Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Nagyon okosan ki kell találni az árát és annak csökkenését, hogy ez sikeres legyen... :U Jó a két kártya, de 600 MHz-s procival...

[ Szerkesztve ]

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Oké, hogy 2 kártyás, de ezzel csak a saját "hírnevüket" rombolják...
Ez vérszegényre sikeredett! :U

(#3) Kampó válasza helixP (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

a teszt irója szerintem vak. Azt irta a hardver teszt résznél, a zte nova simán hozza a hasonló kategoriás telefonok szintjét de meg nem elözi azokat. Hátt ahogy én néztem a táblázatot a samsungot meg az alcatelt jópár ezressel lekörözi mindeggyik benchmarkban. Kivétel a sony tipo. De akkor is ekkora baromságot irni.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#4) Legendd válasza Kampó (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Utólag más lett a táblázat és a szöveg nem frissült, mindenesetre az első mondatot átírtam, így már jobb lett a dolog. Viszont máskor kérlek, szebb szavakkal, vagy privátban jelezd a véleményed, intelligens ember módjára. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#5) saelin


saelin
veterán

Nem rossz ez... pár hónap múlva az ára is lemegy.

Jöhetnének ki egy 4" feletti erős-olcsó telefonnal. Nekem pl a skate tetszik... de nem erős...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) devast válasza saelin (#5) üzenetére


devast
addikt

256 rammal ? Ellenségemnek se kívánom.

(#7) Kampó


Kampó
senior tag

Elnézést kérek utolag is. Elragadott a hév. Kinek nem inge nem veszi magára csak olvasok olyan cikkeket amikben elfogultabbak 1-1 márkával szenben. Nem állt szándékomban parasztkodni. Csak olyan lehúzósnak éreztem a tesztet. :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#8) Legendd válasza Kampó (#7) üzenetére


Legendd
senior tag

Mindig igyekszem objektív maradni, hidd el, de ez tényleg lassú, bár már a 256 MB RAM-ból is következhetne ez...próbáld ki és rájössz, nem szívesen írtam ilyeneket, de ezek a tények.
Nekem inkább a HSZ stílusa nem tetszett, de örülök, hogy tisztáztuk a dolgokat.

Alea iacta est!

(#9) ak76


ak76
senior tag

"A sok azonos telefonnal ugyan nagyobb lesz a választék, de ezzel önmagának is konkurenciát állít a cég," :Y
WTF???
Önmagának állít konkurenciát a SAJÁT termékeivel?
Csak én nem értem?

(#10) Legendd válasza ak76 (#9) üzenetére


Legendd
senior tag

"konkurenciát"
Vagyis lenne a ZTE Kis, ami elég jó és megfelelő sebességű, meg ez, ami lassú és elavult, kevés RAM-mal...akkor utóbbi feleslegessé válik.
(most NEM nézve, hogy egyik dual SIM-es, másik nem)

Alea iacta est!

(#11) helixP válasza ak76 (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Teljesen értelmes mondat, pedig.

(#12) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

tiszta voda 845
ez nagyon gáz.

(#13) kaller1


kaller1
veterán

Erre a készülékre Tetszett plecsni? LOL.

.::> <::.

(#14) ak76 válasza Legendd (#10) üzenetére


ak76
senior tag

Ja,így már értem. :D
Bár a ZTE szempontjából szvsz mindegy,az ecceri' júzer kártyás csomagban,óccóért elviszi majd mindkettőt,hisz Android,meg táccsszkrín,oszt jónapot,a feketeleves majd 2-3 héttel a használatbavétel után jön,amikor a sok felesleges apptól az egész cucc olyan szinten belassul,hogy a felhasználó a földhöz vágná legszívesebben az egész rakás szart,aztán majd jön a fórumokon hogy "nekem már volt androidom,borzalmas szemét,soha többet",stb stb.
A ZTE inkább ezt hozná már ide,nem ezt a sok vackot.

(#15) szucs2 válasza V.T.CS. (#12) üzenetére


szucs2
tag

Két évvel később - Két Simmel...

ak76

Jogos - Android - égető....

[ Szerkesztve ]

(#16) bostone


bostone
addikt

Valaki egyszer összedobhatna egy olyan kétkártyás készüléket, amely a többség érdeklődését is felkeltené...

(#17) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

ezekkel csak cinkelik az android-ot, kéne valami minimális rendszerteljesítmény.

(#18) Dante32


Dante32
tag

Csak szimplán beálltak a sorba.Náluk tudtommal ez az első 2 kártyás.
Van rosszabb is a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#19) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit vissza kéne venni a ZTEnek, ha csak ilyen hulladékokkal tud előrukkolni. Mert ugye nem mindig a mennyiség.

All→M8

(#20) Kampó válasza callmeakos (#19) üzenetére


Kampó
senior tag

anno volt bladem azt nagyon szerettem. Meg a sajtóban is elismerték. Aztán jött a skate majd a arizona és romlik a szinvonal. :S:S Bár a többi gyártó sem erölteti meg magát az alsó szegmensben. például egy galaxy y-on vagy egy lg l3, galaxy minihez hasonlitva azért inkább ezt venném meg. :D:D

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#21) kaller1 válasza Kampó (#20) üzenetére


kaller1
veterán

romlik a szinvonal

A már piacon lévő készülékeik közül egyedül a KIS-t tartom valamire az utóbbi idő terméseiből.

.::> <::.

(#22) GeoPhoto válasza bostone (#16) üzenetére


GeoPhoto
tag

A kinaiak tele vannak MTK chipsetes kétkártyásokkal, csak senki nem hoz belőle európába. Ha majd szerzek egyet akkor beszámolok róla :)

Kollégám már vett az egymagos MTK6575-ösből kétkártyást, egész használható cucc, csak ugye támogatás az eléggé nulla, ha nem vágod a kínait vagy az oroszt...Független 1 magos kb 130dollár, kétmagos 170 körül van, csak győzd kivárni mire ideér. Meg ugye a garancia is kétesélyes (ha működik akkor volt, ha nem működik akkor ráfaragtál...) Ja meg azért ezekben mondjuk minimum 480x800-as képernyő van, de a bátrabbak találhatnak 720p-set is.

(#23) Kampó válasza GeoPhoto (#22) üzenetére


Kampó
senior tag

a huawei csandben lekörözte a zte-t gondolok a g300.ra az ascent p1 és hasonlo teljessen korrekt telefonokra. Pedig anno mikor a zte úgymond betört a piacra a "Hüvely" :D:D még csak szolgáltató emblémás telókkal bizniszelt többnyire. Szóval az hogy kina nem lenne gond de valakit kikéne rugni a zte-től aki a készülékek hardveréért felel:D:D

bár hozzáteszem a jelenlegi nokia c2-01-emhez képest biztos csodafone lenne a zte novája:D:D Dehátt most inkább a pc-met gyúrom telókból elgem lett egy idöre.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#24) obalze


obalze
tag

Nem értem a ZTE-t. Gyorsabb processzor, még 256 Mb RAM bele és láss csodát, egy jobb kijelzővel is gyors készüléket lehetne összedobni. :(
Az ár meg 15%-kal több induláskor, a siker garantált a dual-SIM piacon... A gyártó és a forgalmazók haszna még így is bőven megvolna. :W
Ezt a tesztelt készüléket én biztosan nem venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#25) vinibali


vinibali
őstag

én 30-ért vettem Skate-et, Cm7-tel teljesen problémamentes. akkor hogy is van ez? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szubjektív, de szerintem a csillogó bronz plasztik keret épphogy bazári hatást kelt. Dual SIM ide vagy oda, ez harmatgyenge. Az MSM7227A még érthető ebben a kategóriában, de legalább skálázták volna feljebb egy kicsit. A 256 MB RAM pedig nagyon ciki.

<< Heimdal >>

(#27) Kampó válasza vinibali (#25) üzenetére


Kampó
senior tag

szerinem az optimalizálásnál lett valami elszarva. a bladben is 600as proci volt és nem volt egetverő lassulás. Nyilván aki minden szarral telepakolta azt nem birta .

AMD volt AMD van AMD lesz

(#28) HuMarc


HuMarc
addikt

Ezt minek? Így első látásra belegondoltam, hogy ez 600 MHz, Adreno 200, 512 MB RAM (az ARMv7 már pozitívum, de a flash-t így sem fogja bírni :W )

(#29) Dante32 válasza HuMarc (#28) üzenetére


Dante32
tag

De valamilyen két kártyással elő kellet rukkolni,ha nem akarnak elmaradni.
És szerintem sejtették,hogy nem az övékének lesz nagy keletje.
(Acer liquid Gallant,Samsung Galaxy s duo,stb.)

[ Szerkesztve ]

(#30) sagesz93


sagesz93
addikt

U de gyenge... A minap kaptam kézhez egy zte v889d nevezetű Kínából származó gépet, elsőre azt hittem ez ugyanez de hat ez sokkal gyengébb... A zte oldaláról le kaptam hozza az ics frissitest és azóta is vígan szalad a telo. Az ára talán 45e forint körül mozog ha jól emlékszem..

(#31) Sn00k


Sn00k
veterán

Lumia 920 megirigyelhetné a kameráját :DDD

3njoy the Lif3

(#32) HuMarc válasza Retekegér (#26) üzenetére


HuMarc
addikt

De a specifikációban 512 MB RAM-ot említ a cikk. Akkor miért ír mindenki 256 MB-t? Most akkor vagy rosszul van a cikkben, vagy ti írjátok rosszul.

(#33) blade zte


blade zte
őstag

Most vesztettem el minden reményem, hogy a zte 1gb rammal, 1ghz-val, és 900x képernyövel ad ki geépet ilyen ármagasságban.
Ez a telefon 0. 3000ft csökkenést sikerült elérni árban, azzal, hogy a 2sim kártya extra költségét kielégítették a régebbi zte egyetlen elönyének csökkentésével:a felbontás!-mindezt 2 év alatt :W facepunch
Mind1 nem érdekel úgyis xiaomi m2-öt veszek 4 maggal, mert annyi lesz a grand x is szerintem.
Pedig de számítottam mostanra, hogy a zte 2 magos telót ad ki 40-ezerért...

Oppo find 7 astro black

(#34) quailstorm


quailstorm
nagyúr

A proci simán bírja a +200-400MHz overclockot, a flash pedig feltelepíthető, hardvergyorsítás is működni fog. Ennek a telefonnak a ram, és emiatt az AOSP fordítás a baja. Legalább akkor cyanogenmod alapú lenne... Az AOSP megeszi a ramot.
Flash használata alatt meg nem azt értem hogy minden oldalon minden animáció fusson, hanem kézzel indítóssal még elmegy. Amikor először egy kattintással engedélyezed a flash indítását.

[ Szerkesztve ]

(#35) Dominó85


Dominó85
veterán

A YU-G3 oda vissza xarrá veri ezt a telónak nevezett valamit. Még árban is... A ZTE a Blade óta nem csinált semmi maradandót. A Skate is csak egy megnövelt méretû OC-olt Blade...

* Péter - 06302461862 *

(#36) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Csak az én szememben hasonlít a HTC Wildfire-re? o.O

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#37) Dante32 válasza HoaryFox (#36) üzenetére


Dante32
tag

Nem csak.......
Szerintem is.

(#38) devast válasza Dominó85 (#35) üzenetére


devast
addikt

Ez már ezerszer ki lett tárgyalva. Nem szabad kínai szürke forrásból beszerzett cuccokhoz hasonlítani ezeket.
Különben egyetértek, blade óta semmit nem tett le itthon a zte. Talán majd a grand x-el ha ideér.

(#39) neorow1


neorow1
senior tag

Annyira süt róla a gagyi, az a "Digital Camera" felirat, úristen, ki gondolta volna, hogy az?

(#40) samir válasza HoaryFox (#36) üzenetére


samir
tag

Inkább a vodafone 845-re hasonlít szerintem!

A Privát előny.

(#41) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hát nem ez lett a ZTE legjobb alkotása... :(

Mentalita'

(#42) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

barátnőmnek kéne valami 2 sim-es droid, de biztos nem ez lesz az.
tanács? (olcsón. :) )

[ Szerkesztve ]

(#43) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

nem olvastam a fórumot, de senkinek se ugrott be a wildfire s pl mint hasonmás még órajelre is?

© asszongya'hogy

(#44) kaller1 válasza #Morcosmedve (#43) üzenetére


kaller1
veterán

De, a hátoldala tiszta htc.

.::> <::.

(#45) csiribacsi


csiribacsi
tag

A Skate vonalán kellett volna tovább haladniuk.... :W

Üdv. Ádám

(#46) Pug


Pug
veterán

Fogalmazas, stilisztika. En ugy emlekszem anno meg ez is resze volt az ujsagirasnak, az alabbi cikk nem ezt mutatja sajnos.

(#47) csiribacsi válasza Pug (#46) üzenetére


csiribacsi
tag

arc vagy hogy beszolsz :C

Üdv. Ádám

(#48) #Morcosmedve válasza csiribacsi (#47) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

xD

© asszongya'hogy

(#49) Pug válasza csiribacsi (#47) üzenetére


Pug
veterán

Leirtam szubjektiv velemenyem. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#50) csiribacsi válasza Pug (#49) üzenetére


csiribacsi
tag

hány éves is vagy?

Üdv. Ádám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.