Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brekkhun


brekkhun
tag

Ennél jobban le sem írhattad volna, mire kéne figyelnie egy merénylőnek. :))

( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#2) zsoldos10 válasza brekkhun (#1) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Hát hallod itt aki akar az robbant és tuti nem fogja bejelenteni, vagy nem engedi, hogy kijussunk!

De azt meg ígérem megeszem a kalapom, ha egyszer tényleg lesz bomba!!!! :C
Le kellett vennem a munkahelyem nevét, mert feljelentéssel fenyegettek facebookos kiírás miatt..... Ne de tud a mobilgyártó :D:D:D

Üdv!

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Nokia Komárom?

(#4) baluka26 válasza zsoldos10 (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Komárom-Esztergom megye?:D
Megelőztél, gabor85 :DDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) zsoldos10 válasza baluka26 (#4) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Mi lenne más :D Ezt a poént ami ott volt meg kellett osztani :D egy vígjátéknak elmenne!

Üdv!

(#6) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tudsz szerezni olcsón telefonokat?

( :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#7) zsoldos10 válasza zsoldos10 (#5) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Ha kérhetem a cég nevét ne írjuk ki! Szerintem mindenki erre tippelne, de tényleg feljelentéssel fenyegetnek :D TITOKTARTÁS megsértéséért!
Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#8) zsoldos10 válasza Magnum_ (#6) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nem lehet benn vásárolni! Esetleg 1-2 szer amikor telót lehet nyerni sokan adják el rögtön olcsón..... Lopott sok lenne, de nem nálam, ajánlottak pl. C7 20000 pénz.....
Ezekkel viszont EGGYÁLTALÁN NEM foglalkozom! :R

Üdv!

(#9) EczkE válasza zsoldos10 (#8) üzenetére


EczkE
addikt

N8? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10) zsoldos10 válasza EczkE (#9) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Azt nem magyarba gyártják :)

Üdv!

(#11) baluka26 válasza zsoldos10 (#10) üzenetére


baluka26
veterán

Komáromi vagy?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Magnum_ válasza baluka26 (#11) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyáltalán, magyar?

I humbly and respectfully decline™

(#13) EczkE válasza zsoldos10 (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Hiba. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#14) zsoldos10 válasza Magnum_ (#12) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nem vagyok komáromi, de magyar vagyok! Hát igen amúgy Saint_ kérdése jogos! Egyre több nemzetiség akad.......

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15) baluka26 válasza zsoldos10 (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Merre fele laksz?
Én is Komárom-Esztergom megyei vagyok :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) zsoldos10 válasza baluka26 (#15) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Szomszéd megye :)

Üdv!

(#17) Kolondrum

Egy kicsit túl vagy pörögve nem érzed úgy? Én így üdvözöllek.

[ Szerkesztve ]

(#18) zsoldos10 válasza Kolondrum (#17) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Én is üdvözöllek! Ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#19) PierNight


PierNight
aktív tag

jól sejtem, hogy neked ez az első bombariadód itt? Szokd meg múlt hónapban is volt 3x...:D

(#20) zsoldos10 válasza PierNight (#19) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

1 en ott voltam :D B műszak :C

Üdv!

(#21) Hujikolp válasza zsoldos10 (#20) üzenetére


Hujikolp
őstag

Szeptember én is voltam egyen, a többit eddig megúsztam. C műszak. :)

(#22) malibustacy


malibustacy
újonc

Hello :D Én is ott voltam a Bombariadón,hányadszor is? :D azért ez tényleg nagyon gáz,simán ki kelllett volna hívni a Tv2-őt,hogy nézzék már meg,egy bombariadó hogyan zajlik nálunk... Ugye a kijutás,jobb esetben 20-30 perc alatt megvan,bár had említsem meg,nekünk leltározni kellett még.... :D jó,hog yporszívozni még nem.. és azt se felejtsük el,hogy "egyesek" haza mehettek,mert hát egyértelmű volt,hogy vissza dolgozni már nem mehetünk mert 4 óra alatt vizsgálják át az épületet.. Haza nem engedtek,de egyeseket igen.. Akik a jó meleg szobájukba élvezhették a bombariadót :D

B műszak,2-esből :R

[ Szerkesztve ]

(#23) malibustacy


malibustacy
újonc

Hjajj és azt se felejtsük el,hogy ugyebár rendsen ellenőrzik a táskákat befele.. Minek is ? :D ez a detektor kapus dolog tényleg mesébe illő.. Ha bombát akarnék robbantani,tuti,hogy telefonálás után 20 perccel tenném,mert akkor van az a rengeteg ember ott a detektor kapunál. Királyság :DD

(#24) zsoldos10 válasza malibustacy (#23) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Hát igen! A legviccesebb ha viszont te vagy én feltéptük volna a vészkijárat zárófülér és szépen kisétáltunk volna, amit jogosan megtehetnénk ilyen esetben, másnap már nem dolgoztunk volna a gyárban! Az meg hogy egyesek hazamentek mások meg még a megrendelt pizzáért is csak nagy harcok árán mehettek ki az minősíthetetlen!

Üdv!

(#25) malibustacy


malibustacy
újonc

Hát igen,ez van sajnos.. De,vajon az illető miért is csinálja ezt? :DDD ezen sem ártana elgondolkodni a főnökségnek.. Elképzelhető,hogy a 320 ft.-os bejglit,a nagy karácsonyi ajándékot amit az egész éves munkánkért kaptunk,... talán jobb lett volna,ha megtartják maguknak... :((( lényeg,a lényeg,tényleg nevetségesek a bombariadók itt a gyárban.. Nem is hallottam sehol olyat,hogy nem a vészkilyáraton mennének ki az emberek,egyedül nálunk van ez így... :K Azt meg se említsük,hogy egy tűzesetnél tuti,hogy ugyan így lenne.. Detoktor kapun mehet ki,aki esetleg nem ég el :C

(#26) zsoldos10 válasza malibustacy (#25) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Valamit mondasz :)

Üdv!

(#27) Thome válasza zsoldos10 (#20) üzenetére


Thome
addikt

Nem tudod hogy ott a gyár körül milyen külsős cégek hirdetnek állásokat? Kéne mostmár valahova menni dolgozni... :C

(#28) föccer


föccer
nagyúr

Bombariadó. Hmmm. Ezen így elcsodálkozni? Hmm.

Még anno szakközépbe a szerdai napra csak az első 3 órára pakoltunk be. Tudtuk, hogy a 3. óra után jön a heti rendszeres bombariadó :Y :DD Csak aztán megszívta az arc, mert a rendőrség kirendelt egy nyomozót, hogy ugyan nézzen utána a dolognak, hogy miért jön minden szerdán bejelentés a suli előtti telefonfülkéből. A tisztel tag, meg egyszerűen megállt egy cigire a sarkon és megnézte, hogy melyik lurkó megy ki telefonálni a 3. óra után :) A kedves szülők örültek a 7 db tűzszerészeti kiszállás és vizsgálati költségnek :) Több bombariadó nem volt az iskolában :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29) zsoldos10 válasza Thome (#27) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nem tudom de szerintem a zaco oda meg nemigen mennél dolgozni, ha utána érdeklődsz megtudod miért..... Amúgy most a gyár 60%-a áll nem tudom ki terjeszti, hogy van felvétel mikor most küldtek el egy csomó embert........

Üdv!

(#30) zsoldos10 válasza föccer (#28) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

:DD Szülők örülhettek :DD

Üdv!

(#31) Thome válasza zsoldos10 (#29) üzenetére


Thome
addikt

Passzolom, csak érdeklődtem. Azt tudom, hogy konkrétan a no ki az-ba nincs felvétel, a zacot meg akkor meg se próbálom, ha már ennyire bátorítasz rá! :))

(#32) zsoldos10 válasza Thome (#31) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Hidd el jobban teszed inkább Trenk Pannon vagy alap nokia olyn május körül elöbb nem....

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.