Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) juuzer válasza gyuribácsi88 (#43) üzenetére


juuzer
addikt

Tévedés. Ilyen áron 5 MP-es kamera se csinálna jobb képeket szerintem. Emellett HA jó minőségű képeket csinál egy 3,2 MP-s kamera, az elég. Emlékezzünk vissza pl a Sony Ericsson k750i-re, 2 mp-es kamerájával azért jó képeket csinált. Igaz az elvárások is mások voltak, meg akkor nem ilyen árban mérték. Nem a megapixelről szól minden.

Vamos a la playa.

(#102) quailstorm válasza juuzer (#101) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hanem a csiszolt ÜVEG lencse is szükséges a jó képalkotáshoz, a k750-ben cybershot van, a Nokiákban Carl zeiss, a ZTE-ben meg valószínűleg műanyagból préselt lencse. (és ha a telefon konkurenseit nézzük, a Galaxy y-nál feltétlen jobb választás. A vonalélesség legalább jó)

[ Szerkesztve ]

(#103) slayerenkala


slayerenkala
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#104) lujó55 válasza #40993792 (#100) üzenetére


lujó55
őstag

na erre gondoltam én is, ezért nem értettem, hogy miért általánosan elterjedt a másik.
akkor jöjjön a szmájli, jó? :D

(#106) juuzer


juuzer
addikt

ezt kifelejtettem :D

Vamos a la playa.

(#107) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

46e ezert es ajanlott? Jezusom, hova sullyed a Mobilarena?!? Mennyit fiZeTtEk a cikkert?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108) mpetrooo


mpetrooo
tag

Sztem jó kis kütyü, bár én nem adnék 30-35nél többet érte, ha már nem márkásat akarsz jó áron akkor huawei asceng g300 :R

[ Szerkesztve ]

(#109) dlaj válasza mpetrooo (#108) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, a G300 már az a kategória amire azt mondom, hogy OK.
Csak az meg 53 a Vodánál, 50 a Telenornál feltöltőkártyásan (Netshopból pár ezressel olcsóbb) Függetlenül meg nem lehet kapni egyelőre.

(#110) hungobungo válasza DS39 (#49) üzenetére


hungobungo
aktív tag

És ezt mennyiért merik 2012-ben eladni? Vicc kategória erősen...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#111) kaller1 válasza wwenigma (#107) üzenetére


kaller1
veterán

Nem látom a cikkben, és a MA adásában sem, hogy a 46k-s ár szóba került volna. :U

.::> <::.

(#112) wwenigma válasza kaller1 (#111) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Speedshop ár. Ha meg látatlanba ráverik az ajánlott plecsnit...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Nekem nagyon tetszik minden téren :K :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#114) kaller1 válasza wwenigma (#112) üzenetére


kaller1
veterán

25k körüli árra kapta a plecsnit, amit nem a hasukra ütve találtak ki. Hogy melyik szolgáltatónál és pontosan mennyi is lesz az ára, azt nyilván nem mondhatták el.

.::> <::.

(#115) Teasüti válasza DS39 (#18) üzenetére


Teasüti
nagyúr

mint egy 50k-s lomhasággal.
Nekem Ace-em van és fogalmam sincs miről beszélsz. :P
Azt nem kéne elfelejteni, h Ace már több mint két éve kint van és olyan cyanogen romokat gyártottak már hozzá, hogy válaszidőben nincs számottevő különbség az elithez képest.
Tárhelyet ki lehet tolni kártyával: kb 150 alkalmazással együtt úgy 300 mb-nál megáll a helyigény - játék csak egy-kettő, térkép és egyéb óriás melléklet meg sd-n).

Ha ez nem alap droidos telefon, akkor mi? Amúgy év elején 30 volt előfizuval (kemény 2500 havonta, ami kártyás viszonylatban is lóf.sz).

Megnéztem a tesztképeket, hát elsírnám magam, ha ilyenem lenne - ha havonta egy-két kép erejéig elő kell venni a telefont zsebből, még arra is alkalmatlan lenne. Ilyen ótvar szar képet az első kamerás mobilok csináltak úgy 10 évvel ezelőtt (persze nem ekkora felbontásban, de a minőség hasonló).

Sokat vaciláltam Ace előtt még a Skate-en, de a ZTE vmiért nem akar tökéletes telefont készíteni. :((( Úgy az említett 3-4 telefonjuk erősségeit kéne egybegyúrniuk! Akkor kapnánk egy Samsung-ot. :DDD

Zseblámpa funkciót többet használom, mint a kamerát. Led villanó nélkül nem vennék megint telefont. :N

[ Szerkesztve ]

(#116) Beri válasza Teasüti (#115) üzenetére


Beri
addikt

Azt nem kéne elfelejteni, h Ace már több mint két éve kint van és olyan cyanogen romokat gyártottak már hozzá, hogy válaszidőben nincs számottevő különbség az elithez képest.
Mi számít elitnek? SGSIII?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#117) DS39 válasza Teasüti (#115) üzenetére


DS39
nagyúr

akkor vegyél telefont kamera meg led villan miatt. az én Y200-om tud annyit mint az Ace, és töredék áron vettem ahhoz képest. a kamerája sem rossz, de nyilván az Ace-ét nem veri, de engem nem zavar, fotózni van kompakt. a led zseblámpa minek? ha kell fény bekapcsolom a képernyőt, az elég erősen világít.

az meg hogy nincs számottevő különbség az elithez képest... hát nem tudom, de egy négymagos csúcs Samu és az Ace között ne lenne különbség? meglepődnék.

[ Szerkesztve ]

(#118) fleetcmd


fleetcmd
tag

Abban biztos vagyok, hogy a főmenüben lévő "Adatmenté s &" és "Hangrögzít ő" (hangrögzít én, hangrögzít te, hangrögzít ő) nevű ikonoktól hamar kikészülnék. :U

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#119) fleetcmd válasza Epsylon (#31) üzenetére


fleetcmd
tag

"A belső tárhely méretével semmi bajom. Úgyis bővíti magának mindenki egy min. 8 v. 16-os kártyával"

Az a baj, hogy hiába bővíted, ha az alkalmazások a belső memóriából foglalnak helyet, és ez akkor sem változik, ha az SD kártyára telepíted a programot (csak akkor kevesebbet foglal a belső memóriából). Ezt nem értik meg a gyártók, amikor - szerintem tévesen - úgy gondolkodnak, hogy majd vesz bele a delikvens SD kártyát, ha nem elég a hely.

szerkesztés: és többek között ezért hiányolom a belső memória méretét a készüléktesztek többségéből

[ Szerkesztve ]

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#120) Kris87 válasza fleetcmd (#119) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ace esetében van megoldás rá, nyilván más mobillal is megoldható, némi trükkel egy külön partíciót lecsípve az sd kártyából növelhető az a tárhely, amit a telefon belső tárhelynek hisz. Az más kérdés, hogy ha netán kiveszed az sd kártyát akkor borul minden, bár miért is vennéd ki?

(#121) Teasüti válasza DS39 (#117) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az interface gördülékenységében a magok száma nem lényeges.
Láttam már 4 magost is szaggató felülettel.
Sztem ha már tizedes különbségek vannak mondjuk egy menüpont megnyitásában és amúgy mindkettő sima, mint a vízfolyás, akkor nem, nincs különbség.
Amúgy se vagyok meggyőződve róla, h van létjogosultsága a multicore-nak egy telefonban.

Van igazi fényképező, persze. De azt csak akkor hordom magamnál, ha várhatóan fényképzeni fogok. Amúgy meg bizony a telefon helyettesíti. Ez havi egy-két alkalom, de akkor elvárom, h ne olyan képet készítsünk 2012-ben, mint mikor az első kamerás telefonok megjelentek bő 10 éve. Akkor inkább ne is rakjanak bele kamerát! A képernyő fénye éppen elég a tájékozódáshoz, néha jól tud jönni a fotonágyú. Ez is csak addig nem volt szempont, amíg nem lett egy ilyen telefonom, ami ezt is tudja. :)

(#116) Beri
IPhone. Ha gördülékenységről van szó, az az etalon.
Ezt csak megközelítheti egy Android, de ennek oka könnyen belátható: lásd konzol vs pc.
Amúgy én azt mondanám, hogy árban felső kategória.

(#120) Kris87
Nem borul minden, csak az "sd-ext" partíciót választja le a telefon és csatlakoztatja a géphez.
A telefon által belső tárhelynek hitt partíció továbbra is csatlakoztatva marad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#122) Teasüti válasza Teasüti (#121) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A tesztképeket elnézve ez a kamera a Tesco-s budget webkamerák szintjét hozza, ami szégyen ártól függetlenül. Jobban tették volna, ha inkább kihagyják és máshova gyúrnak a keretből.

[ Szerkesztve ]

(#123) St3ven válasza fleetcmd (#118) üzenetére


St3ven
addikt

LOL Fel sem tűnt elsőre. :DDD

Egyébként nekem krvára bejön ez az egyéni felület. :C

Most lehet, hogy hülye kérdés, de ha feltelepítek a Play-ről egy appot, annak az ikonja illeszkedik majd ehhez a felülethez (azaz "megcsinálja" ilyenre a rendszer), vagy el fog ütni ezektől a keretes ikonoktól?

Mert ha utóbbi, akkor az nagyon gáz, dobtam ki ezért már launcher témát...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#124) M3oH válasza Teasüti (#115) üzenetére


M3oH
addikt

Ace megjeleneskor sem volt tul jo keszulek, messze nem volt best buy. Jelen pill.ban pedig csunyan tul van arazva a tudasahoz kepest.

(#125) Teasüti válasza M3oH (#124) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezt sose tagadtam. Ott kapcsolódtam be, mikor a topik elején Ace-hez hasonlította vki, h tán nem eszik olyan forrón a kását.

(#126) apeelme válasza gabe8719 (#86) üzenetére


apeelme
addikt

:-)

(#127) club1


club1
veterán

Érdekes ez az ICS, bár már említették előttem...

[ Szerkesztve ]

(#128) iOnizer


iOnizer
tag

Érdekes egy szituáció ez. Kíváncsi lennék mit tud a kicsike Jelly Beannel a hátán. Szerintem sokat gyorsulna. Az más kérdés, hogy ezt megtudjuk -e valaha :) A kamera meg tényleg gáz, de nem nagyon vártam mást Blade után... :D

Alá bizony

(#129) csoki46


csoki46
aktív tag

Kíváncsi leszek mikorra lesz rá frissítés

(#131) kelzsoca válasza Dj Bl3nd2 (#130) üzenetére


kelzsoca
félisten

Belső tárhelyként 200 megabájtot kapunk gyárilag

Erre nem fogsz mp3-at pakolgatni, ez az alkalmazások számára fenntartott data tárhely.

https://vertigostore.eu

(#133) ingyom007


ingyom007
tag

Ez a teló egy az egyben galaxy ace csak armv7 meg gyengébb kamera a belső memória engem nemzavar blédem van eddig se volt gondom az alacsony belső memóval...

(#134) iOnizer


iOnizer
tag

Mondjuk egy ZTE Blade után nem látnám okát a cserének. Max a Galaxy minis réteget lehet egy ilyennel megfogni

Alá bizony

(#135) VIC20


VIC20
őstag

"tűéles"

Mutass nekem egy éles tűt! :P

(#136) huntiger


huntiger
tag

lehet tudni már, hogy melyik szolgáltatónál, és mikor lesz kapható a készülék?

(#137) mickemoto


mickemoto
őstag

Újdonsült tulajdonosa vagyok egy ilyen "kis" készüléknek.Ez az első okosnak mondható telefonom úgyhogy véleményt még nem mondanék róla,de ha valaki kíváncsi valamire a telefonal kapcsolatban akkor igyekszem segíteni.

Egy negatívum ért még frissiben, mégpedig az hogy nem kaptam hozzá 2GB micro-sd kártyát. :(
Valaki aki szintén vett ilyen készüléket????

(#138) basaja válasza iOnizer (#134) üzenetére


basaja
senior tag

franc tudja,én erre le nem cserélném a Minimet...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#139) medosz11


medosz11
tag

Ez vagy egy Huawei Ascend Y200 szerintetek? :F

(#140) St3ven válasza medosz11 (#139) üzenetére


St3ven
addikt

Jó kérdés, én a Kis megjelenése előtt ruháztam be egy Y200-ra (akkor még 25.000 Ft volt kártyásan webshopból), de pl. ennek a tesztje is meggyőző. Ez egyedül talán a RAM méretében a jobb (meg a belső tárhelyben, ha tényleg igaz az a 200 MB, és nem viszik el 3/4-ét a gyári alkalmazások és frissítéseik), viszont az Y200 hihetetlenül jól optimalizált, ezt többen tanúsíthatják a topicjában.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#141) medosz11


medosz11
tag

Vagy esetleg LG E400 Optimus L3?

(#142) St3ven válasza medosz11 (#141) üzenetére


St3ven
addikt

Na, azt nem ismerem, de én anno nagyon befürödtem egy LG Optimus GT540-nel. :((

Személy szerint nem tudom alátámasztani, de sokak szerint az LG alsó kategóriás telefonjai nem éppen a legjobbak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#143) medosz11 válasza St3ven (#142) üzenetére


medosz11
tag

Köszi, talán még írnak :)

(#144) scyllarus válasza Teasüti (#115) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is vacilláltam az Ace-en, megjelenésekor azonnal beleszerettem. Hálistennek a Skate-et vettem. Kolléganőm Ace-jét kellett párszor ápolnom, hát ekkora rakás hulladékot én még életemben nem láttam ilyen áron. Meg amiket mesélt róla... Az Ace topic is tele van sírva (ezért nem vettem azt, egyébként).A Skate messze nem tökéletes, van gyengesége bőven, de az Ace-nél kb. 3x jobb.

A T-nél megjelent Kis Plus miben plusz az eredeti Kis-hez képest?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#145) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

nem tudjátok, hogy a ZTE kis és a ZTE kis Plus között mi a külömbség?:)

illetve jó telefon ez ?:)

Üdv! : :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#146) kovaccs


kovaccs
tag

Most, hogy a rivális H y200 készüléknek is jó lett a T dominós ára (22.990Ft -csak háromezer forinttal drágább mint az ZTE kis) nehéz döntenem. Segítenétek, pro, kontra?

(#147) Playstation1


Playstation1
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Kérdéseim lennének :DD

3 okostelefonon gondolkozok , a ZTE Kis Plus-on , a Nokia Lumia 610-en és a 710-en.
Szerintetek melyik a legjobb ? Az Androidnak vagy a Windows 8-nak van vajon jövője ? :)

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#148) scyllarus válasza Playstation1 (#147) üzenetére


scyllarus
veterán

Az androidnak biztos van jövője, a WP8-nak majd nemsokára kiderül. A Lumia 610 azonban 7.5-ös vagy 7.8-as (pontosan nem tudom), a 710 WP7.8-as, WP8 biztosan nem lesz rájuk, ahogy egyik WP7-es telefonra sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#149) mandras81 válasza kovaccs (#146) üzenetére


mandras81
senior tag

Nézd meg a Mobilarénás teszteket.

www.google.hu -> zte kis teszt mobilarena
-> huawei y200 teszt mobilarena

frozzyZTE:

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de mintha a plus csak annyit jelentene, hogy fekete a teló. Én tegnap vettem egyet, de nem látok nagyon pluszt a Kis-hez...

[ Szerkesztve ]

(#150) kovaccs válasza mandras81 (#149) üzenetére


kovaccs
tag

Köszi átnéztem. Te valamiért a kis-t választottad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.