Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Bárcsak tudnék képet készíteni.. ;]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

Áldott legyen azok neve, akik a tételsorokat helyettem (helyettünk) kidolgozzák :DD :DD

rip and tear, until it is done

(#3) grabber válasza yolan (#1) üzenetére


grabber
addikt

Nem kell szerencsére.Elég csak körbenéznem magam körül :C

Arról nem nyilatkozok,hány napos ruha van rajtam,mert reggel felkelek az ágy mellett laptop könyvek stb és ki se kellek.
Keksz,tea,narancslé dögivel van.

(#4) yolan válasza grabber (#3) üzenetére


yolan
őstag

Ahahah, ismerős, bár én teszek 3 lépést mire kikerülök 2 gépet, még egy nagy lépés amíg átlépem a deszkámat, még egy kicsi és már ülök is le a székbe, 2 monitor be, erősítő be, egérre/billentyűzetre rácsapni és már élednek is a monitorok. Mindenesetre, volt, hogy Tanenbaummal aludtam egy ágyban.. drága Számítógép-architektúrák.. <3

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) grabber válasza yolan (#4) üzenetére


grabber
addikt

Az elmúlt napokban új barátokat szereztem

Pintér Lajos : Analízis 1
Bárczy : Integrálszámítás

:D

(#6) yolan válasza grabber (#5) üzenetére


yolan
őstag

Szili László: Analízis Feladatokban 1. nem ismerős?
Keress rá iwiw-en :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) grabber válasza yolan (#6) üzenetére


grabber
addikt

Nem,de valszeg mert Elte.iwiwen sem találtam semmi különöset,na mindegy fekszem.Lesz ami lesz ma.Legalább nem 8-kor van a vizsga :)

(#8) yolan válasza grabber (#7) üzenetére


yolan
őstag

Ige-ige, eltés, valahol van bme-s is. Egy kalappal, én kelek 9-kor. Jóéjt.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#9) grabber válasza yolan (#8) üzenetére


grabber
addikt

Beugró nem sikerült gondolom,mert 20-ból 12 pontól van meg és amx 12 pontom lehet.
Legalább nem fogok izgulni és már jelentkezek is a következőre :D

Köcsögség ez a vizsga beugró.Időre megy,olyat kérdeznek ami nehezebb mint a vizsga és miután kitöltötted a beugrót sem tudod,hogy sikerült-e vagy sem és emiatt meg kell csinálnod a vizsgatesztet,amit kijavítana ha a beugró eredménye eléri a 60%-ot :(((

(#10) yolan válasza grabber (#9) üzenetére


yolan
őstag

Szarul hangzik :W
Nekem hála meglett 2-esre az autocad gyakorlati vizsga, alkprog pedig 4-es.
Holnap gazdasági ismeretek vagy menedzsment, asse tudom mi a vene, csütörtök mikmak, na az lesz még a szopatós..

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#11) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem egyszerűbb egész évben tanulni?

***

(#12) yolan válasza ollie (#11) üzenetére


yolan
őstag

lehet, én lusta vagyok, főleg az olyan tárgyakkal amik nem is érdekelnek
amik viszont érdekelnek a megajánlott 3-4-essel nem elégszem meg

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#13) grabber válasza ollie (#11) üzenetére


grabber
addikt

Talán,de ha napi 3 órát utazok,mert nem mehettem koliba,albit nem tudom fizetni és ha este 8-kor végzek akkor nem sok idő marad tanulásra.
Hétvégén meg a családi kasszát kellett gyarapítanom

(#14) CséZé


CséZé
őstag

a vizsgaidőszak nálam: CséZé felkel legtöbbször dél után, elkezd netezni, tök nyugodtan péházik.
ha eszébe jut, hogy két nap múlva vizsga felnéz a szakirányának a fórumára és megnézi mit írnak a többiek. mikor eljön a vizsga napja tök átlagosnak érzi, mint a többi pár napot
tök nyugos az életem, régebben hallottam h az emberek paráznak a vizsgáktól, meg depresszió, stb... ez igaz? :F

(#15) grabber válasza CséZé (#14) üzenetére


grabber
addikt

Vagy zseni vagy vagy Jedi képzőbe jársz :D

(#16) Szten Márs válasza grabber (#15) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Vagy eddig egyetlen vizsgája sem sikerült ;]

(#17) yolan válasza CséZé (#14) üzenetére


yolan
őstag

nem para, inkább felháborodás, hogy elvileg infósként, tömik a fejembe a sok redundant bullshit-et, de, jó, oké, tömjék, próbálják meg, de mellette legalább lássák be (tisztelet a jog előadónak), hogy nekünk nem ez az életcélunk, adják meg a kettest, hogy legalább tudom merre vagyok arccal mikor felkap a nap az óráján aztán csókolom, architektúrákból meg igenis fingassanak (nem mintha nem tennék, de az érthető). sokakban látom az ilyen felháborodást

Szerk.: és az ilyen bullshit tárgy vizsgáján basznak meg tejszínen ha nem vered bele a seggedbe :W

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18) grabber válasza yolan (#17) üzenetére


grabber
addikt

Nálunk is ez van.Olyan tárgyak vannak,hogy Látás nyelv emlékezet,pénzügy,ergonómia ehhez mennyi köze van egy villamosmérnöknek.
Vagy mondok jobbat.Számítástudomány=Gráfelmélet,P-NP problémák.Már az első órán elmondták,hogy máshol ilyet nem tanítanak csak itt bevett szokás @&#˘! :W
Vagy anyagtudomány.Kémikusnak stb oké,nekünk is az lehet ha olyan irányban mész tovább,de ha nem akkor mi a francnak kell?

Szten Márs: Jedi képzőben mindenki átmegy,még a vizsgán is :D

(#19) Szten Márs válasza grabber (#18) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Áhh, ha nem tudod felmondani a Jedi-kódexet, akkor bukta van :( Ha meg véletlen a Sith kódexet mondod fel, akkor pláne :DDD

(#20) yolan válasza Szten Márs (#19) üzenetére


yolan
őstag

dezintegrálnak :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#21) CséZé válasza yolan (#17) üzenetére


CséZé
őstag

nekem is volt architektúra órám, igaz biztos más tematikában, de én nem értem meg belőle a vizsgát, mert megajánlott 5-össel elhajtott :DDD

persze, nálunk is van olyan tárgy amit a hallgatók 2-3%-a tejesít az első félévben, amiatt nem is görcsölök, majd a következő félévben ráér :D

(#22) golyani válasza CséZé (#14) üzenetére


golyani
addikt

nálam is kicsit hasonló volt az utóbbi hét:D azt leszámítva h én kidolgoztam közben kb 30 tételt másik 30-at meg átolvastam. ma voltam záróvizsgázni és stresszeltem. az utóbbi két nap alatt megnéztem egy évadot a Dokikból. 4-esre vizsgáztam a diplomám 4-es lett a szakdolgozatom meg 5-ös. jah és Miskolc Gépész :)

(#23) yolan válasza golyani (#22) üzenetére


yolan
őstag

gratulálok hozzá, de ha nem volt analízis és grafika akkor nem lehetsz értékes tagja a társadalomnak ;], na jó, csak vicc :)
nekem ma lett meg az ábgeo

CséZé: architektúrákból nekem is megajánlott 5-ös :), egyik kedvenc tárgyam

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#24) grabber


grabber
addikt

Most ha nem sikerük a 7 kredites tárgy vagy a matek szerintem megyek dolgozni.Nem tudok belegondolni,hogy egyetemet úgy végezzem el,hogy csúszok az alaptárgyakból.Ha csak félévet csúszok később biztosan lesz olyan tárgy amiből nincs kereszt így 1 év a csúszás.
Így is elment 1 év az oviban.
1 év technikusi
Még a csúszást is beleszámolom már nem lesz jó vége.

(#25) golyani válasza yolan (#23) üzenetére


golyani
addikt

matek 1-2-m volt az van ahol itt analízis néven fut. kb majdnem ugyanazt tanuljuk.

(#26) yolan válasza golyani (#25) üzenetére


yolan
őstag

tudom-tudom, gépészen van barátom, szoktunk nevetni, hogy teljesen más tárgymegnevezések vannak, teljesen azonos anyagokra, hát ez ilyen.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#27) Valed válasza yolan (#23) üzenetére


Valed
tag

analízis mi az?
amúgy hétfőn lesz matek szigorlatom

(#28) Blaise válasza grabber (#24) üzenetére


Blaise
veterán

Mérnök-infó, villanymérnök, és ehhez hasonló szakokat általában nehéz megúszni minimum fél-1 év csusza nélkül.

(#29) Lenry válasza Valed (#27) üzenetére


Lenry
félisten

analízis, kalkulus, kinek hogy tetszik
fgv.analízis, határérték számítás, integrálás, deriválás, és hasonló nyalánkságok

soha nem jutottam még a vizsgáig sem el.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) Metalfan válasza Blaise (#28) üzenetére


Metalfan
senior tag

Jah, hát 1 év csúszás bejött nekem is, de rájöttem utólag, hogy annyira talán nem baj, kicsit kevésbé stresszelem magam a sok zh meg vizsga miatt. Mat3 meg digitális technika 1 megajánlva sikerült, váll.gazd eredményt valamikor napközben tudom meg, pénteken fizika vizsgám lesz (a leghúzósabb, tavaly 1 pont kellett volna a ketteshez, természetesen nem adta meg...), egy hét múlva meg EU ismeretek... fantasztikus, egy villamosmérnöknek mindenáron tudnia kell ha majd véletlenül mellényúl a vezetékeknél, hogy vajon Norvégia tagállam-e vagy sem, illetve Spanyolország mikor csatlakozott és hány képviselője van az Európai parlamentnek.

[ Szerkesztve ]

(#31) Metalfan válasza zoo8800 (#2) üzenetére


Metalfan
senior tag

45 fizika tételből még elég sok hátravan, igaz, hogy kb a felét már kidolgoztam ezelőtt, de az füzetben van, most meg átírom word-be (vajon miért :D)... pénteken lesz vizsga, csütörtök délutánra remélhetőleg be is fejezem az irkálást.

szerk: az is érdekes, hogy pár egyetemen villamosmérnököknek csak fél évig van fizikájuk, és az is az az anyag, amit nálunk fizika2 címszó alatt tanítanak :U De gondolom náluk van más töltelék tárgy, úgyhogy mégsem irigykedek rájuk

szerk2: Ezt még előző félévben találtam, de ezek szerint él és virul. A követelmény típusa a legdurvább :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) grabber válasza Metalfan (#30) üzenetére


grabber
addikt

Én attól parázok,ha most csúszok fél évet később mi lesz?Ha már az elején nem sikerül elvégezni későbbi tárgyak meg nehezebbek lesznek.Mindenki ezt mondja.
Meg nekem már van szakképzettségem és elmehetnék dolgozni T-Mobil-hoz szerencsével,mert 3 volt osztálytársam is ott dolgozik.
De tudom mivel jár a munka,mert az élet rákényszerített párszor és nem szeretnék elmenni dolgozni,de a jó oldalát nézve még szüleimnél lakom(fiatal vagyok még,hogy elköltözzek szerencsére,de pár év múlva már gond lesz)és ha mellette keresnék pénzt teljes állással,3-5 év alatt elég sokat kereshetek,amíg az egyetemen csak a pénz menne el.
Most számoltam 5 és 10 millió körüli összeg :Y

(#33) akom válasza CséZé (#14) üzenetére


akom
senior tag

HEhehee ! :C
Egy ideje én is így fogom fel a dolgokat.

Sokkal könnyebb az életem azóta !

Igaz idén még 2 vizsgám van, de csak sikerül majd valahogy !

(#34) Egorov válasza akom (#33) üzenetére


Egorov
aktív tag

2 vizsga az nem sok, persze ha hónap végéig tart a vizsgaidőszak. Van elég idő átlesni az anyagot. Nekem még van 4 vizsgám. Ha nem sikerül valamelyik, akkor meg mehetek megint. :F

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35) Egorov válasza grabber (#32) üzenetére


Egorov
aktív tag

Milyen technikus vagy, hogy 5év alatt 10 millió forintot kereshetnél? Jah és ezt kézhez kapnád vagy Mr.Állam leszopkodja a számládról ami kell neki? :DDD
Ha a szopkodós változat, akkor jó, ha kézbe akkor így 10 millió/5év számolva igencsak fasza állás kell. Remélem neked összejön, sok sikert.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36) grabber válasza Egorov (#35) üzenetére


grabber
addikt

Műszaki és emellett már egy rakat szakmában dolgoztam.Házat felépítem magamnak :DDD stb.
Volt osztálytársam most helyezkedett el a technikusival és neki 6,7 milka jön ki.Még 1 éve sincs ott.Másik volt osztálytársam is itt helyezkedett el,de nem tudom mennyit keres.

(#37) Egorov válasza grabber (#36) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ejj ez így fasza, hogy szakmai tapasztalatod is van sok. :K Nekem is van technikusi bizonyítványom (automatizálási technikus, gépipari szakirány) de még az egyetemet koptatom. :) Remélem ha végzek, akkor nekem is jön majd ennyi pénzecske. :)
És gratula a házadhoz. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38) Egorov


Egorov
aktív tag

Na hogy a témához is hozzászóljak, tegnap megb.sztak szilárdságtanból. :O A következő egy hétben rajtam is megfigyelhetők lesznek a jelek. Borosta, rengeteg pohár, füzetek, lapok széjjel a szobában. Ma találtam egy tök fekete banánhéjat az asztalomon a füzetek alatt. Megint. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.