Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Lehet most ásta el magát a Djuice magát. :W

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) stangli válasza z0d1AK (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Hát aki csak úgy 30perceket beszél ne is csodálkozzon :DDD

(#3) z0d1AK válasza stangli (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, kirívóan magas is 3 hívásból 30 perc forgalmat lebonyolítani.
Remélem nem bénítottam meg a hálózatot...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) stangli válasza z0d1AK (#3) üzenetére


stangli
senior tag

Nem érted, hogy leterhelted? :Y Még mellé a 20mb-os forgalom ez kész botrány. Én a telefonodat is elkoboznám. ;] :DDD

Amúgy milyen csomagban vagy?

(#5) z0d1AK válasza stangli (#4) üzenetére


z0d1AK
veterán

Bár vettem az előfizetésre egy Samsung Monte-t, de tovább adásra csak.

Számlás20-as csomagom van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) RexpecT


RexpecT
addikt

Hát ez tényleg elég gáz.... :U

(#7) z0d1AK válasza RexpecT (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

Csak jussak el a fórumig.
Írtam egy privátot egy ismerősömnek, aki munkálkodott régen a pannonban, hogy tud-e ajánlani valakit, akire célirányosan érdemes ráborítani az asztalt.
Remélem tud valami okosat mondani.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) stangli válasza z0d1AK (#5) üzenetére


stangli
senior tag

20perc beszélgetés, 20ft-ért? akkor ne is csodálkozz.

(#9) PierNight


PierNight
aktív tag

hát ez nagyon durva...asszem mégse leszek djuice-os...(helyeztem h pannon 60ba vok még 3 hó kötelék...gondoltam addig djuice-os leszek..aztán go ikon200)

(#10) z0d1AK válasza PierNight (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

A pannonnál nekem nagyon nem jók az előfizetések nekem.
Ez a számlás 20 nagyon jó volna, ha nem b*szakodnának ilyeneken.

Egy mód legyen felbontani a számlát, át is megyek T-mobile-hoz, flottás kártyával.
Ugyan ennyiért beszélek majd kisebb percdíjon.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) mukibuci válasza z0d1AK (#10) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Látod látod, jöttél volna inkább hozzám :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12) z0d1AK válasza mukibuci (#11) üzenetére


z0d1AK
veterán

Volt/van vodás számom is.
De ott se találtam olyan csomagot, amivel jól járok.
Ez a 2500-as havidíj mellett 20ft minden irányba nekem nagyon jó volna.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13) mukibuci válasza z0d1AK (#12) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nah ja, ezek az új digitális dzsúzok elég jók.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14) PierNight válasza z0d1AK (#10) üzenetére


PierNight
aktív tag

elméletileg 3 napon belül felbonthatod nem? biztos van valami szabály ilyesmikre..csak ugye nem fogják reklámozni.

(#15) mukibuci válasza PierNight (#14) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ilyen szabály biztos nincs :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) z0d1AK válasza PierNight (#14) üzenetére


z0d1AK
veterán

Telefon működésére van ilyen.
Előfizetésről nem tudok.
Viszont a 72 óra is valamikor tegnap este járt le.
Már ha a hétvége is számít.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) mukibuci válasza z0d1AK (#16) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a 72 órába a hétvége nem számít bele, és a vásárlás napja sem. De az szigorúan csak a készülékre, illetve annak a meghibásodására vonatkozik. Az nem játszik, hogy pirosat szeretnék inkább a kék helyett :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na b+... pedig most tervezek átállni djuice hálónbelül9-re

várom a fejleményeket. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem valami 140 Ft számlatartozás miatt zárolták a lakossági számlám a CIB-nél...
Nem használtam 3 hónapig, és összegyűlt a "számlavezetési díj"....
Jah, mielőtt zárolták volna rádobtak még összesen 3K kártyaévesdíjjat, meg mégvalamit.... :U

(#20) z0d1AK válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


z0d1AK
veterán

Lesz majd.

Mondjuk aranyosak, hogy mondják, hogy a 1220-on kapok infót.
Fel akartam hívni, csakhogy semmit sem hívhatok...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21) zoo8800 válasza z0d1AK (#20) üzenetére


zoo8800
veterán

még azt is blokkolják?

LOL:D

rip and tear, until it is done

(#22) z0d1AK válasza zoo8800 (#21) üzenetére


z0d1AK
veterán

A mentőt vajon tudom hívni?:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#23) mephi666 válasza z0d1AK (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

112-t akár kártya nélkül, lezárt billentyűvel is :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) z0d1AK válasza mephi666 (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, azt tudom:))

104 kicsörgött.
Tovább nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25) zoo8800 válasza z0d1AK (#22) üzenetére


zoo8800
veterán

csörögj rájuk, hogy mindjárt agyvérzést kapsz :))

szerk
már megtörtént

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#26) Tálydi válasza z0d1AK (#5) üzenetére


Tálydi
senior tag

Köszi! Épp az előző 20percben gondolkodtam samsung monte+számlás20 előfizetésben :) De ez most már hatványozottan múlt idő.

Borítsd azt az asztalt! ;]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#27) z0d1AK válasza Tálydi (#26) üzenetére


z0d1AK
veterán

Pont ilyen telefonálgatós hetem volna, most nagyon nem jókor találták ki ezt a .... :W

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28) Tálydi válasza z0d1AK (#27) üzenetére


Tálydi
senior tag

pannon/telenor/djuice, nagyon nem jó úton halad szvsz, telefonok régiek drágák amik vannak, havidíjak sincsenek a toppon, és mint látjuk még k*cs*gök is :F

Eeeeh, what’s up, doc?

(#29) Narxis


Narxis
nagyúr

Ne hagyd magad, pannon lenyúlós cég. :(

Thanos was right.

(#30) helloadi válasza Narxis (#29) üzenetére


helloadi
csendes tag

Nekem volt náluk előfizetésem, még akkoriban, amikor nagyon új volt ez a mobilnet itthon. Egyszer megadta magát az usb modem, bevittem hozzájuk, bevizsgálták, természetesen kitalálták, hogy nem volt rendeltetésszerűen használva (hahaha), ezért meg kell vásárolnom listaáron, ha szeretnék továbbra is internetezni (ha nem veszem meg akkor visszakapom a rossz modemet és nem netezek, de fizetem a havi díjat). ~50.000 Ft volt a modem ára :) vicc ez a pannon

(#31) Esmein


Esmein
nagyúr

Erdeklodj utana annak a magasforgalomnak mindenkepp, mert ez nem szamlatartozas, hanem olyan kiugro forgalom ami ugy ... sok. Uj kartyaknak 30k+FA, regieknel valahanyszorosa az atlagodnak. Ha nincs sehol meg a honapfordulod, es mar most 36 ezernel jarsz, akkor gixer van. Altalaban Mobil Internet starttal szokott osszejonni ami 12.5 penz 10 kbyteonkent, ha nekiallsz netezni mialott megnezed milyen csomagod van, az hamar lerantja az osszeget.

Mielott barkire barmit raboritasz kreativ javaslatkent azt ajanlom, hogy olvasd vegig a szerzodesed, majd hivd fel az ugyfelszolgalatot, ok el tudjak mondani mi tortent, es hogy pontosan hova es milyen formaban fordulj a megoldasaert.

Nem mindig a nagy multi a rossz, csak senki nem olvassa vegig a szerzodest. En A-Z elolvasom mit irok ala, mert nem szeretek rapacsalni.

Igen, most hogy latom hogy volt 100 megas csomagod mas a leanyzo fekvese. Mindenkepp telefonos ugyfelszoli, ott tudnak neked utananezni mi tortent. A 24 oras magasforgalom az nem moka dolog.

Semmit nem hivhatsz: Ez nem egeszen igy van, szamlat generalo hivast nem intezhetsz. Ez jelenti a hivasfogadast kulfoldon, hivasinditast belfoldon(csaladi csomagban is), sms, mms, wap stb. 1220-at hivhatod, a 06202000000-t nem.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) Esmein


Esmein
nagyúr

Kicsit tortem az agyamat. Lehet megse 100 megas csomagod volt valamibol kifolyolag. (mar nem aktiv, meg nem aktiv, azt mondtak hogy az lesz de az ugyintezo elcseszte, barmi) Ekkor lehet hogy a masik csomag van benn es ez szemtelenul draga. 20 mega, 27k ft. Arra rafejelsz egy kicsit hamar megvan a 36k, kerj hivaslistat, es nezesd meg a 100 megas csomag benn van-e tenyleg. Ha minden tajekoztatas alapjan ugy tudtad, hogy benn van, akkor 1 level es jovairjak, visszakapcsoljak, elnezest kernek es hamut szornak a fejukre.

Nem kell egybol hurkolni a kotelet...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#33) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmmm...

***

(#34) Esmein válasza ollie (#33) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igen, kell 1 szemelyi igazolvany + 1 fenykepes igazolvany. Ha nincs, lehet kezest vinni akinek viszont van. Elofizetonek a nevere kerul az elofizetes, mindenhol o lesz a tulaj, melle kis kockaba megy hogy "Kezessel vasarolt." Mindenert o a felelelos, ha nem fizet, megkerdezik a kezest is mi van.

Ugyutalommar hogy senki nem bir tajekozodni.

Szerintem egyebkent 1/3 1/3 1/3 azoknak az aranya akik a pannont, T-t, vodat gyulolik magyarorszagon. Rengeteg olyan okostojas is van aki kezd valahol, majd vegigmegy minden szolgaltaton oda vissza hordozva a szamot, mert azt hiszi hogy a szerzodest mashol nem kell betartani, vagy jobbak a feltetelek. A telefonok minosege, szerviz, arak, tarifak stb nem tudom hol milyen, de egy biztos. Egy normalis hangvetelu kerdesre rendes valaszt lehet kapni a Pannonnal, mert nem agyhalott zombik ulnek a telefon tulvegen a kozkeletu hiedelemmel ellentetben. Siman csak emberek, de abbol jol kepzettek.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#35) mephi666 válasza Esmein (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

2006óta vagyok előfizetőjük... most járt le megint az egyik 2éves szerződésem... (2 előfizetés van a nevemen, családi csomag miatt... 2 szám között ingyenes hívás plusz majdnem 2óra/hó lebeszélhető és sms-ekkel 6körül megáll) ha meg akarom hosszabbítani és új készüléket szeretnék, tőlem is kérni fognak? :U

#36: értem... valahogy ez tűnt nekem is logikusnak... de ez akkor is kicsit fura, mert nincs mindenkinek jogsija és útlevele sem... (pl. nekem sincs jogsim... az útlevelem meg szerintem már vagy 10éve lejárt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) Esmein válasza mephi666 (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem, ez csak azokra vonatkozik akiknek a neven meg nincs elofizetes. Ok elofizetoskent "uj" ugyfelek. Ha te egy szemelyivel bekocogsz, az alapjan beazonositanak. Masnak sajna kell. Ahogy a feltoltokartyas telefonok tulajdonviszonya az esetek 80%-aban alakul, nem is csoda, hogy a szabalyzat nem ismeri uj elofizetes vasarlasanal a "de mar ezer eve itt vagyok kartyaskent" fogalmat.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#37) ollie válasza Esmein (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 Pannon előfizetésem is van, én nem utálom őket, de ezt a 2 igazolványos hülyeség szerintem is óriási túlzás.

***

(#38) tildy válasza Esmein (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Siman csak emberek, de abbol jol kepzettek.
Ettol fuggetlenul hibazhatnak. Es altalaban korrigaljak. En is javaslom a 1220 felhivasat, a problema megbeszeleset.

(Egyebkent a T ugyfelszolgalat sokkal evesbe votl segitokesz , legalabbis nekem)

ollie; ha jobban belegondolsz nem az. Komolyabb ugyfelnek tunik a 2 igazolvanyos, nem valami sarki gyerek.

Esmein : be kene vezetni azt a rendszert ami itt is megy: azonositassal lehet csak ugyintezot kapcsoltatni ugyintezesre, ha informaciot ker csak, mehet siman az ugyintezohoz, de ha ugyintezni kell, kidobni a menube, potyogje be a kodjat, es utana lephet tovabb.
Midnenki jol jarna.
Ba mondjuk az O2-s ugyintezes nalam viszi a primet , pozitiv ertelemben :R

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) Esmein válasza ollie (#37) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerintem egy hatekony szuro. Volt nalunk egy mondas, ha valaki nagyon mosottnak tunt azt kerdeztek tole, hogy "kartyasrol josz?". Ennyit szamit a +1 igazolvany sajnos :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#40) Esmein válasza tildy (#38) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mo.-n megjelenne az O2 mint szolgaltato, mindenki mas huzhatna a rolot. Eloszor mikor meglattam milyen tarifak vannak, meg milyen percdijak, meg milyen szolgaltatasok, rohogogorcsot kaptam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#41) RootRulez válasza ollie (#37) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is emiatt nem lehettem előfizetős. :( Se jogsi, se útlevél...

═════════════════════════════════════════

(#42) Esmein


Esmein
nagyúr

"Fél háromig ígért visszahívást. Kicsit megcsúszva, de legalább 2.50-kor hívtak. A hívás korlátozást megszüntették, és most számolják újra az adatforgalmat. Arról remélhetőleg valamilyen tájékoztatást is kapok majd, ha minden igaz."

Akkor az tortent amire en gondoltam. Nem kis koveket mozgatott meg az ugyintezo erted :P

szerk.: diakigazolvany nem jo sajnos. Szomoru hogy van ilyen korlatozas, szomoru hogy van ra szukseg.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#43) z0d1AK válasza RootRulez (#41) üzenetére


z0d1AK
veterán

Diák igazolvány is fényképes igazolvány, az nem jó? Már ha van...

Nekem volna akár játékvezetői igazolványom is, bár az papír, nem kártya. De fényképes.

Amúgy szerencsére gép hiba volt a gond. Már tudok telefonálni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44) Szten Márs válasza z0d1AK (#43) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem. Diákigazolvány erre nem megfelelő.

(#45) Dany007


Dany007
veterán

Olvastam az update-ot, hát nem gyenge. Én nem bírtam volna kiabálás nélkül =/
Annál a résznél akadtam ki, amikor azt mondták, hogy 55 ezres számlát halmoztál fel 3 nap alatt : o Röhej...
Szerintem ha rendeződik a dolog és nem vagy hűségnyilatkozatos szarságban, akkor másnap átmennék másik szolgáltatóhoz... Ez elég gyalázatos...

(#46) tildy válasza Dany007 (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a gyalazatos, hogy mindenki rogton felkapja a vizet. Igy nem lehet megoldasra jutni.
Nekem egyertelmu volt, hogz valahol valami gubanc van, valami valahol nem aktivalodott (esmein is irta, hogy ez lehet) , innentol kezdve nyugodt lennek, mert ajandek 100 megam van, ami valahogy nem kerult a szamlara. Mivel ez bizonyithato, jovairas fog tortenni. Minek akkor idegeskedni .

A fizessen be eloleget ugyfelszolgalatost meg behivni egy elbeszelgetesre a fonokoknek, hogy ezt igy most hogy. Lathatoan nem jart utana a szamlanak...

Mobil internet startot meg kiirtani, hogy irmagja se maradjon. Van tobbi szolgaltatonal is ilyen.
Vagy maximalizalni, mondjuk napi 300-400 Forintban.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) mukibuci válasza Dany007 (#45) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Még jó, hogy te tökéletes vagy ;) Hibáztak, kijavították, elnézést kértek. Mit szeretnél még :F Másnap átmész a másikhoz, ahol megint elfelejtik bekapcsolni a netcsomagod, 3 nap múlva kezdődik elölről? Nincs sok lehetőséged utána :U


Gergő_: Mégis miért :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48) Gergő_


Gergő_
őstag

homárra vele!! :)

(#49) Esmein válasza Dany007 (#45) üzenetére


Esmein
nagyúr

"Én nem bírtam volna kiabálás nélkül =/"

Semmire nem jo, a sajat cukrod nyomod fel, meg maximum a vonal tulvegen levoet. Nem erdemes probalkozni vele mert maximum megker hogy korrigald a hangsulyt, ami azert ciki.

Legjobb modszer amugy ugyeket elintezni az, hogy vegigolvasod a szerzodest, es a leheto legkedvesebb mosolygos hangnemmel rakerdezel hogy mi a gond es meg lehet-e oldani. Azert van ott hogy segitsen, es sokkal valoszinubb hogy a folyamatok ellenere kijar valami extra figyelmet a fonoknel, ha nem az asztalt vered. Nem mondom hogy azt csinalnad, legtobb ember nem jut el odaig, csak erdemes tudatosan keszulni ra.

En peldaul utalok reklamalni, szinte beteges retteges fog el, ha nem tetszik valami es a velemenyem kell hangoztatni, de itt Angliaban konnyen kezelheto ez a problema. Multkor vizizu volt a kola, hat 5 percig remegtem hogy szolni kell miatta a mozi bufejeben. Tildy meggyozott hogy nem bant a bacsi, odamentem, mondom neki hogy az a gubanc, hogy fura a kola ize. Annyit mondott hogy elnezest, lehet hogy elofordult mert most cserelte a palackot, es csont nelkul kicserelte. Ha odamegyek hogy mi ez a szar es hepciaskodok, tuti lett volna valami passzus ami alapjan megtagadhatja a cseret. Sokkal celravezetobb egy oszinte mosoly es a kitartas.

Gergo_: O MAY GOD, valaki/valami hibazott, AZONNAL MEGEGETNI. Hozzatok a faklyakat meg a benzint!

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#50) Gergő_


Gergő_
őstag

@all
vajon miért??
nem z0d1AK hibázott, mint jóhiszemű fogyasztó, mégis elbaszták a napját. ennyit azért megérdemelnek, ha velem csináltak volna ilyet akkor már kint lennének, azt hiszem.
meg sem próbálták kiengesztelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.