Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

"A következő teszt már tervbe van, az valami igazán extra-mega komoly masina lesz, de előkészületeket igényel."

várjuk :C

és grat még1x a teljesítményhez

[ Szerkesztve ]

(#2) jones965


jones965
Modder

Szépek a teszteredmények, gratulálok.
Viszont 1gpu-s rekordhoz nem inkább gtx580 kari kellett volna, mivel subaru +33k eredménye elég meggyőző.
Persze csak addig, míg meg nem jön nekem is a 980X.

Köszönjük az írást!

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nem rossz, nem rossz, :R én meg bohóckodok itt a fagyállós palackommal :DDD :B

Viszont az a szigetelés elég jónak tűnik, elárulod a titkot miféle kenyőcsöt nyomtatok az alaplapra?

(#4) m.power


m.power
csendes tag

nem rossz az az antituningos :Y AMD x6 , 400 pötty csak a különbség az Intellel szemben ami telj/Ft-ban visszájára fordul ... , de ugye nem 3dmakival játszunk...szép :R

(#5) toyone


toyone
őstag

Nem rossz ez. Legközelebb megy majd többet is.
Cold Bug mennyi volt a 980x nél?
Merészen beszigetelted, nem néztek rád furcsán a patikában hogy két tégely vazelint kérsz? :)

Többieknek Vazelin az amivel bekente a lapot.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#6) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

köszönöm mindenkinek :R

jones965: 34831 pötty a 06 országos rekord, amit Achill3uS tart egy GTX480-as karival. Ezzel a karival is lehetett volna valami okosat csinálni, de annyira szarul ment tuningba hogy inkább visszatettem a radeont, az legalább hoz valami pontocskát HWBot-on.

bacsis: sima vazelin, ez tűnt a leghasználhatóbbnak és be is vált :))

m.power: na igen, egynek elmegy :DDD ár/érték arányban nem sok a kül. 06-ban a 2 proci között, de más tesztekben vagy játékokban se hiszem hogy érdemes az az 5x-ös ár az intelért :U

toyone: bízok benne én is. nem volt ez rossz proci, -110 fokon is mentek rajta a tesztek, de az UD9 már fél lábbal a koporsóból lett kicibálva a tesztpadra, azért ez a lap már körbejárta az ország összes sajtóját, örültem hogy így végigfutottak a tesztek. :K
A patikába nem néztek furán , mert barátnőm ott dolgozik, bár a munkatársai erősen vigyorogtak hogy vajon mire kell az nekem :DDD

(#7) jones965 válasza Zé_Mester (#6) üzenetére


jones965
Modder

Sorry: - most néztem meg hwbot-on Achill3us eredményét, bár már több mint 8 hónapos, még mindíg szép eredmény.

(#8) Zé_Mester válasza jones965 (#7) üzenetére


Zé_Mester
őstag

jaja, nem tegnapi eredmény, de az öreg mindig mutat valami érdekességet :DDD

(#9) dfdfdf


dfdfdf
őstag

THX Zé sajnos nem jött össze hogy megtekintsem menet köben a tesztet de majd legközelebb megyek és "csorgatom" a nyálam :D :R

(#10) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

durva eredmények az egyszer biztos. arra lennék csak kiváncsi hogy egy ilyen teszt után hogy a fenébe szeded le azt a kilonyi vazelint a laprol? vagy az rajta marad utána és annyi?

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#11) scope2007


scope2007
addikt

jó kis eredmények :)

Zé_Mester ezer éve :)
mostanában egyre többet tudok majd lenni

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.