Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Kobe válasza Dany007 (#44) üzenetére


Kobe
veterán

tanult közgazdászként én úgy tudtam, hogy a deviza ügyletek még a hagyományos tőzsdei ügyekhez képest is sokkal inkább szerencse alapon zajlanak, mivel más tanult közgazdászok és sikeres pénzemberkék is ezt mondogatták jó sokszor.......de lehet én tévedek....nem, a lottó még mindig tényleg esélyesebb :)

a problémának több gyökere van:

1, a preferenciaelmélet szerint az emberek még mindig elsőbbséget adnak a jelenlegi fogyasztásnak a jövőbeni helyett
2, magyar embernek még normális állapotokban sincs, nemhogy válságban befektetnivaló fél millája
3, a devizatőzsde mozgásait még mindig szinte lehetetlen elcsípni. A jelenlegi helyzetben meg szinte lehetetlen.

Ha azt nézem, a jelenlegi lekötések már majdnem a 15%ot súrolják kamatüfgyileg, az biztosabbnak bizonyul most. Szvsz akinek számít a 4-500 ezre az ne most akarja tanulópénzként bebukni, amikor minden hú de előre jelzett trend megtörni látszik.....2-3 év múlva ha normalizálódik a helyzet, akkor megint lehet hosszu távra tervezni de így még egy hétre sem mondanák meg mi fog történni a devizapiacon

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.