Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm, hát ez durva egy telefonteszt :DDD

viszont a 3 jöhetne ide hungarisztánba is.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) cgod


cgod
tag

Igazából a magyar 3 a Vodafone. Gyenge hálózat, szar support, olcsóság. Igaz ugyan, hogy a hagyományos mobilpercdíjak azok itt is az egekben vannak, drágábbak, mint otthon, viszont feltöltésenként olyan bónuszok vannak, hogy csuhajja, például 3nál, ha feltöltesz 15 fontot és azt átkonvertálod egyből percekké, akkor lesz olyan:
150 mega internet
vagy 500 sms
vagy 500 perc mindenhova
még jó sok ingyen perc hálón belül
Szóval igazából prepaidesként az ingyen orális szexen kívül mindent megkapsz havi 4500 forintból. Többi szolgáltatónál is vannak hasonló durvaságok, viszont egy olyan országban, ahol így hirtelen nem tudom felsorolni az összes fizikai és virtuális mobilszolgáltatót, kicsit jobban ügyelnek a verseny látszatára, mint otthon. Bár, ki tudja, lehet majd valamikor mo-n is lesz Tesco meg ASDA phone.

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#3) InVino86 válasza cgod (#2) üzenetére


InVino86
aktív tag

Hmm Angliában mit is dolgozgatsz kolléga ? :)

Nekem is van pár ismerősöm Angliában, elég jól keresnek, persze amit kerestek hazahozzák.

(#4) Mr.Csizmás válasza cgod (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem az olcsóság elég, itt, meg asszonyéknál van yodafone...igaz 3-s telefonom már volt, NEC e616V :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) cgod válasza InVino86 (#3) üzenetére


cgod
tag

Jelenleg éppen raktárba szedegetek ki cuccokat dobozokból a fejemen egy fejhallgatóval ami beszél hozzám, de nem érti, hogy mit mondok. Nagyjából olyan, mintha egy autistát tanítanék csajozni. Nem kicsit idegesítő, emellett fárasztó. De próbálok feltörni. Amúgy minimálbéres állás, szóval hülyére nem keresem magam, de el lehet éldegélni belőle. Főleg, hogy én nem nagyon akarok hazahozni semmit, jó darabig magamat sem. Innen kintről még nagyobb bohócság MO.

Amúgy minimálbér 800 font egy hónapra nagyjából, lakás pedig még lehúzós albival is kijön 300-400 fontból. Szóval lehet takarékoskodni kicsit, nem, mint az otthoni minimálbérrel, amiből maximum éhenhalni.

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#6) Huma válasza cgod (#5) üzenetére


Huma
addikt

A szép. Négyszerese az itteni minimálbérnek.
Ha lenne valamennyi pénzem és tudnám hogy kint biztos kapok munkát én is kimennék.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) InVino86 válasza cgod (#5) üzenetére


InVino86
aktív tag

Nem rossz, sőt nagyon is jó, ha szakmámban el tudnék helyezkedni akár Angliában akár Amerikában, akkor én is kinn élnék.

(#8) Móci


Móci
addikt

Jó kis teszt lett, nagyon tetszett a stílus!
Remélem jön még össze ott kint valami jobb munka, na meg egy barátibb készülék. Bár, ennyiért lehet, hogy itthon is elgondolkodnék ezen a csodán.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) cgod válasza InVino86 (#7) üzenetére


cgod
tag

Szakmákban nehéz, nem nagyon hajlamosak elfogadni az európai papírokat. Emellett ráadásul mindenhez papír kell, még durvábban, mint otthon. De nem szakmában dolgozni is megéri, kimenni viszont csak úgy, hogy van kezdőtőke meg ismerős. Én sajnos nem így tettem, szívok is. Viszont olyan 1000 font kezdővel már el lehet létezni két hónapot nagyjából.

@móci:

Én is reménykedem benne, meg keresgélek ezerrel. Csak itt is szar van, főleg minimálabb munkák terén. Igazából a teló arra kellett, hogy gyorsan tudjak kapcsolattartani, és most is nagyréészt akkor van használva, ha nem vagyok otthon. Jó tud lenni azért az, ha az embernél mindig van kéznél msn meg skype. Már addig, míg le nem merül. Ebből a szempontb ól van annyira katasztrofális, mint az elsőgenes tuoch-om volt. Azt is ugyanaz a baj jellemezte, mint ezt. Akkucsík háromnegyeden, aztán egyszercsak nullán. Így meg nehéz optimaliználni. Amúgy, mint telefon nem is nagyon használom, kapcsolattartásra internet. Ha meg telefon, akkor meg HTC, esetleg n97, azok kint már egész baráti árban mennek. Alapfilozófia, hogy telefonra ha pénzt adok, akkor az legyen okos. Ha meg dzsunka, akkor szinte mindegy milyen. Csak idegesítő, hogy az olcsó telefonok hemzsegnek a szoftveres és hardveres bugoktól. Mondjuk nem mintha a drágák ne lennének ugyanolyanok.

[ Szerkesztve ]

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#10) InVino86 válasza cgod (#9) üzenetére


InVino86
aktív tag

Nálam inkább a szakmai gyakorlat a lényeg: Programtervező Informatikus
Még ha csak, sima informatikusként is az is nagyon joo lenne.
Orrvérzésig szgépeket javítani, takarítani, karbantartani.

(#11) cgod válasza InVino86 (#10) üzenetére


cgod
tag

Ilyesmi munkát kerestem már otthon is, de sajna nem nagyon van. Pedig lényegesen jobb lenne, mint napi huszonharminc kilométereket sétálni...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#12) InVino86 válasza cgod (#11) üzenetére


InVino86
aktív tag

Hmm én itthon fejlesztő vagyok egy cégnél, de egyelőre csak diákként mert még nem végeztem.

20km-t setalsz naponta ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#13) jaja1981 válasza cgod (#11) üzenetére


jaja1981
addikt

Mérnökökkel mi a helyzet kint?
CAD/CAM Gépész mérnök vagyok 4 éves főiskolával (nem buktam, 4 éves volt).
1év tapasztalat Pro/E tervezéssel, 2 év autóipari mérnöki állás és 2 év ISO audit és egyéb auditra készítés cégnél.
Lenne esélyem kint valami melóra?
Hogy látod?
Lehet írok privit, mert szöknék én is.
Köszi a választ.

(#14) Siiiiix


Siiiiix
tag

ZTE modemem volt vagy 4 évig ne szidd :)) :))

(#15) cgod válasza Siiiiix (#14) üzenetére


cgod
tag

Sőt, nem is nagyon van olyan ember, akinek ne ZTE vagy Huawei modeme lenne. Illetve Mobilszolgáltatók által brandelt telefonok nagy része is e két gyártó valamelyik modelljére épül. Csak annyit jegyeztem meg viszonlag hosszan, hogy szaglik a telefonról az alsókat, pedig kis odafigyeléssel nem nagyon lenne nála jobb ár/teljesítmény kategóriájú cucc a piacon : )

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#16) Voyage válasza cgod (#2) üzenetére


Voyage
aktív tag

Itthon a vodafone-nak talán a legjobb a lefedettsége, kíváló a supportja, mindenben úttörők szinte, és még olcsók is! :U
ZTE nagyon is nagy márka, komoly telekommunikációs háttere van, illetve IP világában is eléggé otthon van.

Amihez nem értesz, nem kéne szidni, és baromságokat beszélni róla. :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#17) pincehely válasza Voyage (#16) üzenetére


pincehely
addikt

A Vodafone???
Ha a keddi határidőig nem fizeted be a számlát, szerda reggel 7kor már kapod az sms-t, hogy kimenő híások letíltva.
Haveromat minden hónapban ezzel szívatták. Térerő az meg tényleg olyan, mint a fehér holló.
Budapesten persze van, de nem budapestből áll az ország.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#18) Voyage válasza pincehely (#17) üzenetére


Voyage
aktív tag

Rengeteget utazok én is, meg faterom is országszerte, rengeteg kis falukba is, egyetlen helyről tudok, ahol szakadozik a jel, de ott is van.
Nekünk volt, hogy postás nem hozta a számlát, határidő után 1.5 héttel fizettük be, semmi gond nem volt...
Mondjuk céges csomagban van az egész család, havonta fizetünk átlag 50k-t mostanában.. :)

Ja és 8 éve előfizetők vagyunk.

szerk.: tudok kamionos és fuvarozó ismerősöket is, mind vodás, egyiknek sincs baja térerővel... ;]

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#19) szasza_xp válasza Voyage (#16) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Yodafone, nincs térerőm Békéscsaba környékén a főúton és Nyíregyháza felé dettó, Kiskunhalas előtt meg eltűnik a fenébe... mindezt 2009-ben céges előfizetéssel, menjen a yoda a.... nah oda :DD

[ Szerkesztve ]

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#20) Dare2Live válasza szasza_xp (#19) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

á nekem Pécsen a saját lakásomban nem volt. Amikor vásárlás után 2napra meg visszavittem,hogy így ez nem kell a képembe röhögtek. Erre aztán énis durci lettem...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

lyenkor viszont lehet látni, hogy a program méretének nagy részét valószínűleg a hibaüzenetek teszik ki, mivel én még életemben nem láttam szoftvert ilyen változatosan gondokat kommunikálni.
:))

amúgy 5230 vagy 5530 45-50k ujonnan nálunk ot vszeg mégocsobb

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) rep3at


rep3at
őstag

Jó kis teszt :R

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.