Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Melack válasza sNORh (#299) üzenetére


Melack
veterán

Hard Case - 3 szín, darabja 11 dollár.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#302) sNORh válasza Melack (#301) üzenetére


sNORh
addikt

Benne vagyok, szerintem biztos lesz rá jelentkező. Én viszont egy ilyen full cover-re gondoltam, mert ha esik, 90% hogy a sarkára, élére fog esni, és az a hard csak az oldalát és a hátoldalát védi, a felső éleit nem.

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#303) RaZroX válasza Melack (#300) üzenetére


RaZroX
addikt

Mennyi lenne az ára és milyen szinekben van ?

(#302) sNORh: Nekem is full cover kell feketében :D Mennyi magyar pénzbe fáj egy ilyen ?

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#304) Melack válasza sNORh (#302) üzenetére


Melack
veterán

és (#303) RaZroX:

Akkor itt az ajánlatom.

A blogomban nyitok egy cikket, ahol az igényeket lehetne összeírni. Kap mindenki egy hetet, hogy eldöntse. Utána rendelés, és akkor várhatóan a kínai újév előtt ideér a termék.

302: fekete elfogyott. 7 dollárt számold 220-as árfolyamon, az 1540 Ft, mindennel.

(#305) sNORh : már el is készült. :) Jah, a kínaiak már csak ilyenek, januárban 3 hétre leáll minden ott...

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#305) sNORh válasza Melack (#304) üzenetére


sNORh
addikt

Kínai újév, maja új világ? :DDD ;]

komolyra:
Rendben, várjuk a témát rá. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#306) RaZroX válasza Melack (#304) üzenetére


RaZroX
addikt

:R

This is the way

(#307) MarioS


MarioS
csendes tag

Sziasztok! szerintem ÁR,ÉRTÉK arányban ez a mostani legjobb mobil! :K De lenne egy kérdésem.
A kijelzője ténleg szép és nem pixeles? És nem gyüjti az ujj lenyomatot?

A válaszokat elöre is köszönöm! :DD

(#308) Melack válasza MarioS (#307) üzenetére


Melack
veterán

Valószínűleg igen, a Blade III még sanszos, hogy versenyben van a címért.

Kijelző: fóliát rá, és nincs semmi gond.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#309) MarioS


MarioS
csendes tag

Igazából mondjuk hogy "kezdő" androidos vagyok :D és egy ZTE Arizonával kezdtem,Nekem tőkéletes volt de most hogy már többet tudok szeretnék egy sokkal jobbra váltani ezért gondolkozok ZTE-ben. Második telónak lenne ez a ZTE kis plus és nem akarok csalódni ezért minden kételyemet el akarom oszlatni, Az előző komentezőnek köszönöm a választ! :K De arra lennék kiváncsi még :B hogy azért mégis csak ZTE kis plust vagy Alcatel OT-991-et vagy OT-985 vegyek azok a telok is tetszenek!

a mobilt inkább ,filmezésre,zenére,játékokra,és fényképezni használnám!
Bocsi a hosszú szővegért és előre is köszönöm! :B

(#310) konrada válasza MarioS (#307) üzenetére


konrada
tag

Nekem is első, (azért már láttam másokét;) és meglepően szép a képe, fényereje, a 3,5"-nál ekkora a felbontásnál nem látszanak a pixelek (még szemüveggel sem.;)

...persze biztosan van ennél jobb telefon, de 20 ezer forintért előfizetés nélkül(jó, a hálózat kötött) - 1+1 év garanciával: nem lehet sok.

..igaz, nem nagyok az igényeim, ezért eddig összesen egy apró, nem jelentős hibát látok benne:
bekapcsoláskor soká ébred fel. (persze nem percek, csak 10-20 mp, de ez szokatlan számomra első okos telefonosként).
Viszont meglepően gyorsan talál gps-t, wifit, és az azon alapuló programokat gyorsan, szakadozás mentesen használja.

Ami még számomra fontos: rádiója átlagos, volt már érzékenyebb (a jelet jobbat fogó) rádióval rendelkező telefonom is, de nem vészes.
A fülhallgatója, azon lévő telefont felvevő kapcsoló mikrofonnal meglepően jó a visszajelzések szerint. (Ez a gps-n kívül számomra a legfontosabb funkció, mert szükségem van a szabadkezes használatra kihangosítás nélkül.)

Összegezve: ezért az árért szinte ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#311) RaZroX válasza konrada (#310) üzenetére


RaZroX
addikt

"a 3,5"-nál ekkora a felbontásnál nem látszanak a pixelek (még szemüveggel sem."

Ebbe azért belekötnék. Látszanak a pixelek szemüveg nélkül is, de ettől függetlenül nincs csúnya képe. Teljesen jól használható.

This is the way

(#312) konrada válasza RaZroX (#311) üzenetére


konrada
tag

Irigyellek a jó szemedért!;)

...megnéztem egy rendes nagyítóval is, úgy valóban észre lehet venni. De ettől még tartom, hogy átlagos felhasználónál ez nem észlelhető, illetve csak annyira zavaró, mint egy átlagos laptopon a fullHD-s pixelek.
Hiszen a képpontok sűrűsége 14"-os fullnak megfelelő sűrűségű.

...szvsz. az átlagos júzernek parasztvakítás a telefonos felbontás-háború, hiszen kevesen vannak olyan érzékeny szeműek, hogy érzékelhessék bizonyos képpont felett.

(#313) RaZroX válasza konrada (#312) üzenetére


RaZroX
addikt

Szerintem a 480*800 a legmegfelelőbb felbontás. Ez tényleg nagyon szép képet ad, és ennél nagyobbat meg már nem nagyon érzékel a szem.

This is the way

(#314) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Üdv!

Nektek csinál olyat a szoftver, hogy beállítotok egy külső billentyűzetet, és ha újraindítjátok elfelejti, hogy be volt állítva, és visszaállítja a gyárit? Mit ne mondjak iszonyat idegesítő, ilyennel még nem találkoztam. Telefont visszaállítottam gyári állapotba, és ugyan úgy csinálja.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#315) RaZroX válasza Snowy_owl (#314) üzenetére


RaZroX
addikt

Tedd át a feltelepitett billentyüzetet a telefonmemóriára és megszünik a probléma.

This is the way

(#316) Snowy_owl válasza RaZroX (#315) üzenetére


Snowy_owl
őstag

köszi, hálám üldözzön! :R én meg már itt szidtam agyba főbe, közbe az én balgaságom.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#317) kovaccs


kovaccs
tag

Vettem én is egy ilyen készüléket, eddig elégedett vagyok vele. Azért lenne néhány kérdésem, aki tud kérem segítsen:
1. A hívásfogadó gomb, csak egyféle módon, elhúzással működik? nekem kényelmetlen kicsit
2. Be lehet-e a WIFI-t alapértelmezetnek állítani, illetve van-e valami jelzés a kijelzőn, amikor a WIFI-t használja a teló. Úgy is kérdezhetném, hogy a mobilnet kapcsolatot lehet-e blokkolni. Ide kapcsolódik még, hogy a belépési jelszót meg tudja-e jegyezni adott helyen?
3. Hogyan tudok a kijelzőre honlap parancsikonokat tenni?
4. Letölthető-e valahol magyar használati?
5. Akku töltöttség csak az ikonnal ellenőrizhető?
6. Gyári állapot visszaállítás van a készüléken?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#318) RaZroX válasza kovaccs (#317) üzenetére


RaZroX
addikt

Miért érzem úgy, hogy ez az első Androidos telefonod ? ;]

1- Csak igy lehet felvenni.
2- A mobil adathálózatot ki lehet kapcsolni és akkor csak Wifiről tudsz netezni, az adott wifi hálózatnál megjegyzi a jelszót.
3- Letöltesz egy olyan widgetet ami kezeli a könyvjelzőket.
4- jó kérdés.
5- Beállitások > A telefonról > Állapot
6- Beállitások > Adatvédelem

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#319) konrada válasza kovaccs (#317) üzenetére


konrada
tag

4. Ha a magentásnál vetted, akkor az adott 2 gigás kártyán rajta van a használati utasítás pdf-ben.

...ha nincs, akkor az emiledre átküldhetem...

(#320) barni79 válasza Istenátka81 (#284) üzenetére


barni79
csendes tag

Feltettem az általad linkelt Rom-ot. Első benyomásra teljesen korrekt. Viszont amit tapasztaltam, hogy az E-mail alkalmazás indítás után hibaüzenettel bezár...

(#321) McKane


McKane
senior tag

szert tettem egy ilyen kis telefonra.. egyenlőre tetszik :)

de azért vannak kérdéseim :

1.: mostanában nagyon reklámozzák az Androidos vírusirtókat (norton,avast,stb ) kell ez egy hétköznapi telefonra ?

2.: Kb. mennyi üzemidőre számíthatok akkuról ? folyamatos mobilnet mellett,tehát nincsen használva,csak rajta lóg . .

3.: Érdemes leszedni a kijelzővédő fóliát róla ?

4.: Hol,hogyan lehet különböző ,akár saját, figyelmeztető hangokat rátenni ? ( pl. e-mail érkezésekor )

5.:Milyen felbontású,fájltípusú videókat játszik le ? Ha kell hozzá videokonvertáló,melyiket érdemes használni ?

6.: A fényképező résznél mit jelenet a " Fókuszálás módja : Automatikus / végtelen " ? Melyik mihez kell ?

[ Szerkesztve ]

(#322) RaZroX válasza McKane (#321) üzenetére


RaZroX
addikt

1- Használattól függ.. Ha nem csak Play-ről hanem innen pnnan is töltesz le akkor nem árt ha van virusirtó.
2- Nekem folyamatosan megy a mobilnet (Edge), közben stereo bluetooth headsetre van csatlakoztatva a telefonom és 2 napig is kihúzza, netezés, zenehallgatás és játék mellett. Na meg néhány hivás naponta.
3- Az attól függ, hogy mennyire zavar. Ha felrakatsz rá másikat akkor érdemes. Pl speedshop-ban raknak fel úgy fóliát, hogy nem is látszik hogy rajta van és tökéletesen védi a kijelzőt.
4- Letöltöd a Zedge (ingyenes) nevű ingyenes alkalmazást Play-ről és válogathatsz.
5- A HD (720p)-t viszi. Az hogy milyen fájlformátumot tud lejátszani az attól függ, hogy milyen lejátszót teszel rá fel.
6- Az autómatikus arra jó, hogy fényképezésnél a fényképezendő "objektum" vagy "személy" legyen befókuszálva, illetve az legyen éles. Végtelen esetén a kamera ezzel nem foglalkozik és minden ugyan olyan élességű lesz.

This is the way

(#323) Istenátka81 válasza barni79 (#320) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Örülök,hogy sikerült!!! :C
Valóban,,,Én nem használom,csak a Gmail-t,ezért nem vettem észre.
Javítani fogom!
Köszönöm,hogy szóltál!
Üdv

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#324) kovaccs válasza RaZroX (#318) üzenetére


kovaccs
tag

jó a megérzés, köszönöm!

(#325) kovaccs válasza konrada (#319) üzenetére


kovaccs
tag

megköszönném, ha átküldenéd!

(#326) kovaccs válasza RaZroX (#318) üzenetére


kovaccs
tag

Sajna már nem tudtam szerkeszteni!

a 2.-3. válaszod kérhetném konkrétabban?
tehát, hogyan kapcsolható ki, illetve melyik widgetet, és honnan töltsem?
köszi!

(#327) RaZroX válasza kovaccs (#326) üzenetére


RaZroX
addikt

2- Lehúzod a Notification Bar-t (Felül a fekete kis sávot ahol vannak a zöld ikonok) és ráböksz az adatok ikonra ha fehér. Ha szürke akkor ki van kapcsolva.
3- Letöltöd Play-ről az Android Pro Widgets alkalmazást.

This is the way

(#328) luciferk válasza konrada (#319) üzenetére


luciferk
senior tag

Az adataimnál levő emilemre nekem is légy szíves küld el a használati utasítást. ;)

(#329) konrada válasza luciferk (#328) üzenetére


konrada
tag

Elküldtem.

(#330) luciferk válasza konrada (#329) üzenetére


luciferk
senior tag

Kösz.. :R

(#331) Keeperv85 válasza Istenátka81 (#275) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ehj-ehj... most oltás jön, de sajnos muszáj... Szóval:

Nincsen gyári recovery ugye a leírásban. (Ezt már közben megoldottam)
Kapásból rossz az első parancs.
Az igyekezet szép, de a helyesírásod még az enyémnél is borzalmasabb... :Y (Központozás ember! Vessző után szóköz, max. két mássalhangzót használ a magyar nyelv, nem hármat... stb...:W )

szerk:

Deodexeleted a custom romot? Mert akkor tudom miért nem megy az email... :N

[ Szerkesztve ]

(#333) Keeperv85 válasza apeelme (#332) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A gyári reco-t már megcsináltam, csak ugye neki kéne fognom a leírást javítani. (Nem kell vendor ID elvileg hozzá.). Egyelőre nem vitt rá a lélek, csak a durvább hibákat javítottam ki... :B

(#335) Joker88


Joker88
őstag

Van valami PC-s program hozzá ??

Mint például a Nokiákhoz a PC Suite ( vagy Ovi ) .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#336) Melack


Melack
veterán

Innen kell még tok/ház valakinek? Csak érdeklődök, mert az idő is sürget majd.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#337) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nos, csak úgy döntöttem teszek fel recoveryt, meg ha már itt vagyok rootolom. Neki is vágtam a dolognak felment a recovery, de csak egyszer tudtam előhozni, egyébként mindig FTM feliratot kapok. Miért veszik el a recovery? Istenátka81 leírása alapján csináltam.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#338) Istenátka81 válasza Keeperv85 (#331) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Érdekes...
Többen jelezték, hogy jó a leírás, de látom ez egy kibaszott nyelvsuli, mert mindenki a helyesírással törődik!
Csak ha ennyire ÁSZOK vagytok, nem értem miért az ÉN leírásomból csemegéztek?
Ezt a legkönnyebb, más munkáját átfogalmazni, kicsit szapulni, majd csinálni egy tök ugyanolyan leírást. Aztán lehet dicsérni magad! :C
Gratula nektek!

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#339) Snowy_owl válasza Istenátka81 (#338) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én nem bántottalak úgy gondolom, szóval ezt nem hiszem hogy egészen nekem akartad címezni.

Közben megcsináltam más leírása alapján is, és ugyan azt csinálja a telefon, annyit tud mondani, hogy FTM. Nem értem.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#340) Keeperv85 válasza Snowy_owl (#339) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egészen nekem címezte.

@Istenátka81:

1, a leírást nem én emeltem át, ezt a kört ne velem fusd le, ellenben én sz.ptam vele mire érhetőre összeraktam
2, ha neked az első parancs úgy megy, akkor én seggen csókolom magam nyilvánosan
3, a helyesírás csak a hab a tortán.
4, nem panaszkodott senki, mert vagy nem mert nekiállni, vagy nem tud, mert zárták a topicot hozzá. Ellenben odaát már van egy testhezálló kérdés, pont neked való, lehet bizonyítani!

Nem idézem jó... láthatod itt is már...;)

Szóval: miért van csak FTM recovery?

Megcsinálod a gyárit, ha bebukja a fél topic garit és most a sajátom törlöm a szerverről?

(#341) Istenátka81 válasza Keeperv85 (#340) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Én bizonyítsak?
Köszi,ezt inkább kihagynám!
Én már bizonyítottam eleget,majd Te megoldod!
De talán az a baj, hogy egy (,)-vel több van a leírásban.... :))

Ui: Rossz fát hugyoztál le!
Neked köszönhetően ezentúl nem válaszolok egyetlen kérdésre sem, így arra kérek mindenkit, hogy Keeperv85
fórumtársunknak szegezze a kérdéseit, mint ahogy liti64 is tette, csak rossz helyre küldte!
Én kiszálltam ebből a fórumból!

[ Szerkesztve ]

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#342) Keeperv85 válasza Istenátka81 (#341) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszönöm, a kérdést megkaptam pü.-ben és ott válaszoltam is rá. Én nem bántottalak, szóval nem értem mire szívod fel magad, a kifogásolt tartalom miatt először apeelme szólt a másik fórumon, én azt sem tudtam akkor még, hogy a leírást te csináltad, csak később kerestem meg és nekem maradt a kijavítása.

Hogy ne csak off legyen, mutatom miről van szó >>

1.c:\adb".

Ezmiez? Felette azt írod ez az első parancs. Tudhatnád, hogy a fiatalok nagy része mennyire ért a parancssorhoz (semennyire), ezzel nem megy semmire. Így nem fog történni semmi!

"Készüléket kössük össze a Pc-vel (Nem USB-Tár mód)"

Én vagyok a kezdő fiatal tegyük fel: "Akkor hogyan? Mit nyomjak?"

Mielőtt bármihez kezdenél,,csinálj egy Backupot!

Oké, ismét kezdő vagyok: "Hogyan? Minek? Miért? Mihez kezdjek vele? Ha megcsinálom a leírást elveszik a garanciám?"

Na szóval: te is érzed, hogy ez így nem kerek szvsz.

A helyesírást meg hagyjuk. Én is rosszul gépelek, de amit kijavít a böngésző, azt legalább nem hagyom benne egy szakmainka szánt leírásba! > "ezzzel" és társai.

Ja igen, már majdnem kihagytam: nekem lehet írni nyugodtan, szoktam válaszolni, ha tudok, ellenben veled, ugyanis ha közvetve is, de az FTM-es kérdés téged illet meg, elvégre te írtad a mindenre kiterjedő leírást, aminek külön nyitottál topicot is. Ha valakinek elveszik a garanciája, majd visszaküldöm hozzád a telóval én is.

[ Szerkesztve ]

(#343) huhuhuu... válasza Istenátka81 (#341) üzenetére


huhuhuu...
tag

Keeperv85 , apeelme , Kelcsoca és még néhányan valóban jól csinálják a dolgukat . Szánnak rá időt , türelmet meg egy csomó munkát . Ilyen emberektől kapják meg azt az emberek , amit szeretnének . Tőlem sem , mert ennyi időm nincs . Mint ahogy a ROM telepítési leírást is kénytelen voltam "csak" átollózni egy már normálisan leírtból , mert a másik :)) Csak már nem bírtam nézni.... Brrrrr ! Nem megsértődni , hanem elgondolkodni érdemes a jogos kritikán .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#344) Istenátka81 válasza Keeperv85 (#342) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Lehet van benne hiba, de nézzünk téged!

"Készüléket kössük össze a Pc-vel (Nem USB-Tár mód)"
Én vagyok a kezdő fiatal tegyük fel: "Akkor hogyan? Mit nyomjak?"

Miért kellene nyomni bármit is? (adb reboot bootloader) parancs mire van?
Azt feltételeztem, hogy annyi esze mindenkinek van, hogy nem kikapcsolt készüléket dugja rá!

Ez valamilyen szinten jogos!
""Mielőtt bármihez kezdenél, csinálj egy Backupot!""
Ha már a recovery fent van, de még mielőtt Rootolnád, csinálsz egy backupot, akkor nagy valószínűséggel nem veszik észre a szervizben, ha a lementett romot töltöd vissza.
Én már csináltam így!

Helyesírás!!!
""A helyesírást meg hagyjuk. Én is rosszul gépelek, de amit kijavít a böngésző, azt legalább nem hagyom benne egy szakmainka szánt leírásba! > "ezzzel" és társai.""

Szóval Te még nem gépeltél el semmit?
Akkor ez mi?
""1, a leírást nem én emeltem át, ezt a kört ne velem fusd le, ellenben én sz.ptam vele mire érhetőre összeraktam""
"szakmainka" és ez?

"Te" kisbetűvel kezdve, stb..!

Mivel senkit nem kértem arra, hogy feltétlenül rootolja a készülékét, és azt hiszem oda is írtam, hogy "Mindenki csak saját felelősségre csinálja, az elromlott készülékért felelősséget nem vállalok!"

Én nem szívtam fel magam, csak ami sok az sok!
Üdv!

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#345) Keeperv85 válasza Istenátka81 (#344) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Miért kellene nyomni bármit is? (adb reboot bootloader) parancs mire van?"

Ami nem fog menni, mert nem tettem usb debug módba ugye. Igen, láttam később leírtad, de ezt a kollégának nem sikerült odaát reprodukálni.

"Ha már a recovery fent van, de még mielőtt Rootolnád, csinálsz egy backupot, akkor nagy valószínűséggel nem veszik észre a szervizben, ha a lementett romot töltöd vissza"

Ez oké, rendben is van! Bár meg kell jegyezzem az unroot mellé nem kell komplett rendszermentés. De nem írtál egy szót sem arról, hogy hogyan csinálják meg, az egyébként halál felesleges folyamatot!

Next...

Hogy szeretnéd a CWM-et levenni szerviz előtt, hmm? Mert ott azzal indítanak, hogy FTM módban felteszik rá a gyári szoftvert. Csakhogy nincsen FTM mód és semmi támpontot nem adsz arra, hogy miként lehetne visszatenni!

Látom figyelsz a helyesírásra, akkor játszunk:

"(adb reboot bootloader) parancs mire van?" << Mondat elején kisbetű.

Dupla idézőjelek, szinte mindenhol. A "Te"-t nem kell nagybetűvel írni, csak ha más szabály miatt (pl. mondat eleje) nagybetűs lesz.

"Én már csináltam így!" << ezt egy kijelentő mondat, tehát nem megfelelő írásjel. Folytassuk vagy itt sikerül megérteni, hogy NEM ÉN szóltam elsőre a helyesírás miatt?

..és akkor most idézzünk pár elégedett usert is, jó?

"Ha minden világosan , félreérthetetlenül lenne megfogalmazva bizonyára sokan és örömmel megcsinálnánk a dolgot . :)) :)) Ebből a leírásból nekem sem jön össze , pedig nem tegnap kezdtem . Tégy vele valami okosat ! :)"

"Üdv!

Én megcsináltam a leírásod alapján, és szépen fel is ment a recovery, ám egyszer jött elő, közvetlen a felrakás után, legközelebb megint az FTM felirat ugrott be. Mi lehet a baj? Többször is megcsináltam, utána is ugyan úgy FTM."

Még mindig várja a fórumtársad a válaszod! Nem akarod neki elmondani mit rontott el? :N

[ Szerkesztve ]

(#348) kelzsoca válasza Istenátka81 (#341) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Elmondom egyszerűen mi a helyzet, mi történt.

Adott a Hungariandroid fórum ami többek között az enyém, magántulajdon, itt több ZTE készülékkel is foglalkozunk, a ZTE Kis-el viszont nem.
Majd a napokbanban hirtelen megjelent egy új topic ami ehhez a készülékhez kapcsolódott, ide pedig egy callvote nick névvel regisztrált felhasználó feltöltött egy leírást, amiben voltak hibák-hiányosságok.

Mivel van egy fórum szabályzat, ahol ez található meg:

Elfogadod, hogy a fórum fenntartóinak jogukban áll eltávolítani, szerkeszteni a hozzászólásaid vagy lezárni az általad nyitott témákat, amennyiben úgy ítélik meg, hogy ez szükséges.

Így a kérdéses hozzászólás szerkesztésre/javításra került, természetesen a felhasználók érdekében.

Sem én, sem senki más nem tudta, hogy az adott tartalom ollózva lett, majd forrás megjelölése nélkül, de nick név említésével került ki az oldalra.

Mivel nincs készülékünk, sem kapacitásunk erre a modellre, így nem tudunk vele foglalkozni érdemben.
A segítő szándékod köszönöm.

Ennyit szerettem volna írni.

Köszönöm, hogy elolvastad.

Illetve megkérnék mindenkit hogy térjünk vissza a topic témájához, a ZTE Kis készülékhez.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#349) Snowy_owl válasza Keeperv85 (#340) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én meg szerintem dahallucináltam a nicknevem, meg annyira vártam a választ. :DDD

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#350) Joker88


Joker88
őstag

a telefonnál a kamerahangot le lehet valahogy némítani ?
ha átteszem rezgő módra a készüléket,akkor is van kamera-zárhang . .

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.