Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Talány

Hozzászólások

(#28) Воланд válasza Winner_hun (#27) üzenetére


Воланд
titán

Lehet, sőt biztos, hogy egy kicsit erősen fogalmaztam.

Arra gondoltam, hogy benne van a szabályzatban az ötperces korlát (bár a fórummotor ezt nem erőlteti, mert adott topikban enged 5 percen belül új hsz-t írni) mégsem nagyon töröd magad ennek betartására. És igen, aláírom nem logikus, néha átláthatatlan az össze-vissza szerkesztgetés, de ez van, ez szerepel a szabályzatban. Viszont engem meg az zavar, amikor benézek egy topikba és az utolsó 5-10 hozzászólás egy (jellemzően a neve alatt PH! előtaggal rendelkező felhasználó, de megcsinálják mások is) tagtól származik és mindenkinek külön hsz-ben válaszol (néha értelmeset, néha pedig nem), holott ezt megtehetné egy hsz-ben is.

És ami még adalék, hogy a moderátorok részéről sem látok ebben a kérdésben egyetértést (direkt nem fogok példákat linkelni, pedig tudnék egy párat), pedig szerintem a szabályzat egyértelmű, legalábbis ebben a kérdésben (mondjuk az 1-2 szavas kitétel miatt könnyen ki tudja magyarázni magát az ember, de láttam már olyat is, amikor két egymás követő hosszabb terjedelmű hsz miatt szólt moderátor).

Nekem is kényelmesebb lenne például a w7 topikban minden kérdezőnek külön válaszolni, de nem teszem meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Talány
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.