Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) ZSAPI válasza Chaser (#4) üzenetére


ZSAPI
csendes tag

Annyira nem félek a "szédületesen veszélyes" áramszünetek okozta áremelkedésektől. Viccparádé az is ami a memória piacon van. SSD-m már van a mostani configban. + mióta saját keresetem van és nem nyári munkából guberálom össze a gépre valót, azóta nincs már türelmem az apránként való gép építéshez. Értem ez alatt, hogy vegyek egy alkatrészt amit hónapokig nem fogok tudni használni. Van olyan ismerősöm aki komplett konyhabútort vett mert "Akcijós" holott a konyha/ház felújításról még fogalma sem volt, hogy mikor fogja tudni megejteni. Ez 2 éve volt. Az akciósan is baromi drága új konyhabútor azóta is letakarva pihen az egyik nem használt szobában, felújított konyha meg sehol. Egy örök igazság van a jelen fogyasztói társadalomban. Mindíg minden eladó. Ha oda jutok majd keresek okosba egy jól teljesítő nem gamer (RGB) 3200-as kit-et. Persze értem és értékelem a jó tanácsot, de nekem nem éri meg az a potenciálisan max 10000 HUF különbség amit lehet hogy elszenvedek ősszel amiatt, hogy nem veszek előre ramokat. :R

ja+aha=jaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.