi ércet is bányászok, egyszerűen lenullázódik a lém...és csak nagyon nehezen megy fel újra.
Nagyon gáz hogy azért nem tudok csapást mérni az ellenre, vagy épp megvédeni magam, mert nincs elegendő della :(

Azt se tudom hogy a csapataim miért nem védik meg a bázist....ott repkednek meg állnak háttal az ellennek, aki hót lazán zúzza az épületeimet...

A zúzódaruval hogy vérbe lehet épületet javítani? semmire nem reagál ha rákkattintok

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#467) Red_Bull válasza Bluegene (#465) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Persze hogy elég :K Vista64-en nem próbáltam, biztos megy

(#468) Bluegene


Bluegene
addikt

ha van kedvetek online játszani akkor rakjátok fel a Hamachit és keressetek priviben :R

én nagyon szívesen tolnám online, eddig a single-t nyomtam, hát egen muszáj formába jönni, de ember ellen sokkal nehezebb :K

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#469) hemaka


hemaka
nagyúr

Működő money trainer-e van vkinek? :D Már leszdtem vagy 5félét, de egyik sem jó. :\
very hardon meg elkél, különben csak 13percig húzom :W :DDD

(#470) hemaka


hemaka
nagyúr

már megcsináltam magamnak a beavatkozást, nincs gáz :)

(#471) AMD Power


AMD Power
titán

Úr Isten!

Ez a játék.... Valami iszonyat gagyi. Fullra raktam a grafikát de valami eszméletlen silány. Olyan ez mint egy 3-4 évvel ezelőtti game. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#472) kommunism


kommunism
aktív tag

pls help valaki próbáljon meg nekem 1 olyan mentést küldeni ami a szovjet izlandi pálya után jön mert ott nekem a végén mindig kilép

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#473) Red_Bull válasza kommunism (#472) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Nincs felrakva a fix, szerintem az a baja nálad
írtam privit!

(#474) tdd587 válasza AMD Power (#471) üzenetére


tdd587
őstag

Először én is így voltam vele, aztán elkezdtem játszani és szépen lassan átfordult a dolog. Szerintem érdemes betartani a kampányok sorrendjét és kizárólag Hard fokozaton nyomulni. Olyan sokat nem kell várni és el is kezdenek rendesen aprítani és néhány küzdelmes óra után kezdi az ember látni a belefektetett energiát meg az EA powert. És tényleg nem egy CnC3. Azért ott az ember kirakott 10 tankot aztán védelem kipipálva. Hard fokozaton is, legfeljebb szanaszét szívott az ember, mire megvolt az az 10 tank.

Itt ugyanez úgy néz ki, hogy először az első roham miatt kell kapkodni, aztán gyorsan fejleszteni, aztán a kolléga első kitámadása után a kontra miatt (nekem rendszeresen védeni kellett őt is, mert ha egy kontrában kipucolják, utána egyedül már nem megy) aztán jön a többi roham immár komoly egységekkel, távolsági fegyverekkel, aztán hamarosan a szuperfegyverekre is megjelenik az óra és közben elkezdenek piszkálódni is ejtőernyőssel, célzott harvester bombázással stb.

És ne feledjük el, hogy az egységeket tényleg használni kell. Van 5 tankod? Kit érdekel, 3 repülő bizbasz bedarálja őket fél perc alatt. Van 3 csatahajód? Kit érdekel, két apró sub lenyomja őket. Én most pont ezzel szívok éppen, mivel a Japán oldal egységei nem nekem valók, túl sok mikro menedzsment, hogy folyton transformers-ezni kell velük és Pearl Harbornál szanaszét szednek mindig. Na de hogy már medium fokozaton is, az megalázó. A legdurvább az egészben, hogy kapok egy akkora flottát, hogy térképet lehetne vele radírozni, de mivel a Japán hadihajóknak nincs légvédelme, ezért esélytelen csak úgy odamenni és rendet tenni.

A grafika ezek után szerintem tök másodlagos, gyakran elnagyolt, a víz folyton agyonhullámzik, ócska tereptárgyak, ovis menü/panel/grafikák stb. Évek múltán viszont ebből is arra fogok emlékezni, hogy egy küldetésnek 5x mentem neki és nem ment. Pont mint a Red Alert 2-nél. Akkor meg a program elérte célját. Kár, hogy ennyire drága. Persze David Hasselhoff beszéde minden pénzt megér...

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#475) Gregorius


Gregorius
őstag

Végigtoltam.
Egyelőre még keresgélem a szavakat, hogy mivel tudnám jellemezni ezt a szart. Komolyan csak egy pozitívumot tudok felhozni, amiben beérte a szintén nem csillagos ötös, de legalább elfogadható Tiberium Warst: az átvezető videókban a színészi teljesítmény. Tisztelet a kivételnek pl. a Tanyát alakító konyhaszökevény személyében.
Grafika: agyoneffektelt nulla. Koncepció: hát az orosz egységekben még láttam fantáziát, de mire a kínaiakhoz értem, már csöppet monoton volt az egész. Talán a vízen közlekedő engineer az egyetlen kivétel, az ötletes volt. A sablonosságról inkább ne is beszéljünk. Yuriko Omega. Könyörgöm. A kiegészítő neve mi lesz? Kill Bill 3 vagy Sailor Moon 19? Tanya Adams: meg lehet nézni az RA1-et, az kommandós csaj. Még a Wuhrer féle humorosabb Tanya is bőven elmegy az RA2-ben. Ez a harci hajlakkos szőkeciklon karakter talpig sminkben viszont nevetségesen gyenge kitalálmány. A junitok kezelhetősége határozott visszalépés a TW-hez képest. AI: az idiotizmus netovábbja. Kijelölök neki egy célpontot, erre odaküld fél tucat egységet, ami egyébként nem is képes rálőni a célra, csak arra jó, hogy lelövesse magát. A tutorial röhejesen gyerekes. A sztori egy erős intró után átmegy az érdektelenségbe és nem a színészek miatt. Valahogy az sem lepett meg, hogy a harmadik kampány is pontosan ugyanúgy van felépítve, mint az első kettő és az a zárójelenete, hogy az eligazítótiszt szexelni akar, utóbbi esetben már csak úgy spontán, minden előzmény nélkül.
Olcsó gagyi tömegjátékot csinált az EA egy legendából.

[ Szerkesztve ]

(#476) tdd587 válasza Gregorius (#475) üzenetére


tdd587
őstag

Oké, tömeggagyi, de most végigvitted Hard-on a három kampányt, vagy azt meghagyod a tömegnek? Sok japán küldetést még nem sikerült megcsinálnom Hard-on.

A nem realisztikus grafika csak akkor béna, ha realisztikus akar lenni. Egyedül a víz ilyen. Nekem addig tetszik, amíg nincs rajta túl sok minden.

A videókon azon lepődtem meg, amikor japán parancsnok jelentkezett be ellenfélnek. Japánban nők? Hehehe... Az a copfos diáklány meg jól kifejezi a japánok félelmét a nőktől, akik tankokat meg csatahajókat borogatnak föl az elméjükkel. Biztos sok ilyen van arrafelé. Tanya viszont már baromi unalmas, hiteltelen pláza kommandós, én inkább kihagytam volna. Viszont az Atlas nekem nagyon tetszik (ez a műholdról jön a sugár dolog jó kis gadget), meg a japán tüzérség is. A repülők jó erősek, mint mindig, sajnos még mindig nem tudtak leprogramozni egy nyamvadt dogfight-ot. A vadászrepülő eléri célját, megáll a levegőben és lő, grrrrrrr. Ettől tökéletesen ugyanaz a kimenetele minden harcnak, kár érte. A Kirov szerintem hozza a formáját és darál, ahogy kell, a Bullfrog ejtőernyős mackó lövedékei is jó ötlet szerintem. A hadihajók persze megint nem lettek arányosak, de akkor egy képernyő lenne egy anyahajó. Ami jó is lenne, ha ki lehetne zoomolni. Hát nem lehet. Tűzerőben és gyorsaságban 2 japán csatahajóval + némi légvédelemmel viszont nincs megállás. Egy ügyes delfin kontra persze...

A speciális generális képességeket senki nem említette, nekem azok csalódások, többségük hasznavehetetlen. A japánoknál pl. csak a kamikaze szokott segíteni, a többi mintha nem is lenne. Az egy képernyőnyi cuccot lepucoló csodafegyverekről meg mindig is rossz véleménnyel voltam. Kampányban ellenfélnek jó, hogy sietni kelljen, de amikor nekem is van, az megöli a játékot.

A kampány meg: 3 teljes van belőle, többszörös feladatok, néha egy kis hátba támadással 10 perc után (Hardon gyilkos), minden térképen 2 a 2 ellen legalább, azért ez nem olyan nagy baj. Hogy éppen miért ott vagyunk ahol... például hogy lehet elkezdeni Japánból a Szovjetunió invázióját a Fekete-tengeren keresztül... hát azt nem sikerült összeraknom.

Viszont legalább könnyű visszaállítani angolra.

Szóval happy new year and David Hasselhoff for president...

Ui: már alig várom a japán eligazító tisztet, kár hogy lelőtted a poént... lehet a kiegészítőben már csak videók lesznek, hogy mi történt aznap este...? Command & Conquer Red Alert 3 - Barely Legal, hehehe....

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#477) kommunism


kommunism
aktív tag

pls help van az a pálya amikor a kémekkel kéne hatástalanitanom a generátorokat aztán kinyirni azt a hajót na most az első generátort nem tudom hatástalanitani akárhogy meek oda azok a lövegtornyok leszedik a kémeket natasa ott van a hajónál de csak áll ott mint1 f@sz és nemcsinál semmit ergo a hajót se tudom kicsinálni mi lehet a megoldás??????

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#478) Bluegene válasza Gregorius (#475) üzenetére


Bluegene
addikt

túlzásba viszed a kritikát, én például örömmel toltam végig és nem a hibákat fürkésztem

Tisztelet a kivételnek pl. a Tanyát alakító konyhaszökevény személyében. jópofa videók voltak és tanya nem nézett ki annyira rosszul, nálam jobban :D

Grafika: agyoneffektelt nulla. Koncepció: hát az orosz egységekben még láttam fantáziát, de mire a kínaiakhoz értem, már csöppet monoton volt az egész. Talán a vízen közlekedő engineer az egyetlen kivétel, az ötletes volt. A sablonosságról inkább ne is beszéljünk. nézd ez a játék gyerekenek készült, kicsit rajzfilmszerű és? szerintem ha ultra grafikája lenne nem bírnád felismerni az egységeket annyira részletes, jó ez az egyszerűsített, azonkívűl jól elfut egy gyenge gépen is :K szerintem sok újat ebben a műfajban már nehéz kitalálni, ha ki tudnának újat már rég bedobták volna

Olcsó gagyi tömegjátékot csinált az EA egy legendából túlzás-túlzás :N

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#479) tdd587 válasza kommunism (#477) üzenetére


tdd587
őstag

Szerintem mondja is, hogy szólj a tesónak, hogy intézze el. Strike target, ott van a bal felső sarokban. Az orosz commando sajnos sokkal jobb, mint tanya, ezért is mondtam, hogy tanya helyett szerintem valami más kellett volna. Pl. rex felügyelő, ha már úgyis vannak kutyusok. A japán commando meg... magneto az x-menből japán iskolás lánynak öltözve. Durva egyszemélyes halálosztag és védelmi vonal egyben. Az utolsó japán pályán kipróbáltam és vagy 15 percen keresztül nem jutottak át rajta. 3 Atlas futamított meg végül, de azokra meg nem tudok haragudni...

Ja és ha már lehet választani, akkor a japán eligazító tiszt volt a legcsinosabb szerintem. A színészek között meg a két japán férfi parancsnok volt még úgy ahogy hihető. Meg az az orosz srác. Krukov tábornok szerintem túljátszotta. Az amcsik nem tetszettek.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#480) tdd587


tdd587
őstag

A galaxisban most 7 ezerre le van árazva, vegyétek, vigyétek.

Márciusban jön a kiegészítő... mindenki örömére a japán diáklánnyal a főszereben...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#481) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Hali.

Már nagyon unjuk a haverokkal a multis pályákat, valaki nem tudna segíteni abban, hogy honnan tudnánk map packokat leszedni? Eddig 1-ről tudok de már azokon a mapokon is csukott szemmel játszunk... :DDD

(#482) tdd587 válasza DarthPeeter (#481) üzenetére


tdd587
őstag

Azért [itt] nem csak egy van. A RA3 letöltés szekciójában több kategóriában is vannak térképek.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#483) DarthPeeter válasza tdd587 (#482) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Wáá ezaz köszi :) Hogy ide miért nem jutottam el...franc megeszi, de mostmár végre vannak új mapok! :))

(#484) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Akinél fut a red alert 3 az keressen meg privátban.
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#485) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem tudjátok hogy pontosan mikor jön ki a Red Alert 3 Uprising kieészítője?

(#486) stiggy


stiggy
tag

Sziasztok!

Úgy tudom, hogy a Red Alert 3 CE-hez kaptatok egy exkluzív Warhammer Onlineos itemet, vagyis annak a kódját. Ha netalán akadna valaki, aki nem tart rá igényt és elküldené nekem a kódot, annak nagyon szépen megköszönném. :R

(#487) Sthro válasza ToBeY (#485) üzenetére


Sthro
csendes tag

Hát remélem hamarosan, jó lenne egy kis Yuriko-s kommandózás.

Sthro

(#488) Papi74


Papi74
aktív tag

Sziasztók

Én most toltam végig a szovjet és a szövetséges küldetéseket,amikor az utolsó(szerintem)küldetés végéhez értem egyszerüen kivágot a game és annyi.Ez mindenkinek igy van vagy valami gond van :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#489) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Hát felraktam és elkezdtem Oroszokkal nyomulni.Tetszetős de most csinál olyant ,hogy kirak a játék.Szóval olyan helyen járok amikor a saját kapitányomra rá kell támadni mert valami hitszegőnek titulálják.
Sikerül is meghal és ott mindenki megköszöni az együtmüködést és ott kirak a játék.
Volna más pálya utána vagy ennyi volt?

Látom másnál is ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#490) Papi74 válasza #00809728 (#489) üzenetére


Papi74
aktív tag

Mivel nekem is ezt csinálja,valszeg igy van vége.Kicsit jopbban is megcsinálhaták volna a végét :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#491) #00809728 válasza Papi74 (#490) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ja.

Most gondoltam játszok a gép ellen egy sima párbaj félét.Feltettem nehéz fokozatra.
Még fel sem építettem a érckitermelőimet már jőttek a repülök.
Persze én nem tudom akkor ő miből építkezik de az tuti előregyártott ellemekre gyanakszom.. :W

(#492) DarthPeeter válasza #00809728 (#491) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Az orosz kampány vége az, hoyg lerombolod a Szabadság-szobrot és az oroszok uralják a Földet, szóval valami gáz van a redalerteddel. Ja és a nehéz gpu még nem csal csak szemét módon játszik, de egy kis gyakorlással már nem ellenfél. A brutális viszont már úgy csal ahogy tud, a pénze mindíg sokkal több, mint nekem meg a haverjaimnak összesen is néha, szóval az már keményebb dió :) :)

(#493) Papi74 válasza DarthPeeter (#492) üzenetére


Papi74
aktív tag

Nekem megvan az eredeti és a tört változat is,és mind kettönek igy van vége hogy egyszerüen kirak asztalra :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#494) DarthPeeter válasza Papi74 (#493) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Hmm, hát nemtudom mi lehet a baj, esetleg szedj le hozzá patch-et, mert a végén nem az asztalra kéne kidobnia :DDD

(#495) Papi74 válasza DarthPeeter (#494) üzenetére


Papi74
aktív tag

Esetleg tudnál segiteni hogy hol találok hozzá,patch-t :U

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#496) DarthPeeter válasza Papi74 (#495) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Ha beírod google-ba hogy red alert 3 patch kiad jópár találatot. A pécé gurun is fentvan :)

(#497) Papi74 válasza DarthPeeter (#496) üzenetére


Papi74
aktív tag

:R

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#498) Papi74


Papi74
aktív tag

A patch segitet,mostmár normálisan müxik :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#499) DarthPeeter válasza Papi74 (#498) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Örülök, hogy segíthettem :)

(#500) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Nemsokára megjelenik a kiegészítő is a Redalert 3: Uprising
:K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.