Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Utána folyamatosan csökkenő időközökben megismétled a beavatkozást.

Ennek akkor van van értelme, ha félévente megcsinálod, ha hangos, ha ha nem.
Amikor már kezd szétkopni, nem tartós a hatás.

A hangos ventilátor egy idő múlva magától is elcsendesedik, amikor teljesen megáll. :DD

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) zozo1414 válasza lorenzen (#1) üzenetére


zozo1414
csendes tag

rendszeresen kéne csinálni ezt
végülis csak 5 perc az egész, annyi ideje meg mindenkinek van

(#3) Samus


Samus
addikt

És a kenőszírt WD40-el is helyettesítheted :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) cizoe


cizoe
őstag

ventilátor ;)

(#5) madstunt válasza Samus (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Jó a wd40 mindenre jó,mi a halászlébe is rakunk kicsitt hogy jobb íze legyen

[ Szerkesztve ]

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nah és akkor én mit szóljak? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) madstunt válasza Apollyon (#6) üzenetére


madstunt
addikt

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Sajnos még a levegőt nem lehet megzsírozni, hogy az ne adjon hangot a lapátok között :DDD .

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) Armahun


Armahun
addikt

1 belátod, hogy felesleges 12 ventilátor a házban
2 a 12-ből meghagysz hármat.
3 a maradék hármat elkezdet 5 volton használni
4 már a merevlemez hangja is zavar ezért teszel egy noti hdd-t a gépbe
5 kivágod a házad rácsait, hogy ott se zúgjon a levegő
6 már hallod a táp és a videokártya "ciripelését", és elkezd zavarni
7 na innen hova tovább :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) fekeandras válasza Armahun (#9) üzenetére


fekeandras
őstag

Vagy vesz az ember egy elosztót 900.- ért és le van tudva 3db venti szabályzása.
Máris nem kell gányolni. De aki szeret barkácsolni vagy nem akar erre pénzt kiadni az korlátozza 5voltra és hali. A leghangosabb ventit is el lehet kussoltatni így, otthon fillérekből.

mod: # 6 :Látom nem csak én vagyok ilyen elvetemült... :D

[ Szerkesztve ]

(#11) DeadMeat válasza Armahun (#9) üzenetére


DeadMeat
veterán

Veszel egy adag hangszigetelő cuccot.Aztán egy hangszigetelt házat,ami nem otthoni kókálmány,hanem gyárilag szigetelt.Hogy innen hova tovább?Passz :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12) fekeandras válasza Armahun (#9) üzenetére


fekeandras
őstag

PS2, USB meg VGA hosszabbítót forrasztasz gép meg 2 helyiséggel arrébb zörögjön csak magának.

(#13) neduddki válasza Samus (#3) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ja csak mezgaz laborba nem valik be, me fejreallicsa a gipeket:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) madstunt válasza fekeandras (#10) üzenetére


madstunt
addikt

Ha ilyen elvetelmülteket keresel,a közvetlen környezetemben van 4 minimum.

(#15) fekeandras válasza madstunt (#14) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát ja.Anno nyáron muszáj volt így hűteni az X800-am mert ha rendesen beindult a ventije majd szétrázta szegény kodegány házikómat. :D

(#16) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Up a segítőkész írásért. :-)

És ha a 10-en lakunk, akkor hogy közelítsük meg a garázst? Hagyjuk pörögni a ventit és landoljunk? :D

Nálam olyan bosszantó zaj van, hogy nem a venti hangos, hanem ilyen periodikusan emelkedő "rezonancia". Tökre idegel és már minden csavart meg szart átnéztem, de nem javult. Még két lépés van: 1. Lehegesztem ponthegesztéssel összes csavar fejét. 2. Minden eszközt kiveszek a házból és jó lesz úgy az asztalon ahogy van. (Csak a macska rá ne lépjen, de majd kifeszítek fölé egy 220v-as hálót. )

Lehet,hogy nem Point of View házat kellett vóna vennem occóé? (Fekvő párti vagyok, occóé csak az volt. Na jó, néha térdelve is szeressük. :-) A grillcsirke pózt meg alap szeretet illeti. :DDD )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17) Móci válasza V.Stryker (#16) üzenetére


Móci
addikt

Olcsó háznál ez van... nekem is tekeredik, nyeklik a foxconn, régebben rezgett is, amíg a vinyókat rá nem raktam egy barkácsolt szivacsos tartóra. Azóta nincs akkora gond. Már azon is gondolkodtam, hogy valami fiókba beépítem az egészet, tököm tele a házzal, 20 ezernél többet meg a franc se szánna rá.
Grillcsirke az fasza! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) V.Stryker válasza Móci (#17) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Bakker,most bevillant egy szóvicc képe: Grillcsirkén egy misszionárius... :W :DDD :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19) yolan válasza madstunt (#5) üzenetére


yolan
őstag

ha fáj a torkom, 2 spricc a nyelvemre és rendben is volnánk, de a palacsinta alá is szoktam fújni, oda ne ragadjon

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#20) kmisi99 válasza Armahun (#9) üzenetére


kmisi99
addikt

én jelenleg ott járok hogy a HDD zavar :D A többivel nem lenne gondom corsair táp vapor-x hűtés... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.