Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [z0d1AK:] Napisz*r

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

No comment

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

Soha de soha nem néztem rá erre a site-ra és nem is bánom.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) Psychonaut válasza pityeszka (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

Soha de soha nem kerültem rá erre a site-ra, és nem is bánom.

(#4) Móci


Móci
addikt

Én élőben is látom ezt. Sőt, a könyvtári gépeken takarítás közben előkerülnek az erre az oldalra frankón passzoló képek. Kegyetlen, de tényleg. Nem tudom eldönteni, hogy sírjak e, vagy röhögjek e. Inkább röhögök, sírni ráérek még. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Itt valóban rideg dolgok vannak. Néha ránézek, ha rossz kedvem van, mert egyből felvidít :)

Azon meg nem szörnyülködj hogy milyen társadalmunk van, hidd el, ugyanez megvan külföldön is. Ha valami gáz van az országgal az nem a napiszaron lévő tények miatt van...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) dew28 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


dew28
aktív tag

ez most reklam? vagy mi? mert masnak eleg rovidke es semmitmondo szvsz

#9: oke csak ugy kezdte mintha vmi vilagmegvalto gondolatot akarna irni, de no offense termeszetesen

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#7) k.


k.
őstag

Osztálytársam fel akar kerülni rá.Vagy 5 képet küldött már be....
Szóval tényleg elég trendi:D

(#8) C4mp3r válasza k. (#7) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szánalmas

(#9) Lenry válasza dew28 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

ez egy személyes bejegyzés. ide mindenki annyit és azt ír, amit akar

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Móci válasza k. (#7) üzenetére


Móci
addikt

Fejlövést nem szeretne? ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) dvdbackuper válasza k. (#7) üzenetére


dvdbackuper
őstag

és melyik rovatba? a napi k*cs*g? vagy pózolj f*sszal? :DDD
ennyi gyengeelméjű embert, mint ezen az oldalon...
még a rotten.com se volt durva ennyire, mint ez a sok állat!! :D :C

(#12) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Aki soha nem néz rá az oldalra, nem veszít semmit, aki nem kerül fel, az nem süllyedt még le (teljesen).

A társadalmunk alatt nem néztem a határokat, globálisan látom a szélsőségeket, gondokat, amiben benne van bő 6,5 milliárd ember.

Nem reklám, szimplán rossz napom van, ilyenkor szeretem elővenni a filozófiai gondolataimat, melyhez azért jól példáloz az oldal.
Nem mellesleg, az elmúlt 1 hónapban szerintem ugyan nagyot esett az oldal színvonala (?), ha volt bármikor is ilyen neki.

A debreceni topicban is volt olyan olyan résztvevő, aki büszkén vállalta, hogy ott van, és van olyan ismerősöm is (sajnos).

A rotten-en szereplőknek leginkább már mindegy volt, de itt élő emberek vannak, ezért is durva...

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13) szablya


szablya
tag

Nekem oszttársamék készítettek kamu profilt hi5-re. Gondolom mondanom se kell, amúgy is mennyire utálom őket.
Na én azóta rettegek, hogy felkerülök ide, van pár rosszul sikerült képem, akár napi emo is lehetnék. Szóval ennyit arról, hogy csak a legalja kerül fel... :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) z0d1AK válasza szablya (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mindenki vállalja a következményét annak, ha kikerül a bitmezőkre olyan kép róla, amit ugyan ő készített, ám nem akarta, hogy más lássa.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) Dany007 válasza dvdbackuper (#11) üzenetére


Dany007
veterán

háháá :D inkább napiszart nézek mint rottent :D

(#16) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Rorschach naplója, október 16. - „Blake látta a társadalom igazi arcát. Ő volt a tükörképe. A vicc”.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) szablya válasza z0d1AK (#14) üzenetére


szablya
tag

De nem én készítettem, és nem én küldtem a bitmezőkre. Egyáltalán nem szeretem magam mutogatni a bitmezőkön, főleg nem félresikerült képekkel.
Ezért szívás.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) bubi92


bubi92
őstag

szerencsére, nem csak Mo-n vannak ilyenek.

(#19) z0d1AK válasza bubi92 (#18) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez nem szerencse kérdése.
Szerintem elég nagy baj, hogy bárhol is van ilyen...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#20) Xirtam válasza z0d1AK (#19) üzenetére


Xirtam
veterán

Én úgy vélem, a készitők szereksztők próbálnák ezzel jó irányba terelni őket. Hogy észrevegyék h amit csinálnak arra nincs szükség TALÁN! De lehet nem ez a céljuk. Mindenesetre én erre használnám!

(#21) z0d1AK válasza Xirtam (#20) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én úgy tudom,Bozó Laci pont erre szánta az oldalt, de aztán ő is engedett néha kicsit, illetve a többi szerkesztő szerintem nem pont ezt a szempontot vette figyelembe.
De mióta bozólaci abbahagyta, és elvileg a szlovákok is megvették az oldalt, azóta, hát, mit ne mondjak, elég sz*r lett...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

A legnagyobb baj, hogy ma már divat ott szerepelni...

Valahogy én például nem szívesen szerepelnék az oldalon. Ezzel valahogy nem értek egyet. Mondjuk nem hinném hogy lenne miért. Amúgy meg nem tudom ki az a hülye aki szívesen kint lenne azon az oldalon.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#23) z0d1AK válasza Snowy_owl (#22) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha kimennénk egy forgalmas utcán, és megkérdeznénk a fiatalokat, valószínűleg nem egyet találnánk, aki örömmel szerepelne itt.
Én is ismerek párat(sajnos)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#24) keIdor


keIdor
titán

Sokan hypolják ezt az oldalt, de én eddig elvoltam nélküle és szerintem el is leszek továbbra is nélküle...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) dew28


dew28
aktív tag

Esti suna a Naph!isz@ron:

de hogy ON is legyek:
ad egy feelinget, mikor az utcan odamegy hozzad valaki, hogy 'hee teged lattalak am a neten' (fuggetlenul attol, hogy milyen szennylapon, milyen rovatban..) gondolom ezert akarnak paran felkerulni.. a 'hirnev'..
jah es nem, en nem lennek 'celeb', koszonom :)

#26: nem irtam olyasmit, hogy minden normalis allampolgar odamegy kotelezoen, hogy szia, xy vagyok, hadd csinaljak rolad lesifotot, es adj egy alairast a mellemre..
ellenben a felkerulok (v. felkerulni vagyok)hoz hasonlo szemelyek bizony kifejtik tiszteletuket a 'hires' egyedek iranyaba..

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#26) z0d1AK válasza dew28 (#25) üzenetére


z0d1AK
veterán

hmm
nemtom, de én még nem láttam olyat az oldalon, akihez ezzel a szöveggel mennék oda.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27) Snowy_owl válasza dew28 (#25) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Jah vagy azért mennek oda hogy megkérdezzék hogy te voltál tegnap a napi kö***g oszt jól megverik érte.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#28) dew28 válasza Snowy_owl (#27) üzenetére


dew28
aktív tag

konkretan altalam leirtakra mar lattam elo peldat, a Te verziodrol meg nem, de semmi sem elkepzelhetetlen..

[ Szerkesztve ]

(#29) gabor85 válasza dvdbackuper (#11) üzenetére


gabor85
őstag

na hallod. középiskolás korunkban láttam utoljára. most felnéztem és még nem tértem magamhoz... :(((

(#30) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem a legrosszabb és legszomorúbb, hogy lehet ilyet csinálni, mert van kit kitenni oda. Ez a szomorú.
És ez a valóság sajnos. Ami elől nem elbújni kéne, hanem inkább tenni ellene!
Engem nem zavar hogy van ilyen, bár tény, hogy túlgyakran nem nézem. De legalább emlékeztet rá, hogy mennyi szutyok ember van ebben az országban.
Szóval mégegyszer, a legnagyobb gond az, hogy van kit kitenni oda, és a nagyrésze teljesen jogosan kerül ki, közröhej tárgyának!

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Én akkor botlottam az oldalba, amikor épp lebukot az előző "főszerkesztő", azóta 1x jutott eszembe megnézni, hogy megy-e még. Nem veszítettem sokat.

(#32) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nálunk sajnos ez mindennapi téma... :U
Én gyakorlatilag azt sem tudom, hogy mi az...csak hallásból :(
Büszkén felvállalom, hogy még sosem jártam az oldalon... :N és nem is tervezem....
Elég elszomorító számomra, mikor azt hallom, hogy barátok ilyesmivel poénkodnak, hogy feltesznek egymásról olyan képet, ahol épp cikis helyzetan vannak...vagy vmi hasonló...
Csalódottan tapasztaltam, hogy az én ismerőseim közül is voltak, akik felkerültek...

Elég gáz, sztem, hogy manapság attól kell tartania az embernek, hogy mikor kerül fel rólunk egy kép vmelyik kínos pillanatunkról... :F

Szégyenletes dolog, hogy vkinek pont ez a dicsőség, ha ilyen szemeten szereplehet...
Hát gratulálok neki... :U

(#33) z0d1AK válasza művésznő4 (#32) üzenetére


z0d1AK
veterán

Elsősorban nem a szerencsétlen pillanatok kerülnek ki.
Olyanok kapnak elsősorban lehetőséget, akik büszkén pózolnak, és azt hiszik "menők", pedig a legtöbb esetben elég szánalmas...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#34) Daweee válasza művésznő4 (#32) üzenetére


Daweee
őstag

Én szoktam nézni, és aki olyan képet rak ki myvipre meg iwiwre ami "napiszar pozitív" akkor az meg is érdemli hogy kirakják, viszont az hogy direktbe beküldik a haverjukról a képet az tényleg a legalja...

(#35) művésznő4 válasza Daweee (#34) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen..csak úgy szívatásból.....mondván, hogy ez mekkora poén... :F
Hát gyönyörű....

(#36) Lauda


Lauda
félisten

Sosem voltam azon az oldalon, most felneztem, hanyinger az egesz. A tarsadalomnak ehhez semmi koze, beteg emberek jarnak oda.

(#37) Dr. Romano válasza Lauda (#36) üzenetére


Dr. Romano
veterán

És ez még semmi. Én a minap találtam egy napiszar klónt. A címét sajna már nem tudom, de nem is linkelném be az biztos. A lényeg nem változott csak a téma más. Ott helyszínelői fotók kerülnek fe (igen durvák). Hát... Na azok akik ott kommentelnek, nem gyengén betegek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) z0d1AK válasza Lauda (#36) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azon beteg emberek, melyek odakint sétálnak az utcákon.
A lánc is csak annyira erős, mint amennyire a leggyengébb lánc szeme.
Szóval nem állunk túl stabil lábakon.

Dr. Romano: van elég sok,3-4-ről tudok, amit nézeget egy osztálytársam (meglepő, de lány, nem is az az elítélendő fajta...)

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39) Lauda válasza z0d1AK (#38) üzenetére


Lauda
félisten

Sajnos igy van. Ettol fuggetlenul nem gondolnam, hogy a tarsadalom tukret ok alkotnak. A mai magyar tarsadalom szenved, nem ettol, a hitelektol, penztelensegtol.

Szerintem melle lottel ezzel a bejegyzessel, mert a tarsadalom legnagyobb resze igenis normalis es emberi, jo erzesekkel toltott. Idiotak mindig lesznek, de ezt ne is probaljuk kozeliteni a Magyar tarsadalomhoz.

[ Szerkesztve ]

(#40) z0d1AK válasza Lauda (#39) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez is lehet egy álláspont.
Mondjuk mindenki azt látja, ami körülveszi.
Sajnos sokszor vesz körül az, amit utálok.

Csak annyit kérek, senki se akarjon előjönni a politikával.
Köszönöm.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41) Lauda válasza z0d1AK (#40) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek az oldalnak semmi koze a tarsadalmunkhoz, nem is ertem hogy merted hozza hasonlitani.

(#42) z0d1AK válasza Lauda (#41) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tudnánk ezen nap-estig vitatkozni, egészen biztos:))
Jó is lenne most egy ilyen, de hát annak nem itt van a helye.

Nem is feltételen baj, ha nincs mindenki egy állásponton.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#43) _Voyage_ válasza Dr. Romano (#37) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

***

Mi osztályunkban most ez lett a "divat". Szerintem szánalmas, hogy valaki ilyeneket néz. :(

[ Módosította: z0d1AK ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#44) Daweee válasza _Voyage_ (#43) üzenetére


Daweee
őstag

Huhh na ez már tényleg durva... aki ezen röhög az egy állat... engem a hideg rázogatott :U

(#45) z0d1AK válasza _Voyage_ (#43) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezt inkább kitakarítottam onnan.
Nem hiszem,hogy kellene.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#46) _Voyage_ válasza z0d1AK (#45) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Igaz végülis. :K
Köszi. :B

művésznő4: Én láttam párszor, de a hányinger kerülgetett sok esetben. :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#47) művésznő4 válasza _Voyage_ (#46) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én meg sem mertem nézni.... :B
De ezek szerint jól tettem... :)) :F

(#48) z0d1AK válasza művésznő4 (#47) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ugyan csak jól...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49) Lauda válasza z0d1AK (#42) üzenetére


Lauda
félisten

Tudnank persze, csak ertelme se lenne. :)

Az eltero allaspontok meg kimondottan jok, kulonben nem lenne mirol beszelni. ;]

Szegenyem kemeny munkaval kereshette ossze: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50) z0d1AK válasza Lauda (#49) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ahogy mondod, jó példa az ez 50 hsz is:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [z0d1AK:] Napisz*r
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.