Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Talány

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Mobilnet + okostelefon + sok szabadidő + falun lakom + csak hétvégén járok bulizni. Kérdezhettél volna privátban is, nem értem meg egy bejegyzést. Tudnád, h mennyire élek.

(#2) CséZé válasza gamek!ller (#1) üzenetére


CséZé
őstag

ez nem csak neked szól. :D

tényleg vannak, akik naponta legyártanak vagy 100 hsz-t. nem tudom miért jó az, ha már így is félisten ranggal rendelkezik...
bár az (fél)offok még jobban idegesítenek

(#3) gamek!ller válasza CséZé (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csak túl sok a véletlen számbeli egybeesés ;) Nekem 18 hozzászólás jön ki átlagosan naponta.

[ Szerkesztve ]

(#4) moha21 válasza CséZé (#2) üzenetére


moha21
addikt

Azzal nincs gond, ha valaki gyárt naponta 100 hsz-t sőt gyárthat akármennyit, ha van valami tartalom mögötte.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) CséZé válasza moha21 (#4) üzenetére


CséZé
őstag

szerinted lehet naponta több10 értelmes hsz-t írni?
amiket észrevettem, offok, egyszavas visszakérdezések, értetlenség, stb...
érdemi rész nem nagyon van abból a sokból amit ír.

(#6) moha21 válasza CséZé (#5) üzenetére


moha21
addikt

Nem lehet és én is látom sokszor hidd el. Sajnos.
Mondjuk nekem is majd annyi hsz-em van, mint neked mégsem érzem ( 1-2 piás kivétel azokat is töröltetem általában), hogy off-olnék.

Néha táptopicban hozzászólok olyat ami szerintem nem igaz bár nem igazán arra vonatkozik a topic kérdése. De azt is azért, ha valaki olvassa tanuljon belőle.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Logouton nem nehéz annyi fölösleges hsz-t beszerezni. Van egy csomó topik, amivel lehet gyűjteni a közösségi hsz-ket. Most szereztem még egyet.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

aki cirka 170 nap alatt produkál itt több mint 3000 hozzászólást, az nem él?

Dehogynem... mi sem bizonyítja jobban, minthogy 3000 hsz-e van. :D

De ez kb. ugyanaz, mint pl. mennyi sok idióta agyatlan bejegyzés van, amik csak arról szólnak, hogy "jaj de okos-ügyes-szép vagyok, kommenteljetek hozzá sok hülyeséget, mer' attól menő leszek én is meg ti is". Kár fennakadni rajta, úgyse lesz másképp, ahogy az idióta/felesleges/értelmetlen/stb. hsz-ek is megmaradnak és mindig lesz olyan, aki erre veri.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#9) Alexios válasza CséZé (#5) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem szakmai topikba ha ért az adott témához az illető simán lehet naponta több 10 értelmes hsz-t írni.

(#10) kmisi99


kmisi99
addikt

Én egy másol oldalon egy év alatt írtam ~6000 hozzászólást :DDD
Itt a pro hardveren meg fél év alatt ~800 at

(#11) Zolaash válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Valóban te adtad meg a végső lökést a blog megírásához, de ettől még nem (csak) rólad szól, hanem úgy általánosságban. Nem kell személyeskedésnek venni, nem véletlenül nem említettem egy nevet sem.

Rip and tear

(#12) Winner_hun válasza CséZé (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Winner_hun válasza CséZé (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

miért jó az, ha már így is félisten ranggal rendelkezik...

Arra nem gondoltál hogy a rang nem is érdekli őket?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Воланд válasza Winner_hun (#13) üzenetére


Воланд
titán

De az sem, hogy van Szerkesztés gomb. :U ;]

(#15) Winner_hun: Jah, értem, akkor ezek szerint a Szabályzatot is lehet máshogy értelmezni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Winner_hun válasza Воланд (#14) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha kell akkor használom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16) gamek!ller válasza Winner_hun (#13) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Engem sem érdekel csöppet sem a rang.
Zolaash: Nem lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#17) zH. válasza Winner_hun (#15) üzenetére


zH.
senior tag

Megkérdezhetném mikor "kell" a te szabályaid szerint használni?:)

just be

(#18) CséZé válasza Winner_hun (#15) üzenetére


CséZé
őstag

most már értem, 5 perc alatt 3 hsz. :DDD

egyébként nem rád gondoltam, de nem is baj h magadra vetted.

(#19) Winner_hun válasza zH. (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20) Winner_hun válasza CséZé (#18) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyáltalán nem vettem magamra:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21) #65675776 válasza Winner_hun (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha minden jól megy nemsokára már nem kell ezzel szórakoznod...

(#22) gamek!ller válasza #65675776 (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hallgatlak, hogy érted?

(#23) Winner_hun válasza #65675776 (#21) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom.

mod: ja, eddig se kellett.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Lauda válasza #65675776 (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Az lesz mint az indexen?

Amugy az alapelvek most is tiltjak az 5 percen beluli uj hsz-t. :)

(#25) gamek!ller válasza Lauda (#24) üzenetére


gamek!ller
senior tag

(#26) Воланд válasza Winner_hun (#19) üzenetére


Воланд
titán

Az, hogy te nem szereted az "össze-vissza kesze-kuszaságot", nem olvasol vissza, azt jelenti, hogy akkor magasról tenni kell a szabályzatra?

Á, lényegtelen, mit foglalkozok ezzel.

Szerk.:
Nagyon off: Persze, ha én szólni merek a modkerben, hogy egyesek tesznek a szabályzatra, akkor még én leszek a sz@r-szemét spicli.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) Winner_hun válasza Воланд (#26) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mutasd már meg hogy hol teszek a szabályzatra:U

Miért lennél az? Jópáran nem szeretnek engem se a modkerbe való beírkálásaim miatt de nem érdekel, attól még be kell tartaniuk a szabályokat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) Воланд válasza Winner_hun (#27) üzenetére


Воланд
titán

Lehet, sőt biztos, hogy egy kicsit erősen fogalmaztam.

Arra gondoltam, hogy benne van a szabályzatban az ötperces korlát (bár a fórummotor ezt nem erőlteti, mert adott topikban enged 5 percen belül új hsz-t írni) mégsem nagyon töröd magad ennek betartására. És igen, aláírom nem logikus, néha átláthatatlan az össze-vissza szerkesztgetés, de ez van, ez szerepel a szabályzatban. Viszont engem meg az zavar, amikor benézek egy topikba és az utolsó 5-10 hozzászólás egy (jellemzően a neve alatt PH! előtaggal rendelkező felhasználó, de megcsinálják mások is) tagtól származik és mindenkinek külön hsz-ben válaszol (néha értelmeset, néha pedig nem), holott ezt megtehetné egy hsz-ben is.

És ami még adalék, hogy a moderátorok részéről sem látok ebben a kérdésben egyetértést (direkt nem fogok példákat linkelni, pedig tudnék egy párat), pedig szerintem a szabályzat egyértelmű, legalábbis ebben a kérdésben (mondjuk az 1-2 szavas kitétel miatt könnyen ki tudja magyarázni magát az ember, de láttam már olyat is, amikor két egymás követő hosszabb terjedelmű hsz miatt szólt moderátor).

Nekem is kényelmesebb lenne például a w7 topikban minden kérdezőnek külön válaszolni, de nem teszem meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Winner_hun válasza Воланд (#28) üzenetére


Winner_hun
félisten

ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

Ha másik hozzászólásra válaszolok aminek más a témája az nálam nagyon nem tartozik bele ebbe az 5 perces szabályba. Ez nem arra vonatkozik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) Воланд válasza Winner_hun (#29) üzenetére


Воланд
titán

Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra, akkor azt ne több hozzászólásban tedd, próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

Ezért írtam, hogy az 1-2 szavas kitétel miatt ki tudja magyarázni magát az ember. De például ezért szóltak a usernek, mondjuk itt elég vegyesen válaszolgatott mindenre és mégis.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) Winner_hun válasza Воланд (#30) üzenetére


Winner_hun
félisten

próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

Próbálom de nem akar sikerülni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32) Воланд válasza Winner_hun (#31) üzenetére


Воланд
titán

Akkor az oldaladról egy általam sokat használt smiley:

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) Phvhun válasza Воланд (#32) üzenetére


Phvhun
őstag

Nincs jobb dolgod, mint egy ilyen hülyeségen fennakadni ?

[ Szerkesztve ]

(#34) Воланд válasza Phvhun (#33) üzenetére


Воланд
titán

Nincs.

És miért is hülyeség?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Amúgy ha valaki nem jött még rá, akkor igazából 15 percig lehet szerkeszteni. A szerkesztés felirat már nincs ott, de a vissza gommbal még vissza lehet menni és lehet bele irkálni, elmenti.

[ Szerkesztve ]

(#36) Winner_hun válasza aero. (#35) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hozzászólás elküldésétől számítva 15 percen belül lehet elküldeni a szerkesztett hozzászólást. A szerkesztést 5 percen belül lehet megkezdeni. Így pontos teljesen:)

Visszagombbal meg ugye csak akkor lehet szerkeszteni ha a szerkesztésre már rányomtál. Néhány alkalommal sikerült már új hozzászólást küldenem szerkesztés helyett, pont a visszalépéssel:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37) Воланд válasza Winner_hun (#36) üzenetére


Воланд
titán

Detto.
Akkor meg mehettem modkerbe töröltetni a duplát.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) aero. válasza Winner_hun (#36) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Na, kösz a tudományos magyarázatot, így keringett a fejemben is, de lusta voltam így megírni. Ami valóban fontos, hogy ez csak akkor, ha előtte szerkesztve volt, mert ha nem, akkor egy új hozzászólást küld el.

(#39) Thunderzolee

Már nem tudom ki volt az a tag, de 3 hónap alatt 1000 szakmai hsz-t gyűjtött különféle videokártyás topicokban.
Ez még a 8800GT idején volt úgy emlékszem.
Pont én is benéztem talán a "milyen videokártyát.." fórumba, és pont akkor kérdeztek rá, h "nem lesz ez egy kicsit sok?".
Valami olyasmit válaszolt rá, h csak addig fog fórumozni, amíg meg nem veszi az új kártyáját. Ezért lett ennyi hsz-a, h a legjobbat kiválassza.

Valószínűleg elmentettem a postot, vagy képernyőmentést csináltam, de most nem fogok nekiállni megkeresni, pedig ide pont beillett volna. :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Talány
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.