Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Cifu válasza tothl (#55) üzenetére


Cifu
nagyúr

Vita akkor lenne, ha tényeket közölnél, mert az továbbra sincs. Azt hiszem a blogbejegyzésben és itt alant én épp elég ténnyel szolgálta. De nyilván az én hibám ez is.

-Le van írva, hogy a kijelző, kamera, sebesség, összeszerelés, szoftver milyen. Történetesen nagyon jó.
-Le van írva, hogy milyen hibával találkoztam, itt a hozzászólásokban még kb. 10x leírtam: a GPS. Az sajnos tényleg használhatattlan.
-Ott vannak a linkek a ZP998 topichoz, illetve az XDA-s fórumtopichoz. Nyugodtan utána lehet nézni, a többi tulajnak mik a véleményei a telefonról, ha már az enyémre nem adsz.
-A "majdnem mindenben rosszabb, mint aktuális márkás társai" nincs kifejtve, itt megint a tényekkel vagy adós. Mint említettem, volt SGS3, SGS4, LG G2, Nexus 4 (most ilyen telefonom van) és Nexus 5 is huzamosabb ideig a kezemben. Sorolhatnám a példákat, hogy melyiknél mivel találkozta, legalábbis amire emlékszem, a Nexus 4 ott van a bejegyzésben, by the way.

Mindenki az árát sokalja a tudásához képest, viszont rögtön hozzá is hasonlítja valamihez, ami gondolom a szívéhez közel van. Az SGS4 például csak 5"-os, a ZP998 viszont 5,5"-os. Nagyszerű, máris van egy pont, ahol az SGS4 bizony alul marad. Viszont az Snapi 600 ugye támogatja a GPS mellett a GLONASS-t is, egy ellenpont.... és így tovább.

Ha nem vagy képes pártatlanul nézni a készüléket, azért ne engem hibáztass, mert arra ügyelsz, hogy a ZP998 erényeit elhallgasd, de a hibáit (melyeket is? mert ezt nem tudjuk) felnagyítsd... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.