Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Csillagok háborújának nálam 3 része van. A többi már csak valami star wars, azokat annyira nem néztem ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) vhw válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


vhw
addikt

És csak egy Visszatérés létezik? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3) Dr. Romano válasza vhw (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A Jedié nem a királyé! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) balinlin


balinlin
senior tag

Nekem a kedvencem az Űrgolyhók c. rész.:)

(#5) #33253120 válasza balinlin (#4) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mert fiatal vagy, és ezt még nem láttad. :)

(#6) kenand


kenand
veterán

Family Guy star wars a legjobb :)

(#5) T_chris
Space chikens sw se rossz :)

Viccet félretéve.....
Disney star wars , egyszerűen tragédia, a 7. rész még Disney-sen gyermeteg volt, de nézhető, 8-ik olyan, mint egy rossz paródia. 9-re el sem mentem moziba, majd magnézem, ha megjelenik Blu Ray-en

Az első 4-6. részt gyermekkoromban láttam moziban. Az 1-3-at pici gyerkeimmel néztük meg. Mindegyik nagy élmény volt. Mivel szinkronasan jó ideig csak videokazettán jelentek meg 2.0-ában készítettem hozzájuk 5.1-es magyar hangot. Lehet fikázni az 1-3 részt, vannak hibái, de ha az ember elolvasa a rengeteg könyvet és képregényt (sajna néhány rész kivételével csak angolul jelentek meg, SEMIC csődbe ment) akkor képbe kerül mennyire kidolgozott világ áll az 1-3-as rész mögött.
2D-s és 3D-s clone wars rajzfilmek is hozzátesznek a történethez, bár a 3D-sben vannak bugyuta dolgok: keresztbe vágott Darth Maul feltámad, Obi Wan balféknek van beállítva stb.

Bár vagy 30-40 könyvet és vagy 100 képregényt elolvasta, az új trilógia háttér történetei nem tudnak érdekelni.....jó hogy vége lett....

Mandalorian az egyedüli Disney sw alkotás- a Zsivány egyes mellett- ami nézhető....

[ Szerkesztve ]

(#7) vhw válasza kenand (#6) üzenetére


vhw
addikt

"...majd magnézem, ha megjelenik Blu Ray-en"

Ja, gondolom... :U :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8) Eastman


Eastman
őstag

(Tizenplusz éve Budapesten, az Alsóerdősor utcán végigmenve nem láttam fákat, azóta tudom, hogy az elnevezés és a tartalom egy napon különválhat. A világ gyorsan változik, a cimkék maradnak.)

Lényegében Ti itt arról írtok, hogy egy több százmilliós, több mint ötven éves tapasztalatokra építkező iparág, a marketing, hogy' bax(a) át mindenkit a SW rajongókat a régi, jól felépített, jól bevált tartalom, egy brand, egy elnevezés, egy logo, egy "horogdallam" segítségével. Nem a Ti hibátok, ha átmegy rajtatok egy háztömbnyi úthenger! Az egydecis, haccáforintos Yod... joghurttal már nem laksz jól, de un. életérzés amikor naponta belekortyolhatsz. Bullshit, bocs! Az Alsóerdősor utcában már tényleg nincsenek fák. Kit is lehetne ezért okolni?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) Fall-N


Fall-N
veterán

Szerintem az új trilógia nem ér semmit. Az első hat jó volt, még az előzmény trilógia is a hibáival együtt is.

Viszont a Han Solo spinoff is egy tragédia volt. Elkezdtem nézni, de fél óra után lekapcsoltam annyira unalmas volt.

(#10) kenand válasza vhw (#7) üzenetére


kenand
veterán

Nem úgy gondoltam hogy megveszem, sajna nem értékelem annyira, egyébként van jónéhány blu-ray filmem (90%-ban angol kiadás, mert ott fele annyiba kerül), de ahogy írtam a Disney sw nem jött be. Csk arra céloztam mozikamerát em fogok nézni......ha nem blu-ray rippet, de ha HBO GO-n Netflixen megjelenne ott van előfizetésem.

(#11) Eastman válasza Eastman (#8) üzenetére


Eastman
őstag


+

Nem az ami rá van írva. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.