Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Respect! :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) yolan válasza D1Rect (#1) üzenetére


yolan
őstag

Köszönöm!
Asszem a ph!-n az első ilyen madár. :B

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Na, sikerült! :) Gratulálok!

3DMark-ot nem eresztel rá? :D

Kíváncsi lennék mit megy egy Redwood ilyen magas órajelen.

Nekem is volt egy VTX5670-em, 900-on is elég magas pontokat ért el: [link]

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#4) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hű, 33fokos load, mivel hűtötted?

szép eredmény.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) yolan


yolan
őstag

Sanyi19: Köszi szépen! 3dmark még lehet belefér, de most indulok sörözni, megünneplem és kipihenem. :)

proci985: Accelero S1. A műanyag vackokat leszedtem róla, alá raktam egy 12-es ventit és kinyitottam az erkély ajtót. ;]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#6) proci985 válasza yolan (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, azért néztem, hogy ez egy fullcover blocktól is kb szép eredmény lenne:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) kisza25 válasza yolan (#5) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szép munka :R nekem is volt ilyen kártyám, de volt aki fórumon tudott +feszt adni neki és 1000Mhz-en használta, már nem emlékszem, de lehet kikeresem a fórumból

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8) tálusz válasza kisza25 (#7) üzenetére


tálusz
tag

Az én voltam! :D

ATT-vel 1.25v-ig emeltem a feszt: Furmark 1000/1000, ill. Vantage 1000/1100 .

[ Szerkesztve ]

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#9) yolan


yolan
őstag

proci985: igen-igen, a hőmérséklet nálam nem egy egyszerű kérdés :B

kisza25: Köszönöm szépen! Fesz emelés volt itt is, ugyebár a grafitozással.

tálusz: Noh, nekem ATT-vel sehogy sem sikerült a feszültség piszkálása, és semmi mással sem szoftveresen, így maradt a hardveres megoldás. Sajnos mérőpont ismerete és multiméter hiányában tényleges vgpu-t nem tudok mondani, de ugyebár addig lehet feszelni ameddig tudod hűteni ( persze most nem térek ki az általam ismeretlen fizikai határokra, amikor a túlfesz már az atomos rácsszerkezetet roncsolja). Én 1.15v-ra saccolom, max 1.2.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#10) kisza25 válasza tálusz (#8) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja rád gondoltam:)jó, hogy írtál ide, nem volt lelkierőm végignyálazni a fórumot :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.